Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję Silver. Kolumny prezentują się naprawdę świetnie. Muszę przestać czytać i obserwować ten temat bo oszaleje :D

A więc tak wyglądają IV

Silver_85 gratuluję zakupu.

Pięknie się prezentuje IV

Piękne te Minasy, coraz bardziej mi się czarne kolumny podobają, a membrany dużo ładniejsze od buraczkowych

 

Dzięki za miłe słowo. A grają lepiej niż wyglądają :)

 

 

Nie znam tej kapeli. Sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały miszmasz. AV onkyo 636 które nie ma pre out ale mam na terminalach głośnikowych adapter hi low do poziomu rca, potem kablami typu interkorekt leci do Cayina A70T w tryb końcówki mocy. Jako centralny mam AE jakiś tam model tani był jak barszcz a nie gra gorzej jak prędzej miałem Monitor Audio RX Center. Jako satelity tylne mam głośniki od dosyć dużej starszej wieży JVC nawet nie najgorsze kolumny. Jako głośniki Atmos SKH onkyo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na czym ma ona polegać?

Ja nie zauważyłem u siebie pogorszenia dźwięku nawet podczas koncertów w True HD. W filmach nawet jakby było 50 % straty i tak byś nie zauważył tego. A jak strata jest to i tak nie zauważalna. Inna sprawa Minasy podpięte pod Onkyo zagrały gorzej bo jednak lampa wprowadza "swoje" do dźwięku. Rozwiązanie jest genialnie proste i jak na audio jeszcze tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w po roku czasu musiałem zmienić. Ten pierwszy wytrzymał ponad rok teraz właśnie padł i tydzień temu kupiłem nowy 35 zeta w sklepie elektryczno elektronicznym stacjonarnym. Stary po prostu burczał. Jak nawet raz na rok mam wydać 30 zeta to raczej warto a swoje zadanie spełnia wyśmienicie. I możesz kupić najtańszy praktycznie AV bo te pre out to jakieś chore ceny mają na dzień dobry.

Ja za swojego onkyo 636 zapłaciłem ponad rok temu 1100 złotych więc śmiech na sali i mam Atmosa

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś dalszy ciąg wygrzewania Minasów na :

 

Pink Floyd - A Momentary Lapse of Reason

Raz Dwa Trzy - koncert na 20-lecie

Jan Garbarek - I Took Up The Runes

Lady Pank - Akustycznie - 2015

Beyonce Lemonade - Żonka słuchała :)

 

Polecam szczególnie pierwsze cztery pozycje :)

 

Jutro urlop i atakuje cięższego rocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.