Skocz do zawartości
IGNORED

McGyver's audio Asgaard - klub miłośników Tęczowego Mostu


McGyver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

<br />Twoje "klocki" robią wrażenie.<br />Mosz łeb chopie. :)<br />
A tam łeb. Ty myślisz że ja je łbem robiłem? Nie, ja je robiłem "ręcami" default_wink.png

 

Też byłem pod mega wrażeniem po odsłuchu i próbuje się zbliżyć do tego brzmienia ;-)

A bo widzisz kolego szanowny, to jest kwestia priorytetów. Ty masz auto lepsze niż sprzęt, a ja mam sprzęt lepszy niż auto default_biggrin.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • Moderatorzy

McGyver został tu zbanowany, więc dla tych którzy chcieliby się z nim skontaktować trochę informacji.

Jego aktualna strona: http://valvencore.pl/

 

Mail: theprotagonistdac(małpa)gmail.com

 

Będzie również się wystawiał na AVS pokój 216 w Sobieskim.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver został tu zbanowany, więc dla tych którzy chcieliby się z nim skontaktować trochę informacji.

 

Taka zagadka :)

 

Jak się nazywa najwyższy poziom wtajemniczenia marketingowo rynkowego?

 

Otworzyć firmę audio i wdawać się w pyskówki z moderacją w celu otrzymania bana na forum audio o największej oglądalności i możliwości bezpłatnego pozyskiwania klientów.

 

Nazwałbym ją "Strategią Mistrzowską", a może "Drogą Królewską" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Taka zagadka :)

 

Jak się nazywa najwyższy poziom wtajemniczenia marketingowo rynkowego?

 

Otworzyć firmę audio i wdawać się w pyskówki z moderacją w celu otrzymania bana na forum audio o największej oglądalności i możliwości bezpłatnego pozyskiwania klientów.

 

Nazwałbym ją "Strategią Mistrzowską", a może "Drogą Królewską" :)

 

Do mnie, jako znajomego Adama sporo osób pisze czy wiem jak się z Nim skontaktować. Uzgodniliśmy z Adamem, że najsensowniej będzie zamieść taką informację by osoby które kojarzą go od początków tego forum miały możliwość się z nim skontaktować, zamiast wypisywać po wszystkich Jego znajomych. Od Jego "zniknięcia" z tego forum minęło już chyba dwa miesiące, a ja ciągle dostaje zapytania czy mam jakiś kontakt do Niego. Prawdopodobnie nie tylko ja, lecz każdy kto jest kojarzony jako Jego znajomy.

Pamiętaj, że to użytkownik z największą ilością postów na tym forum, echo po Nim zawsze tu zostanie, niezależnie od tego czy jest zbanowany czy nie.

Nie chodzi tu o żaden zabieg marketingowy, tylko o zamknięcie pewnego rozdziału.

Pozdrawiam i z mojej strony eot.

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Myślę że na ten kontakt odpisze tylko tym którzy będą chcieli u niego zostawić kasę, bo tak to nawet nie odpisze.

Moja znajomość z Nim zaczęła się na tym forum, gdy kilka lat temu napisałem do Niego PW z prośbą o pomoc uruchomienia układu lampowego. Mi odpisał i przez następne parę lat odpisywał, o ile zadałem rzeczowe pytanie na które mógł szybko odpowiedzieć. Starałem się nie nadużywać Jego czasu. Więc nie ma co generalizować. W każdym razie, zapotrzebowanie na kontakt z Nim jest i to widać po tym, że ludzie próbują na wszelkie sposoby wycyganić tel/mail do Niego, skoro już piszą po znajomych. Jak ktoś będzie chciał skorzystać to skorzysta, ale przynajmniej nie będzie potrzeby wypytywać wszystkich w koło o namiary do Niego.

Pozdrawiam i znikam. EOT.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i znikam. EOT.

 

Widzisz Plastik, tylko narzekacie i płaczecie zawsze na forum. W innych branżach miałbyś od razu taki post usunięty z linkiem do komercyjnej strony. A tutaj pozwalają Wam jeszcze na takie harcowanie :)

Powinieneś codziennie modlić się z podziękowaniem do Najświętszej Maryi za możliwość dalszej aktywności na AS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

 

Widzisz Plastik, tylko narzekacie i płaczecie zawsze na forum. W innych branżach miałbyś od razu taki post usunięty z linkiem do komercyjnej strony. A tutaj pozwalają Wam jeszcze na takie harcowanie :)

Powinieneś codziennie modlić się z podziękowaniem do Najświętszej Maryi za możliwość dalszej aktywności na AS :)

W nosie mam te forum i na nic nie płacze. Bardzo rzadko tu wchodzę, a jak wejdę to mam pare PW z prośba o kontakt do tego czy tamtego forumowicza. Na żadnym innym forum sie nie udzielam. A modlenie do Maryi zostawię juz Tobie.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że McGyvera nie ma już ma forum.

To, że robił interesy to jedno. To, ze służył radą i pomocą to drugie.

Każdy mógł skorzystać z tego na swój sposób.

Chyba sobie nie zdajesz sprawy ile ludzi robi tutaj interesy. Od dystrybutorów i ich naganiaczy, sklepów, producentów sprzętu po zwykłych użytkowników w zakładce start, którzy polecają akurat sprzęt, który mają do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyvera nigdy nie poznałem , nawet nie gadałem na priv, ale wydawał się ok mimo , że prowadził swój biznes. Sporo się udzielał, doradzał nawet w tematach nie związanych z jego produktami. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Niech sobie nawet sporo zarobił co mi do tego. Jeśli był oznaczony jako branża to ok. Pewnie nie brakuje takich co pod nickiem zwykłych forumowiczów robią biznesy.

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver zawsze pomógł mi bezinteresownie. Sporo pisaliśmy na priw i zawsze merytorycznie i cierpliwie doradzał. Mam jak najlepsze zdanie o nim.

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGywer nikogo nie namawia do kupienia np. jego DACa.

Można za darmo posłuchać w swoim systemie i ocenić czy sprzęt jest wart ceny.

To że na forum spotykają się sprzedający i kupujący nie powinno nikogo dziwić.... każdy próbuje przekonać do swoich racji :D

 

Dla mnie zmiana nazwy firmy z Audio Surgery na Valvencore to dziwne i niezrozumiałe posunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Dla mnie zmiana nazwy firmy z Audio Surgery na Valvencore to dziwne i niezrozumiałe posunięcie.

Lubię to

 

Audio Surgery ma złe konotacje, Valvencore brzmi lepiej.

Może chłopak wyciągnął wnioski, zamknął "jakiś" rozdział i przeszedł do bardziej profesjonalnego działania.

Ja tam cenię go za to, że jest pasjonatem, coraz mniej jest tu takich.

Oby tylko nowe, profesjonalne, aczkolwiek komercyjne podejście nie zepsuło jego podejścia do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Nie będę się wypowiadał na ten temat. Każdy kto jest wystarczająco długo na forum, i ma oczy otwarte sam wie jak było i jak jest.

 

Dobrze, że znowu jesteś na forum :)

Powodzenia w rozwoju firmy. Stronę internetową masz elegancką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.