Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników pomieszczenia i sprzętu Rafała.M.


pmcomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rafale , bez urazy ale cieszę się że system i adaptacja Made by Szymon spełniła Twoje oczekiwania co do dźwięku. Z Szymonem nie zgadzamy się

w wielu podstawowych kwestiach audio i mam duże wątpliwości co do jego rzetelnej wiedzy o dobrym dźwięku i adaptacjach akustycznych.Ale to tylko moje zdanie z którym nie koniecznie musisz się zgadzać.

 

Zgłoszone na panel do usunięcia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno że na pewno Cię to nie cieszy. Pisząc w ten sposób, obrażasz również kolegów którzy mnie odwiedzili . Jesteś w stanie im też wmówić że nie mają wiedzy , czy słuchu. Nie znam Cię osobiście , u mnie też nie byłeś, więc ;

Nie pisz więcej , bo w tym konkretnym wątku nie masz nic do powiedzenia.

 

Rafale, nie miałem takiego zamiaru aby obrażać kogokolwiek . Bywaj Zdrów i ciesz się dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny warunek to odsłuch Pańskiej referencji, wszystko załatwimy tego samego dnia. Chłopaki już są na sobotę umówieni.

.

 

Mnie do tego nie mieszaj. Ja do żadnego garażu nie jadę.

Ale jakby ktoś nie miał kasy to ja mogę te 7,32 zł na bilet pożyczyć.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle. Szymon odpowiada sarkazmem i widać, że boi się mojej opinii. No cóż, to trudna sztuka jest polemizować z drugą osobą i jak widać nie każdego na to stać, albo też druga strona ma niewiele do powiedzenia, bo z góry wie, że propaguje czyste oszustwo.

 

Chciałem się sprawdzić sam ze sobą, bo ze zdjęć już wynika, że pokój jest mocno ....zepsuty i muzyka w nim nie ma prawa grać poprawnie. Świadczą o tym nie tylko zdjęcia, ale i opisy osób, które uczestniczyły w odsłuchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Świadczą o tym nie tylko zdjęcia, ale i opisy osób, które uczestniczyły w odsłuchach.

 

Ty się już nigdy nie zmienisz. Podkładanie świni i publiczne obrażanie innych to Twój znak.

Nie znam drugiej takiej osoby z branży, która by zeszła do takiego poziomu.

 

Moderacja wie co robić. Bardzo proszę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle. Szymon odpowiada sarkazmem i widać, że boi się mojej opinii. No cóż, to trudna sztuka jest polemizować z drugą osobą i jak widać nie każdego na to stać, albo też druga strona ma niewiele do powiedzenia, bo z góry wie, że propaguje czyste oszustwo.

 

Chciałem się sprawdzić sam ze sobą, bo ze zdjęć już wynika, że pokój jest mocno ....zepsuty i muzyka w nim nie ma prawa grać poprawnie. Świadczą o tym nie tylko zdjęcia, ale i opisy osób, które uczestniczyły w odsłuchach.

 

Sorry za off-top, ale to dla mnie post roku :))) spadłem z krzesła jak czytałem :))))

 

PS. Wszyscy głusi koledzy, którzy byli u Rafałka i słuchali "tej tragedii dźwiękowej" może ufundujemy Panu Audio Academy jakąś nagrodę z tej okazji ;) co Wy na to ;) ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się sprawdzić sam ze sobą, bo ze zdjęć już wynika, że pokój jest mocno ....zepsuty i muzyka w nim nie ma prawa grać poprawnie. Świadczą o tym nie tylko zdjęcia, ale i opisy osób, które uczestniczyły w odsłuchach.

 

Wystarczy zdjęcia pokazać Krzysztofowi P. a wszystko będzie wiadome co to jest za akustyka i jak to może grać.

Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle. Szymon odpowiada sarkazmem i widać, że boi się mojej opinii. No cóż, to trudna sztuka jest polemizować z drugą osobą i jak widać nie każdego na to stać, albo też druga strona ma niewiele do powiedzenia, bo z góry wie, że propaguje czyste oszustwo.

 

Chciałem się sprawdzić sam ze sobą, bo ze zdjęć już wynika, że pokój jest mocno ....zepsuty i muzyka w nim nie ma prawa grać poprawnie. Świadczą o tym nie tylko zdjęcia, ale i opisy osób, które uczestniczyły w odsłuchach.

Brawo!!!!!. Proszę się skupić na strojeniu swoich produktów i tam się sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Wszyscy głusi koledzy, którzy byli u Rafałka i słuchali "tej tragedii dźwiękowej" może ufundujemy Panu Audio Academy jakąś nagrodę z tej okazji ;) co Wy na to ;) ????

 

Nie są głusi. Opisali poprawnie to co słyszą, tylko że nikt nie wie, czy to aby tak powinno być....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest podkładanie świni, tylko moja opinia o pokoju z którą nie każdy może się zgadzać.

Najlepsze jest to, że nikt nie ma na to przeciwargumentów.

Jak zwykle zapedziłeś się w kozi róg i obnażyłeś intencje oceniając cokolwiek przed odsłuchem a przyjachać chciałes żeby mieć mandat aby wypróżnić nieuzasadnioną krytykę.Teraz to już cie nikt nie zaprosi -żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle zapedziłeś się w kozi róg i obnażyłeś intencje oceniając cokolwiek przed odsłuchem a przyjachać chciałes żeby mieć mandat aby wypróżnić nieuzasadnioną krytykę.Teraz to już cie nikt nie zaprosi -żenada

 

Mało tego. Ten człowiek niczego się jeszcze nie nauczył. Miał spore szanse wyjść z twarzą na prostą. Nawet tego nie potrafił wykorzystać.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym się zgodzę. Nikt wcześniej nie słyszał czegoś podobnego.

 

Oczywiście, że nie, bo od czasów rozwoju sprzętu audio i akustyki, wszyscy dążą do uporządkowanej sceny, która jest przed słuchaczem.

 

I tu trafiłeś w 10.

 

Ja to wiem i Ty to wiesz, ale ci biedacy są chyba na straconej pozycji, skoro nawet nie interesuje ich zwykła polemika i przeciwstawne argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście, że nie, bo od czasów rozwoju sprzętu audio i akustyki, wszyscy dążą do uporządkowanej sceny, która jest przed słuchaczem.

 

Zapewniam Cię, że u Rafała scena jest na miejscu. Ale Ty tego nie posłuchasz niestety....

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że u Rafała scena jest na miejscu. Ale Ty tego nie posłuchasz niestety....

 

Na miejscu? na którym miejscu? Na suficie?

 

Czy to nie twoje słowa z poprzedniej strony?

 

"Dźwięki słychać w całym pomieszczeniu. Na suficie za głową (choć kanapa jest od tylnej ściany około 30-40 cm), po bokach i co najważniejsze istnieje wiele planów w głąb."

 

Gdybym chciał mieć taką scene, to bym sobie kupił kino domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.