Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa wersja silnika forum - zapraszamy!


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Jeden z modow usunal wtedy omylkowo caly sidebar. Tak nie bedzie, bo sa tam reklamy partnerow, ktore finansuja nasza dzialalnosc. Pasek zostac musi, ale zapewne dorobimy mozliwosc jego rozwijania/zwijania jak bylo to kiedys. Nie jest to jednak blad, wiec w pierwszej kolejnosci poprawiamy inne rzeczy.

Sprawe rozwiazuje tez w pewnej czesci skorka Red Szeroki jak wspomnialem, bo tam szerokosc postow jest wieksza. Nie ukrywa sidebara, ale forum zapelnia caly ekran. Zalezy to jednak od rozdzielczosci ekranu, jak wspomnialem. Na 1920x1080 jest dosc wyrazna roznica i pole postow jest sporo wieksze.

 

Z poprawek, o ktorych wczesniej nie informowalem, a ktore byly robione w ostanim czasie:

- kopiowanie tresci postow nie kopiuje juz tla na Chromie i Operze. Wkleja sie czysty tekst

- jesli jestesmy w danym watku w danej zakladce (np. obecny na Bocznicy), to jest ona podswietlana w Menu

O poprawkach w ogloszeniach juz dzis wspominalem - wrocily tam filtry.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Obecnie przy standardowej rozdzielczości 1366x768 jest tak, że przy stylu szerokim szerokość tekstu jest nawet odrobinę mniejsza od stylu domyślnego.

Szeroki:

 

Domyślny:

obraz.thumb.png.318fc0af2638a6ace3de49a1de6a7943.png

29 minut temu, dskrzypczak napisał:

- jesli jestesmy w danym watku w danej zakladce (np. obecny na Bocznicy), to jest ona podswietlana w Menu

Jeżeli są pod-zakładki to wyświetlanie nie działa. Np. jeżeli jesteśmy w Hi-Fi to Stereo w menu się nie podświetla.

Menu też czasami znika (chyba po najeździe kursorem na inną pozycję w nim; bez kliknięcia).

obraz.thumb.png.d1d8b15167c074baeb15e5cfd796e586.png

obraz.png

obraz.png

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dskrzypczak napisał:

Jeden z modow usunal wtedy omylkowo caly sidebar. Tak nie bedzie, bo sa tam reklamy partnerow, ktore finansuja nasza dzialalnosc. Pasek zostac musi, ale zapewne dorobimy mozliwosc jego rozwijania/zwijania jak bylo to kiedys.

OK.

Chyba, że tego sidebara dać na sam szczyt nad "audiostereo.pl"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dskrzypczak napisał:

Jeden z modow usunal wtedy omylkowo caly sidebar. Tak nie bedzie, bo sa tam reklamy partnerow, ktore finansuja nasza dzialalnosc. Pasek zostac musi, ale zapewne dorobimy mozliwosc jego rozwijania/zwijania jak bylo to kiedys. Nie jest to jednak blad, wiec w pierwszej kolejnosci poprawiamy inne rzeczy.

 

To wszystko wyjaśnia. Chodzi właśnie o możliwość ukrywania sidebara. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ...

Obecnie na sidebarze są 3 reklamy a pasek pusty pod nimi  niewykorzystany przez pole tekstowe jest ponad cztery razy wyższy niż zajmowane przez nie miejsce, więc też jest niewykorzystany. Nie da się tego jakość oszczędniej poukładać ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
13 godzin temu, JuG napisał:

Jeżeli są pod-zakładki to wyświetlanie nie działa. Np. jeżeli jesteśmy w Hi-Fi to Stereo w menu się nie podświetla.

Dzięki za zgłoszenie. W głównych zakładkach powinno działać. W podzakładkach Stereo sprawdzimy to.

11 godzin temu, Filwoj napisał:

Obecnie na sidebarze są 3 reklamy a pasek pusty pod nimi  niewykorzystany przez pole tekstowe jest ponad cztery razy wyższy niż zajmowane przez nie miejsce, więc też jest niewykorzystany. Nie da się tego jakość oszczędniej poukładać ?

To jak będzie dłuższy i będzie tam więcej reklam to będzie lepiej? :) Oprócz reklam są tam też ostatnie artykuły, nowości itp. Są też funkcje dla moderatorów jak np. czatbox. Ten pasek jest w identycznej formie jak na poprzednim silniku, więc tutaj nic się nie zmieniło. Dorobimy możliwość jego zwijania, ale tak jak podkreślałem - w pierwszej kolejności poprawiane są błędy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję znakomitego podniesienia wygody uzytkowania skórki Red (domyślnej). Otóż na stronie głównej, przy zakładkach są tematy z najnowszymi wpisami. Proponuję, by po kliknieciu któregoś, przenosiło na KONIEC, do ostatniego wpisu.

Proponuję też, by już w zakladce, gdzie mamy przy wątkach numerki stron, np  1,2,3,4...15 >> ten ostatni znaczek, przenoszący na koniec, był powiększony, by był wygodniejszy  podczas uzywania do dzialania na forum przy użyciu telefonu.

Zaznaczone na niebiesko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.02.2019 o 08:57, dskrzypczak napisał:

 

Ok, wszystko jasne.Czekam cierpliwie. Się już nie czepiam.

Poza tym reszta zaczyna wyglądać normalnie, będzie dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 2/6/2019 at 8:57 AM, dskrzypczak said:

To jak będzie dłuższy i będzie tam więcej reklam to będzie lepiej? :) Oprócz reklam są tam też ostatnie artykuły, nowości itp. Są też funkcje dla moderatorów jak np. czatbox. Ten pasek jest w identycznej formie jak na poprzednim silniku, więc tutaj nic się nie zmieniło. Dorobimy możliwość jego zwijania, ale tak jak podkreślałem - w pierwszej kolejności poprawiane są błędy.

Jeśli pasek jest w identycznej formie to czemu nie da się teraz dorobić ukrywania? To takie trudne?

Ten pasek jest strasznie uciążliwy i zupełnie nikomu do szczęścia niepotrzebny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

To nie jest takie proste, bo tamta wersja silnika oferowała opcję ukrywania standardzie, a ta nie oferuje. Oczywiście, że nie jest do szczęścia potrzebny, tak samo jak każda reklama, ale forum musi się z czegoś utrzymywać.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na funkcjonalność polegającą na dodaniu jakiegoś wątku do ignorowanych?

Tak aby po wejściu do zakładki taki wątek w ogóle się nie wyświetlał.

Myślę, że dla gwiazdorskich wątków w Hi-end albo kablowych nawalanek byłoby to jak znalazł.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rochu napisał:

Czy jest szansa na funkcjonalność polegającą na dodaniu jakiegoś wątku do ignorowanych?

Tak aby po wejściu do zakładki taki wątek w ogóle się nie wyświetlał.

Myślę, że dla gwiazdorskich wątków w Hi-end albo kablowych nawalanek byłoby to jak znalazł.

 

+100

Dołączam się do tego wniosku i podpisuję pod nim wszystkimi kopytami :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Czy jest szansa na funkcjonalność polegającą na dodaniu jakiegoś wątku do ignorowanych?
Tak aby po wejściu do zakładki taki wątek w ogóle się nie wyświetlał.
Myślę, że dla gwiazdorskich wątków w Hi-end albo kablowych nawalanek byłoby to jak znalazł.
 
I żeby działało w Tapatalk też.

Przeciw ignorowaniu całych zakładek też bym nic nie miał
(np. kino domowe czy car audio mnie nie interesuje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, luk1985 napisał:

wg. mnie jest duzo gorzej brak zakladki moja zawartosc, teraz ciezko sledzic tematy w ktorych sie bralo udzial

Teraz jest inaczej . Profil - po prawej stronie Moja aktywność - po lewej Tematy , Odpowiedzi itd. 

W dniu 8.02.2019 o 19:43, rochu napisał:

Czy jest szansa na funkcjonalność polegającą na dodaniu jakiegoś wątku do ignorowanych?

Tak aby po wejściu do zakładki taki wątek w ogóle się nie wyświetlał.

Myślę, że dla gwiazdorskich wątków w Hi-end albo kablowych nawalanek byłoby to jak znalazł.

Pozwolę sobie zacytować post szanownego użytkownika . Dodałbym funkcję ignorowania jakiegoś użytkownika tylko w wybranych tematach . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2019 o 18:43, rochu napisał:

Czy jest szansa na funkcjonalność polegającą na dodaniu jakiegoś wątku do ignorowanych?

Tak aby po wejściu do zakładki taki wątek w ogóle się nie wyświetlał.

Myślę, że dla gwiazdorskich wątków w Hi-end albo kablowych nawalanek byłoby to jak znalazł.

 

Na mój gust na Forum powinien powstać nowy dział zatytułowany np.

"Konfekcja, czyli grające kable, bezpieczniki i inne gadżety."

Kto zainteresowany pierdołami by sobie tam wchodził, kto o pierdołach by pisał gdzie indziej karany byłby regulaminowo za OT. Zapanowałby porządek, cisza i spokój. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szymon1977 napisał:

kto o pierdołach by pisał gdzie indziej karany byłby regulaminowo za OT

A może zrobimy na odwrót, jest wątek "Audio Mity" i tam możecie się bawić "kredkami i plasteliną" do woli, po za tym wątkiem punkty za kłamstwa i szerzenie defetyzmu. Zgodnie z tylko Twoją logiką wnioskuję u ukaranie Ciebie i wystawimy Tobie skierowanie do laryngologa. 

Kable grają, czy tego chcesz czy nie...Jest tylko kwestia w jakim stopniu... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, hi_aro napisał:

Kable grają, czy tego chcesz czy nie...Jest tylko kwestia w jakim stopniu... 

Zgadzam się. A teraz, zamiast zaśmiecać wątek jakimś durnym OT pod moim adresem przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post, tym razem ze zrozumieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu czytać, zawsze piszesz banialuki wyssane z palca. Widzę, że masz problem ze słowem pisanym, wątek jest o nowym silniku, a nie o funkcjonalności. Mam nadzieję, że rozumiesz te podstawy semantyczne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Mam prośbę: mógłbyś moją propozycję utworzenia nowego działu zacytować we właściwym wątku? Po prawdzie problem...

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

...gwiazdorskich wątków w Hi-end albo kablowych nawalanek...

...tu się pojawił, ale powinien być omawiany tam.  A może wstawisz się za mną u Moderatorów, i poprosisz ich o przywrócenie mi możliwiści pisania o funkcjonalności w wątku o funkcjonalności? 

 

Ps. Problememnie nie jest to, że jedni (np. Ty) słyszą, a inni (np. Ja) nie - problemem jest, że gdy ktoś pyta o dobór kolumn, to pojawia się ktoś inny z misiami Haribo pod DAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szymon1977 napisał:

i poprosisz ich o przywrócenie mi możliwiści pisania o funkcjonalności w wątku o funkcjonalności? 

Skoro nabroiłeś, to ponoś konsekwencje i nie becz. Twoja prośba wykracza poza poziom empatii, jaki Ciebie darzę...Po za tym Twoja propozycja jest infantylna na maxa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, hi_aro napisał:

Skoro nabroiłeś...

Pisałem na temat.

7 minut temu, hi_aro napisał:

Po za tym Twoja propozycja jest infantylna na maxa...

To było pół żartem - pół serio. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hi_aro napisał:

Po za tym Twoja propozycja jest infantylna na maxa...

Powiem tak: dawno dawno temu moje propozycje w wątku "Funkcjonalność" zostały uznane za atak na moderację, a ja ukarany banem. Nie tak dawno temu wraz ze zmianami na Forum pomysły identyczne z moim zostały przez Admina wprowadzone w życie. Ale do rzeczy! Łączący wszystkie kontrowersyjne audio tematy dział "Konfekcja, czyli kable, bezpieczniki i inne gadżety" sprawiłby, że kontrowersje zniknęłyby z innych działów. Jak myślisz?

Ps. Z pomysłu na tytuł działu usunąłem kontrowersyjne słowo "grające"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, szymon1977 napisał:

(...)Łączący wszystkie kontrowersyjne audio tematy dział "Konfekcja, czyli kable, bezpieczniki i inne gadżety" sprawiłby, że kontrowersje zniknęłyby z innych działów. Jak myślisz?

Chcesz zrobić z tego forum drugą "Elektrodę"?

Zapomnij.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, rochu napisał:

Chcesz zrobić z tego forum drugą "Elektrodę"?

Nie, to Twój pomysł. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

1. Dlaczego edytor wpisów został zubożony?

obraz.thumb.png.ff9d43be5efbdaca2d76761fab049384.png

M.in. brakuje przekreślenia tekstu oraz wstawiania tekstu ukrytego (nie pamiętam jak się to nazywało w edytorze).

2. Przy wklejaniu obrazków w edytorze poprzez Ctrl-V obrazek wstawia się zawsze dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 8.02.2019 o 20:54, witek_z napisał:

Panie dskrzypczak bardzo, bardzo proszę o kolor skórki (beżowo/piaskowy) jak na starym silniku.

Jest w planach skórka classic, ale to w późniejszym terminie. 

Dzisiaj dodaliśmy przekierowania ze starych linków forum. Wcześniej były porobione, ale nie wszystkie. Teraz powinny wszystkie stare do opinii, ogłoszeń, sklepów itd. działać poprawnie.

W dniu 10.02.2019 o 10:46, szymon1977 napisał:

Na mój gust na Forum powinien powstać nowy dział zatytułowany np.

"Konfekcja, czyli grające kable, bezpieczniki i inne gadżety."

Kto zainteresowany pierdołami by sobie tam wchodził, kto o pierdołach by pisał gdzie indziej karany byłby regulaminowo za OT. Zapanowałby porządek, cisza i spokój. 

A to nie jest Hi-End po prostu? ;)

58 minut temu, JuG napisał:

1. Dlaczego edytor wpisów został zubożony?

obraz.thumb.png.ff9d43be5efbdaca2d76761fab049384.png

M.in. brakuje przekreślenia tekstu oraz wstawiania tekstu ukrytego (nie pamiętam jak się to nazywało w edytorze).

2. Przy wklejaniu obrazków w edytorze poprzez Ctrl-V obrazek wstawia się zawsze dwa razy.

Do tekstu ukrytego spróbuj użyć tagu spoiler. U mnie działa.

Faktycznie masz jakiś okrojony edytor. U mnie jest więcej opcji.

 

Chyba o to chodzi.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.