Skocz do zawartości
IGNORED

Podatkowa masakra 2017 Czy juz czas przenieść bines na Słowację?


Tommiashi

Rekomendowane odpowiedzi

Też. Zwłaszcza kredytów dla przedsiębiorstw, ale nie tylko.

 

Ten problem opisałem wcześniej. To nie rozwiazanie. Oczywiście kredyt jest potrzebny ale jeszcze bardziej narzędzia żeby inwestować gotówkę a nie ja chomikowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby inwestować gotówkę a nie ja chomikowac.

Lokata lub konto oszczędnościowe w banku to rodzaj inwestycji.

 

Chomikowanie odbywa się w bieliźniarce albo materacu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się niektórzy obrażać ( uderz w stół... ) ale od ponad 22 lat współpracuje z polskimi małymi , średnimi i dużymi firmami prywatnymi . Mówię o setkach przedsiębiorstw i jest dla mnie jedna pewna rzecz. Polski biznesmen nastawiony na oszukiwanie mojego pracodawcy ( standartowe propozycje korupcyjne , fałszowanie dokumentów gdzie dziwne faktury to pikuś ) , oszukiwanie państwa na podatkach , naciąganie swoich kontrahentów oraz traktowanie swoich pracowników jak zło konieczne ze wszystkimi tego konsekwencjami . Ale usprawiedliwienie zawsze się znajdzie , a szczególnym złym bohaterem jest bezimienne państwo taak jakby niektórzy nie zauważyli że rozbiory się skończyły , okupacja się skończyła , ba nawet tzw. komuna się skończyła .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Co robi propaganda i dyktator z narodem. Patrz Rosja.

 

Dyktator gnębi naród 13%-owym liniowym podatkiem dochodowym od osób fizycznych (rezydentów) przy zachowaniu dosyć licznych ulg podatkowych (np. na posiadane dzieci lub wydatki na edukację)). Dodatkowo gnębi prowadzających jednoosobową działalność gospodarczą zwolnieniem z płacenia składek ubezpieczeniowych oraz brakiem planowych kontroli skarbowych przez 3 lata.

 

Dyktatorski urząd skarbowy każe firmy, mające "rażące błędy w księgowości" grzywną w nieludzkiej wysokości 2000-3000 rubli (30-50 $).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13%-owym liniowym podatkiem dochodowym od osób fizycznych

To chwalebne. Wzór godny naśladowania, Chciałbym, żeby u nas tak było. Może tylko te grzywny są przesadnie "surowe"

 

Tylko dlaczego nie macie fali inwestycji własnych i obcych?

Dlaczego wasi obywatele uciekają z kasą za granicę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się niektórzy obrażać ( uderz w stół... ) ale od ponad 22 lat współpracuje z polskimi małymi , średnimi i dużymi firmami prywatnymi . Mówię o setkach przedsiębiorstw i jest dla mnie jedna pewna rzecz. Polski biznesmen nastawiony na oszukiwanie mojego pracodawcy ( standartowe propozycje korupcyjne , fałszowanie dokumentów gdzie dziwne faktury to pikuś ) , oszukiwanie państwa na podatkach , naciąganie swoich kontrahentów oraz traktowanie swoich pracowników jak zło konieczne ze wszystkimi tego konsekwencjami . Ale usprawiedliwienie zawsze się znajdzie , a szczególnym złym bohaterem jest bezimienne państwo taak jakby niektórzy nie zauważyli że rozbiory się skończyły , okupacja się skończyła , ba nawet tzw. komuna się skończyła .

 

A kto jest Twoim pracodawcą ?

Obstawiam że to musi być KK..Jak tak to wcale się nie dziwię że firmy próbują was wy.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Tylko dlaczego nie macie fali inwestycji własnych i obcych?

 

Przyczyn jest wiele, m.in.:

- antyrosyjska propaganda na Zachodzie;

- sankcje;

- liberałowie gospodarcze w Banku Centralnym i Ministerstwie Gospodarki, mających za cel niską inflację i nie inwestycje i rozwój (w bardzo dużym skrócie);

- dosyć wysoki poziom korupcji (ale nie jest on tak gigantyczny jak to można wywnioskować z propagandy zachodniej);

- bardzo duże odległości;

- wysokie oprocentowanie kredytów w tym inwestycyjnych;

- ...

 

Dlaczego wasi obywatele uciekają z kasą za granicę?

 

Odpływ kapitału z Rosji za ostatnie lata zmniejszył się o rząd wielkości. To są skutki amnestii podatkowej, walki z korupcją, spadku cen ropy i kursu rubla, zachęt podatkowych, sankcji zachodnich, ... Uciekają w większości oligarchowie i korupcjonisty. Część z tych pieniędzy wraca jako kredyt (tańszy od rosyjskiego) dla własnych firm. To też jest w jakimś stopniu problem nadmiernej liberalizacji gospodarczej - zbyt łatwy przepływ kapitałów do i z offshore-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze dopytam, dlaczego nasi rusofile chcą przenosić biznes na Słowację a nie do Rosji. ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak się okazało że najbardziej znany protestujący chłop okazał się w rzeczywistości najzaradniejszą ( i dość zamożną) osobą w okolicy a niedługo po tym okazało się że najbardziej znana płacząca w telewizji kobieta z tzw wsi jest w rzeczywistości osobą niezwykle waleczną, zaradną, zaciętą i o niebywale twardej osobowości i psychice :

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze dopytam, dlaczego nasi rusofile chcą przenosić biznes na Słowację a nie do Rosji. ???

 

Jak mam przenieść biznes do Rosji ? jak w Polsce mam 2 filie z polskimi pracownikami i osobami współpracującymi i to tu a nie za granica robię biznes ?. Jeśli już wejdą obligatoryjnie wszystkie sracta , acta, ceta , sreta to mogę nawet przenieść swój nip do Chin żeby tylko tutaj nie być frajerem i finansować ze swojej pracy takie poczwarki jak Rydzyk i Koledzy Prezesa........i ich debilne pomysły..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Panie prezesie kochany! Zapraszam do siebie! Przydałby mi się nowy dach, bo ani chybi kolejny huragan wywołany przez Tuska zmiecie mi go z kretesem. Przydałby mi się nowy samochód, bowiem ten co mam już się prawie rozsypuje, jeżdżąc po drogach, których Tuskowi nie chce się budować. Przydałby mi się ....''

 

A jak prezes jednak przyjechał :

 

00024WJS4XFCF4CD-C411-F4.jpg

 

Kaczynski_Pana_Paprykarza_5448541.jpg

 

00024WJRY73U2QJJ-C322-F4.jpg

 

0003DFCLVC4LMCVD-C116-F4.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. bo kwik świń oderwanych od koryta zagłuszycie.

 

Jak mam przenieść biznes do Rosji ? jak w Polsce mam 2 filie z polskimi pracownikami i osobami współpracującymi i to tu a nie za granica robię biznes ?.

masz taaaaki biznes i nie znasz obowiązujących od ponad 10 lat przepisów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek

 

Debilizmem to było przeświadczenie,że PiS zmieni coś na lepsze.Teraz już dotarło ale jak zwykle po szkodzie.I jeszcze chcesz innych pouczać?To PiS doprowadzi kraj do upadku a Ty prawdopodobnie przyłożyłeś do tego rękę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuch, SB'ek i złodziej faktycznie zmiany postrzegają złe, cała reszta normalnych zjadaczy chleba manij / bardziej ale jest zadowolona, jest lepiej jest na plus..

 

Założyłeś temat o internie, to masz idealny temat który udowadnia że ludzie nie potrafią z niego korzystać, nie są w stanie przeanalizować dostarczonej informacji że o jakiejkolwiek próbie jej weryfikacji nie wspomnę. Łykają wszystko jak leci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jest Twoim pracodawcą ?

Obstawiam że to musi być KK..Jak tak to wcale się nie dziwię że firmy próbują was wy.......

 

nie angażuj się hazard po pójdziesz z torbami .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ładnie to czas na Bocznicy marnować?

Zakładki merytoryczne czekają : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protestuję! Bocznica to odskocznia od hobby oraz typowy Hyde Park, ale zgadzam się, że reeagowanie na wpisy gimbotroli typu feta to strata czasu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek

 

Debilizmem to było przeświadczenie,że PiS zmieni coś na lepsze.Teraz już dotarło ale jak zwykle po szkodzie.I jeszcze chcesz innych pouczać?To PiS doprowadzi kraj do upadku a Ty prawdopodobnie przyłożyłeś do tego rękę.

Zabolało ???

Owszem PIS jedno zrobił, zablokował skutecznie imigrację i dzięki Pisowi o ile masz żonę czy córkę nie musisz się martwić iż czeka ją powtórka z sylwestra z Kolonii.

Fabrykę można odbudować, specjalistów wykształcić, natomiast kiludziesięciu tysięcy emigrantów odesłać się już nie da.

 

Ciebie nie próbuje pouczać, wiem jakie są granice możliwości nawet nie ogrów, ale homo sapiens. Z granitu nie da się wycisnąć wody, a niektórych nie da się niczego nauczyć...

Także ja passs...

 

Zresztą, dam Ci szansę, chętnie wrócę do tej rozmowy za 4 lata jak będzie już rok rządów PO i Nowoczesnej....

Ja mam ten luksus iż nie będę tu pobierał emerytury i żył na stare lata. Ty nie... Także to wystarczająca kara....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuch, SB'ek i złodziej faktycznie zmiany postrzegają złe, cała reszta normalnych zjadaczy chleba manij / bardziej ale jest zadowolona, jest lepiej jest na plus..

 

Dawaj te plusy,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

degradacje prokuratorów (amber gold), VAT, CIT, środki unijne, bardzo dobre zmiany w funkcjonowaniu US, praktycznie eliminacja czarnego runku paliw, zmniejszenie przemytu, liczne aresztowania "biznesmenów" itd.

 

Adwokatem PiSu ani Twoją niańką nie jestem, informacje są jawne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście wystarczy że słyszę jak w przyszłym roku za "źle wystawioną fakturę" lub za brak wysłania pliku JPK drogą elektroniczną dostanę 1 rok więzienia...., to są jakieś jaja.

To nie są jaja a rzeczywistość od dawien dawna.Ludzie się dzielą na tych co siedzą,na tych co siedzieli i siedzieć będą.No i PiCmani wzięli sobie to powiedzenie do....serca.

 

Debilizmem to było przeświadczenie,że PiS zmieni coś na lepsze.

Masz może alternatywę?Tylko nie pisz o Popaprańcach i im podobnych.Oni już POkazali u Sowy co potrafią i nie tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie pisz o Popaprańcach

Popaprańcami od lat są PiSowcy, przedtem Porozumienie Centrum.

 

Za cokolwiek się wezmą, wszystko schrzanią, tak jak chrzanią teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem PIS jedno zrobił, zablokował skutecznie imigrację i dzięki Pisowi o ile masz żonę czy córkę nie musisz się martwić iż czeka ją powtórka z sylwestra z Kolonii.

Na pewno by się pchali drzwiami i oknami... przez Polskę się przewinęło prawie 100 Czeczenów i nikt nawet uwagi nie zwrócił.

 

Ja mam ten luksus iż nie będę tu pobierał emerytury i żył na stare lata.

Tak wiem, masz wszystko w d... i następnym razem pewnie zagłosujesz na łyse pały w brunatnych koszulach, bo ci w kolejce po pisie czekają... tak dla jaj oczywiście...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek

 

Chciałbym aby już za cztery lata było sprzątanie po PiSie.Niestety nie jestem takim optymistą.

Natomiast Ty głosujesz na oszołomów a potem spadasz do Stanów.Posiedź dłużej w Polsce dobrej zmiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.