Skocz do zawartości
IGNORED

STX FX-300 DIY i rozczarowanie


Radauskas

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ci wytłumaczyłem co to jest bas audiofilski. Żebyś wiedział.

 

Sprawa autora wątku co mu się podoba. Jeżeli nie podoba mu sie bas z FX-300 niech nie zawraca gitary ze mu źle gra tylko niech słucha BXów. Albo nawet przenośnego głośnika wireless do smartfona, jeżeli uzna że brzmi lepiej.

 

Każdy lubi coś innego - jeden córkę, a drugi teściową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprawa autora wątku co mu się podoba. Jeżeli nie podoba mu sie bas z FX-300 niech nie zawraca gitary ze mu źle gra tylko niech słucha BXów.

Ja bym te poradę rozszerzył dla całego forum. Jak się komus cos nie podoba lub nie pasuje w jego sprzęcie niech nie pisze na forum i nie zawraca głowy tylko słucha tego co mu się podoba. To proste rozwiązanie wszelkich problemów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się komus cos nie podoba lub nie pasuje w jego sprzęcie niech nie pisze na forum i nie zawraca głowy tylko słucha tego co mu się podoba. To proste rozwiązanie wszelkich problemów :)

Jak się będziesz chciał pozbyć tych FXów to się odezwij. Zamierzałem je robić w niedalekiej przyszłości, wprawdzie budkę muszę i tak inną zrobić, ale może się dogadamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma jakieś bezsensowne pieprzenie pseudopolityczne do tematu tego wątku?

 

Jeżeli atorowi wątlku nie podoba sie brzmienie STXów to niech nie zadaje pytań tylko słucha BXów. Niespotykaną trudność stwarza niektórym zrozumieniu tego zdania.

Może jaki kijowski albo inny ujowski autorytet w dziedzinie akustyki musi wytłumaczyć? Najlepsi są guru gimnazjalnych trolli od kazdego zagadnienia.

 

Ja bym te poradę rozszerzył dla całego forum. Jak się komus cos nie podoba lub nie pasuje w jego sprzęcie niech nie pisze na forum i nie zawraca głowy tylko słucha tego co mu się podoba. To proste rozwiązanie wszelkich problemów :)

 

Prostszym rozwiazaniem było gdybyś zamiast chorować, uczył sie w szkole czytania ze zrozumieniem. Założyłeś temat w zakładce DIY. Więc ludzie udzielają ci porad na temat zagadnień akustycznych i konstrukcyjnych.

Do wyrazania niezadowolenia z brzmienia masz inne zakładki. Udaj sie tam zamiast zawracac dupę ludziom, w tematach o DIY, którymi najwyrazniej nie jesteś zaiteresowany.

 

Od piedolenia o polityce także macie odpowiedni wątek na bocznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STX nie grają mu bo nie są robione jak audiofilskie kolumny których testy widzimy w czasopismach "fachowych" gdzie i charakterystyka przenoszenia kształtuje się w obraz litery "V" z nierównomiernością charalterystyki 10-15dB. I to dopiero gra!

 

48742-nie-czytam-nie-ogladam-nie-gosuje.gif

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Bo tak się przedstawia "charakterystyka" ludzkiego ucha. Poza tym gdy najniższy bas jest realizowany na układach o niskiej dobroci odnosimy wrażenie, że jest szybki ale jest go mało (taki "chudy") stąd wskazane jest lekkie podbicie tego pasma. Gdy bas generowany jest przez układy o dużej dobroci odnosimy wrażenie, że jest go dużo, jest 'mięsisty" ale też pozbawiony takiego zróżnicowania jak na układach o niskiej dobroci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nawet jeśli odchudzony bas i liniową charakterystykę STx fx nazwiemy audiofilską, nie zmienia faktu, że te kolumny faktycznie maja mało dynamiki, basu, i prostolinijnego fanu z słuchania.

O który w sumie chodzi, a którego nie którzy się wstydzą, że niby bx są fe bo mają nieco podbity wyższy bas i jest nie audiofilski, acz przyjemny efekt.

 

Zresztą kto powiedział, że jak kolumna ma nie liniową charakterystykę, lekko naznaczony własny charakter musi być zła i nadaje się dla gimbazy. Dynaudio, Chario, Dali też nie gra super liniowo, ale jakoś ich nikt nie pali na stosie.

Pewnie że głośniki z stx mogą być za duże do obudowy, ale uszkodzone raczej nie są - bo niby uszkodzone 4 nagle głośniki i zwrotnice( niezły przypadek;)).

Że niby źle grają bo to nie jest wydajny wzmacniacz, tylko kino, fakt, ale te Monitor Audio BX5 też mają spore spadki w impedancji i niską efektywność, ale jeśli ten w sumie dobry amplituner daje z nimi radę to i dać powinien z stx fx. Fakt są nieraz sytuacje, że sprzęt się nie zgrywa, ale to raczej nie ta sytuacja i nie kwestia że amplitunerowi brakuje mocy.

STX fx są nie dla Ciebie sprzedaj i ciesz się z MA bx5.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co umówiłem się z STX, że podwioze im te kolumny żeby sobie posłuchali i ocenili czy graja tak jak powinny czy coś z nimi jest nie tak.

Wot, ciekawe rozwiązanie. To jak już będziesz, to przy okazji posłuchaj jak grają oryginały i posłuchaj swoich pod wzmacniaczem.

 

A później napisz jak efekty. Ciekaw jestem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem u nich słuchać. Słuchałem dwóch par podłaczonych do dwóch wzmacniaczy i ustawionych w różnym rozstawieniu. Oba zestawy grały inaczej, jeden mi się nie podobał, drugi nieco lepiej. Ale jeżdżąc po kilku salonach odsłuchowych i słuchając różnych kolumn stwierdziłem, że i tak w domu każde kolumny będą brzmiały inaczej,.. pewnie dla tego, że żadne nie podobały mi się bardziej niż moje BX-5 :) Tak więc na fali dobrych komentarzy na temat FX-300 postanowiłem je zrobić i dać im szanse.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) Tak więc na fali dobrych komentarzy na temat FX-300 postanowiłem je zrobić i dać im szanse.

 

Wałkowanie tematu przez rok czy wiecej czasu, bicie piany a pewnie za jakis czas okaze sie ze magik-budowniczy kolumn schrzanił kontrukcje (inny otwór BR, namieszał przy montazu w zwrotnicy). NO ale zadyme zrobił i fama idzie w swiat...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałkowanie tematu przez rok czy wiecej czasu,

 

Może tak źle nie będzie, na razie nie ma dwóch tygodni.

 

a pewnie za jakis czas okaze sie ze magik-budowniczy kolumn schrzanił kontrukcje (inny otwór BR, namieszał przy montazu w zwrotnicy). NO ale zadyme zrobił i fama idzie w swiat...

 

No, właśnie o to chodzi aby sprawę wyjaśnić i aby ta fama nie poszła w świat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypominam - nie namieszałem nic przy budowie zwrotnic bo kupiłem gotowe ori. Tak samo rury BR. Jedyne co mogłem "zepsuć" to wygłuszenie lub same skrzynie, które mają nieco inne gabaryty. I to chce wyjaśnić.

Co do róznic w kolumnach, których słuchałem-

Pierwsze były rozstawione na jakieś 3-4 metry i stały w szeregu wraz z innymi kolumnami , których również słuchałem. I w tym zestawie FX-300 rozczarowały mnie absolutnym brakiem "mięsa" czyli soczystego dołu,.. no po prostu bida z dołem.

Jak wyraziłem soje rozczarowanie to Pan zaproponował posłuchanie drugiego zestawu, który stał przy sąsiedniej ścianie i był podłączony do innego wzmaka. Kolumny rozstawione na ok. 2 metry.Ten zestaw zagrał zauważalnie lepiej,.. nawet rozkręciliśmy dosyć głośno. Ale żeby mnie powaliło,.. to też nie. Mimo wszystko widziałem w nich potencjał i postanowiłem zmontować. W razie rozczarowania - pójdą do sprzedania. Ale najpierw musze porównać do oryginałów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

No więc tak,.. kolumny postały trochę w STXie i zostały "przesłuchane". Dziś zadzwoniłem i dowiedziałem się, że brzmieniowo nic im nie dolega. Jedynie sugerują odchylić je nieco do tyłu bo zrobiłem je niższe i odchylenie poprawi brzmienie. Tak więc jak widać kolumny po prostu nie trafiły w mój gust brzmieniowy. I jeszcze jedno - nie kupuje wersji, że Onkyo RZ-900 jest za słaby dla tych kolumn :) Kolumny zapewne wkrótce pojawią się na portalu aukcyjnym :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - nie kupuje wersji, że Onkyo RZ-900 jest za słaby dla tych kolumn :)

 

No to życzę powodzenia w poszukiwaniu innych kolumn,z którymi ładnie zagra amplituner KD, będzie ciężko:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak się przedstawia "charakterystyka" ludzkiego ucha.

Gdybyś miał zielone pojęcie o temacie, wiedziałbyś, że kolumna ma być równa niezależnie od charakterystyki ucha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to życzę powodzenia w poszukiwaniu innych kolumn,z którymi ładnie zagra amplituner KD, będzie ciężko:)

Nieee,... nie było to wcale trudne. Podłączyłem ponownie MA BX5 i zarówno brzmienie jak i przyjemność słuchania muzyki wróciły.

Kiedyś byłem świadkiem śmiesznej sytuacji - w gronie znajomych próbowaliśmy podłączyć laptopa - Mac'a do telewizora. Jeden z naszych kolegów - informatyk, stwierdził, że się nie da bo potrzebny jest jakiś inny kabel, przejściówka czy "cos tam cos tam" ( nie pamiętam )- i poszedł po to "cos tam". W tym czasie inny z kolegów podłączył Mac'a do TV i stwierdził: " gdybym wiedział, że się nie da to pewnie by nie zadziałało,... ale nie wiedziałem".

Mam wrażenie, że troche tu mamy podobną sytuację. Dla kolegów z większym doświadczeniem i z branży wystarczy, że coś ma skrót "KD" albo kondensatory mniejsze niż 2 x 30.000 mikroF i oczywiste jest, że to zabrzmieć nie może. A co ja zrobię, że mi te moje Onkyo brzmi świetnie? ...ale nie na STXach.

Wrzucanie do jedengo wora całego sprzętu KD jest nieobiektywne. Róznica w brzmieniu między moim poprzednim aplitunerem KD Onkyo TX-SR308 ,a tym RZ-900 jest kolosalna ! Przez 5 lat używania SR308 praktycznie nie słuchałem w domu muzyki. Od kiedy mam RZ-900 nie można mnie oderwać od sprzętu :)

Zdaje sobie sprawę, że jest wiele wzmaków grających lepiej w stereo niż RZ-900,.. ale jest to wzmcniacz, który bez problemu zagra z wieloma kolumnami ( wystarczy poczytać recenzje,.. nie wszyscy testowali go na MA BX5 :). Być może STXy mu nie leżą,.. albo mi,.. i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie sluchales jeszcze dobrego wzmacniacza. Też kiedyś ludzilem się że amp kina mi załatwi sprawę. Po przerzuceniu kilku został w roli pre bo wszystkie kanały napedzaja osobne końcówki. Owszem tylne można darować sobie

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja zrobię, że mi te moje Onkyo brzmi świetnie? ...ale nie na STXach.

Kolego to skoro wiesz lepiej to po co szukasz porady na forum?

Dobre kolumny potrzebuja dobrego wzmacniacza, onkyo widocznie sie dogaduje ze slabszymi jakosciowo kolumnami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem lepiej. Za to wiem co mam i co słysze. A pytam bo dziwi mnie, że kolumny w.g. mnie podobnej klasy, konstrukcji i z podobnej półki cenowej tak różnie grają,. znaczy jedne grają, a drugie w.g. mnie nie. Bo różnice w brzmieniu bym zrozumiał,... ale u mnie te STX są totalnie "bezpłciowe". A ponieważ te drugie zrobiłem sam więc podpytuje co mogłem schrzanić. Mimo, że nie ze wszystkim się zgadzam to cenie sobie Wasze sugestie i traktuje je poważnie. I chetnie podłaczyłbym te swoje STXy do czegoś lepszego niż RZ-900 ale nikt z moich znajomych nie ma nic lepszego. Jedyne z czym nie zgadzam się to wrzucenie RZ-900 do ogólnego wora "KD". Prawdopodobnie spróbuje kolumn MA BX6. Są mocniejsze niż BX5 ( tej zmiany potrzebuje ) więc jeśli będą brzmieć podobnie to jest szansa, że ten zestaw mnie zadowoli. Tylko trzeba będzie kuć ściane bo jak widać na fotce z początkowego postu kolumna stoi we wnęce. Tego kucia chciałem uniknąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nieee,... nie było to wcale trudne. Podłączyłem ponownie MA BX5 i zarówno brzmienie jak i przyjemność słuchania muzyki wróciły.

Kiedyś byłem świadkiem śmiesznej sytuacji - w gronie znajomych próbowaliśmy podłączyć laptopa - Mac'a do telewizora. Jeden z naszych kolegów - informatyk, stwierdził, że się nie da bo potrzebny jest jakiś inny kabel, przejściówka czy "cos tam cos tam" ( nie pamiętam )- i poszedł po to "cos tam". W tym czasie inny z kolegów podłączył Mac'a do TV i stwierdził: " gdybym wiedział, że się nie da to pewnie by nie zadziałało,... ale nie wiedziałem".

Mam wrażenie, że troche tu mamy podobną sytuację. Dla kolegów z większym doświadczeniem i z branży wystarczy, że coś ma skrót "KD" albo kondensatory mniejsze niż 2 x 30.000 mikroF i oczywiste jest, że to zabrzmieć nie może. A co ja zrobię, że mi te moje Onkyo brzmi świetnie? ...ale nie na STXach.

Wrzucanie do jedengo wora całego sprzętu KD jest nieobiektywne. Róznica w brzmieniu między moim poprzednim aplitunerem KD Onkyo TX-SR308 ,a tym RZ-900 jest kolosalna ! Przez 5 lat używania SR308 praktycznie nie słuchałem w domu muzyki. Od kiedy mam RZ-900 nie można mnie oderwać od sprzętu :)

Zdaje sobie sprawę, że jest wiele wzmaków grających lepiej w stereo niż RZ-900,.. ale jest to wzmcniacz, który bez problemu zagra z wieloma kolumnami ( wystarczy poczytać recenzje,.. nie wszyscy testowali go na MA BX5 :). Być może STXy mu nie leżą,.. albo mi,.. i tyle.

 

Miałem w życiu dziesięć wzmacniaczy. Mniej więcej co 2-3 lata kolejny. Przeważnie były to coraz lepsze wzmacniacze. Każdym byłem na początku zachwycony i uważałem, że nic lepszego mi nie potrzebne do czasu gdy nie posłuchałem lepszego albo nie kupiłem lepszych kolumn, które wymagały lepszego wzmacniacza. Teraz mam zestaw, który chyba będzie tym ostatnim bo lata lecą. Chyba, że ...... znowu posłucham czegoś co mnie zachwyci i będę miał no to kasę i chciał ją wydać. Zmierzam do tego, że na Twoim Onkyo świat się nie kończy a i kolumny, które masz niczego lepszego nie potrzebują i jak podłączysz do nich jakiegoś dajmy na to Passa to pewnie różnicy nie zauważysz. Masz więc zestaw skrojony akurat i tego się trzymaj, a jak będziesz chciał coś zmienić na wyraźnie lepsze to wymień wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to droga, która może się okazać bardzo długa. Ja 6 lat temu kupiłem własnie dobry markowy zestaw KD Onkyo TX-SR308 + kolumny MA BX5 :). Wydawało mi się, że sprzęt takich renomowanych firm da mi przyjemność słuchania muzyki. Jednak się myliłem,.. nie było tej przyjemności. Później się dowiedziałem, że ampli KD nie zagra w stereo dobrze i koniec kropka. Aż na początku tego roku natknąłem się na kilka entuzjastycznych recenzji RZ-900 własnie pod kątem stereo. Wprawdzie cena przekraczała to co chciałem wydać na zmiane wzmaka ale poszedłem na odsłuch i wyszedłem ze sklepu z RZ w rękach. To zupełnie inne granie. I już wiem jak oddzielić sprzęt, który gra dobrze od słabego ( w moich skromnych kryteriach ) - przyjemność ze słuchania,.. albo jest albo nie ma :) Nie mówie, że te BX5 grają świetnie,... ale grają dobrze. Póki co brzmieniowo mi wystarcza,.. tylko troche mocy czasami brakuje jakbym chciał podkręcić gałeczke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to droga, która może się okazać bardzo długa. Ja 6 lat temu kupiłem własnie dobry markowy zestaw KD Onkyo TX-SR308 + kolumny MA BX5 :). Wydawało mi się, że sprzęt takich renomowanych firm da mi przyjemność słuchania muzyki. Jednak się myliłem,.. nie było tej przyjemności. Później się dowiedziałem, że ampli KD nie zagra w stereo dobrze i koniec kropka. Aż na początku tego roku natknąłem się na kilka entuzjastycznych recenzji RZ-900 własnie pod kątem stereo. Wprawdzie cena przekraczała to co chciałem wydać na zmiane wzmaka ale poszedłem na odsłuch i wyszedłem ze sklepu z RZ w rękach. To zupełnie inne granie. I już wiem jak oddzielić sprzęt, który gra dobrze od słabego ( w moich skromnych kryteriach ) - przyjemność ze słuchania,.. albo jest albo nie ma :) Nie mówie, że te BX5 grają świetnie,... ale grają dobrze. Póki co brzmieniowo mi wystarcza,.. tylko troche mocy czasami brakuje jakbym chciał podkręcić gałeczke.

sub. i po sprawie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Siemasz mała, wpadniemy do mnie posłuchać radia? mam nowy audiofilski kabel antenowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak,.. kolumny postały trochę w STXie i zostały "przesłuchane". Dziś zadzwoniłem i dowiedziałem się, że brzmieniowo nic im nie dolega. Jedynie sugerują odchylić je nieco do tyłu bo zrobiłem je niższe i odchylenie poprawi brzmienie. Tak więc jak widać kolumny po prostu nie trafiły w mój gust brzmieniowy. I jeszcze jedno - nie kupuje wersji, że Onkyo RZ-900 jest za słaby dla tych kolumn :) Kolumny zapewne wkrótce pojawią się na portalu aukcyjnym :)

 

 

Porównanie FXa do BX5 to tak jakby porównywać fotki dwóch kobiet, przy czym jedna jest obrobiona w fotoscchopie

 

 

To bx5 pomierzone przez audio.com.pl

 

dz0zMTI=_src_20696-max_monitor_audio_bx_lab.jpg

 

A tu idealna pomierzona poprzez STXa

 

FX-300%20(kolor%20orzech)%20-%20parametry...jpg

 

wioski nasuwają się same

 

Pytanie: gdzie jest więcej basu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wioski nasuwają się same

 

Pytanie: gdzie jest więcej basu?

 

żadne wnioski jednak nie powinny się nasuwać, dwa absolutnie różne pomiary, w stx poniżej 200hz pewnie z win isd :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Siemasz mała, wpadniemy do mnie posłuchać radia? mam nowy audiofilski kabel antenowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne wnioski jednak nie powinny się nasuwać, dwa absolutnie różne pomiary, w stx poniżej 200hz pewnie z win isd :D

 

jestem wzruszony Twoją pokorą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie FXa do BX5 to tak jakby porównywać fotki dwóch kobiet, przy czym jedna jest obrobiona w fotoscchopie

Pytanie, po co porownywac dwa pomiary, wykonane w zupelnie inny sposob?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.