Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa wersja silnika forum - zapraszamy!


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Ale mają.  Raz wyłapałem punkty za zdanie że ktoś do Niemiec na wiśnie czy szparagi wyjechał dorobić jako zaczepkę personalną,  próbowałem się dowiedzieć kto mi to zasponsorował i po wymianie wiadomości z cirem skończyłem z dodatkowymi 3 punktami i 10 dni banem za atak na moderacje . Jeżeli krytykuje i wiem że mam za co i że mam rację a dostaje za to 3 pkt i ban to jest nic innego jak dyktatura i tyle znaczy że mod może wszystko i naginać wszelkie prawa i reguły forum do własnych potrzeb i widzi misie a po części dlatego że wie że nikt za mną się nie wstawi i zostanie sprawa bez echa . Rozdajecie karty od tyłu lat więc dobrze wiesz o czym pisze , nie ma dla was bata i zwykły forumowicz nie ma żadnych praw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Dzisiaj uruchomiliśmy nową skórkę domyślną. Oczywiście poprzednia jest nadal dostępna. Wystarczy na dole strony kliknąć Styl i wybrać Audiostereo Red.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa skórka mi się nie podoba,  jest za mdła. Stara, czerwona była ok. Classical też niedobra. I wszędzie "sponsored by"...

Proszę mnie nie traktować jako typowego malkontenta. Napisałem moje wrażenia po zmianie. Skoro tak ma być to pewnie się przyzwyczaimy. Należę do grona konserwatystów, którzy niechętni są do zmian.

Wyrazy uznania dla Administratorów za ich wkład pracy w utrzymywanie - bądź co bądź - najliczniejszego i najwartościowszego forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Hej, nie ma sprawy - opinie nie muszą być tylko pozytywne. Jednak przeważnie przy wprowadzaniu nowego wyglądu użytkownicy są nastawieni negatywnie, bo zabiera się im coś, do czego są przyzwyczajeni. Warto więc dać szansę i poużywać chociaż kilka dni. Oczywiście poprzednie skórki (czyli Red i Classic) są nadal dostępne dla "konserwatystów".

Dziękujemy serdecznie za słowa uznania. Co do mdłości, to nasi programiście rozpoczynają już pracę nad kolejną dodatkową skórką - Dark Mode, dla fanów ciemnych kolorów.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, dskrzypczak napisał:

Jednak przeważnie przy wprowadzaniu nowego wyglądu użytkownicy są nastawieni negatywnie, bo zabiera się im coś, do czego są przyzwyczajeni. Warto więc dać szansę i poużywać chociaż kilka dni.

Dobrze to ująłeś. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób w nowej oprawie Naszego Forum zmienić jasny motyw na ciemny??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wyjaśnić, dlaczego na skorce RED przy tych samych ustawieniach przeglądarki (telefon, android, opera), czcionka na stronie glownej- działy i ostatnie tenmaty, jest dwukrotnie mniejsza, jak np na BLUE?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Screenshot_2019-07-29-22-42-39.png

A jak się ją (na RED) jeszcze rozciągnie, nie zawija tekstu tematów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
10 godzin temu, porlick napisał:

Czy może ktoś wyjaśnić, dlaczego na skorce RED przy tych samych ustawieniach przeglądarki (telefon, android, opera), czcionka na stronie glownej- działy i ostatnie tenmaty, jest dwukrotnie mniejsza, jak np na BLUE?

Screenshot_2019-07-29-22-42-17.png

Screenshot_2019-07-29-22-42-39.png

A jak się ją (na RED) jeszcze rozciągnie, nie zawija tekstu tematów.

Ta skórka była robiona przez nas jakiś czas temu, gdzie standardem były inne rozdzielczości, dlatego fonty były użyte mniejsze. Skórki Blue czy AS 2020 są nowsze i tam już w tych boxach czcionki są wstawione większe.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale po zmianie skórki na nową u mnie ekran się znacznie rozszerzył i aby przeczytać wpisy muszę ciągle przesuwać pasek na dole ekranu.
Próba zmniejszenia ekranu wiąże się ze zmniejszeniem też czcionki, więc nie tędy droga.
Jak to naprawić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2019 o 05:09, Sine Metu napisał:

Inaczej musiałbyś zawsze cytować cały wpis.

Zaznaczasz fragment wypowiedzi, który chcesz zacytować, a wtedy wychodzi Ci "cytuj zaznaczenie". Na jednej komórce muszę robić dwuklik, na drugiej wystarczy po prostu zaznaczyć. Polecam tę opcję, zwłaszcza do długich postów. 

W dniu 24.07.2019 o 16:27, dskrzypczak napisał:

Moderatorzy widza kto dal punkty i za co, wiec raczej problemu z dojsciem do ladu miec nie powinni.

Musieliby chcieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
12 godzin temu, soundchaser napisał:

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale po zmianie skórki na nową u mnie ekran się znacznie rozszerzył i aby przeczytać wpisy muszę ciągle przesuwać pasek na dole ekranu.
Próba zmniejszenia ekranu wiąże się ze zmniejszeniem też czcionki, więc nie tędy droga.
Jak to naprawić?

Można prosić o więcej szczegółów? Jaka to przeglądarka, jaka rozdzielczość itd. Najlepiej jakiś zrzut ekranu. 

PS. awaryjnie możesz zmienić skórkę na starą - na dole ekranu wybierasz Styl i Audiostereo Red lub inną.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Uwaga!

Rozpoczęliśmy migrację klubów na nowy silnik.

Kluby 2.0 są dostępne na:
https://www.audiostereo.pl/clubs/

Ważne!

Aby móc pisać posty w Klubach Otwartych musisz się do nich najpierw zapisać. Wystarczy, że jednorazowo klikniesz Dołącz do klubu, aby stać się jego członkiem i móc pisać posty.

dolacz.png

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, audiostereo.pl napisał:

Aby móc pisać posty w Klubach Otwartych musisz się do nich najpierw zapisać. Wystarczy, że jednorazowo klikniesz Dołącz do klubu, aby stać się jego członkiem i móc pisać posty.

Jakie jeszcze możliwości daje nowy silnik? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Odnosnie Klubow? Kluby moga miec Logo klubu. Kluby moga byc otwarte lub zamkniete. Jest lista klubowiczow, jak sie dopiszesz, wiec robi sie to prawdziwym klubem, a nie jak do tej port zwyklym forum. Na stronie Klubow i w swoim profilu masz liste Klubow, do ktorych nalezysz, wiec latwo je odnalezc. W klubach mozna zapraszac inne osoby, nadawac role (lider, wlasciciel, moderator klubu). Sa dostepne dwa widoki strony glownej - lista klubow (podobna do obecnej listy) oraz boxy (tam lepiej widac logo i czlonkow). Domyslnie kluby z najnowszymi wpisami sa na gorze, ale mozna zmienic filtrowanie na alfabetyczne i inne. Kazdy klub ma zakladke podobna do zakladki Aktywnosc z globalnego forum, gdzie sa ostatnie posty, reakcje itd.

To tak na szybko ?

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam komu przeszkadzał poprzedni silnik forum i dlaczego? Ten poprzedni był o klasę lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

A jakieś szczegóły, co Ci się nie podoba można prosić? W czym był lepszy? Chodzi o wygląd, szybkość, kluby, czy coś jeszcze innego? Ciężko się odnieść do tak ogólnego posta.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dskrzypczak napisał:

A jakieś szczegóły, co Ci się nie podoba można prosić? W czym był lepszy? Chodzi o wygląd, szybkość, kluby, czy coś jeszcze innego? Ciężko się odnieść do tak ogólnego posta.

Np. nie można edytować wpisu własnego razem z cytatem, ale tylko pierwszego z z góry. W przypadku następnych cytatów w tym poście edycja jest możliwa w całości. Również kopiowanie wpisu jest możliwe tylko bez pierwszego z góry cytatu, np. napisałem odpowiedzi do kilku postów i chce je z edytora przenieść na następną stronę, w poprzednim edytorze zaznaczałem całość łącznie z cytatami, brałem do pamięci podręcznej, przechodziłem do następnej strony i wklejałem z pamięci podręcznej do okna edytora. Teraz jest to możliwe, ale pierwszy cytat nie podlega kopiowaniu edycji oraz kasowaniu w całości. Nie wiem czy to co napisałem jest jasne, jeżeli nie to proszę o pytanie. Utrudnia to mi obsługę po dłuższej przerwie we wpisach i chęci odpowiedzenia na wpisy z wielu stron oraz na kasowanie/usunięcie wpisu z odnośnikiem (cytatem) w przypadku jego nieaktualności wynikającej z następnych postów (dotyczy tylko pierwszego w poście cytatu, następne już się kasują).
Brak w edytorze podniesienia (np. potęgi) i znacznika dolnego co przydaje się przy cytowaniu jednostek zwierających potęgi oraz znaczniki dolne np. we wzorach. 

W poprzednim edytorze była zasada że zaznaczony/podświetlony do cytowania tekst pozostawał podświetlony nawet po odpowiedzi (na danej stronie), w obecnym edytorze podświetlenie znika zaraz po zacytowaniu utrudnia to powrót do posta z którego cytat pochodzi, zwłaszcza wtedy jak jest duża odległość pomiędzy cytowanym fragmentem a edytorem tekstu (post z górnej części danej strony). 

Na razie tyle co pamiętam, jak coś jeszcze mi się przypomni to napiszę.
Pozdrawiam L.S.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
46 minut temu, Lech36 napisał:

Brak w edytorze podniesienia (np. potęgi) i znacznika dolnego co przydaje się przy cytowaniu jednostek zwierających potęgi oraz znaczniki dolne np. we wzorach. 

To akurat mozemy dodac, bo widzialem taka opcje. Nikt nie zglaszal, wiec sadzilem, ze malo osob tego uzywa.

Reszte sprawdze w poniedzialek.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 2.08.2019 o 18:54, Lech36 napisał:

Brak w edytorze podniesienia (np. potęgi) i znacznika dolnego co przydaje się przy cytowaniu jednostek zwierających potęgi oraz znaczniki dolne np. we wzorach. 

Zrobione. Dodane do wersji desktopowej. Wersja mobilna ma kompaktowy edytor, więc tam tego nie wrzucam.

W dniu 2.08.2019 o 18:54, Lech36 napisał:

(dotyczy tylko pierwszego w poście cytatu, następne już się kasują).

Nie bardzo wiem jak to odtworzyć. U mnie w edytorze mogę kasować wszystkie cytaty jak chcę bez problemu. Czy możesz proszę napisać coś więcej, jak zreplikować ten problem?

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dskrzypczak napisał:

Nie bardzo wiem jak to odtworzyć. U mnie w edytorze mogę kasować wszystkie cytaty jak chcę bez problemu. Czy możesz proszę napisać coś więcej, jak zreplikować ten problem?

Np. teraz zacytowałem Twój tekst i próbuję go zaznaczyć do edycji (lewy klawisz myszy przytrzymany i zaznaczamy ramkę wokół cytatu), niestety brak reakcji edytora w postaci podświetlenia tekstu i odnośnika. W przypadku dodania następnego cytatu z odnośnikiem ten drugi się już podświetli. W sobotę zauważyłem pewną prawidłowość, da się zaznaczyć sam tekst cytatu i go usunąć, pozostaje odnośnik ale ten po skasowaniu tekstu cytatu już daje się usunąć, w całości tekst +odnośnik nie reagują na zaznaczenie. Dotyczy to tylko pierwszego cytatu, następne już podlegają edycji i są usuwalne. Najbardziej upierdliwe jest to przy przenoszeniu odpowiedzi z cytatami i odnośnikami przez pamięć podręczną na następną stronę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Potrzebujemy więcej szczegółów, bo u mnie bez problemu kasuje się każdy cytat. Używasz przycisku Cytuj, czy też zaznaczasz tekst do cytowania myszką i wybierasz Cytuj Zaznaczone?

Na jakiej przeglądarce to się dzieje? Ja klikam Cytuj przy Twoim poście, potem lewym myszy na cytacie w edytorze, klikam del i znika...

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dskrzypczak napisał:

Używasz przycisku Cytuj, czy też zaznaczasz tekst do cytowania myszką i wybierasz Cytuj Zaznaczone?

Zaznaczam myszą tekst na który chcę odpowiedzieć.

1 minutę temu, dskrzypczak napisał:

Na jakiej przeglądarce to się dzieje?

Google Chrom. W poprzedniej wersji silnika takich problemów nie miałem, wszystko działało jak w zegarku ;-). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można do Klubu Harbeth wstawić wątek ,,Harbeth standy, podkładki, magiczne pudełka.... ,,

temat standów zawsze jest aktualny a tam zostało już co nie co napisane....dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Jeszcze trwa migracja, ale generalnie przenosimy co się da i gdzie się da. Proszę tutaj zgłaszać, bo jest wiele dubli i porządki się na pewno przydadzą.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Polaczylem kilka kolejnych blizniaczych klubow. Np. Subwoofer i 2+1. Jak macie jakies propozycje, co jeszcze polaczyc mozna, uporzadkowac w klubach, czy tez co sie do klubow nie nadaje, to smialo zglaszajcie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 godziny temu, Silver_85 napisał:

Czy zakładkę kluby planujecie przenieść wyżej na głównej stronie ? Teraz jest na samym dole 

Pewnie tak. Jest jeszcze link w top menu Forum -> Kluby, taki jak był, żeby nie robić zamieszania. Docelowo pewnie to będzie oddzielna pozycja w Menu obok Forum.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Numeracja postów w prawym górnym rogu wróciła. Prosiło o to kilka osób.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.