Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-29 18:21
https://dane.gov.pl/pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wyjasnila sie i zwyzka ilosci zgonów w październiku 

1 minutę temu, jar1 napisał:

Castorama otwarta a Ikea nie? 

z tego co zrozumiałem Ikea sie sama zamknęła,  bo meblowe nie mogą ale tylko w galeriach 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<<Przekonuje, że jego opinia opiera się na relacjach rodzin, z którymi spotyka się osobiście oraz dokumentacji zmarłych, która wraz ze zwłokami trafia do zakładów pogrzebowych>>>

Prezes Polskiej Izby Branzy  pogrzebowej rozmawia z rodzinami i przeglada dokumntacje ?

chyba jaja jakieś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, costa brava napisał:

z tego co zrozumiałem Ikea sie sama zamknęła,  bo meblowe nie mogą ale tylko w galeriach 

Myślę, ze IKea nie ma aż tak durnych managerów, żeby zamykać biznes bez potrzeby,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cir napisał:

<<<Przekonuje, że jego opinia opiera się na relacjach rodzin, z którymi spotyka się osobiście oraz dokumentacji zmarłych, która wraz ze zwłokami trafia do zakładów pogrzebowych>>>

Prezes Polskiej Izby Branzy  pogrzebowej rozmawia z rodzinami i przeglada dokumntacje ?

chyba jaja jakieś

...i jednoczesnie szef jednego z największych zakładów pogrzebowych w Polsce...

4 minuty temu, jar1 napisał:

Myślę, ze IKea nie ma aż tak durnych managerów, żeby zamykać biznes bez potrzeby,

 

tydzień w tą, tydzien w tamtą ,

co za różnica

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jednak zwalaja to na rząd,  więc tez nie wiem co jest grane 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, costa brava napisał:

co za różnica

Przy dziennym obrocie kilkunastu mln pln to dla mnie jednak spora ? 

Ale zdaje się, ze jednak Ikea sprzedaje przez internet dalej, 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, costa brava napisał:

.i jednoczesnie szef jednego z największych zakładów pogrzebowych w Polsce...

no i co ?

rozmawia z rodzinami ??

jaja sobie robisz chyba , tyle te dane warte co szczere  kondolencje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z opublikowanym rozporządzeniem od 7 do 29 listopada w obiektach handlowych lub usługowych powyżej 2000 metrów kwadratowych można prowadzić m.in. sprzedaż artykułów toaletowych, usług telekomunikacyjnych, gazet czy książek lub artykułów budowlanych/remontowych. Nie ma jednak ani słowa o meblach.

czyli nie tylko galerie ale wszystkie duze markety z branż niewyszczegolnionych w wyjątkach są zakazane,  więc meble tez, ale remontowowo budowlane juz nie

32 minuty temu, cir napisał:

no i co ?

rozmawia z rodzinami ??

jaja sobie robisz chyba , tyle te dane warte co szczere  kondolencje

ale Ty jestes upierdliwy ...

Rozmówca Wirtualnej Polski jest szefem branży funeralnej, ale także jednego z największych w Polsce zakładów pogrzebowych. Przekonuje, że jego opinia opiera się na relacjach rodzin, z którymi spotyka się osobiście oraz dokumentacji zmarłych, która wraz ze zwłokami trafia do zakładów pogrzebowych.

co tu dziwnego, ma gość swoje zdanie i wcale nie wyssane z brudnego palca tylko z doświadczenia ...

ale moze to tez antycovidowiec, cholera go wie  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że jeszcze zima się nie zaczęła, a już planują całkowity lockdown, chwilowo spadnie ilość zachorować, z miesiąc będzie spokój, a potem znów wysp zachorowań. I co znowu lockdown i tak w kółko? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł - jak informują media - zalecił samorządom wstrzymanie w szpitalach "niemal wszystkich świadczeń opieki zdrowotnej" innych niż leczenie COVID-19...

..."Centrala NFZ zaleciła ograniczenie do niezbędnego minimum lub czasowe zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planowo. Podkreśla, że przy ograniczeniu lub zawieszeniu udzielania świadczeń, należy wziąć pod uwagę przyjęty plan leczenia oraz wysokie prawdopodobieństwo pobytu pacjenta po zabiegu w oddziale anestezjologii i intensywnej terapii" - wyjaśnia Piotr Kalinowski z Zespołu Komunikacji Społecznej NFZ Mazowsze." -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jak pisałem, że z chwilą wprowadzenia "narodowej kwarantanny" zostanie wprowadzony zakaz zgromadzeń w szpitalach, to bardzo się pomyliłem ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rządzące sk***ysyny sieją panikę opartą na bezczelnych kłamstwach i manipulacjach, rozbijają resztki więzi społecznych, uniemożliwiają ludziom normalne życie, doprowadzają do tragedii – a potem się dziwią, że ludzie srają w majtki na samą myśl o "koronawirusie", którego nikt nie widział, za to widzą "pandemię" tam, gdzie jej nigdy nie było. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kobieta upadła tuż obok dworca. Na miejscu było kilku świadków. Ich reakcja jest wręcz zatrważająca. Niewiarygodne, że taka sytuacja miała miejsce.

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w Tarnowskich Górach. Wedle raportu jednego z lokalnych portali, doszło do niego w czwartek 5 listopada późnym popołudniem obok dworca autobusowego. Świadkowie zdarzenia opisali całą sytuację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Prewwit napisał:

potem znów wysp zachorowań. I co znowu lockdown i tak w kółko? 

W kolejnym roku zapewne kolejny wirus i też epidemia.

Przecież cel jest polityczno gospodarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, MSki napisał:

"Wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł - jak informują media - zalecił samorządom wstrzymanie w szpitalach "niemal wszystkich świadczeń opieki zdrowotnej" innych niż leczenie COVID-19...

Zajebiście, niech jeszcze wprowadzą zakaz chorowania, na choroby inne niż korona? Będzie jeszcze dużo większy wysyp ilości zgonów na pozostałe choroby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Amator 2b napisał:

Najpierw rządzące sk***ysyny sieją panikę opartą na bezczelnych kłamstwach i manipulacjach, rozbijają resztki więzi społecznych, uniemożliwiają ludziom normalne życie, doprowadzają do tragedii – a potem się dziwią, że ludzie srają w majtki na samą myśl o "koronawirusie", którego nikt nie widział, za to widzą "pandemię" tam, gdzie jej nigdy nie było. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kobieta upadła tuż obok dworca. Na miejscu było kilku świadków. Ich reakcja jest wręcz zatrważająca. Niewiarygodne, że taka sytuacja miała miejsce.

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w Tarnowskich Górach. Wedle raportu jednego z lokalnych portali, doszło do niego w czwartek 5 listopada późnym popołudniem obok dworca autobusowego. Świadkowie zdarzenia opisali całą sytuację.

Tak znisczyli (póki co) relacje międzyludzkie. Tymczasem, wielu omotanych i otumanionych medialną propagandą, wręcz bije im brawo. To niepawdopodobne i niesamowite! A zarazem podobne do aplauzu, który wtórował (mam nadzieję) nierządom picowników.

Mój osobisty przypadek, dosłownie sprzed godziny, ten fakt potwierdza.

Otóż, dziś przed południem zawiozłem auto do mechanika, by wymienił mi gumę na przegub. Niestety, zapomniał on o metalowych opaskach, które natychmiast pojechałem zakupić w pobliskim mtoryzacyjnym.

Przy próbie wejścia do sklepu (są dwa schodki i podest z płytek ceramicznych - brak poręczy czy barierek, których można się chwycić), poślizgnąłem się i wylądowałem na plecach, spadając z mokrego i śliskiego podestu (na szczęście z poziomu jedynie dwóch schodów). Myślicie, że sprzedawca ruszył na pomoc? Nic z tych rzeczy! Przyglądał się tylko zza lady  (oczywiście w maseczce), oddzielony dodatkowo biało-czerwoną taśmą.

Wygramoliłem się, otrzepałem i wstałem (na szczęcie chyba bez urazów). I już dużo ostrożniej wchodziłem. Po kilku próbach (byłem już przestraszony) udało się! Uff.

Zwróciłem uwagę też, że jak płaciłem kartą - sprzedawcy o mało ręki nie wystarczyło, by nie był za blisko mnie.

Na szczęcie - rzucił na pożegnanie - "Niech Pan uważa".

Super jest:) Tak fajnie "pandemicznie". Umrzesz na oczach ludzi, a nikt nawet ci ręki nie poida..

O to chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Prewwit napisał:

niech jeszcze wprowadzą zakaz chorowania, na choroby inne niż korona

Takiego zakazu z pewnością nie będzie, bo im właśnie o to chodzi, by ludzie chorowali i umierali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany recenzent smaków piwa Kopyra złapał koronawirusa ale twierdzi że stracił tylko węch :

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Prewwit napisał:

Najlepsze, że jeszcze zima się nie zaczęła, a już planują całkowity lockdown, chwilowo spadnie ilość zachorować, z miesiąc będzie spokój, a potem znów wysp zachorowań. I co znowu lockdown i tak w kółko? 

Nic nie spadnie. Rośnie fala zgonów wywołanych półrocznym paraliżem służby zdrowia.

-----------------------------------------------

 A teraz wszystkie lemingi modlące się do covidowego bożka niech obejrzą jaki armageddon ma miejsce w Szwecji ?:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodzisław

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zukzukzuk napisał:

Tak znisczyli (póki co) relacje międzyludzkie. Tymczasem, wielu omotanych i otumanionych medialną propagandą, wręcz bije im brawo. To niepawdopodobne i niesamowite! A zarazem podobne do aplauzu, który wtórował (mam nadzieję) nierządom picowników.

Mój osobisty przypadek, dosłownie sprzed godziny, ten fakt potwierdza.

Otóż, dziś przed południem zawiozłem auto do mechanika, by wymienił mi gumę na przegub. Niestety, zapomniał on o metalowych opaskach, które natychmiast pojechałem zakupić w pobliskim mtoryzacyjnym.

Przy próbie wejścia do sklepu (są dwa schodki i podest z płytek ceramicznych - brak poręczy czy barierek, których można się chwycić), poślizgnąłem się i wylądowałem na plecach, spadając z mokrego i śliskiego podestu (na szczęście z poziomu jedynie dwóch schodów). Myślicie, że sprzedawca ruszył na pomoc? Nic z tych rzeczy! Przyglądał się tylko zza lady  (oczywiście w maseczce), oddzielony dodatkowo biało-czerwoną taśmą.

Wygramoliłem się, otrzepałem i wstałem (na szczęcie chyba bez urazów). I już dużo ostrożniej wchodziłem. Po kilku próbach (byłem już przestraszony) udało się! Uff.

Zwróciłem uwagę też, że jak płaciłem kartą - sprzedawcy o mało ręki nie wystarczyło, by nie był za blisko mnie.

Na szczęcie - rzucił na pożegnanie - "Niech Pan uważa".

Super jest:) Tak fajnie "pandemicznie". Umrzesz na oczach ludzi, a nikt nawet ci ręki nie poida..

O to chodzi?

trzeba bylo go opier....za śliskie schody bo to jego domena

34 minuty temu, Yodzisław napisał:

 

-----------------------------------------------

 A teraz wszystkie lemingi modlące się do covidowego bożka niech obejrzą jaki armageddon ma miejsce w Szwecji ?:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

normalność  ludzie kręcą telefonem jako wielką sensację,  do czego to doszło  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2020 o 20:37, zukzukzuk napisał:

A ja wątpię w to, co piszesz.

Problem w tym (moim zdaniem), że siedzący do góry, mają pokazać ludziom, że chcą i mogą "pomóc" (respiratory, potem szczepionka). Dlatego MUSZĄ być covidowcy.

Rządzący grają altruistów, którym bardzo zależy na ogóle i najważniejsze - mogą im niby pomóc (Im.in. resttrykcjami i zamordyzmemi!). Ustalają więc prawo, które nas "uratuje". Warunek? Mamy ich słuchać! 

Raczej wiedzą (a może niektórzy i nie), że są tylko narzędziem, w rękach innych.

Niejako przy "okazji" umiera wiele więcej ludzi. Następuje to głównie przez  EWIDENTNE zaniedbania tzw. służby zdrowia, która powoli przestaje pomagać ludziom chorym na coś innego niż Covid 19. O tym FAKCIE - raczej cisza.

Wiele szpitali już przemianowano, a  karetki dalej jeżdżą jak szalone z umierającymi, ratownicy medyczni są oszołomieni i ogłupiali. 

Statystyki pokazują (a media, na podstawie tychże, trąbią o rzekomym zagrożeniu epidemią), że znacznie więcej ludzi umiera. To pasuje jak najbardziej rządzącym. Mówią - to wina covida! I tak kółko się zamyka. Cwaniaki...

Mamy epidemię i trzeba wprowadzić lockown, gdy liczba zakażonych Covidem wynosić będzie ponad 75 na 100.000 osób - ogłasza w ostatnich dniachMateuszek-kłamczuszek.

Przypominam: to 0,00075 % populacji "zarażonej"!  Z tej liczby zmarło "już" ok. 1,2 mln ludzi na świecie (co najmniej połowa, to ściema), co daje jakieś 0,00015% ogółu. Wow!

O prawdziwych, minionych epidemiach sprzed wieków, które miały miejsce w dziejach ludzkości, nawet się nie wspomina.

 

P.S.

Dziś się dowiedziałem, że jadąc rowerem trzeba mieć założoną maseczkę. Ponoć, ta maseczka nie obowiązuje, gdy jedziemy na koniu. Czy to prawda?

To tylko sucjalizm w akcji a socjalizm to jedna wielka patologia co widać przy covid. W socjalizmie nie liczą się koszty trzeba wszystkich ratować. Nawet jeśli ratując 100 covidian w efekcie umrze 200 i zbankrutuje 300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Yodzisław napisał:

A teraz wszystkie lemingi modlące się do covidowego bożka niech obejrzą jaki armageddon ma miejsce w Szwecji ?:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Trup ściele się gęsto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jak widac nie trzeba byc specjalistą z branży pogrzebowej, zeby sobie samemu obliczyć ze znaczny wzrost liczby zgonów w październiku  to wynik  nie covida tylko "walki" z nim...

a będzie gorzej 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, antymalkontent napisał:

To tylko sucjalizm w akcji a socjalizm to jedna wielka patologia co widać przy covid. W socjalizmie nie liczą się koszty trzeba wszystkich ratować. Nawet jeśli ratując 100 covidian w efekcie umrze 200 i zbankrutuje 300.

No przecież w Szwecji jest socjalizm a u nas się skończył ponad 5 lat temu.  Chyba za mało się modlimy, panowie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jar1 napisał:

No przecież w Szwecji jest socjalizm a u nas się skończył ponad 5 lat temu.  Chyba za mało się modlimy, panowie....

Teraz wiem - to Ty podpierdoliłeś rower panu Nilsonowi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, antymalkontent napisał:

To tylko sucjalizm w akcji a socjalizm to jedna wielka patologia co widać przy covid. W socjalizmie nie liczą się koszty trzeba wszystkich ratować. Nawet jeśli ratując 100 covidian w efekcie umrze 200 i zbankrutuje 300.

Jest tak, jak piszesz.

Wygląda na to, że rządy na świecie są kupione (kolejny dowód plandemii) i robią tak jak w ZSRR. Czyli, by było "po socjalistycznemu". W innych dziedzinach życia, poczynając od handlu, mamy już dawno zgniły (jak to mówią) kapitalizm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zukzukzuk napisał:

znisczyli (póki co) relacje międzyludzkie. Tymczasem, wielu omotanych i otumanionych medialną propagandą, wręcz bije im brawo. To niepawdopodobne i niesamowite! 

Układ zamknięty i cała reszta czyli my, czyli plebs.

Uruchom wyobraźnię i izolatoria dla milionów - w przyszłym roku przybędzie zapewne kolejna panika epidemiczna.

Na tym polega dyktatura sanitarna - na układzie zamkniętym - akcja vs reakcja.

Oczywiście, że to przewał gospodarczo polityczny - gdzieś w trakcie tego procesu tkwimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj o godz 19 rząd doszedł do wniosku że jednak meble doskonale przenoszą wirusa i wbrew zapowiedziom znienacka zamknął branżę meblowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.