Skocz do zawartości
IGNORED

Najtańszy system Hi-End jaki słyszałem...


moreno1973

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie system uniwersalny, ceny realne (w Polsce), nie katalogowe.

1. Źródło Ayon CD07S 9.000

2. Wzmacniacz Octave V70SE 17.000

3. Kolumny Dynaudio F260 9.000

4. Kable głośnikowe Tellurium Q Black 1.000

5. Listwa i sieciówki Supra

6. Stolik Rogoż

7. Pokój 20 m2 akustycznie poprawny

Przy zakupie z drugiej ręki pewnie 60% tej ceny, a zagra tak samo.

 

Używkę octave za 50/60% ceny chętnie bym kupił, ale nie widzę żadnych w ogłoszeniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voxativ już chyba 4 razy nie zdrożeje. I tak jest już piekielnie drogi.

 

Kurcze, to już trzeci raz muszę napisać (dla nieuważnych), że nie o firmie Voxativ napisałem w kontekście "taniego" hi-endu. System jest tego rodzaju.

 

Ci co zapraszają do Łodzi nich najpierw przyniosą swoją płytę i zagrają na tym "nieuniwersalnym" sprzęcie, żeby potem żenady nie przeżywać przy osłuchanych gościach. I w myśl ich teorii tu są bardzo drogie przetworniki - z definicji (typowej dla tego towarzystwa) lepsze. Obudowy też misterne.

Umarł hi-end, niech żyje hi-end (to takie akuratne do dnia hasło :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używkę octave za 50/60% ceny chętnie bym kupił, ale nie widzę żadnych w ogłoszeniach.

W Polsce trudno ale trafiają się w zagranicznych ogłoszeniach, choć rzadko to prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to już trzeci raz muszę napisać (dla nieuważnych), że nie o firmie Voxativ napisałem w kontekście "taniego" hi-endu.

 

Skoro tak, to był to wpis nie na temat z wszelkimi regulaminowymi konsekwencjami tego faktu.

 

Prócz tego proszę stosować się do powszechnie ustalonych reguł gramatyki i logiki budowania zdania.

Tak aby być zrozumiałym dla pozostałych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniany tu voxativ gra zjawiskowo wokal , granie na jednej strunie i bardzo powolne granie . Każde zwiększenie ilośći instrumentów oraz przyśpieszenie grania kończy się zlewaniem dźwięków w sposób niedopuszczalny . Owszem jest to hi-end potrafiący zagrać w ten sposób tylko pojedyńcze utwory . Nie da się na tych kolumnach słuchać nawet poprawnie jak w średniej półce większości muzyki nawet tej wybitnie nagranej . Natomiast faktycznie pewne pojedyńcze utwory gra tak że mało co jest w stanie się zbliżyć do tego poziomu realizmu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoro tak, to był to wpis nie na temat z wszelkimi regulaminowymi konsekwencjami tego faktu.

 

Prócz tego proszę stosować się do powszechnie ustalonych reguł gramatyki i logiki budowania zdania.

Tak aby być zrozumiałym dla pozostałych.

 

Wuelem napisal: "W mojej propozycji mieści się szerokopasmowa kolumna i wzmacniacz lampowy SET. Dla wyobrażenia odpowiednik dźwiękowy to VOXATIV - będzie do posłuchania w tym roku na Audio Show." - co tu jest niezrozumialego? Wystarczy czytac ze zrozumieniem.

 

Temat bardzo fajny :) bede zagladal.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniany tu voxativ gra zjawiskowo wokal , granie na jednej strunie i bardzo powolne granie . Każde zwiększenie ilośći instrumentów oraz przyśpieszenie grania kończy się zlewaniem dźwięków w sposób niedopuszczalny . Owszem jest to hi-end potrafiący zagrać w ten sposób tylko pojedyńcze utwory . Nie da się na tych kolumnach słuchać nawet poprawnie jak w średniej półce większości muzyki nawet tej wybitnie nagranej .

 

Dokładnie to samo pisałem koledze Wuelem ale nie pojął. Widać wystarcza mu słuchanie kilku płyt :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak są to kolumny do kilku płyt i wybranych utworów ale jak pisałem póki nie włożysz innych płyt każdemu opadnie szczęka i nawet milion dolarów było by ceną akceptowalną bo to zjawiskowe granie . Jednak człowiek lubiący słuchać muzyki ostatecznie nie jest w stanie zaakceptować ich porażających wad .

 

Ale kto wie może kiedyś konstruktorowi uda się zrobić kolumny bardziej uniwersalne zachowując ten czar. Oby .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisów wiele ale na temat to były chyba z 3?

 

Nie komentujemy tu co jest hajendem a co nie... napisałem na poczatku że proszę o SUBIEKTYWNE propozycje systemów.

 

I ostatni raz proszę o wpisy Zgodne z tym co napisałem w poście #1 tego wątku.

 

 

 

Mamy podawać urządzenia nowe czy używane?

 

Dowolne...ważne aby grały jak należy...

 

 

Wielkość pomieszczenia to nie wszystko żeby wyciągnąć dobre wnioski dlatego lepiej niech każdy sprawdza u siebie bo opisy cudzych wrażeń w jakichś pomieszczeniach mogą być mocno mylące.

 

Jak chcesz to wklej zdjęcia i pomiary. Nie mam nic przeciwko temu a nawet pochwałę napiszę za wysiłek i chęć współpracy. Natomiast narzekania i malkontenctwa w tym wątku nie będę tolerował...

 

Czekam więc na opis systemu i akustyki pomieszczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to wklej zdjęcia i pomiary.

Nie chcę :-). Dlaczego ? Przeważnie takie zdjęcia służą do uprawiania złośliwego krytykanctwa.

Czekam więc na opis systemu i akustyki pomieszczenia.

Opis systemów już był. Akustyka różna dla poszczególnych dwóch systemów, nie zła (naturalna bez adaptacji), ale pewnie mogłaby być lepsza. Słyszałem takie. Wcześniej egzystowałem w bardzo podłej akustyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby chodziło o jakość grania to na hi-end byłyby jakieś normy techniczne a nie ma.

 

Tylko trzeba wiedzieć komu te pieniądze zapłacić. Dobrych profesjonalistów w tej branży nie ma za wielu. Jak zweryfikować czy ktoś się na tym zna czy tylko się przechwala że się zna.

 

Nie wiem jak jest w Polsce, ale w UK jest Instytut Akustyki...mozna studiowac. Akustyka to tez czesc BHP. Jak masz BHP-owca z kursami to tez badania moze Ci przeprowadzic.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to już trzeci raz muszę napisać (dla nieuważnych), że nie o firmie Voxativ napisałem w kontekście "taniego" hi-endu. System jest tego rodzaju.

 

Ci co zapraszają do Łodzi nich najpierw przyniosą swoją płytę i zagrają na tym "nieuniwersalnym" sprzęcie, żeby potem żenady nie przeżywać przy osłuchanych gościach. I w myśl ich teorii tu są bardzo drogie przetworniki - z definicji (typowej dla tego towarzystwa) lepsze. Obudowy też misterne.

Umarł hi-end, niech żyje hi-end (to takie akuratne do dnia hasło :-))

 

Masz na myśli polskiego wystawcę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Wymieniany tu voxativ gra zjawiskowo wokal , granie na jednej strunie i bardzo powolne granie . Każde zwiększenie ilośći instrumentów oraz przyśpieszenie grania kończy się zlewaniem dźwięków w sposób niedopuszczalny . Owszem jest to hi-end potrafiący zagrać w ten sposób tylko pojedyńcze utwory . Nie da się na tych kolumnach słuchać nawet poprawnie jak w średniej półce większości muzyki nawet tej wybitnie nagranej . Natomiast faktycznie pewne pojedyńcze utwory gra tak że mało co jest w stanie się zbliżyć do tego poziomu realizmu .

Przepraszam za lekki off top..

Gdzie kolega słuchał Voxativa ,i pisze takie kalumnie ...you tube?

Ja miałem przyjemność posłuchania Voxativa Ampeggio Due z lampą 300 b włoskiej manufaktury New Audio Frontiers oraz SME 30/2 w 25 metrowym pomieszczeniu i nie mogę zgodzić się , że są to głośniki jednego dźwięku.

Absolutnie fantastycznie grają jazz nawet spore składy , kameralistykę itp.

Oczywiście nie służą do odtwarzania dumb basu albo trash metalu...

I na miejscu Szymka uważałbym z wyśmiewaniem tych głośników ponieważ to jest znacznie lepsze granie muzyki jakiej słucha od jego elektrostatów ..

To nie jest tylko głośnik do dużych pomieszczeń ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za lekki off top..

Gdzie kolega słuchał Voxativa ,i pisze takie kalumnie ...you tube?

Ja miałem przyjemność posłuchania Voxativa Ampeggio Due z lampą 300 b włoskiej manufaktury New Audio Frontiers oraz SME 30/2 w 25 metrowym pomieszczeniu i nie mogę zgodzić się , że są to głośniki jednego dźwięku.

Absolutnie fantastycznie grają jazz nawet spore składy , kameralistykę itp.

Oczywiście nie służą do odtwarzania dumb basu albo trash metalu...

I na miejscu Szymka uważałbym z wyśmiewaniem tych głośników ponieważ to jest znacznie lepsze granie muzyki jakiej słucha od jego elektrostatów ..

To nie jest tylko głośnik do dużych pomieszczeń ...

Propozycją jest nieznana polska kolumna a nie voxativ. Mam nadzieję, że to jest lepsze jak wynalazki sonidopochodne, których słuchałem. W 90m2 raczej długo nie pożyją, lubię naturalne poziomu głośności :)

Jak wyjmę 23 z 24 lamp mocy to będzie prawie jak 300B.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli polskiego wystawcę?

 

Tak.

 

@awietek - dziękuję za post #66 (zawsze znajdzie się ktoś, na kogo można liczyć - obiektywnie biorąc).

 

W niektórych przypadkach kolumny po prostu pokazują jakość nagrania. Kompresję i "produkcyjność" tejże muzyki.

Na tych polskich odtwarzany jest np. Sinatra i komentarz słuchającego: "on tu jest". Wszystko,

 

***

 

Inny system to cd Myryad, wzmacniacz YBA, kolumny JM Lab (ceny: 4 000 zł, 4 000 zł, 12 000 zł). Gdańsk przed wieloma laty. Płyta jazzowa wydana przez JVC. To nie był żaden hi-end ale więcej - energia muzyki przeniesiona do sali.

 

 

PS. Do 90 m^2 to prawie żadne się nie nadają. Może poza WLM, ale koszt niemały. W lampach nie idziemy na ilość, bo po cóż by były tranzystory? SET z jedną bańką jest akuratny. Chyba że kolumna jest niskoskuteczna, to trzeba kombinować jak z nakładaniem spodni przez głowę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam za lekki off top..

Gdzie kolega słuchał Voxativa ,i pisze takie kalumnie ...you tube?

Ja miałem przyjemność posłuchania Voxativa Ampeggio Due z lampą 300 b włoskiej manufaktury New Audio Frontiers oraz SME 30/2 w 25 metrowym pomieszczeniu i nie mogę zgodzić się , że są to głośniki jednego dźwięku.

Absolutnie fantastycznie grają jazz nawet spore składy , kameralistykę itp.

Oczywiście nie służą do odtwarzania dumb basu albo trash metalu...

I na miejscu Szymka uważałbym z wyśmiewaniem tych głośników ponieważ to jest znacznie lepsze granie muzyki jakiej słucha od jego elektrostatów ..

To nie jest tylko głośnik do dużych pomieszczeń ...

Drogi kolego żadne pomieszczenie w przypadku popadania kolumny w bulgotanie zlanym dźwiękiem nie pomoze jednak skoro podjołeś temat tomoże wytłumaczysz zatem dlaczego owe kolumny nie radzą sobie z wymienionymi przez ciebie gatunkami muzycznymi niestety nie radzą sobie także dość wyraźnie w innych . Ja mogę przyznać Ci rację w pewnych utworach nie można znaleźć dla tych kolumn konkurentów szkoda , moim zdaniem to przykład że jak coś gra niepowtarzalnie wybitnie nie jest uniwersalne .

 

I to jest też wskazówka na tani hi-end . Posiadanie 2 , 3 czy 4 zestawów skonfigórowwnych pod konkretne gatunki muzyczne .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Drogi kolego żadne pomieszczenie w przypadku popadania kolumny w bulgotanie zlanym dźwiękiem nie pomoze jednak skoro podjołeś temat tomoże wytłumaczysz zatem dlaczego owe kolumny nie radzą sobie z wymienionymi przez ciebie gatunkami muzycznymi niestety nie radzą sobie także dość wyraźnie w innych . Ja mogę przyznać Ci rację w pewnych utworach nie można znaleźć dla tych kolumn konkurentów szkoda , moim zdaniem to przykład że jak coś gra niepowtarzalnie wybitnie nie jest uniwersalne .

 

I to jest też wskazówka na tani hi-end . Posiadanie 2 , 3 czy 4 zestawów skonfigórowwnych pod konkretne gatunki muzyczne .

Ja żadnego bulgotania nie słyszałem...ale nikt na materiale , którego słuchaliśmy nic takowego z gardła nie wydobywał...

Te głośniki nie są uniwersalne jak żadne ..nie są .

Jeżeli ktoś ma małe pomieszczenie słucha kameralistyki , opery czy tym podobnych i ma mnóstwo pieniędzy to super granie .

Czy polecam?

Absolutnie nie , cena jest z kosmosu!

 

 

 

Tak.

 

@awietek - dziękuję za post #66 (zawsze znajdzie się ktoś, na kogo można liczyć - obiektywnie biorąc).

 

W niektórych przypadkach kolumny po prostu pokazują jakość nagrania. Kompresję i "produkcyjność" tejże muzyki.

Na tych polskich odtwarzany jest np. Sinatra i komentarz słuchającego: "on tu jest". Wszystko,

 

***

 

Inny system to cd Myryad, wzmacniacz YBA, kolumny JM Lab (ceny: 4 000 zł, 4 000 zł, 12 000 zł). Gdańsk przed wieloma laty. Płyta jazzowa wydana przez JVC. To nie był żaden hi-end ale więcej - energia muzyki przeniesiona do sali.

 

 

PS. Do 90 m^2 to prawie żadne się nie nadają. Może poza WLM, ale koszt niemały. W lampach nie idziemy na ilość, bo po cóż by były tranzystory? SET z jedną bańką jest akuratny. Chyba że kolumna jest niskoskuteczna, to trzeba kombinować jak z nakładaniem spodni przez głowę.

Szymek zamówił takie , bo ma duże pomieszczenie ..

Inna sprawa ,że duże , ale chyba za niskie ..

 

To są świetne głośniki w super cenie do małych pomieszczeń, oczywiście Xaviany ..skleiło się z Szymkowymi ;)

post-59766-0-66510700-1478104148_thumb.jpeg

post-59766-0-53735000-1478104516_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Południe Polski, ale czy z gór? Żeby nie reklamować produktu, to napiszę Paweł.

 

W sumie jak się powiedziało A, to wypada powiedzieć "B", ale to już chyba każdy sobie zrobi.

Nadal jestem fanem, ale nie podoba mi się zdjęcie cen ze strony www i zrobienie ich mocno umownymi.

 

W owym czasie do kolumn za 8 000 zł był wzmacniacz za 3 000 zł (polska produkcja chyba z Wrocławia) i pliki jako źródło.

Te 11 000 zł wmurowywało w kanapę, ale trzeba było usiąść blisko kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Południe Polski, ale czy z gór? Żeby nie reklamować produktu, to napiszę Paweł.

 

W sumie jak się powiedziało A, to wypada powiedzieć "B", ale to już chyba każdy sobie zrobi.

Nadal jestem fanem, ale nie podoba mi się zdjęcie cen ze strony www i zrobienie ich mocno umownymi.

 

W owym czasie do kolumn za 8 000 zł był wzmacniacz za 3 000 zł (polska produkcja chyba z Wrocławia) i pliki jako źródło.

Te 11 000 zł wmurowywało w kanapę, ale trzeba było usiąść blisko kolumn.

Możecie jakoś jaśniej...bo nie wiem co to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodnar Audio. Zawsze gdy głośnik jest bezpośrednio podłączony do wzmacniacza (bez zwrotnicy) 90% wzmacniaczy okazuje się nieodpowiednim partnerem. Ale można podłączyć to według zaleceń i wtedy jest niebo.

 

Voxativ będzie w pokoju 710 Sobieskiego i najgorsze, że chyba się nie wybiorę, więc dopytam jak było :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Bodnar Audio. Zawsze gdy głośnik jest bezpośrednio podłączony do wzmacniacza (bez zwrotnicy) 90% wzmacniaczy okazuje się nieodpowiednim partnerem. Ale można podłączyć to według zaleceń i wtedy jest niebo.

 

Voxativ będzie w pokoju 710 Sobieskiego i najgorsze, że chyba się nie wybiorę, więc dopytam jak było :-)

Aaaaa..no w końcu .

Zaraz ktoś napisze ,że góry ni ma ..a to akurat prowda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa..no w końcu .

Zaraz ktoś napisze ,że góry ni ma ..a to akurat prowda;)

Góra jak w elektrostacie, hektary przestrzeni i bas jak z peerlessa XLS z membraną bierną.

Dopiero co wywaliłeś to Sonido od siebie a trzeba było dorobić linię transmisyjną do beczki. Można by automatycznie kisić ogóreczki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Diogenes

 

Zaraz ktoś napisze, że takie duże to do większych pomieszczeń. A one są duże (wysokie), żeby odpowiednio niski bas się wydostał, a ustawiać je należy w niezbyt obszernych pokojach.

 

W większości kolumn basu niskiego nie ma i jakoś większość nad tym przechodzi do porządku dziennego, a Ty tutaj coś o braku góry, jakby to był ważniejszy ubytek niż bas :-)

 

 

PS. @Szymon1, jak kiedyś napiszesz coś pozytywnego o innych, to naprawdę nie poczujesz się gorzej. Spróbuj. Na początek możesz tak: "sam sobie zazdroszczę własnego sprzętu" :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Góra jak w elektrostacie, hektary przestrzeni i bas jak z peerlessa XLS z membraną bierną.

Dopiero co wywaliłeś to Sonido od siebie a trzeba było dorobić linię transmisyjną do beczki. Można by automatycznie kisić ogóreczki :)

Sonido jest super . Naprawdę .

Wywaliłem ponieważ znudziło mi się takie granie i znalazłem coś innego.

Nie lubię linii transmisyjnej ..lepszy już jest pas transmisyjny do sieczkarni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę w temacie wątku.

 

Ja troszkę z innej beczki :) Jaki polecacie tani, mocny i wyrafinowany wzmacniacz lampowy lub tranzystorowy.

Miałem wpisać na listę WT40 II ale do trudnych kolumn się nie nadaje. Chociaż o dziwo moje Prodigy i Odyssey rusza lepiej od Dali 470. A siedzą tam po 2 spore basowce. Tylko lampy trzeba zmieniać jak w karabinie maszynowym...

Z tranzystorków to Classe CA400 się kwalifikuje w pewnym stopniu.

 

Sonido jest super . Naprawdę .

Wywaliłem ponieważ znudziło mi się takie granie i znalazłem coś innego.

Nie lubię linii transmisyjnej ..lepszy już jest pas transmisyjny do sieczkarni ;)

hahahahahaha to było mocne. Lubię sieczkarnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodnar Audio. Zawsze gdy głośnik jest bezpośrednio podłączony do wzmacniacza (bez zwrotnicy) 90% wzmacniaczy okazuje się nieodpowiednim partnerem. Ale można podłączyć to według zaleceń i wtedy jest niebo.

 

Voxativ będzie w pokoju 710 Sobieskiego i najgorsze, że chyba się nie wybiorę, więc dopytam jak było :-)

 

myślę że w podobny desen można spróbować także poniższe:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

te ostatnie słuchałem na poprzednim Audioshow i byłem pozytywnie zaskoczony Ty Wojtek chyba też miałeś okazję wtedy ich słuchać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolumny mogą zrobić furorę w pewnych kręgach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Do kompletu cd player:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.