Skocz do zawartości
IGNORED

AUDYSSEY MultEQ XT32 Dynamic Volume....... Konfiguracja


Yodas

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z goowna bata nie ukręcisz. Oprogramowanie mierzy Ci nie "amplituner" i "głośniki" tylko całe pomieszczenie z amplitunerem i głośnikami. Jak masz trudne akustycznie pomieszczenie to Ci tego Audysey nie poprawi, choć zapewne robi co może.

 

Nie widzę całego pomieszczenia ale gołe ściany, to okno, panele na podłodze ... same kłopoty. Kupowanie ustrojów akustycznych metodą na pałę nic nie da. Potrzebujesz pomiarów i wynikającej z nich adaptacji akustycznej.

 

Pozdro

.....post #58.... widać cały pokój i jego kalectwo akustyczne.... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z goowna bata nie ukręcisz. Oprogramowanie mierzy Ci nie "amplituner" i "głośniki" tylko całe pomieszczenie z amplitunerem i głośnikami. Jak masz trudne akustycznie pomieszczenie to Ci tego Audysey nie poprawi, choć zapewne robi co może.

 

Nie widzę całego pomieszczenia ale gołe ściany, to okno, panele na podłodze ... same kłopoty. Kupowanie ustrojów akustycznych metodą na pałę nic nie da. Potrzebujesz pomiarów i wynikającej z nich adaptacji akustycznej.

 

Pozdro

 

 

Oczywiście, gołe ściany. Tak samo jak tu:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Jeśli ktoś nie wie, to tak wygląda pomieszczenie odsłuchowe autora cytowanego powyżej wpisu. Na uwagę zasługuje kanapa między kolumnami i gole ściany ;) Jak to powiedziano? Aaa... już wiem "same kłopoty" :D

 

Takich to mamy "ekspertów".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczę jeszcze linka, że by każdy mógł popatrzeć i poczytać:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szkoda, że nie pokazujesz co jest na suficie. Nie wspominając, że to jest wątek o systemach kina domowego (wiesz bumek co to jest?), a ty pokazujesz system do stereo.

Jeśli to są gołe ściany to masz coś ze wzrokiem.

 

Pokaż swoje pomieszczenie ... wtedy pośmiejemy się razem ze wszystkimi. Wiem, wstydzisz się (edytowano moderacja). Ty expercie, he, he, he ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie pokazujesz co jest na suficie. Nie wspominając, że to jest wątek o systemach kina domowego (wiesz bumek co to jest?), a ty pokazujesz system do stereo.

Zamieszczę jeszcze linka, że by każdy mógł popatrzeć i poczytać:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pokaż swoje pomieszczenie ... wtedy pośmiejemy się razem ze wszystkimi.

 

 

W odróżnieniu od ciebie, ekshibicjonizm mnie nie bawi. nie lubię też się chwalić, bo tak robią tylko pozerzy :)

 

Szkoda, że nie pokazujesz co jest na suficie. Nie wspominając, że to jest wątek o systemach kina domowego (wiesz bumek co to jest?), a ty pokazujesz system do stereo.

 

 

 

W kinie domowym akustyka działa wg odmiennych reguł niż w stereo? No cóż, stwierdzenie godne eksperta :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu od ciebie, ekshibicjonizm mnie nie bawi. nie lubię też się chwalić, bo tak robią tylko pozerzy :)

 

 

Czyli gawędziarz, jak 747 i Stasiop. Dobrani pseudonaukowcy.

 

W kinie domowym akustyka działa wg odmiennych reguł niż w stereo? No cóż, stwierdzenie godne eksperta :)

 

Poczytaj ... ekspercie od obrazków, he, he, he.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrani pseudonaukowcy.

 

 

Zabawne określenie w ustach autora takiego oto wątku:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu bumek nie na temat. Jesteśmy w wątku o kalibracji dźwięku w kinie domowym.

 

To jak bumek z tą propagacją dźwięku i z akustyką w stereo i w kinie domowym? Naumiałeś się już? Chociaż na trzy na szynach? Bo na razie pała. Wtedy zapraszamy do dyskusji.

 

Bo temat zmieniać umiesz. Jak rasowy troll.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....

Jeśli to są gołe ściany to masz coś ze wzrokiem.

 

 

 

 

Gole czy nie gole, jakos "akustycznie" zagospodarowane to one nie sa. Gierka, lustro i surowa sciana ponad 50% :)

 

 

A sufitem mozesz sie pochwalic, chetnie zobacze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gole czy nie gole, jakos "akustycznie" zagospodarowane to one nie sa. Gierka, lustro i surowa sciana ponad 50% :)

 

 

A sufitem mozesz sie pochwalic, chetnie zobacze.

 

 

No widzisz, Ty przynajmniej coś dostrzegłeś. Pozostał jeszcze sufit i trzy pozostałe ściany.

Zapraszam, posłuchasz. Bo popatrzeć to można np. na ... znaczki.

 

A rozpraszacze dostrzegłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu bumek nie na temat. Jesteśmy w wątku o kalibracji dźwięku w kinie domowym.

 

To jak bumek z tą propagacją dźwięku i z akustyką w stereo i w kinie domowym? Naumiałeś się już? Chociaż na trzy na szynach? Bo na razie pała. Wtedy zapraszamy do dyskusji.

 

Bo temat zmieniać umiesz. Jak rasowy troll.

 

 

Na temat na temat. Ktoś komu może przyjść do głowy taki absurd jak w rzeczonym wątku nie może być wiarygodny. Jest to ostrzeżenie przed autorem takich bzdur.

 

A rozpraszacze dostrzegłeś?

 

Kanapę, trąbki i butelki?

 

:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat na temat. Ktoś komu może przyjść do głowy taki absurd jak w rzeczonym wątku nie może być wiarygodny. Jest to ostrzeżenie przed autorem takich bzdur.

 

 

Kanapę, trąbki i butelki?

 

:D

 

 

Dżizzzzzz ... to co by trzeba o tobie napisać ???

Od razu cir zabrałby się do roboty. Po co???

 

Na szczęście sam dużo piszesz, można poczytać jaki tam stopień fachowości jest. Odsyłam.

 

Pa. Szkoda mi czasu na ciebie. Jak się coś o systemach kina nauczysz to wróć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizzzzzz ... to co by trzeba o tobie napisać ???

Od razu cir zabrałby się do roboty. Po co???

 

Na szczęście sam dużo piszesz, można poczytać jaki tam stopień fachowości jest. Odsyłam.

 

 

 

Proszę bardzo, może jakiś konkret z komentarzem?

 

Jaki z ciebie ekspert, każdy widzi po obejrzeniu zdjęcia twojego pokoju. Komentarz jest zbyteczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat. Takie systemy są po to aby możliwie jak najlepiej "poprawić" akustykę pomieszczenia do warunków optymalnych. Będę musiał w najbliższej przyszłości porównać mojego marantza AV7702 MkII z Audyssey na pokładzie do Arcama AV860 z Dirackiem. To może być ciekawe doświadczenie.

Ma to sens wtedy gdy reszta toru jest odpowiednia tzn. sekcja przedwzmacniacza oraz koncówkek mocy.

Im system kina będzie droższy tym efekt poprawy będzie lepszy. W amplitunerach za kwoty do 5 tys złotych nie należy spodziewać się cudów. Topowe procesory kina bez systemów adaptacji z początku wieku mogą ciagle pokazać pazur.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Im system kina będzie droższy tym efekt poprawy będzie lepszy. W amplitunerach za kwoty do 5 tys złotych nie należy spodziewać się cudów.<br />

 

Kolega musi się zdecydować: to w końcu co? Akustyka, gołe ściany, super drogi sprzęt, dolary, super system.....Bo czytając myśli kolegi, jak dla mnie, to gar polskiego bigosu się warzy.... Święta za pasem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega musi się zdecydować: to w końcu co? Akustyka, gołe ściany, super drogi sprzęt, dolary, super system.....Bo czytając myśli kolegi, jak dla mnie, to gar polskiego bigosu się warzy.... Święta za pasem.

 

Widzisz ... należy czytać ze zrozumieniem. Bigos? Chyba nie te Święta.

 

Wytłumaczę koledze jak chłop krowie na rowie, bo "nie rozumi": w budgetowych amplitunerach system kalibracji jest słaaaaby. W droższych duuuuuuużo lepszy. Dlaczego? Bo producenci w budgetówkach oszczędzają na wszystkim. Marketing. Tylko żeby się o tym dowiedzieć trzeba ich trochę samemu przetestować, a nie czytać internet. Zarówno w gołym pomieszczeniu, zaadaptowanym bądź wykonanej pod klucz sali kinowej.

 

Życzę własnych testów, własnymi rączkami, uszkami i własnym portfelem. Wtedy może kolega się coś nowego nauczy.

 

Wesołych Świąt.

 

 

PS. podobnie w stereo. Różnicy w brzmieniu kabli kolega w sprzęcie za 2000 zł raczej nie usłyszy. trzeba podnieść JAKOŚCIOWĄ poprzeczkę. Co akurat w tym temacie wcale nie znaczy "wydać więcej pieniążków". Należy wydać je z głową. Ale sa tacy, którzy kabli nie słyszą bo nie mają prawa słyszeć. Nawet z tego wątku ;). Ale nigdy nie słuchali więc ich teza jest prawdziwa poniekąd.

 

PS2. jak kolega dopisze w "o sobie" więcej nt. swojego systemu KD i przede wszystkim nt. doświadczeń i historii to możemy dalej podyskutować. Teraz szkoda czasu na dyskusje z "wiedzą z internetu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znow wprowadzasz ludzi w błąd. Za dużo czytasz marketingowej papki. I to jest tego efekt.

 

O stronie językowej nawet lepiej nie pisać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wystarczy tego zaśmiecania. Kolejne wzajemne animozje wylewana tak ochoczo w tym temacie skończą się odpowiednimi punktami oraz czasowym banem na ten temat.

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat. Takie systemy są po to aby możliwie jak najlepiej "poprawić" akustykę pomieszczenia do warunków optymalnych. Będę musiał w najbliższej przyszłości porównać mojego marantza AV7702 MkII z Audyssey na pokładzie do Arcama AV860 z Dirackiem. To może być ciekawe doświadczenie.

Ma to sens wtedy gdy reszta toru jest odpowiednia tzn. sekcja przedwzmacniacza oraz koncówkek mocy.

Im system kina będzie droższy tym efekt poprawy będzie lepszy. W amplitunerach za kwoty do 5 tys złotych nie należy spodziewać się cudów. Topowe procesory kina bez systemów adaptacji z początku wieku mogą ciagle pokazać pazur.

 

Pozdro

 

Smiem watpic w to.

 

Nigdzie nawet na avsforum nie ma jednoznacznej opinii aby twoj topowy procesor kina AV7702 MKII byl lepszy od amplitunera do 5000zl jakim jest np. Marantz sr7010.

 

I ciekawe czy porownanie tego procka do nowego typu amplitunerow np Onkyo rz810 (3000 zl) nie obnazyloby go w systemie np. 5.1 czy 7.1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe czy porownanie tego procka do nowego typu amplitunerow np Onkyo rz810 (3000 zl) nie obnazyloby go w systemie np. 5.1 czy 7.1.

 

Mam propozycję. Przekonaj się, porównaj i napisz tutaj co z tego wynikło, co usłyszałeś. Nie ma lepszej metody niż własne uszka. Ja życzę Ci powodzenie, z przyjemnością przeczytam.

 

I nie ma znaczenie czy to jest MÓJ procesor czy nie mój. I mam go zamiar wymienić na Arcama AV860. I wiem dlaczego.

 

Mam jeszcze stareńkiego Tag McLarena AV32R BP192. Zapraszam do siebie z tym cytowanym przez Ciebie Onkyo czy z Marantzem na bezpośrednie starcie w moim systemie w 5.1 i 7.1. Skalibruję go zwykłem dB-mierzem. Mogę potem podjechać i zrobimy porównanie w Twoim systemie. Poznamy golasa. Jak będzie inaczej niż myślę to z przyjemnością odszczekam.

Ja jestem w stanie postawić na to parę złotych bo już kiedyś takie próby robiłem.

 

Wchodzisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wzoruje sie na ostatnich opiniach, ktorych jest cala masa (zaznaczam nie wlasnych). Jak ktos ciekaw to niech wejdzie sobie na hdtv.com.pl i poczyta jak ludzie masowo zaczynaja rezygnowac (ci co byli na odsluchach) nawet z calych zestawow Marantza avr + mm na kozysc Onkyo rz820 (odziwo nie rz1100). I to nie sa pojedyncze przypadki.

 

Zreszta opinia branzy bylaby tu na miejscu. Podejzewam ze pokrylaby sie z moimi wnioskami.

 

A wnioski ze TAG zagra lepiej niz... nie mnie to oceniac. Nie znam tych skrzynek zreszta nawet nie uwazam siebie za jakiegokolwiek specjaliste od audio aby cokolwiek oceniac, "nie slysze rzeczy jakie ty slyszysz". Poprostu hobbystycznie czytam i zadaje pewne pytania/tematy w celu zderzenja ich z opiniami innych uzytkownikow.

 

To wszystko co chcialem powiedziec...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych skrzynek zreszta nawet nie uwazam siebie za jakiegokolwiek specjaliste od audio aby cokolwiek oceniac, "nie slysze rzeczy jakie ty slyszysz". Poprostu hobbystycznie czytam i zadaje pewne pytania/tematy w celu zderzenja ich z opiniami innych uzytkownikow.

 

To wszystko co chcialem powiedziec...

 

Wcześniej napisałeś, cytuję: Smiem watpic w to.

 

Dobrze napisałeś ... opinie. Opinia to najtańszy towar na rynku. Informacja ... najdroższy. Warto zapamietać. Chyba o tym teraz nie uczą niestety.

 

A to co locoloco wypisuje na swoim portalu jest chyba w hierarchii jeszcze niżej niż opinia.

 

PS. ja pisałem o Marantzu AV, nie AVR. Zapewne w tych "+mm" tkwi różnica. Nie potrzeba dużo i drogo, żeby "pokonać" koncówki wbudowane w dzisiejsze amplitunery Onkyo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W amplitunerach za kwoty do 5 tys złotych nie należy spodziewać się cudów. Topowe procesory kina bez systemów adaptacji z początku wieku mogą ciagle pokazać pazur.

 

Pozdro

Uffffffffff. ...dobrze że mój ampli ( jak był nowiutki) kosztował grubo powyżej 5 tysi. ....

 

P.S.

To tak na rozluźnienie atmosfery i dla wywołania uśmiechu.... ;) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój na granicy! Tzn po przecenie, bo nie wiem jaka była "cena wejściowa" aaa i ma plus MM i plus PM.

 

Które to MM było droższe od amplitunera i to sporo. MM 8077.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czym różni się w Aydyssey XT32: Audyssey od Audyssey Flat ? Zauważyłem, że są różne wykresy po kalibracji.

 

Wbrew powszechnemu przekonaniu płaska krzywa docelowa widma częstotliwości nie zawsze zapewnia prawidłowy dźwięk. Dzieje się tak dlatego, że głośniki są kierunkowe w zakresie wysokich częstotliwościach, co powoduje, że zachwiany zostaje balans tonalny wskutek nierównowagi dźwięku bezpośredniego i rozproszonego. Krzywa Audyssey lub Audyssey Reference, to krzywa docelowa z "referencyjnym" spadkiem w ostatnich 2 oktawach, która zapewnia najlepszy balans pomiędzy dźwiękiem bezpośrednim i rozproszonym. Krzywa Flat to inaczej krzywa płaska, bez tłumienia. W zasadzie nadaje się wyłącznie do pomieszczeń bardzo małych lub mocno wytłumionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci spytam jak wyglada Audyssey w porownaniu do Diraca w Arcamie i ARC w Anthemie ?? Bo opinie sa tak zroznicowane w necie ze nie wiadomo za co sie zlapac

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew powszechnemu przekonaniu płaska krzywa docelowa widma częstotliwości nie zawsze zapewnia prawidłowy dźwięk. Dzieje się tak dlatego, że głośniki są kierunkowe w zakresie wysokich częstotliwościach, co powoduje, że zachwiany zostaje balans tonalny wskutek nierównowagi dźwięku bezpośredniego i rozproszonego. Krzywa Audyssey lub Audyssey Reference, to krzywa docelowa z "referencyjnym" spadkiem w ostatnich 2 oktawach, która zapewnia najlepszy balans pomiędzy dźwiękiem bezpośrednim i rozproszonym. Krzywa Flat to inaczej krzywa płaska, bez tłumienia. W zasadzie nadaje się wyłącznie do pomieszczeń bardzo małych lub mocno wytłumionych.

Dziękuję za wyjaśnienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem centralny na Klipsch RP450C i po kalibracji jest tak.....

 

e690ff41493da0f8ff5333333c3b0037.jpgJeszcze dojadą surroundy Klipsch RP250S...

 

O frontach pomyślę w przyszłym roku...:)@Magog chyba miałeś rację z tymi "minifalowodami" w jbl...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.