Skocz do zawartości
IGNORED

Używany wzmacniacz budżet około 3000


gosc_niedzielny_

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie sprzedaje dobrego taniego i świetnie grającego sprzętu za pół darmo....

Jeżeli głównym kryterium oceny jakości wzmacniacza jest cena, to producent byłby głupi, sprzedając sprzęt tanio...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcę kupić używany wzmacniacz do kolumn Magnat Quantum 757. Który będzie najlepszym wyborem:

 

- Hegel H70 - 3 letni - najtańszy niecałe 3000

 

- Yamaha S-2000 - około 5 letni - trochę powyżej 3000

 

- Magnat MA1000 - prawie nowy - za niecałe 4000

 

Proszę o wybór tylko między tymi 3 pozycjami mając na względzie moje kolumny (S4 home napisał o nich że "grają detalicznie, bardzo otwarcie, z twardym dużym szybkim basem. Średnica jest aczkolwiek nie na pierwszym planie") oraz stosunek cena/jakość. Muzyka Rock oraz POP. Ja na tę chwilę zdecydowany jestem na Yamahę S-2000.

 

Z proponowanych przez Ciebie Hegel i Yamaha wydają się ok (Magnat w przypadku niezadowolenia lub chęci wymiany praktycznie jest nieodsprzedawalny)

Możesz do zestawienia dodać jeszcze Roksan K2.

Ceną nowych wzmacniaczy bym się nie sugerował bo ona nie gra - czasami sprzęt za mniejsze pieniądze zagra lepiej (wg słuchacza) niż droższy.

"Problem" z Heglem jest taki, że ma dobrą prasę i ludzie na własną rękę sprowadzają je na handel z Norwegi (gdzie jest dużo tańszy niż u Nas). Co do jakości dźwięku niestety najlepszym rozwiązaniem (i uważam, że jedynym słusznym) jest odsłuch (i to najlepiej u siebie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi proszę co jest nie tak z Heglami H70, H80? W testach wypadają znakomicie np H70 bije A-S2000:

HIFICHOICE:

"Porównanie z A-S2000 Yamahy pokazało miażdżącą przewagę H70 nad urządzeniem za podobne pieniądze. Wspomniany utwór, w którym zasadniczą rolę odgrywają gitary basowa i akustyczna, świetnie uwidocznił różnice między wzmacniaczami. A-S2000, przykładający większą wagę do barwy niż rytmu, spowolnił nieco gitarę basową względem świetliście brzmiącej

gitary akustycznej. Z kolei Hegel pokazał znakomitą symbiozę między obydwoma instrumentami (zdecydowanie bardziej naturalne barwy), jak również kapitalną dynamikę będącą pochodną ponadprzeciętnej zdolności H70 do grania niewymuszonego i swobodnego w całym paśmie. Takie cechy były dotychczas zarezerwowane dla bezkompromisowych urządzeń klasy hi-end, a przecież H70 jest zaledwie wzmacniaczem ze średniej półki cenowej! To wręcz nieprawdopodobnejak wysoko Hegel zawiesił poprzeczkę dla konkurencji."

 

Natomiast na allegro jest tego mnóstwo w wydawałoby się rewelacyjnych cenach i się nie sprzedają np H70 za 2.850. Czytając testy i recenzje wydawało się mi że to prawdziwa okazja a jednak wisi tam już od jakiegoś czasu. Tutaj też żadnego głosu za tym wzmakiem.

 

Na temat dźwięku się nie wypowiadam ale funkcjonalnie uważam Heglom sporo brakuje do Yamahy, Denona czy Marantza.

O ile dobrze pamiętam h70 nie zapisuje np. ostatnio włączonego źródła, brak funkcji standby, brak gniazda słuchawkowego, zabawkowy pilot,

płacisz za DAC'a który nadaje się do podłączenia dekodera TV sat (docelowo większość ludzi i tak kupuje dac zewnętrzny).

Jeżeli chciałbyś kupić CD Hegla do kompletu to wydasz sporo więcej niż za wzmacniacz a funkcjonalność ograniczona tylko do CD...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r miałeś yamahę a-s2000 i wydaje się mi że przed primare i32 miałeś również primare i22.

Proszę o porównanie yamahy z primare i22. Czy faktycznie i22 przy niskim poziomie głośności taka nędza jak piszą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może ten? Trochę drogo chcą ale można się potargować.

 

Też zastanowiłbym się mocno nad tym, przy czym od handlarza, nie wiadomo co to jest, mimo wspaniałych opisów czy odpowiednio, dobrze zrobionych zdjęć, tak trzeba założyć.

Cena jednak nie wysoka, po tyle chodzą z prywatnych rąk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r miałeś yamahę a-s2000 i wydaje się mi że przed primare i32 miałeś również primare i22.

Proszę o porównanie yamahy z primare i22. Czy faktycznie i22 przy niskim poziomie głośności taka nędza jak piszą?

Nie zaobserwowalem nic takiego, ale wolałem w tedy Yamahe. Grała dla mnie lepiej. Dopiero i32 zagrał dla mnie lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*

To jak gra ta Yamaha A-S2000?

 

Też się nad nią zastanawiałem (2 lata temu) ale odpuściłem po opisach innych i nie słuchałem. Mnie zależy na pełnej szczegółów plastycznej średnicy nie męczącej itp. Wiadomo, że opisy brzmienia danego sprzętu są mocno subiektywne i zależą od reszty konfiguracji ale często się nimi kierujemy przed wyborem dwóch/trzech typów do odsłuchu.

 

Jedno jest pewne, że łatwo nie będzie trafić od razu w swoje brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♪ ♪ ♫  ♪  Najważniejsza jest muzyka i przyjemność jej słuchania  ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r miałeś yamahę a-s2000 i wydaje się mi że przed primare i32 miałeś również primare i22.

Proszę o porównanie yamahy z primare i22. Czy faktycznie i22 przy niskim poziomie głośności taka nędza jak piszą?

 

Miałem niedawno okazję posłuchać Primare I22 z Tannoyami XT8F. Byłem trochę rozczarowany. Primare grał bardzo równo, dobrze kontrolował całe pasmo, ale brzmiało to jakoś tak bez ikry, bez wyrazu. Ta dokładność, spokój i wyrachowanie może być dla niektórych objawem klasowego grania, ale jeśli szukasz więcej emocji to mam wrażenie, że I22 tego nie oferuje. Co prawda te Tannoye same w sobie są raczej grzeczne, więc może po prostu I22 rzetelnie oddał to co prezentują te kolumny i stąd takie odczucia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 5 letnią Yamahę A-S2000 za 3200 (na allegro w tej chwili raty 0%).

Jutro sprzedający dostarczy mi ją do domu.

Wszystkim dziękuję za pomoc a w szczególności rafal735r-owi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak ci gra. Ja używałem jej ponad rok i byłem bardzo zadowolony. Przed samym podłączeniem jej waga robi wrażenie :) Powiem ci jeszcze jedną rzecz. Ona po XLR gra sporo lepiej, ale jest wybredna. Kilka DACów miało przester korzystając z tych wejśc. Dopiero w AS2100 zlikwidowano ten problem.

3200 to odbra cena, spokojnie sprzedaż ja dalej w razie co bez straty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poproszę o relację. Btw. Kupiłeś go w dobrej cenie.. as2000 to raczej nie częsty gość na aukcjach to też o czymś świadczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest jeszcze jeden A-S2000 z 2011 roku z Katowic za 3150 + wysyłka 50. Nie podobało mi się w nim tylko że boczki drewniane wenge (wzmacniacz czarny) przykręcone są srebrnymi śrubami. Przynajmniej tak to wygląda na fotografii. Nie wiem czy były takie dziwne wersje, czy śruby może od wersji srebrnej?

Co do relacji to nie będę raczej potrafił opisać tak fachowo dźwięku ale na pewno napiszę czy jestem bardzo zadowolony czy tylko zadowolony. Chociaż po moim teraźniejszym Pioneerze A509R to pewnie będzie przepaść.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w sieci to zdjęcie:

 

 

Troche inne to wenge ale śrubki są chyba też jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) A-S2000-3.jpg

 

e16b05a1cd8178b42cffa99a5535dfa4.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atoll in 100, sam gram na magnatach i hegla oraz yamahy bym tam nie podpinał.

Potrzebne coś przyjemne barwowo.

 

Słuchałem magnaty z: Baltlab E3, Atoll in 100, Naim 5i, Exposure 2010, Primare i22, Musical Fidelity M3, Pionier ale nie pamietam nazwy, I atoll w stosunku cena/jakość z magnatami gra najlepiej, nie ma co się zastanawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej samej cenie masz nowy ex-demo Atoll IN 50.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na allegro sprzedają go 100zł drożej ale za to masz raty 0%. Myślę że jak do nich napiszesz to opuszczą cenę na allegro do tej w która jest sklepie.

 

Natomiast używany Atoll IN100 dostaniesz na allegro za 2700,

 

Używany CAMBRIDGE AUDIO CXA60 za 2400

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

używany Arcam A19 na gwarancji do kwietnia za 1600

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Atoll IN 30? Jest tani :) czy poza słabszą mocą trzyma styl wyższych modeli?

 

Raczej takiej jakości jak w wyższych modelach nie będzie. Po odsłuchu IN80SE, IN100SE, IN200SE uważam im wyższy model tym lepsze bardziej dojrzałe, równe granie. IN80SE to dość wyrywny wzmacniacz grający ofensywnie, nada się do równo bardziej "grzecznie" (szczególnie z łagodną górą i wycofaną wyższą średnicą) grających kolumn. IN100SE już jest barwniejszy, spokojniejszy, ale nadal stawiając na efektowne dynamiczne brzmienie. Trochę na sterydach :) IN200SE jest najcieplejszym wzmacniacze, gęsto grającym, ma delikatną gorę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal obowiązuje stara zasada "kto ma kasę ten ma prasę" :)

Gdzie tu są guziki z piwkiem?

 

Z tych co wypisałeś także obstawiał bym AS2000 jako dobry uniwersalny wzmak.

A do Quantum 757 które na prawdę pod kątem jakość cena są rewelacyjne warto mieć dobrego wzmaka.

Kolega Bronx99 słusznie zauwazył!!

Ja ostawiał bym model Magnat MA1000, jednak to urządzenie którego po prostu nie odprzedaż. Elektronika Magnata jest u nas bardzo mało popularna, mimo że na prawdę dobre wzmaki (MA600,MA1000). Jeśli dźwięk by Ci spasował, a raczej tak bo wmaki są właśnie robione pod tą linie, Quantum 8 i Quantum 1000 grają już inaczej, to został byś z nią na bardzo długo. W przeciwnym razie byłby kłopot.

Tak przy AS 2000 jesteś stosunkowo bezpieczny.

Napisz czy dobry wybór.

 

PS.Absolutnie warto dokładać do IN100, jak IN80 to warto iść w inną markę. Atoll obecnie przeżywa szczyt popularności.

Tu po raz kolejny przytoczę:

Nadal obowiązuje stara zasada "kto ma kasę ten ma prasę" :)

To się z czasem skończy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu słuchałem następujących wzmaków, w cenie za nowy do 7k PLN:

 

Hegel H70

Exposure 2010

Roksan Kandy K2

Jolida 502

Yamaha AS2000

 

Z nich wszystkich Jolida wygrała, przed Heglem H70. W zasadzie, ostateczna decyzja tutaj to dopasowanie do reszty toru, głównie kolumn. Ja słuchałem tych piecyków głównie z ProAkami Studio 100, ale też innymi paczkami w podobnej cenie.

 

Roskan Kandy grał jakoś dziwnie, gęsto, ale mało przejrzyście dla mnie. Exposure nie przekonał, a Yamaha AS2000 przegrała z Jolidą 502 po kilku minutach słuchania i to w zasadzie we wszystkim, a barwą, dynamiką wyraźnie.

 

Jeżeli ktoś się jednak upiera na tą Yamahę, kolumny muszą być dynamiczne, skuteczne i grać gęstą średnicą. Nie wiem, czy cokolwiek bym takiego znalazł od siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej takiej jakości jak w wyższych modelach nie będzie. Po odsłuchu IN80SE, IN100SE, IN200SE uważam im wyższy model tym lepsze bardziej dojrzałe, równe granie. IN80SE to dość wyrywny wzmacniacz grający ofensywnie, nada się do równo bardziej "grzecznie" (szczególnie z łagodną górą i wycofaną wyższą średnicą) grających kolumn. IN100SE już jest barwniejszy, spokojniejszy, ale nadal stawiając na efektowne dynamiczne brzmienie. Trochę na sterydach :) IN200SE jest najcieplejszym wzmacniacze, gęsto grającym, ma delikatną gorę.

Yyyy to troche nie to co bym chciał poprawić.. fakt brakuje mi różnorodności na dole w tym Denku 3805, ale liczył bym też na uspokojenie niższej góry i dodanie wybrzmień górze.. ale z Twojego opisu wynika że może ją jeszcze dopompować.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z yamaha nie słuchałeś. I skąd wniosek że barwy nie ma?

 

Tak mówią, yamahy to zimne dranie :)

Nie słuchałem yamahy, to prawda. Tak czy owak ja bardzo chciałem baltlaba ale nie gra kompletnie z magnatami, mimo, że to super wzmak. Musi być coś po ciepłej stronie mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy to troche nie to co bym chciał poprawić.. fakt brakuje mi różnorodności na dole w tym Denku 3805, ale liczył bym też na uspokojenie niższej góry i dodanie wybrzmień górze.. ale z Twojego opisu wynika że może ją jeszcze dopompować.

 

Jak chcesz uspokoić to IN200, ale on nie ma też wybitnych wybrzmień. Brzmienie gęste, bas zaokrąglony. Nie wiem jak gra Twój 3805, ale znając amplitunery KD to szału nie ma.

 

Przypomnij jakie masz kolumny? DM 2/6? Nie wiem czy dobrze pamiętam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak DM 2/6 + Rel t5i.

Denek nie jest taki straszny, mam kilka bezpośrednich porównań ze wzmacniaczami stereo. Nad 316, marantz 6006, yamaha rn602 i te zdecydowanie przewyższa.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech Pacuła w AUDIO napisał: Systemem "2000" można komfortowo słuchać nie tylko popowych czy rockowych kawałków, ale także jazzu i klasyki , a tam cisza gra ważną rolę. System należy do grupy bardzo uniwersalnych produktów, zachowuje się wyjątkowo dojrzale. Nawet gdy nie gra tak wyśmienicie, jak znacznie droższe urządzenia, to niczego wyraźnie mu nie brakuje. Tak dokładny, a zarazem mięsisty dźwięk pozwala myśleć o kolumnach kosztujących nawet ponad 10 000 zł.

 

Dla mnie było to ważne doznanie: bas Yamahy A-S2000 jest pełny, mocny, schodzi tak głęboko, że aby go w tej dziedzinie pobić, musielibyśmy kupić znacznie droższy piec. Zarazem charakter basu można określić jako konturowy, z naciskiem na atak średniego podzakresu. Kiedy wrzucamy do odtwarzacza wzorcowo nagraną płytę w rodzaju Pasodoble Larsa Danielssona i Leszka Możdżera z fortepianem i kontrabasem, od razu wiadomo, że jest dobrze. Yamaha dodała do tego świetnie wyprowadzany pogłos, słyszalny nie tylko w zakresie wysokotonowym, ale także niskotonowym. A o to naprawdę trudno. Także przy bardziej "rozrywkowych" płytach otrzymamy kompletną podstawę basową.

 

Średnica nie robi tak natychmiastowego wrażenia, jak dół czy góra. Jej wyższa część jest lekko utwardzona i wyeksponowana. Daje to o sobie znać w podkreślonym ataku części instrumentów i głosów. Przy nieco zbyt jasno nagranych głosach, jak np. z ostatniej płyty Pauli Cole Courage, zakres ten da o sobie znać przez wyostrzenie. To efekt nałożenia na siebie charakteru nagrania i urządzeń, warto o tym pamiętać przy dobieraniu peryferii systemu.

 

Nie ma jednak mowy o wyraźnym przesunięciu punktu ciężkości w górę pasma, jak w systemie Pioneera. Wprawdzie wokale brzmią w nieco mocniejszy sposób, jednak jeśli tylko na płycie zarejestrowano ich naturalny tembr, jak np. na In Raibows Radiohead, otrzymamy fantastycznie rysowany, absolutnie nie zamazujący pozostałych instrumentów dźwięk. Podobnie zabrzmią gitary w jazzie, jak chociażby z płyty Concierto Jima Halla, czy, może nawet bardziej, z Seven, Come Eleven, płyty koncertowej Herba Ellisa i Joego Passa. Obydwa dyski to wydania SACD i wreszcie wyraźnie słychać zmianę w stosunku do CD. Pioneer znacznie słabiej pokazuje różnice między tymi formatami, Yamaha z SACD otrzymuje "błogosławieństwo".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak DM 2/6 + Rel t5i

 

W takim układzie do DM-ów IN200 za bardzo nie polecam. Może być za wolno, basowo. Ja z dobrymi rezultatami łączyłem Music Hall-a a35.2 z DM 2/8. Niby to klon Teac AI-1000 o którym piszą, że ma mało góry co mnie trochę dziwi bo a35.2 góry miał sporo więc może nie są na 100% takie same. Grał dość równo, dźwięczna góra, bas raczej punktowy szybki, średnica tylko lekko ocieplona. Do tego wzmacniacz ładnie wykonany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teac AI 1000 słuchałem w bezpośrednim porównaniu z Y AS701 i różnice nie są jakieś ogromne, dla mnie te wzmacniacze na Elac F6 grały praktycznie tak samo. Fakt jak Teac się zagrzał to wysokie się przygasiły siłą ale jakością i rozdzielczością nadrobiły. Grało to dla mnie fajnie.. tylko to inne kolumny.

Wygląda na to że nie jestem w stanie odróżnić podobnych piecyków nawet jak są od siebie 2x droższe.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak sprawdzić to u siebie na DM. Zaczaję sie na coś z w/w w okolicy w dobrej cenie jak nie podejdzie, albo nie wniesie nic dobrego to opchnę.

 

Dziękuję za rady. I przepraszam autora wątku za zaśmiecanie... hehe dzisiaj mnie nie zjedzie pewnie już rozpakowuje as2000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.