Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, notoryczny napisał:

Chciałbyś żeby było gorzej, potwierdziłyby się wizje, tfu  „czarnowizje”. ?

Nie, ja chcę żeby było lepiej a z PiS-em to raczej niemożliwe. W żadnej "komunie" na świecie nie jest dobrze, utrzymywane są tylko dzięki zamordyzmowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Klapa747 napisał:

Wszystkich chciałbyś zbanować, którzy mają inne zdanie? 

Tak wszystkich idiotów, PICfanbojów, wszystkich Patrykowskich, Kaczyńskich, Calebów, Pojebów.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb66 napisał:

Nie pozwolimy zatrzymać PiS w naprawie polski.

Chyba w demontażu Polski, naprawa to nastąpi dopiero jak PiS zostanie wstrzelony w kosmos. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lech36 napisał:

Nie, ja chcę żeby było lepiej a z PiS-em to raczej niemożliwe. W żadnej "komunie" na świecie nie jest dobrze, utrzymywane są tylko dzięki zamordyzmowi.

Raczej, to raczej daje nadzieję.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, notoryczny napisał:

Raczej, to raczej daje nadzieję.

"Nadzieja to matka głupich", takie powiedzonko znam od wczesnej młodości. W rzeczywistości liczy się tylko praca. Tylko tak można zbudować dobrobyt. Innej drogi nie ma. 

3 minuty temu, notoryczny napisał:

CFFC9F4B-EE73-44B9-836C-EBA6008E5DFC.jpeg

Zamiast TVN powinno być TVP to telewizja nakręcająca zmasowaną propagandę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, caleb66 napisał:

Nie pozwolimy zatrzymać PiS w naprawie polski. Należy podwoić ochronę Jarosława Kaczyńskiego i uj***c opozycję totalna totalnie.

A czemu nie potroić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, hi_aro napisał:

Tak wszystkich idiotów, PICfanbojów, wszystkich Patrykowskich, Kaczyńskich, Calebów, Pojebów.. 

A kosmitów? :)

1 godzinę temu, Klapa747 napisał:

To teraz uważaj, bo zapier...la prąd zstępujący i zaraz ci tę klapę uj***e :) 

Tu się zaczęło a później było już tylko lepiej a pod drugim linkiem więcej. Twoją bajeczkę o autobusiku też przypomnieć :)  

I tu :) 

I jak, wrodziła pamięć? :) 

@Jaro_747 Jak tam klapuś, pamięć wróciła? :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszystko było jasne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Patrykowski

Lepszy byłby dla ciebie nick klozet 747 .

Też mi to chodziło po głowie ale nie chciałem być tak radykalny. Pasuje jak mało komu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klapa747 napisał:

A kosmitów? :)

Pewnie tez bo pan Błaszczak utworzył urząd odnoszacy sie do eksploracji kosmicznej "pełnomocnik do spraw kosmicznych " .

Absurd goni absurd a kasa wychodzi gdzie wychodzić ma .

Tam pis będzie robił karierę i podbijał niepodbitych i przekonywał nieprzekonanych i malował czarno na biało albo odwrotnie .

Choć moze to i dobrze ? Jedno dobre posunięcie w ostatnim czasie ? Moźe sìe im tam tak spodoba źe opuszczą ziemskie pielesze 

44 minuty temu, Lech36 napisał:

"Nadzieja to matka głupich", takie powiedzonko znam od wczesnej młodości. W rzeczywistości liczy się tylko praca. Tylko tak można zbudować dobrobyt. Innej drogi nie ma. 

Zamiast TVN powinno być TVP to telewizja nakręcająca zmasowaną propagandę. 

Tylko źe pan Notoryczny nie wnosi do budźetu . On jest na etacie z budźetówki wiec on tylko pobiera z budźetu pensję wiec nie ma się co dziwić źe piersią broni obecnego rządu ,który mimo zapowiedzi rozmnoźył administrację i słuzby wszelakiej maści do niespotykanych dotąd wielkości .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Lech36 napisał:

"Nadzieja to matka głupich", takie powiedzonko znam od wczesnej młodości. W rzeczywistości liczy się tylko praca. Tylko tak można zbudować dobrobyt. Innej drogi nie ma. 

Zamiast TVN powinno być TVP to telewizja nakręcająca zmasowaną propagandę. 

Pracy i chleba, znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki powinien być prawdziwy Polak?

Wysoki jak Prezes, inteligentny jak Suski, kulturalny jak Pawłowicz, uczciwy jak Szumowski.

(parafraza pewnego dowcipu okupacyjnego, nomen omen).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tyle z gadki o pomocy dla potrzebujących . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

I brunet jak Terlecki .

I zarazem przystojny jak Terlecki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, papageno napisał:

Jaki powinien być prawdziwy Polak?

Wysoki jak Prezes, inteligentny jak Suski, kulturalny jak Pawłowicz, uczciwy jak Szumowski.

(parafraza pewnego dowcipu okupacyjnego, nomen omen).

I błyskotliwy jak ty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Patrykowski

Lepszy byłby dla ciebie nick klozet 747 .

Albo tak bardziej swojsko: Klop747. Nawet z dużej litery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klapa747 napisał:

A kosmitów? ?

@Jaro_747 Jak tam klapuś, pamięć wróciła? ?

Ty jesteś większy pajac niż się spodziewałem. I głupszy.

Cytujesz mi Patrykowskiego który bredzi jak Piekarski na mękach i to ma być argument niby na co?

Pisałem - albo zacytuj że ja napisałem, że Antonow na tylną klapę albo spadaj na bambus.

P.S.

Jakim cudem user który jest trzy dni na forum tak się wciągnął w tłumaczenie cudzych bredni sprzed miesiąca, albo i wcześniej???

Widocznie to były jego brednie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś większy pajac niż się spodziewałem. I głupszy.
Cytujesz mi Patrykowskiego który bredzi jak Piekarski na mękach i to ma być argument niby na co?
Pisałem - albo zacytuj że ja napisałem, że Antonow na tylną klapę albo spadaj na bambus.
P.S.
Jakim cudem user który jest trzy dni na forum tak się wciągnął w tłumaczenie cudzych bredni sprzed miesiąca, albo i wcześniej???
Widocznie to były jego brednie.
Skończ z tym antonowem nikt tu się nie oblowil za dużo to drobniaki były ,lepiej powiedz gdzie kasa z ZUS u ,vatu, Amber Gold ,afery hazardowej itd ......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb66 napisał:
16 minut temu, Jaro_747 napisał:
Ty jesteś większy pajac niż się spodziewałem. I głupszy.
Cytujesz mi Patrykowskiego który bredzi jak Piekarski na mękach i to ma być argument niby na co?
Pisałem - albo zacytuj że ja napisałem, że Antonow na tylną klapę albo spadaj na bambus.
P.S.
Jakim cudem user który jest trzy dni na forum tak się wciągnął w tłumaczenie cudzych bredni sprzed miesiąca, albo i wcześniej???
Widocznie to były jego brednie.

Skończ z tym antonowem nikt tu się nie oblowil za dużo to drobniaki były ,lepiej powiedz gdzie kasa z ZUS u ,vatu, Amber Gold ,afery hazardowej itd ......

A FOZZ . Misiu to chyba największy przekręt stulecia . Kto w to zamieszany ?

Każdy miesiąc przynosi informacje o nowych aferach, w które zamieszani są politycy PiS. Służby i wymiar sprawiedliwości kierowane przez polityków obozu władzy nie robią nic żeby te afery wyjaśnić! Polska stała się miejscem gry o interesy PiS! Nam żadna afera nie umyka, po wygranych wyborach rozliczymy je wszystkie!

1. Afera SKOK 2. Afera finansowania kampanii minister Anny Zalewskiej oraz innych polityków PiS z pieniędzy PCK 3. Afera Getback 4. Afera KNF 5. Afera Prezesa NIK Banasia 6. Afera Kuchcińskiego 7. Afera z zarobkami „aniołków Glapińskiego”  8. Afera toruńska 9. Afera nagród w rządzie PiS 10. Afera Piebiaka 11. Afera Nepotyzm Plus 12. Afera miliardów dla TVP 13. Afera z kolekcją Czartoryskich 14. Afera bilboardowa 15. Afera z kosztami miesięcznic smoleńskich 16. Afera „radomska” 17. Afery Bartłomieja Misiewicza 18. Afera finansowa Solidarnej Polski 19. Afera ułaskawieniowa 20. Afera wycinki drzew 21. Afera funduszu sprawiedliwośći 22. Afera referendalna Zalewskiej 23. Afera taśmy prawdy Jarosława Kaczyńskiego 24. Afera importu węgla z Rosji 25. Afera niepublikowanych wyroków Trybunału Konstytucyjnego 26. Afera Solvere 27. Afera z opłacanymi trolami PiS w internecie 28. Afera wokół Caracali 29. Afera z upolitycznieniem sądów 30. Samoloty VIP 31. Afera „córki leśniczego” 32. Wycinka Puszczy Białowieskiej 33. Zamach na Konstytucję 34. Afera wypadków SOP 35. Afera nawałnicowa 36. Afera 27:1, czyli złośliwe głosowanie 37. Afera głosowania w Sali Kolumnowej 38. Afera Eurokorpusu 39. 40. Afera list poparcia do KRS 41. Afera wolnościowa– ograniczenie dostępu do informacji publicznej, ignorowanie trudnych pytań, 42. Afera Majątku Morawieckiego 43. Afera samolotowa – miliony na loty polityków PiS 44. Afera TW Wolfgang 45. Afera męża Szydło 46. Afera emerytalna 47. Afera węgla z Mozambiku 48. Afera gazowa 49. Afera ARiMR 50. Afera Macierewicza. Macierewicz ściga Tomasza Piątka 51. Afera z zatrudnieniem synów Krzysztofa Tchórzewskiego 52. Afera ginących dowodów 53. Afera inwigilacyjna 54. Afera z represjonowaniem protestujących 55. Afera sosnowiecka 56. Afera Kaczyński i JetAir 57. Afera kartowa– urzędnicy wydali 19 mln milionów złotych służbowymi kartami kredytowymi 58. Afera asfaltowa 59. Afera przekopowa 60.Afera z czystkami w wojsku 61. Afera z projektowaniem polskiego samochodu elektrycznego 62. Afera Polskiej Fundacji Narodowej 63. Afera Pegasusa 64. Afera z fatalnym stanem zaopatrzenia armii na ćwiczeniach Dragon 17 65. Afera z rezydencją ministra Jana Szyszko 66. Afera manipulacji stenogramów na komisji Amber Gold 67. Afera z karanym prezesem ARiMR 68. Afera Stanisława Piotrowicza 69. Afera Autosanu 70. Afera reklamowa w MON 71. Afera z kuzynem ministra zdrowia 72. Afera z Muzeum Bitwy Warszawskiej 73. Afera zaporowa 74. Afera inwigilacji opozycji 75. Afera reklamowa– 2000 procent wzrostu wydatków na reklamę w propisowskich mediach 76. Afera dyletantów– kierowcy, aptekarze i pracownicy salonów samochodów obejmują kluczowe stanowiska w Polskiej Grupie Zbrojeniowej 77. Afera Witolda Waszczykowskiego 78. Afera Wacława Berczyńskiego 79. Afera 7 milionów na portal Tomasza Sakiewicza 80. Afera GROM 81. Afera Metropolitalna 82. Afera śmierci Kosteckiego 83. Afera kolejowa 84. Afera rodziny Ziobro 85. Afera stadninowa 86. Afera taśmowa Morawieckiego 87. Afera Przyłębskiej 88. Afera dyplomatyczna 89. Afera GITD i system Viatoll 90. Afera rzecznika CBA 91. Afera lekowa 92. Afera kopertowa 93.Afera Kujdy 94. Afera Centrum Praw Kobiet 95. Afera podkomisji smoleńskiej Macierewicza 96. Afera imigracyjna 97. Afera wołomińska 98. Afera śmigłowcowa Macierewicza 99. Afera z pijanym, uzbrojonym funkcjonariuszem Straży Marszałkowskiej 100. Afera ze śmigłowcami ratunkowymi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, caleb66 napisał:

Skończ z tym antonowem nikt tu się nie oblowil za dużo to drobniaki były ,lepiej powiedz gdzie kasa z ZUS u ,vatu, Amber Gold ,afery hazardowej itd ......

Bardzo chętnie bym skończył, ale nie będę czytał kłamstw i zwykłych bredni bez żadnej reakcji.

Napisz do Patrykowskiego i jego właściwie już oficjalnych klonów żeby się nie ośmieszali. O zaśmiecaniu forum nie wspomnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb66 napisał:
7 minut temu, Riczi75 napisał:
A FOZZ . Misiu to chyba największy przekręt stulecia . Kto w to zamieszany ?

To była robota służb i komuchow nie PiS.

I co? PiS ich złapał? Tych komuchów znaczy się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Fashi napisał:

Jarek Ty mi udowodnij , że tego nie napisałeś. To Twój problem nie mój panie Klapa ?

I obiecujesz, że już nie będziesz kłamał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
I co? PiS ich złapał? Tych komuchów znaczy się?
Daj spokój z tym łapaniem winnych afer,chyba nie jesteś aż tak naiwny żeby wierzyć w te bajki,słyszałeś żeby ktoś z wladzy odpowiedział za cokolwiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.