Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, skynyrd napisał:

Dżambo - kiedy ostatni raz oglądałeś dziennik Polsatu?

Przecież tam już prawie w ogóle nie ma polityki, tylko brednie o wypadkach, udanych operacjach lekarskich, i podmorskich wyprawach Estończyków.

Czyli robienie ludziom wody z mózgu na czym najbardziej PiSowskiemu reżimowi zależy.

Dziennika nie oglądam, czasem oglądam jakieś programy publicystyczne i widzę co się tam dzieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Nie obejrzałeś tego wystąpienia Jakiego, ale nie przeszkodziło Ci to skomentować wypowiedź na jego temat kogo innego?
Ciekawy sposób dialogu.

A w którym miejscu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jezz napisał:

A w którym miejscu?

Wyjątkowa kanalia z Ciebie Jezz.
Ze mną głupa nie będziesz grał...musisz dostosować się do trochę innego poziomu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Ale widać męczyło go udawanie obiektywnego i niezależnego

Nie ma czegoś takiego jak niezależny dziennikarz, a tym bardziej polityk.

Wolę posłuchać faceta, niekryjącego się ze swoimi poglądami, w necie, jak Otoka, Ziemkiewicz czy... Lis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Wyjątkowa kanalia z Ciebie Jezz.

Ostatnio przychodzisz samego siebie.

No nic, może musisz odreagowywać na forum. W końcu tu jesteś anonimowy.

Ale ulżyj sobie w ten sposób skoro w inny nie potrafisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, soundchaser napisał:

Wyjątkowa kanalia z Ciebie Jezz.

I do tego faszystowski pedofil i antysemicki pisowiec!

(Wybacz mi Jezzu, ale nie mogłem się powstrzymać)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jezz napisał:

Ostatnio przychodzisz samego siebie.

No nic, może musisz odreagowywać na forum. W końcu tu jesteś anonimowy.

Ale ulżyj sobie w ten sposób skoro w inny nie potrafisz.

Zadaję Ci proste pytania, na które odpowiadasz jak przygłup.
Myślisz, że wolno Ci pisać głupoty, a później rżnąć głupa tylko dlatego,
że papier wszystko przyjmie?
Nie masz jaj? Odpowiedz wprost na moje pytania i nie udawaj idioty po raz kolejny.
Tu jest wątek polityczny, a nie muzyczny, w którym możesz się szarogęsić.
Tutaj trzeba trochę wiedzy wykazać, więc wykaż się nią i odpowiedz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, soundchaser napisał:

I co? Dalej twierdzisz, że nie jesteś chamem?

To zależy jak mu wygodnie.  To taki pisowski standard, Beata K. robi za sabdżektmeterekspertkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, skynyrd napisał:

I do tego faszystowski pedofil i antysemicki pisowiec!

(Wybacz mi Jezzu, ale nie mogłem się powstrzymać)

Ale wszystko się zgadza, byłem tu już pedofilem, ktoś z mojej rodziny był pedofilem, sprzyjałem faszystom i jako alkoholik przepijałem 500+.

Jakiś czas można to olewać ale są granice.

Jakoś to mało przeszkadzało moderacji. Jak zaś zapytałem się jednego usera, który często pisze o piciu alkoholu czy jest pijakiem, jeszcze tego samego dnia dostałem punkty od moderacji.

A dla tego gościa, który prowadzi ze mną teraz ten piękny dialog nawet moja odpowiedź "Nie wiem" była chamska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, soundchaser napisał:

Zadaję Ci proste pytania, na które odpowiadasz jak przygłup.

No widzisz, dalej jesteś kulturalny.

5 minut temu, soundchaser napisał:

Myślisz, że wolno Ci pisać głupoty

A w którym miejscu?

Poza tym wolno mi wszystko pisać a jak coś ci się nie podoba to wiesz co możesz.

6 minut temu, soundchaser napisał:

Nie masz jaj? Odpowiedz wprost na moje pytania i nie udawaj idioty po raz kolejny

Najwyraźniej ty nie masz a odpowiedzi już masz.

3 minuty temu, Zbig napisał:

To zależy jak mu wygodnie.  To taki pisowski standard, Beata K. robi za sabdżektmeterekspertkę.

 

2 minuty temu, Mysza 13 napisał:

Oj tam  - bez przesady...

No sound, masz już wsparcie.

1 minutę temu, skynyrd napisał:

Cza mić grube skure, muj chopcze!

Do czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jezz napisał:

Ale wszystko się zgadza, byłem tu już pedofilem, ktoś z mojej rodziny był pedofilem, sprzyjałem faszystom i jako alkoholik przepijałem 500+.

Jakiś czas można to olewać ale są granice.

Jakoś to mało przeszkadzało moderacji. Jak zaś zapytałem się jednego usera, który często pisze o piciu alkoholu czy jest pijakiem, jeszcze tego samego dnia dostałem punkty od moderacji.

A dla tego gościa, który prowadzi ze mną teraz ten piękny dialog nawet moja odpowiedź "Nie wiem" była chamska.

Jaki Ty biedny jesteś...współczuję Ci. ?
Nie Twoja odpowiedź "nie wiem" tylko cała Twoja litania postów później spowodowała moją reakcję, która tak bardzo Cię dotknęła.
Więc nie wprowadzaj opinii publicznej w błąd.

4 minuty temu, jezz napisał:

A w którym miejscu?

k**wa...znów rżniesz głupa? 
Opanuj się. Przecież jasno Ci wyłuszczam gdzie udajesz idiotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa starcia .

 Rewelacyjnie picunie robia z siebie idiotów .

 Kużmiak i Jeden z karnowkich .

 karnowskiemu mało gul nie wyskoczył gdy usłyzał o lewej Przyłębskiej .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
20 minut temu, jezz napisał:

Jakoś to mało przeszkadzało moderacji. Jak zaś zapytałem się jednego usera, który często pisze o piciu alkoholu czy jest pijakiem, jeszcze tego samego dnia dostałem punkty od moderacji.

A to jakiś straszny zbieg okoliczności...Sugerował mi ,,taki jeden" , żebym już więcej nie pił i za odpowiedź dostałem : 2 punkty i knebel na 3,5 doby..

 Polityka - str 4560 ---,,,,,,,A ty już lepiej nie pij bo coś bredzisz od rzeczy."""  - może o to Szanownemu Panu chodziło , czy innych userów raczył Pan podobnie komplementować ?

Ale chyba to nie ten przypadek , bo punkciki mam ja , a Szanowny Pan chyba nie .

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, jezz napisał:

Jak zaś zapytałem się jednego usera, który często pisze o piciu alkoholu czy jest pijakiem, jeszcze tego samego dnia dostałem punkty od moderacji.

Widocznie użyłeś niewłaściwego słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Widocznie użyłeś niewłaściwego słowa.

Zaraz nam tu wszystko wyjaśni  - Jakiego usera , gdzie , kiedy i treść pytania..Jest niesamowicie słowny i konsekwentny..

Za momencik otrzymamy wyczerpującą odpowiedź....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mysza 13 napisał:

Zaraz nam tu wszystko wyjaśni  - Jakiego usera , gdzie , kiedy i treść pytania..Jest niesamowicie słowny i konsekwentny..

Za momencik otrzymamy wyczerpującą odpowiedź....

"A w którym miejscu"? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jezz napisał:

Nie słyszałem więc nie mam co komentować.

A co cie to interesuje, nie z tobą rozmawiałem.

Wbrew pozorom propozycja drakońskich kar dla polityków, zwłaszcza w Polsce, nie jest dowodem szaleństwa. Przed wojną zaraz po powstaniu państwa polskiego przyjmujący łapówkę urzędnik musiał  liczyć się z rozstrzelaniem, potem  to złagodzono. Myślę, że na palcach obu rąk można policzyć współczesnych polskich polityków, którzy coś sobą reprezentują pod względem zawodowym czy moralnym. Z reguły są to indywidua, dla których liczą się tylko pieniądze i ochrona własnej skóry, zrobią więc wszystko, by się w polityce utrzymać  bez względu na wszystko. Wprowadzenie okrutnych kar dla polityków by tylko normowało sytuację  - każdy przed zaangażowaniem się w politykę by wiedział, co mu grozi jeżeli  popełniał przestępstwa  czy akty podłości Nikt by go na siłę do polityki przecież nie ciągnął, lecz byłaby to świadoma, własnowolna decyzja. Publiczne tracenie skazanych polityków i zdrajców następnym chętnym  dałoby mocno do myślenia - nawet najgłupszy i najbardziej zdemoralizowany polski polityk musiałby się zastanowić, czy mu się opłaci być łotrem. Naturalnie najlepsze byłoby zorganizowanie igrzysk na wzór rzymski, w których by występowali skazani przez sąd politycy. Przy tym takie igrzyska modo antico stanowiłyby  wielką atrakcję turystyczną i dostarczałyby  godziwej rozrywki obywatelom gnębionym przez  polityka czy jego partyjnych kolegów. Taka kara miałaby też walor eksperymentu archeologicznego - np. obserwowanie polityków przybitych do krzyży ( w kształcie litery X, żeby ułatwić pracę katom i nie obrażać uczuć chrześcijan) pozwoliłoby na przybliżenie naukowcom realiów cywilizacji grecko-rzymskiej. Najbardziej ekonomiczne i jak sądzę skuteczne byłoby organizowanie raz do  roku wielkich igrzysk, na których rozprawiano by się ze wszystkimi politykami skazanymi w danym roku ; naturalnie na kolejne igrzyska brałoby się następnych. Biorąc pod uwagę poziom demoralizacji polskich elit politycznych można przypuścić,  że coroczne zorganizowanie igrzysk na 10 czy 20 tysięcy par gladiatorów-polityków byłoby całkowicie realne i łatwe do przeprowadzenia. Co do aspektu finansowego całego przedsięwzięcia  - lwia część kosztów zorganizowania  igrzysk byłaby pokrywana z ukradzionych przez polityków pieniędzy, które po procesach sądowych byłyby im odbierane Wykorzystanie zbudowanych na Euro 2012 stadionów piłkarskich wymagałoby tylko niewielkich przeróbek (np, ogrodzenia płyty stadionu  ciągłym, śliskim i wysokim  ogrodzeniem,  co uniemożliwiałoby politykom ucieczkę w tłum widzów i ukrycie się wśród nich oraz czasowe zastąpienie murawy piaskiem, w który by mogła wsiąkać krew) . Nie od rzeczy byłoby też dostarczenie rozrywki drapieżnikom trzymanym w ogrodach zoologicznych - jak powszechnie wiadomo największym problemem zwierząt trzymanych w niewoli jest brak naturalnych bodźców.

Zatem politycy ad bestias ! Chleba i igrzysk, politycy dla lwów !?

Wszyscy by skorzystali na takim rozwiązaniu, bo skutecznie by ono  powstrzymywało polityków czy przyszłych polityków przed popełnianiem łajdactw - czy można zatem mówić, że jest ono nieludzkie albo okrutne ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po  prostu trzeba zorganizować im (politykom)  prawdziwe walki o koryto. I niech się sami o nie biją w specjalnych programach telewizyjnych.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jar1 napisał:

Po  prostu trzeba zorganizować im (politykom)  prawdziwe walki o koryto. I niech się sami o nie biją w specjalnych programach telewizyjnych.  

Masz więcej złotych myśli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, jar1 napisał:

Po  prostu trzeba zorganizować im (politykom)  prawdziwe walki o koryto. I niech się sami o nie biją w specjalnych programach telewizyjnych.  

Moim zdaniem koryto politykom powinno sie zlikwidowa.c .

 Powinni mieć najniższą karajowa bez możliwości jakiegokolweik dorobienia .

 Kazdy polity, minister - tzw R-ka az do najniższego szczeba powinni tyle dostawać .

 Kazdy powinien miec cos w rodzaju zapisów . Co zrobił , kiedy , jakie podjął decyzję itd.

 Po zakonczeniu kadencji -rozliczenie .

Dobry byłes - zrobiłes dużo dobrego , masz 20 mln.

 Lichota nie dostaje nic.

 Pomijam muż to że każdego obywatele mogą w każdej chwili zwolnić . Natychmiast .. Za tysiąc wziętej łapópwki 1 rok pierdla .

 Ale to tylko takie mżonki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisław Tym:

"Likwidacja jednego szpitala dziennie jest ambitnym planem rządu. Podobno ma ich zniknąć 150.
Polską rządzą ludzie źli.
Rozmyślnie użyłem tego ostatniego słowa, jednego z podstawowych pojęć etycznych. Mogłem napisać, że rządzi na przykład mafia albo gang. Oszuści albo złodzieje publicznych pieniędzy. Bezkarni niszczyciele prawa, edukacji, mediów, armii, ochrony zdrowia i środowiska… Właściwie wystarczyłyby tu dwa słowa – wolności i demokracji. Zdecydowałem się jednak na ludzi złych, bo mieszczą w sobie to, co powyżej i jeszcze tysiąc innych kwestii od B do Z, czyli od brudu do zarazy. A propos Kościoła. Pomaga złotej władzy, jak może, i w brawurowych ślinotokach udowadnia, że Chrystus jednak nie miał racji. Ma ją natomiast abp Jędraszewski, jeden z wodzów instytucji moralnie czystej niczym łza. W dodatku brutalnie prześladowanej przez, jak się wyraził, agresywną tęczową zarazę, która chce opanować polskie serca, dusze i umysły. Nikczemne słowa krakowskiego metropolity padły w kazaniu podczas uroczystej mszy w Bazylice Mariackiej w 75. rocznicę powstania warszawskiego – przed ołtarzem Wita Stwosza (Niemca zresztą, zmarł w Norymberdze). Zgromadzeni bili gromkie brawa. Nikt nie krzyknął „hańba!”, nikt nie wyszedł. Nikt nie poczuł zagrożenia faszystowską retoryką.

Polską rządzą ludzie źli. Ministerstwo Zdrowia postanowiło pokazać pacjentom, jak bardzo o nich dba. Z tradycyjnie pustej kasy wysupłało milion złotych na kampanię edukacyjną promującą zdrowie i profilaktykę nowotworów dla… TV Trwam z archipelagu inwestycji o. Rydzyka. Telewizja ta powinna zmienić nazwę na Ledwo Trwam – ma 0,36 proc. oglądalności. Wyjątkowo udana inwestycja u bardzo złego faceta. Tego samego dnia w szpitalu w Chorzowie zamknięto oddział dla dzieci chorych na raka. Mimo świetnej aparatury był nie do utrzymania. Zabrakło lekarzy. Likwidacja jednego szpitala dziennie jest zresztą ambitnym planem rządu. Podobno ma ich zniknąć 150. A średnia długość życia w Polsce spadła po raz pierwszy od wielu lat – o półtora miesiąca.

Liderem listy złych ludzi w Polsce jest oczywiście Jego Nowogrodzkość. To on, wraz ze Zbigniewem Ziobrą, powoli, ale z sukcesami kontynuuje demontaż wymiaru sprawiedliwości. Pomaga im, jak umie, kancelista z piórem w randze prezydenta. Utworzyli już „właściwą izbę” Sądu Najwyższego, by mogli w niej zasiąść politycy PiS. Parę dni temu ustalono, że właśnie oni będą decydować o ważności lub nieważności najbliższych wyborów. To jest taka izba asekuracyjna, gdyby PiS powinęła się noga, co jednak nawet teoretycznie jest niemożliwe.

Listy poparcia dla członków neoKRS wciąż pozostają tajne, choć Naczelny Sąd Administracyjny ostatecznym wyrokiem nakazał Sejmowi ich publikację. Ciekawe, czy te listy w ogóle istnieją. Sprawę skomentował pewien znany prawnik z Krakowa, który powiedział, że sędziowie nie są nieomylni. Mam wrażenie, że w tym momencie prawa człowieka przestały u nas obowiązywać. Polska ogłosiła swoją upadłość. Krystaliczne zło stało się ciałem.

Oczywiście jeżdżą tramwaje, sklepy są otwarte, ludzie chodzą do pracy i wszystkie pociągi PKP opóźniają się z tym samym wdziękiem. Codziennie latał też do Rzeszowa i z powrotem Marek Kuchciński. Cztery miliony rocznie kosztuje nas to jego hobby. Były minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński zwrócił się z groteskowym apelem, by marszałek za to przeprosił. Przeprosił? Za brak wspomnianej na początku moralnej etyki? Przecież i tak, jeśli przeprosi, to skłamie. Jak wy wszyscy w tym Prawie i Sprawiedliwości.

A na pytanie przyszłych pokoleń, czy w Polsce nie było w 2019 r. żadnej opozycji, odpowiadam już dziś. Była."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.