Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników pomieszczenia i sprzętu Rafała.M.


pmcomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oki kazdy ma wlasne preferencje

ja akurat nie lubię jak mi coś wychodzi z glośników bo to sprzetowe sztuczki i dziwnym jest jak nagrywam wokal w linii kolumn a pozniej audio wywala go na 2m przed

 

choć przyznaję to robi wrażenie wow na sluchajacym gdy sie wita z wokalistą

 

Chyba się nie rozumiemy, ale to normalne w audio. Nie o wokale tu chodzi. Choć taka płyta Roger Waters - Amused to death. Tam zabawa z wokalem na całego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Amused to Death to klasyka gatunku i to są jedynie efekty przeciwfazy i to gra tak jak powinno czyli z tyłu glowy ale to szczególny zabieg tzw efekciarski :)

moim zdaniem po realizatorsku pozostałe nie powinny wychodzic z linii kolumn tylko sięgac w głąb bo tak sie po prostu nie miksuje

Edytowane przez biniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Amused to Death to klasyka gatunku i to są jedynie efekty przeciwfazy i to gra tak jak powinno czyli z tyłu glowy ale to szczególny zabieg tzw efekciarski :)

moim zdaniem po realizatorsku pozostałe nie powinny wychodzic z linii kolumn tylko sięgac w głąb bo tak sie po prostu nie miksuje

Biniu , czyli zależy od realizacji, pewnie że chodzi o zabawę z przeciwfazą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie jak to jedna i druga strona nie ma racji, a w pół godziny zapisaliście kilka stron wątku. Ewidentnie obie strony bawi taka wymiana zdań. Szkoda tylko, że zaczyna w tym brakować dobrego smaku.

 

Wróćmy do założenia, niech to bedzie wątek o audio...

 

Może kilka zdań o Iovicie 2 z Ganymede zamiast przekonywania jak to czarne jest czarne, a białe białe? O tym chętnie był poczytał, choćby była to subiektywna opinia ;]

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

 

Ja to wiem i Ty to wiesz, ale ci biedacy są chyba na straconej pozycji, skoro nawet nie interesuje ich zwykła polemika i przeciwstawne argumenty.

O jakiej polemice mówisz? O tym ze w ciemno z opisu zadowolonych osób które słuchały tego systemu i paru zdjęć wyciągnąłeś wniosek ze nie gra?

 

Czyli osoby które słyszały ten system są w błędzie, tylko Ty jeden nie widząc go na oczy wiesz na 100 % ze nie gra? Wiesz to bo jestes jasnowidzem?

 

Pretensje do Szymona, że nie możesz przyjechać? Od kiedy to jadąc do Rafała pytać trzeba sie Szymona, a nie wlasciela??? Tak bardzo chciałeś przyjechać a nawet jak Ci na lpg zrzutkę zrobili to sie nie poftygujesz. Pokój dla Ciebie dramat, ale spytaj sie jeszcze dla pewności oprócz Krzyska P. jeszcze Krzyska R. (Rutkowskiego) może będzie bardziej łaskawy :-)

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec chrzestny Pana Michała. Mistrz styropianu i dociepleń.

 

Mistrzem styropianu jesteś TY Szymon i Twoje ustroje akustyczne z tego materiału w kolorze papieskim i biskupim.

 

Krzysztof P jest znanym akustykiem w PL i po za granicami. Brał udział w projektowaniu akustyki do kilku sal koncertowych w PL.

Wykonał również sporo akustycznych pomieszczeń dla niektórych użytkowników tego forum oraz sal w studiach nagraniowych.

Ma bardzo dobry słuch i jest w stanie wyłożyć brutalną prawdę o słuchanym dźwięku podczas 15 minut grania systemu.

Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej polemice mówisz? O tym ze w ciemno z opisu zadowolonych osób które słuchały tego systemu i paru zdjęć wyciągnąłeś wniosek ze nie gra?

 

Czyli osoby które słyszały ten system są w błędzie, tylko Ty jeden nie widząc go na oczy wiesz na 100 % ze nie gra? Wiesz to bo jestes jasnowidzem?

 

Pretensje do Szymona, że nie możesz przyjechać? Od kiedy to jadąc do Rafała pytać trzeba sie Szymona, a nie wlasciela??? Tak bardzo chciałeś przyjechać a nawet jak Ci na lpg zrzutkę zrobili to sie nie poftygujesz. Pokój dla Ciebie dramat, ale spytaj sie jeszcze dla pewności oprócz Krzyska P. jeszcze Krzyska R. (Rutkowskiego) może będzie bardziej łaskawy :-)

 

W większości są to osoby, które nie wiedzą jak powinien wyglądać poprawny dźwięk i opisują wrażenia jakich doznali. Są w szoku, dźwięki są za głową i na suficie. Jest zabawa i wszystko fruwa w pokoju. To się może podobać, ale nie jest poprawne, bo tak scena nie wygląda.

 

To co opisują i co im się podoba (bo może się podobać), to skutek złej fazy w pomieszczeniu, do którego nie muszę wchodzić, żeby się zorientować jak będzie grało, bo każdy kto ma o tym pojęcie, będzie wiedział jak działa dyfuzor i jak będzie działać jego wielokrotność.

 

Czy chcesz powiedzieć, że Szymon budując to pomieszczenie nie miał pojęcia jaki buduje dźwięk, bo nie wie jak działają dyfuzory i dopiero jak je wstawi to się przekona? No sorry, ale to się kompletnie nie trzyma kupy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał cały swój system w pokoju Rafała M.???

Nawet najbardziej budżetowy ale cały ze wzmakiem źródłem kablami akcesoriami?

Chetnie poczytałbym o wrażeniach:).

 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzem styropianu jesteś TY Szymon i Twoje ustroje akustyczne z tego materiału w kolorze papieskim i biskupim.

Ocena ze zdjęcia kończy się takimi idiotycznymi domysłami. Rozczaruję Cię, nie mam ani kszty styropianu w żadnym ustroju. W przeciwieństwie do ww mistrza, który wiesza jajka i bombki ze styropianu i wciska kit, że to dyfuzory. To jest ten Twój znawca :) Oczywiście wierzą w te bajki jedynie ciemniaki Twojego pokroju. Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz powiedzieć, że Szymon budując to pomieszczenie nie miał pojęcia jaki buduje dźwięk, bo nie wie jak działają dyfuzory i dopiero jak je wstawi to się przekona?

Przecież to napisał, już dawno temu. Że efekt końcowy przeszedł jego oczekiwania :) Znaczy nie planował ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W większości są to osoby, które nie wiedzą jak powinien wyglądać poprawny dźwięk i opisują wrażenia jakich doznali. Są w szoku, dźwięki są za głową i na suficie. Jest zabawa i wszystko fruwa w pokoju.

....

 

W zdecydowanej większości są to osoby, które tam były i słuchały. W przeciwieństwie do Ciebie czyli wróżki wróżącej z fusów.

Miałeś szansę też tam być i przekonać się na własne uszy. Niestety chyba już tej szansy nie dostaniesz. Szkoda bo w branży bardzo by Ci się to mogło przydać.

Mądry przedsiębiorca nigdy nie stroni od wiedzy. Wykorzystuje każdą okazję aby mógł się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia.

Ty klienta od kiedy Cię znam zawsze miałeś za nic gdyż wydawało Ci się, że jesteś najlepszy.

Jednak rynek wraz z konkurencją bardzo szybko to zweryfikował i teraz jesteś w czarnej d....

Los się zemścił (pamiętasz -przewidywałem to) a wraz z losem mścisz się Ty. Smutne to trochę ale prawdziwe.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z założenia miał to być wątek klubowy i w dodatku sugerujący nazwą "kub miłośników", to muszę stwierdzić, że Gospodarz i Mentor owego klubu nie wywiązują się z obowiązków dbania o jego poziom i formę.

Jeśli nadal wątek będzie prowadzony jako pole odwiecznej wojny pomiędzy 16Hz a AA, zostanie on całkowicie usunięty z zakładki KLUBY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy mam ci ponownie wkleić twój tekst w którym dziękowałeś mi za pomoc i za udzielone rady? Ogarnij się człowieku.

 

No tak. To Twój poziom. Wklejałeś już tu na forum nawet nasze prywatne SMS-y. Nie szkoda Ci na to czasu ?

Nie lepiej go spożytkować na udoskonalanie swojej branży ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja już mogę napisać puentę,tego fascynującego wątku:)

A może jeszcze poczekam, fajnie się rozwija, wyznawców tego kościoła przybywa,ale kurde ja do innej parafii należę:)

 

W temacie wątku...tak byłem słuchałem ,jest nirwana, słuchałem krótko, niestety pampersa zapomniałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeśli z założenia miał to być wątek klubowy i w dodatku sugerujący nazwą "kub miłośników", to muszę stwierdzić, że Gospodarz i Mentor owego klubu nie wywiązują się z obowiązków dbania o jego poziom i formę.

Jeśli nadal wątek będzie prowadzony jako pole odwiecznej wojny pomiędzy 16Hz a AA, zostanie on całkowicie usunięty z zakładki KLUBY!

 

Vlado a gdzie byłeś jak poszły zgłoszenia na panel ? Kto tu się nie wywiązuje ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z założenia miał to być wątek klubowy i w dodatku sugerujący nazwą "kub miłośników", to muszę stwierdzić, że Gospodarz i Mentor owego klubu nie wywiązują się z obowiązków dbania o jego poziom i formę.

Jeśli nadal wątek będzie prowadzony jako pole odwiecznej wojny pomiędzy 16Hz a AA, zostanie on całkowicie usunięty z zakładki KLUBY!

Chłopie zluzuj majty,nie podniecaj się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z założenia miał to być wątek klubowy i w dodatku sugerujący nazwą "kub miłośników", to muszę stwierdzić, że Gospodarz i Mentor owego klubu nie wywiązują się z obowiązków dbania o jego poziom i formę.

Jeśli nadal wątek będzie prowadzony jako pole odwiecznej wojny pomiędzy 16Hz a AA, zostanie on całkowicie usunięty z zakładki KLUBY!

Ostatni raz proszę A.A, Magnepan , hi-aro , o zaprzestanie zamieszczania prowokujących postów. W przeciwnym razie będę zmuszony zgodzić się z gospodarzem wątku , co do zasad utrzymania porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado a gdzie byłeś jak poszły zgłoszenia na panel ? Kto tu się nie wywiązuje ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A Ty nadal nic a nic nie rozumiesz z zasad prowadzenia wątków klubowych? Nie Ty jesteś gospodarzem tego wątku i twoje zgłoszenia nic mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Ty nadal nic a nic nie rozumiesz z zasad prowadzenia wątków klubowych? Nie Ty jesteś gospodarzem tego wątku i twoje zgłoszenia nic mnie nie interesują.

 

Czyli zgłoszenia na panel mogą tylko robić gospodarze ?

 

P.S

Zgłaszam swoją kandydaturę na zmianę gospodarza. Zrobię tu bardzo szybko porządek.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do osób wymienionych do zablokowania dołaczy jeszcze Szymon jesli nie zaprzestanie stałego obrażania swoich przeciwników

w kwesti informacji Michał P jako specjalista od akustyki profi był przedstawiany przez ludzi od audio juz jakies 20 pare lat temu - ja tyle lat pamietam , o Szymonie kilka lat temu poza "produkcja pianki" nie słyszał nikt

proponuje zaprzestać wciagania w ta kłótnie nastepnych postronnych osób ktore w dodatku nie biora w niej udzialu na forum

jesli watek bedzie jedynie kolejnym personalnym pojedynkiem zostanie zamkniety

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.