Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-29 19:59
https://dane.gov.pl/pl

Wracając do "symbolicznego" założenia maski odwrotnie przez kłamcę Pinokia - wypowiedział się na ten temat EKSPERT.
PiS ma ekspertów od wszystkiego...nawet od tak prozaicznej sprawy jak założenie odwrotnie maski przez Premiera. Ciemnogrodowi wytłumaczyli, że to symboliczny drobiazg.
wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0022.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, soundchaser napisał:

Wcześniej ten przepis mówił, że każdy kto ma problemy z oddychaniem (np. astma) też może być zwolniony z noszenia maski, posiadając odpowiednie zaświadczenie od lekarza, ale pisowcy są bystrzy jak woda w klozecie, to wpadli na to, że co drugi będzie mógł sobie takie lewe zaświadczenie załatwiać. Wymyślili więc żeby ten przywilej ograniczyć tyl zko do osób niepełnosprawnych, którzy sami sobie nie potrafią maski założyć, albo nie rozumieją, że trzeba ją nosić i mogą ją bezmyślnie zdejmować, gdy są bez swoich opiekunów.
Prawda, że genialne rozwiązanie? A logika to już prawdziwy majstersztyk. 

Tak dokładnie było!

Mnie mój neurolog powiedział, że takiego zaświadczenia nie wystawi, bo jestem na tyle sprawny, że bez problemu założe sobie maseczkię.

A jak mam problemy z oddychaniem, to jego (tak kazali mówić chyba) rada jest taka, by NIE WYCHODZIĆ Z DOMU... Oto przepis na "utrzymanie" zdrowia przez astmatyków czy alergików.  Zamknąć nas w domu. I utrzymywać w lęku. 

PiSorecepta czy bezprawna kwarantanna?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kazik-t napisał:

zrównywanie do siebie to znak, żeś ciul, bo szukasz pocieszenia i obrony zarazem, że inni MUSZĄ też być tacy, jakim się samemu jest.

 

Genialne! Sam na to wpadłeś ciulu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Tak dokładnie było!

Mnie mój neurolog powiedział, że takiego zaświadczenia nie wystawi, bo jestem na tyle sprawny, że bez problemu założe sobie maseczkię.

A jak mam problemy z oddychaniem, to jego (tak kazali mówić chyba) rada jest taka, by NIE WYCHODZIĆ Z DOMU... Oto przepis na "utrzymanie" zdrowia przez astmatyków czy alergików.  Zamknąć nas w domu. I utrzymywać w lęku. 

PiSorecepta czy bezprawna kwarantanna?

tylko przylbica, ale nie wiadomo jak długo będą to tolerować bo w niektorych krajach juz nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yodzisław napisał:

I taka spawa, przed chwilą próbowalem wkleić ten link na fejsie i cukierżyd napisał mi że "link nie spełnia standardów fejzbuka dotyczących spamu".

bo to jest na spamerskich stronach

wklejasz zwykłe gówno

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minutes ago, soundchaser said:

Wcześniej ten przepis mówił,

Zaksięgowałeś dziś już wszystko?

idź no lepiej tam gdzie trzymasz segregatory i sprawdź czy cię tam nie ma.

Tutaj nie miejsce dla takich jak ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, costa brava napisał:

a Ty ? ?

Przecież to troll, którego jedynym celem jest mydlenie oczu tym, którzy jeszcze ich nie otworzyli.
Zniknie natychmiast jak już wszyscy się przebudzą...

4 minuty temu, dudek1 napisał:

Zaksięgowałeś dziś już wszystko?

idź no lepiej tam gdzie trzymasz segregatory i sprawdź czy cię tam nie ma.

Tutaj nie miejsce dla takich jak ty.

Do budy Dudek! Idź spać, bo jutro miski ryżu na śniadanie nie dostaniesz. wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0015.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od niego zależy nasz los

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

znowu ta Łódź hmmm ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
19 minut temu, soundchaser napisał:

Genialne! Sam na to wpadłeś ciulu?

to oczywistość...

ale, zwróć uwagę, że pisząc o ciulu, skierowałeś się do kazik-t bezpośrednio. z jakiego powodu?

a teraz, temat ciula eskaluje i gdyby go potraktować jako zniewagę będzie trwał a tobie utrwali się nabyty schemat.

Jarzysz? bez obrazy, sam to nakręciłeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, soundchaser said:

Przecież to troll, którego jedynym celem jest mydlenie oczu tym, którzy jeszcze ich nie otworzyli.
Zniknie natychmiast jak już wszyscy się przebudzą...

Do budy Dudek! Idź spać, bo jutro miski ryżu na śniadanie nie dostaniesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprawdziłeś? Nie? To idź i dotrzymaj tam sobie towarzystwa, to poziom bzdurzenia tutaj zmaleje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kazik-t napisał:

pisząc o ciulu, skierowałeś się do kazik-t bezpośrednio. z jakiego powodu?

a teraz, temat ciula eskaluje i gdyby go potraktować jako zniewagę będzie trwał a tobie utrwali się nabyty schemat.

Jarzysz? bez obrazy, sam to nakręciłeś.

Ja się nie nakręcam i nic w sobie nie utrwalam. Jedynie podkreślam, że słowo "ciul" wyszło od Ciebie, a skierowałeś je do wszystkich, którzy wg. Ciebie są tymi ciulami, więc nie czuj się obrażony, jako jednostka, którą nazwałem ciulem. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, costa brava napisał:

tylko przylbica, ale nie wiadomo jak długo będą to tolerować bo w niektorych krajach juz nie

U mnie we wsi jeszcze tak. Mam piękną chińską przyłbicę. ?  Nikt mnie nie zmusi do nałożenia namordnika na zakupach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w sklepach prawie niema płynów, rękawiczek, personel maseczek...

nigdy nie było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
24 minuty temu, soundchaser napisał:

Ja się nie nakręcam i nic w sobie nie utrwalam. Jedynie podkreślam, że słowo "ciul" wyszło od Ciebie, a skierowałeś je do wszystkich, którzy wg. Ciebie są tymi ciulami, więc nie czuj się obrażony, jako jednostka, którą nazwałem ciulem. ?

wszystkich, czyli kogo?

i po co imputujesz mi cokolwiek z tego, co przy tej okazji wymyśliłeś, że być powinno? że powinienem lub mogę czuć się obrażony....z jakiego powodu? bo raczej sam to poczułeś.

 jeśli odczytałeś mój wpis na poważnie, a wygląda, że tak, czym prędzej daj spokój, bo utrwalasz..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zukzukzuk napisał:

A ja wątpię w to, co piszesz.

Problem w tym (moim zdaniem), że siedzący do góry, mają pokazać ludziom, że chcą i mogą "pomóc" (respiratory, potem szczepionka). Dlatego MUSZĄ być covidowcy.

Rządzący grają altruistów, którym bardzo zależy na ogóle i najważniejsze - mogą im niby pomóc (Im.in. resttrykcjami i zamordyzmemi!). Ustalają więc prawo, które nas "uratuje". Warunek? Mamy ich słuchać! 

Raczej wiedzą (a może niektórzy i nie), że są tylko narzędziem, w rękach innych.

Niejako przy "okazji" umiera wiele więcej ludzi. Następuje to głównie przez  EWIDENTNE zaniedbania tzw. służby zdrowia, która powoli przestaje pomagać ludziom chorym na coś innego niż Covid 19. O tym FAKCIE - raczej cisza.

Wiele szpitali już przemianowano, a  karetki dalej jeżdżą jak szalone z umierającymi, ratownicy medyczni są oszołomieni i ogłupiali. 

Statystyki pokazują (a media, na podstawie tychże, trąbią o rzekomym zagrożeniu epidemią), że znacznie więcej ludzi umiera. To pasuje jak najbardziej rządzącym. Mówią - to wina covida! I tak kółko się zamyka. Cwaniaki...

Mamy epidemię i trzeba wprowadzić lockown, gdy liczba zakażonych Covidem wynosić będzie ponad 75 na 100.000 osób - ogłasza w ostatnich dniachMateuszek-kłamczuszek.

Przypominam: to 0,00075 % populacji "zarażonej"!  Z tej liczby zmarło "już" ok. 1,2 mln ludzi na świecie (co najmniej połowa, to ściema), co daje jakieś 0,00015% ogółu. Wow!

O prawdziwych, minionych epidemiach sprzed wieków, które miały miejsce w dziejach ludzkości, nawet się nie wspomina.

 

P.S.

Dziś się dowiedziałem, że jadąc rowerem trzeba mieć założoną maseczkę. Ponoć, ta maseczka nie obowiązuje, gdy jedziemy na koniu. Czy to prawda?

A tymczasem Słowacja stała się poletkiem doświadczalnym dla globalnych kryminalistów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jar1 napisał:

Od sasa do lasa...

Przecież to fejk. Tzn start Czerniaka z konfy nie był fejkiem, ten facet startował już z każdej możliwej partii ale szybko go wysiudali jak się okazało że był w ZOMO. Wielka afera w Konfie była z tego powodu. Patlewicz go zdemaskował. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, il Dottore napisał:

Przecież to fejk. Tzn start Czerniaka z konfy nie był fejkiem, ten facet startował już z każdej możliwej partii ale szybko go wysiudali jak się okazało że był w ZOMO. Wielka afera w Konfie była z tego powodu. Patlewicz go zdemaskował. ?

Jakby startował z list PO lub PiS to nikt by mu wyrzutów z tego powodu nie robił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że odnieśliśmy ogromny sukces w walce z koronawirusem. Sukces, który jest dostrzegany przez wszystkich na całym świecie. To, że u nas nie zabrakło respiratorów, nie zabrakło łózek, mieliśmy zawsze ich nadmiar. To jest skuteczna polityka rządu Zjednoczonej Prawicy. To jest skuteczna polityka Ministra Zdrowia Zjednoczonej Prawicy pana Łukasza Szumowskiego. I za to powinniśmy być wszyscy również jemu wdzięczni. Bo te wskaźniki są jednoznaczne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-8303-0-19165800-1450702631.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zukzukzuk napisał:

Nie muszą tego robić jedynie osoby (nosić maseczki), które mają specjalne zaświadczenie od lekarza lub dokument potwierdzający niepełnosprawność."

Coś podobnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o „odkryciu” profesora Krzysztofa Simona, od początku pandemii koronawirusa będącego jednym z głównych telewizyjnych „ekspertów”.

Teraz już wiadomo, dlaczego twierdził on wówczas, że wizyta na cmentarzach 1 listopada jest groźniejsza od „Strajku Kobiet”. Otóż Simon jest po prostu zwolennikiem trwających wciąż demonstracji.

Simon już na początku października rozpoczął swoistą krucjatę przeciwko obchodzeniu dnia Wszystkich Świętych. Alarmował wówczas, że udanie się na groby bliskich może skończyć się rychłą śmiercią osób, które zdecydują się kultywować tę tradycję. Później okazało się jednak, że dla medyka podobnym zagrożeniem nie jest jednak trwający od półtora tygodnia „Strajk Kobiet”.

Dzisiaj w rozmowie z portalem Onet.pl Simon tłumaczył się ze sprzeczności w swoich wypowiedziach. Dotyczyły one przede wszystkim faktu, że zarówno w przypadku odwiedzin na cmentarzach jak i demonstracji ich uczestnicy przebywaliby na świeżym powietrzu. Tymczasem ze słów wrocławskiego lekarza można było wywnioskować, iż tylko protestujący spełniają powyższy warunek.

Teraz wiadomo już, skąd rozbieżność w wypowiedziach Simona. Medyk we wspomnianym wywiadzie jednoznacznie opowiedział się po stronie „Strajku Kobiet”. – Ludzie na ulicach to są młodzi ludzie, którzy nie tolerują tego, co się w tym państwie dzieje. Oni nie walczą z epidemią, oni walczą o wolność. Szczególnie kobiety. Naruszaną przez naszych domorosłych talibów. 70-80 proc. społeczeństwa protestuje przeciwko ciągłym awanturom w tym kraju – stwierdził „ekspert”.

To nie jedyne kuriozalne słowa Simona. W dalszej części wywiadu twierdzi on między innymi, że spora część obywateli ma „dość ciągłych sporów i konfliktów na różnych płaszczyznach”. Przy tej okazji skrytykował on chociażby politykę rządu Mateusza Morawieckiego względem Unii Europejskiej.

Na podstawie: medonet.pl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Amator 2b napisał:

To nie jedyne kuriozalne słowa Simona.

Dla mnie klient od samego początku był kompletnie niewiarygodny.

Ot, kolejny fearmonger.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, il Dottore napisał:

Dla mnie klient od samego początku był kompletnie niewiarygodny.

Ot, kolejny fearmonger.

Wiarygodny czy nie. Grunt w jakim chórze wujów śpiewa. Certyfikat ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.