Skocz do zawartości
IGNORED

Ile mamy lat?


CDs

Ile mamy lat  

315 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile mamy lat

    • Do 20
      1
    • 20-25
      3
    • 25-30
      15
    • 30-35
      47
    • 35-40
      44
    • 40-45
      86
    • 45-50
      51
    • 50-55
      35
    • 55-60
      20
    • 60 i więcej
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem w piku ale tematyką zainteresowałem się ćwierć wieku temu. A kryzysu wtedy nie miałem. Hipoteza w moim przypadku obalona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N55ES/N80ES (bi-amp) -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam ,no tak od 13 tego roku życia , cholera jak to zleciało ,a był to rok 80. Niedoścignionym moim marzeniem był Daniel cudo ówczesnej technologi , bez ironii. Nie ważne że nie miałem głośników, wzmacniacza bądż amplitunera , nie, liczył się tyklo gramofon , i to aby go kupić . I wcale to nie był wiek średni , wręcz dziecięcy ,jakoś nie przypominam sobie żebym miał jakiś kryzys , poza , oczywiście kryzysowym rokiem osiemdziesiątym(:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem jeden błąd w tej ankiecie, tak de facto mogę być w dwóch słupkach (powinno być do 20, 21-25, 26-30, 31-35 itd.) Socjologia to prosta nauka, ale na dobre badania trzeba czasem poświęcić kilka lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie jest to błędem. Załóżmy, że urodziłeś się w styczniu 1976 r, czyli masz obecnie 40 lat i 2 miesiące. Zaliczasz się do grupy 40-45. Gdybyś urodził się w czerwcu 1976 r, miałbyś dzisiaj 39 lat i 9 miesięcy, czyli jesteś w grupie 35-40.

 

Wątpliwości mogą się jedynie rodzić, jeśli wypełniasz ankietę w dniu urodzin i nie pamiętasz o której godzinie nastąpił poród. Wtedy proponuję zaczekać jeden dzień i już będziesz w wyższej wiekowo grupie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ludzie z jednego rocznika mogą sobie wybrać dwie grupy do której należą, w moim przypadku 40-45 i 45-50, bo nadal mam 45 lat ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wpisujcie się do starszej bo do niższej już nigdy nie wpadniecie, hehehe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N55ES/N80ES (bi-amp) -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciekawa ankieta jak i cały wątek.Muzyki słucham od zawsze za sprawą starszego brata a na pewno od 88 roku gdzie już potrafiłem mówić jean michel jarre revolutions.Przede wszystkim muzyka elekroniczna , klasyczna elmuza ale i ambient , psytrance , goa , psychodelic.Wszystko co wychodzi z wytwórni ultimae records ale nie pogardzę też i muzyką filmową jak i choć rzadko starym rock-iem jak queen , the doors , zz top i oczywiście depeche mode. Na chwilę nostalgii wpada mi new age jak enya , era , enigma.Przy sprzątaniu i moby się trafi a z rana lubię zacząć dzień od air.Pozdrawiam miłośników muzyki w każdym wieku bo to ona nas skupia przede wszystkim w tym miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nastolatków? Gimby sie nie znajom.

 

Spokojnie, dołączą...

 

... za 20 lat, jak już się ustawią materialnie i będzie ich stać na audiofilski sprzęt oraz gdy przestaną ich kręcić rozrywki, które i nas kręciły w wieku nastu lat :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, muzyka zawsze była kręcona. Nawet via poczta polska na pocztówkach, czego niektórzy nie mogą pamiętać :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
W dniu 12.03.2016 o 21:02, Terrapin napisał:

Na razie wychodzi na to, że audiofilia to objaw kryzysu wieku średniego :-)

To już dawno stwierdzono :-). Ta ankieta tylko to potwierdza :-)))). Nie ma niespodzianki :-)))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, ankieta jest źle skonstruowana. Udzielona dwa lata temu odpowiedź na pytanie "ile masz lat?" jest już dzisiaj fałszywa. Z kolei odpowiedzi udzielane dzisiaj fałszują obraz sprzed dwóch lat.

Właściwsza byłaby ankieta z pytaniem "W którym roku urodziłeś się?" z możliwością wyboru np. pięcioletnich lub dziesięcioletnich przedziałów (np. 1980-1990).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Chicago napisał:

stan i numer konta.

Zaczynaj !! ;-))))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2016 o 10:15, daris666 napisał:

Ja myślałem , że dział to tak. Na początku drogi muzyka głównego nurtu radio/telewizja potem kierunkujesz się już w swoim rodzaju muzyki.

Mnie to nie dotyczy.

Teraz dopiero usztywniam stanowisko i zaczynam nazywać,  co mi utkwi w łepetynie i co potencjalnie byłoby warte konsumpcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2019 o 10:04, Wari napisał:

Z drugiej strony, ankieta jest źle skonstruowana. Udzielona dwa lata temu odpowiedź na pytanie "ile masz lat?" jest już dzisiaj fałszywa. Z kolei odpowiedzi udzielane dzisiaj fałszują obraz sprzed dwóch lat.

no cóż, obecnie większość która wypełniła ankietę zmierza do przedziału 45-50...

...jak jeden dzień! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc się obnażyć zupełnie podbijam stawkę:

moje pierwsze HIFI to Chopin z Videotonu w Szekesfehervar - kupiony w sklepie - nie w komisie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tak stary, że nie mogę tego Chopina z Videotonu w necie znaleźć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zabawa trwa już ponad 40 lat,wtedy aby posłuchać czegoś na UKF człowiek drut do kaloryfera wiązał...a dziś grają nam gniazdka 220V,kable USB,dyski HDD,rutery,granitowe podstawki  i czort wie co jeszcze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

Jesteś tak stary, że nie mogę tego Chopina z Videotonu w necie znaleźć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

bez specjalnych wysiłków, ale dekoder był jeszcze dyskretny ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

289 zaangażowanych otwarcie to cokolwiek mało (przez prawie 3 lata).

Pozostali mniej zaangażowani słuchają nie muzyki a sprzętu ? Czy nie chcą się otwarcie deklarować? Tak czy siak - skromna próbka (nie reprezentatywna imho).

 

W dniu 3.01.2019 o 21:49, fan64 napisał:

Moja zabawa trwa już ponad 40 lat,wtedy aby posłuchać czegoś na UKF człowiek drut do kaloryfera wiązał...a dziś grają nam gniazdka 220V,kable USB,dyski HDD,rutery,granitowe podstawki  i czort wie co jeszcze...

Ten drut do kaloryfera - żeby było jasne - miał obniżać poziom  szumów i brumów od zasilania przez łączenie masy odbiornika z lokalnym uziemieniem.

Dla małoenergetycznych analogowych sygnałów (tuner, gramofon) był konieczny do przesyłu i praktycznie skutkował - w pewnym stopniu tak jest nadal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2016 o 08:22, bigfan66 napisał:

...drodzy koledzy.... przekroczyłem 60 dych rockowego żywota i czuję się świetnie

Kurcze blaszka...600 lat z rockiem...a więc jednak słuszną linię ma nasza władza :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.