Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On nie jest docelowy

Chyba że tak.

Tak się zastanawiam, co by było lepsze w moim systemie, Linn Akurate DS, Auralic Altair, czy zostawić Cayina lub Oppo Sonice i kupić Krella KAV500i?

Żadnego z tych źródeł nie słuchałem więc nie pomogę, mam jednak pytanie w jaki sposób wymiana wzmacniacza miałaby załatwić kwestię źródła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Chcesz grać z plików czy z cd?

Z plików i Tidal, chociaż już miałem kupować KAV280CD, ale jak chciałem osobiście jechać po niego to się sprzedawca rozmyślił

Rafał ma coś extra, ale to zapewne nie mój budżet

 

Chyba że tak.

mam jednak pytanie w jaki sposób wymiana wzmacniacza miałaby załatwić kwestię źródła?

 

W taki że KAV500i nadrobił by niedociągnięcia źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z plików i Tidal, chociaż już miałem kupować KAV280CD, ale jak chciałem osobiście jechać po niego to się sprzedawca rozmyślił

Rafał ma coś extra, ale to zapewne nie mój budżet

Zapewniam że Twój.

Ja bym skorzystał z SB Classic + zakupił możliwe wypasiony przetwornik. Mogę Ci coś pożyczyć jak chcesz potestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babci mawiała "Nie sól ziemniaków bo kotlet jest już wystarczająco słony". Ale to nie działało.

 

Ja chcę potestować.

Dla Ciebie to mam flagowego Ceca TL0X :)

Czy możesz podmienić zegar w SB classic na jakiegoś Crysteka?

Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

A po cholerę Ci DSD?

To jak HD i FUL HD lub 4K a japońce już 8K testują, w DSD też słychać tą rozdzielczość :)

 

Jak chcesz nowalijki to zamów LKSa discrete.

 

Ponoć on nie gra jak stary LKS, jest bardziej łagodny na górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jak HD i FUL HD lub 4K a japońce już 8K testują, w DSD też słychać tą rozdzielczość :)

Ja słyszę jedynie sztuczne przygładzenie góry i spłaszczenie ataku. Dla mnie brzmi to trochę nienaturalnie.

 

Ponoć on nie gra jak stary LKS, jest bardziej łagodny na górze

Chętnie bym go posłuchał bo na razie to same domniemania. Jeśli poprawili 1 a wszystko na to wskazuje to jest killer :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jak już będą u mnie i trochę je wygrzeje to zapraszam do Łodzi.

Skoro Tu Pawle do mnie nie trafiłeś to pozwól że ja wproszę się do Ciebie..

 

 

Skoro Tu Pawle do mnie nie trafiłeś to pozwól że ja wproszę się do Ciebie..

A propos wygrzania to moje Plusy już rozgrzane, więc gdyby ktoś miał ochotę podzielić się doświadczeniem,wrażeniami to zapraszam tym bardziej że powoli myślę o Arcadach lub Credo więc Plusy szukają nabywcy..Jeśli zostaną w klubie to szykuję rabacik od i tak już okazyjnej ceny..

Edytowane przez Aleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minasy Czwóreczki słuchałem jakieś półtora miesiąca temu, nie umiem odnieść do poprzednich wersji ale IV granie bajka

 

Jak Grzegorz mi ostatnio napisał Minasy IV pod kątem reprodukcji dźwięku to w 98% to to samo co IIIs Specjal.

Czyli czy III, czy IV to dalej te same Minasy tylko cena wyższa.

Zwrotnice te same, średnio-niskotonówka ta sama, wysokotonowy będzie mieć aluminiowe uzawojenie,

no i lekko większe obudowy.

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem jeszcze się nie spotkaliśmy?

 

Nieśmiały jestem ;)

 

A tak na poważnie to trzeba to nadrobić. Do Rafała też muszę się w końcu wybrać. Najpierw chciałem doszlifować swój system, żeby Was zaprosić na rewizytę.

 

Skoro Tu Pawle do mnie nie trafiłeś to pozwól że ja wproszę się do Ciebie..

 

Jasne zapraszam. Do Ciebie też muszę wpaść. Zawsze coś wypada i ciężko się wyrwać.

 

Minasy Czwóreczki słuchałem jakieś półtora miesiąca temu, nie umiem odnieść do poprzednich wersji ale IV granie bajka

 

Już nie mogę się doczekać kiedy posłucham. U siebie testowałem III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiały jestem ;)

 

A tak na poważnie to trzeba to nadrobić. Do Rafała też muszę się w końcu wybrać. Najpierw chciałem doszlifować swój system, żeby Was zaprosić na rewizytę.

 

 

 

Jasne zapraszam. Do Ciebie też muszę wpaść. Zawsze coś wypada i ciężko się wyrwać.

 

 

 

Już nie mogę się doczekać kiedy posłucham. U siebie testowałem III.

Już słuchałem nowych 4 grają zdecydowanie lepiej niż III. Moim zdaniem to różnica minimum 10-20% na +.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już słuchałem nowych 4 grają zdecydowanie lepiej niż III. Moim zdaniem to różnica minimum 10-20% na +.

Tylko ciekawe jakim cudem? ;)

Dobra elektronika swoje zrobiła, gdyż konstrukcje kolumn są niemal identyczne.

 

No tak, tyle że ty słuchałeś podstawową wersję IIIs.

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwórki to te specjale z czarnymi buraczkami ? ;)

 

Nie, to dwa różne modele.

Czwórka dopiero wchodzi, a specjal to takie przejście między zwykłymi minasami a IV.

 

Wpiąłem do Oppo Sonica DAC sieciówkę Furutech z wtykami Viborg i to jest to, zostaje u mnie, swoboda kultura przestrzeń, wszystko się poprawiło.

Chcę się słuchaćpost-40227-0-17361000-1488805401_thumb.jpg

 

W krellu też zmieniłem sieciówkę

A z drugiej strony gdzie jest sieciówka wpięta?

Do zwykłej listwy, czy masz jakiś kondycjoner?

Edytowane przez Neonix

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..też się pochwale że zrobiłem porządek z zasilaniem. Osobna faza,przewód instalacyjny,zabezpieczenie audio etc..i muszę powiedzieć że zrobiło się super przejrzyście. Teraz etap akustyka ale tu już sam nie dam rady i tu chciałbym kolegów poprosić o pomoc w kwestii pomiarów żeby wiedzieć co dalej działać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.