Skocz do zawartości
IGNORED

Używany DAC z holograficzną sceną do 6000,-


Margin

Rekomendowane odpowiedzi

Sam słyszałem wzmacniacz (dzielony) za 200tys detal ... nie mogłem się nadziwić jak sprzęt za takie pieniądze może tak kiepsko grać.

 

Mowa była o DCS i Chordzie, a nie tym, że na rynku są jednostkowe, niszowe firmy, które liczą na złapanie naiwniaka. Nie mylmy tutaj pojęć :)

Zazwyczaj jednak problemem jest dosyć przypadkowy dobór komponentów niezależnie od ich ceny. O pomieszczeniu nie wspomnę :)

 

Jasne bajek, ale przynajmniej te "bajki" budują wiedzę dzięki której można dokonać rzetelnej oceny techniki.

 

Jaką wiedzę techniczną powinien mieć potencjalny nabywca DAC, kolumn czy odtwarzacza CD?

 

Posługując się ulubionym kontekstem motoryzacyjnym na forum... Znałem oczywiście też takich kierowców, którzy uważali, że jak "szofer" nie umie zrobić w trasie kapitalki, to nie jest "szofer", a Niemcy, to największe są patałachy, bo więdzą tylko gdzie jest wlew paliwa, a wybrani jeszcze wskaźnik poziomu oleju i płyn do spryskiwacza :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa była o DCS i Chordzie, a nie tym, że na rynku są jednostkowe, niszowe firmy, które liczą na złapanie naiwniaka. Nie mylmy tutaj pojęć :)

Zazwyczaj jednak problemem jest dosyć przypadkowy dobór komponentów niezależnie od ich ceny. O pomieszczeniu nie wspomnę :)

 

No tak Soulution to przypadkowa firma, gdzież jej do Chorda czy DCS'a ...

Dobór komponentów był przeprowadzony przez "profesjonalne" osoby ...

Jak ktoś wydaje na system ponad 300tys to chyba może liczyć na profesjonalne doradztwo?

Zapomniałem ... z pewnością klient długo również rozważał zakup ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką wiedzę techniczną powinien mieć potencjalny nabywca DAC, kolumn czy odtwarzacza CD?

Taką jaką uzna za stosowną w celu rzetelnej oceny produktu w porównaniu z innymi produktami w tej grupie sprzętowej. Taką żeby umieć uzasadnić na forum dlaczego akurat ten DAC ma mieć dźwięk holograficzny (cokolwiek to znaczy w przypadku stereo) a inny o identycznych parametrach technicznych niby nie ma mieć tej holografii ;-).

Posługując się ulubionym kontekstem motoryzacyjnym na forum... Znałem oczywiście też takich kierowców, którzy uważali, że jak "szofer" nie umie zrobić w trasie kapitalki, to nie jest "szofer", a Niemcy, to największe są patałachy, bo więdzą tylko gdzie jest wlew paliwa, a wybrani jeszcze wskaźnik poziomu oleju i płyn do spryskiwacza :)

Kierowców z takim podejściem w Polsce regularnie warsztaty doją często wciskając im kit. Sam się na własnej skórze przekonałem o możliwościach takiego wciskania. Żeby nie moja wiedza w temacie to skasowano by mnie bez skrupułów na 2000 zł a dzięki tej wiedzy i czujności skończyło się naprawą za 50 zł. Wiedza popłaca, niewiedza tworzy mity ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza popłaca ;-)

 

Zam też takich, co twierdzą, że człowiek musi umieć "cele zabić i mszę odprawić" szczególnie może się to przydać na wojnie :)

Dobra, koniec tych żartów... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taką jaką uzna za stosowną w celu rzetelnej oceny produktu w porównaniu z innymi produktami w tej grupie sprzętowej. Taką żeby umieć uzasadnić na forum dlaczego akurat ten DAC ma mieć dźwięk holograficzny (cokolwiek to znaczy w przypadku stereo) a inny o identycznych parametrach technicznych niby nie ma mieć tej holografii ;-).

 

 

Takie podejscie mialem 20 lat temu gdy wierzac w parametry techniczne kupilem zestaw ktory mial te parametry bardzo wyrafinowane. I co ? Gucio , nie dalo sie tego sluchac. A potem przestalem patrzec na parametry tylko wybieram sprzet tak aby mozna sluchac godzinami z przyjemnoscia. I srednio mnie obchodzi dlaczego jeden dac potrafi oddac przestrzen trojwymiarowa a drugi gra plasko. Przestrzennosc brzmienia to cecha dzwieku o ktorej jak przypuszczam ponad 90% tu piszacych nie ma pojecia bo konieczny jest do tego odpowiedni pokoj odsluchowy o dopracowanej akustyce.

 

TUX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką wiedzę techniczną powinien mieć potencjalny nabywca DAC, kolumn czy odtwarzacza CD?

Do kupna nic specjalnie nie potrzebuje.

 

Do racjonalnej oceny wypadałoby orientować się w zasadach konstrukcji sprzętu i użytej technologii, pomiarów elektrycznych w odniesieniu do wrażliwości słuchu, specyfice testów odsłuchowych itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I srednio mnie obchodzi dlaczego jeden dac potrafi oddac przestrzen trojwymiarowa a drugi gra plasko.

Wierzysz w to że jeden DAC potrafi oddać przestrzeń "tójwymiarową" a drugi o identycznych parametrach technicznych nie? W takim razie wchodzimy na grunt czarnej magii i rzeczywiście ciężko będzie coś komuś wytłumaczyć. A już myślałem że będzie się można z tego wątku dowiedzieć czy tak na pewno jest i dlaczego tak jest.

Przestrzennosc brzmienia to cecha dzwieku o ktorej jak przypuszczam ponad 90% tu piszacych nie ma pojecia bo konieczny jest do tego odpowiedni pokoj odsluchowy o dopracowanej akustyce.

Zgadza się, ale też na pewno system stereo też nie wystarcza do osiągnięcia tego celu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być o DACach i znowu rozbija się o kasę.

Chord i DCS i kilka innych firm stosuje rozwiązania autorskie oparte na procesorach programowalnych. Stąd ich przewaga nad konkurencją, która stosuje inne implementacje lub gotowe kity. To jak sygnał cyfrowy jest dekodowany, jest do obejrzenia na oscyloskopie. Czy lepiej dla uszu będzie widoczne na ekranie? W skali makro na pewno. W skali mikro może już nie. W zakresie psychofizycznych zdolności naszego słuchu będzie to słyszalne. A, że kosztuje? Płacisz za czas jednego człowieka który metodą prób i błędów, intuicją oraz kosztem własnego czasu to opracował. Tacy ludzie wolą pracować na siebie niż na korporacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakresie psychofizycznych zdolności naszego słuchu będzie to słyszalne

Nie, nie będzie. Już ze 20 lat temu 16-bitowe przetworniki DAC w CD nie były rozróżnialne słuchem w ślepych testach. Bez wątpienia współczesny sprzęt jest technicznie dużo lepszy. Tyle że co z tego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chord i DCS i kilka innych firm stosuje rozwiązania autorskie oparte na procesorach programowalnych.

Czyli stosują DSP w torze. To umożliwia bardzo szerokie formowanie brzmienia nawet takie którego nie będzie widać w podstawowych pomiarach pasma i zniekształceń. To może tworzyć różnicę ale takich urządzeń formujących brzmienia w domenie cyfrowej jest więcej.

Stąd ich przewaga nad konkurencją, która stosuje inne implementacje lub gotowe kity.

Takie rozwiązania stosuje się już w wielu urządzeniach nawet bardzo tanich. Tanie multi tunery Hama DIT2000/2010 też mają procesor DSP w torze cyfrowym umożliwiającym zrealizowanie różnych korekcji w domenie cyfrowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie. Już ze 20 lat temu 16-bitowe przetworniki DAC w CD nie były rozróżnialne słuchem w ślepych testach. Bez wątpienia współczesny sprzęt jest technicznie dużo lepszy. Tyle że co z tego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Skoro tak twierdzisz to sluchaj na budżetowym CD.

Dziś coraz mniej osób słucha muzyki w 16 bit, ja od kilku lat już prawie wcale, tylko gęstsze formaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale też na pewno system stereo też nie wystarcza do osiągnięcia tego celu.

Polecam posłuchać zestawu stereo u Rafała.M Jestem pewny, że po tej wizycie nie napisał byś "na pewno"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam posłuchać zestawu stereo u Rafała.M Jestem pewny, że po tej wizycie nie napisał byś "na pewno"

Słuchałem bardzo wielu systemów o nawet bardzo wysokiej renomie i cenie wielu set tysięcy złotych. Nie muszę słuchać jeszcze jednego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchałem bardzo wielu systemów o nawet bardzo wysokiej renomie i cenie wielu set tysięcy złotych. Nie muszę słuchać jeszcze jednego.

I w żadnym z nich nie słyszałeś przestrzeności dźwięku ze stereo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w żadnym z nich nie słyszałeś przestrzeności dźwięku ze stereo?

Przestrzenność dźwięku nie jest cechą samego DAC-a a o tym chyba jest rozmowa. System to co innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie słyszałeś różnicy, to albo jesteś niewyćwiczony, albo masz problemy ze słuchem. I jedno i drugie nie wyklucza różnicy między urządzeniami. Tylko dziwię się Twojemu arbitrażowemu podejściu. Coś co dla Ciebie nie istnieje nie oznacza, że tego nie ma. Więcej pokory i dystansu polecam a mniej negacji i krytyki.

Ślepe testy na niewyćwiczonych ludziach niczego nie dowodzą. To tak jakby oceniać kondycję maratończyka na podstawie średniej stu przechodniów z ulicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzenność dźwięku nie jest cechą samego DAC-a a o tym chyba jest rozmowa. System to co innego.

 

Każdy z elementów posiada tę cechę - przestrzenność. Jeżeli DAC nie jest przestrzenny to siada przestrzenność całego systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś co dla Ciebie nie istnieje nie oznacza, że tego nie ma.

Wiesz, że istnieją iluzje słuchowe?

 

Ślepe testy na niewyćwiczonych ludziach niczego nie dowodzą.

Negatywne wyniki testów niczego nie dowodzą. Dla wiedzy naukowej istotny jest brak pozytywnych przykładów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, nie będzie. Już ze 20 lat temu 16-bitowe przetworniki DAC w CD nie były rozróżnialne słuchem w ślepych testach. Bez wątpienia współczesny sprzęt jest technicznie dużo lepszy. Tyle że co z tego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Teraz to pojechałeś po bandzie. A w sumie to może warto się cieszyć. Skoro wszystko gra tak samo to i budżetowy sprzęt będzie wystarczający. Tylko z drugiej strony ile taki słuchacz mniej usłyszy z odtważanych utworów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereofonia to iluzja więc Ameryki nie odkryłeś. Kwestią jest jak tę iluzję odbieramy, jak nasz mózg to "uklada" bo to indywidualna cecha każdego człowieka którą można w pewnej mierze uśrednić. Tego przyrządy zmierzyć w prosty sposób nie potrafią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestią jest jak tę iluzję odbieramy, jak nasz mózg to "uklada"

I warto wiedzieć, że iluzja nie tylko zależy od dźwięku, ale także od oczekiwań słuchacza, doświadczenia, nastroju itp. Co w przypadkach typu porównanie DAC może być podstawowym różnicującym czynnikiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przestrzenność dźwięku nie jest cechą samego DAC-a a o tym chyba jest rozmowa. System to co innego.

A jakie DAC-i grały w tych drogich renomowanych, systemach które słyszałeś?

Fiio D3, DAC Magic 100 czy może jednak coś droższeo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może jednak coś droższeo ?

Cena nie jest wyznacznikiem jakości sprzętu, ale parametrem marketingowy. Cena jest także czynnikiem psychologicznym, który wpływa na subiektywne oceny. I chyba masz nadzieję na zadziałanie tego drugiego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest wynikiem czasu pracy, potencjału twórczego, wiedzy i umiejętności, czasami talentu, możliwości produkcyjnych i podażowych, marketingu, marki (metki), a w dalszym planie kosztów pracy, materiałów, reklamacji, logistyki i jeszcze parę mniejszych parametrów. Mniej więcej w tej kolejności, choć to raczej uczciwa kolejność, a nie wszyscy są uczciwi. Sam się o tym przekonałem zakładając i rozwijając swoją firmę produkcyjną. Tyko co ma to do jakości DACa?

Myślę, że pomocne i przyjazne dla kolegi pytającego będzie stwierdzenie - rób jak chcesz byle było Ci dobrze.

A jak powstaje dyskusja, to dobrze wymieniać się argumentami, niezależnie czy subiektywnymi czy obiektywnymi. Sam lubię pomagać i opisywać urządzenia które znam, ale nie krytykuję tych, których nie znam, ale ma ktoś inny.

Natomiast krytykowanie kogoś za to, że kupuje drogie lub tanie urządzenia, ma mało lub mocno wyrobiony słuch, ocenianie czy potrafi lub nie potrafi prawidłowo ocenić konkretną konfigurację bez znania tej osoby i jego systemu, to już jest tzw. trolling.

 

Ad meritum - słuchałem wielu bardzo drogich DACówm a używam cały czas taniutkiego chińskiego XIang Shenga na PCM1794 Burr Brown - urządzenie z pełną symetryczną budową elektr., na przyzwoitych lub nawet bardzo dobrych elementach, a brzmi tak cudnie, że nie może go żaden DAC usunąć, nawet taki za ponad 10tys. Po prostu mi przypadł do gustu i dla mnie jest jak do tej pory najlepszy. Ale holograficzny nie jest.

Za to zarówno LKS jak i Qutest są bardzo mocno rysującymi scenę muzyczną DACami. Ale wytrzymać z nimi dłużej niż 1-2h grania mi się nie udało, bo mnie męczyły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest wyznacznikiem jakości sprzętu, ale parametrem marketingowy. Cena jest także czynnikiem psychologicznym, który wpływa na subiektywne oceny. I chyba masz nadzieję na zadziałanie tego drugiego :)

Aha czyli według Ciebie DAC Magic 100 gra tak samo jak dCS debussy z tym że w przypadku tego drugiego płacimy za markę i marketing ?

Mr...a Ty u siebie masz przestrzenność?

W mikro skali tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Aha czyli według Ciebie DAC Magic 100 gra tak samo jak dCS debussy z tym że w przypadku tego drugiego płacimy za markę i marketing ?

W mikro skali tak.

 

I uważasz, że to sprawia DAC?

 

Odpowiem za Popeja...uważam, że w odpowiedniej konfiguracji grają oba przestrzenie...za tą scenę i przestrzeń odpowiada przedewszystkim konfiguracja i kooperacja kolumn z pomieszczeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z elementów posiada tę cechę - przestrzenność. Jeżeli DAC nie jest przestrzenny to siada przestrzenność całego systemu.

Jakie parametry danego urządzenia np tego w/w DAC-a wpływają na tą przestrzenność? Tylko proszę nie powoływać się na niezbadane przez naukę zjawiska.

A jakie DAC-i grały w tych drogich renomowanych, systemach które słyszałeś?

Nie zwracam uwagi na takie pierdoły. Jest to dla mnie zupełnie nieistotne i nawet nie mam zamiaru zajmować swojej pamięci tymi nazwami. Ogólnie tylko powiem że w większości to był zintegrowane z napędem urządzenia tak żeby było jak najmniej kabli którymi można zepsuć brzmienie jak twierdzą audiofile w swoich opisach doznań prezentowanych na forum ;-). 90-95% brzmienia to jakość nagrania + kolumny + akustyka pomieszczenia. "Holografii", cokolwiek to w stereo znaczy, też to dotyczy.

 

Cena jest wynikiem czasu pracy, potencjału twórczego, wiedzy i umiejętności, czasami talentu, możliwości produkcyjnych i podażowych, marketingu, marki (metki), a w dalszym planie kosztów pracy, materiałów, reklamacji, logistyki i jeszcze parę mniejszych parametrów.

Dlatego niektóre "wyrafinowane" "konstrukcje" np. kablowe kosztują nawet 50 kzł i więcej? Innych elementów toru audio to też dotyczy.

 

Aha czyli według Ciebie DAC Magic 100 gra tak samo jak dCS debussy z tym że w przypadku tego drugiego płacimy za markę i marketing ?

Zrób prawidłowy technicznie porównawczy test odsłuchowy to się dowiesz. Ale pamiętaj żeby był prawidłowy technicznie dający możliwie obiektywny wynik a nie audiofilski subiektywny. Takie test już były wielokrotnie opisywane w kraju i za granicą. Rozsądny hobbysta jak chce zdobyć wiarygodną i obiektywną wiedzę stosuje takie metody porównawcze i kupuje świadomie. Reszta może sobie robić jak chce dlatego tak często błądzi i nawet o tym nie wie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I uważasz, że to sprawia DAC?

 

Odpowiem za Popeja...uważam, że w odpowiedniej konfiguracji grają oba przestrzenie...za tą scenę i przestrzeń odpowiada przedewszystkim konfiguracja i kooperacja kolumn z pomieszczeniem...

Kiedyś jak jeszcze raz wybiorę się do Rafała wezmę fiio D03 i sprawdzę tą Twoją teorię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.