Skocz do zawartości
IGNORED

Tanie kable zasilające


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, andaudion napisał:

Byłem kiedyś na odsłuchach/pokazach Linna gdzie prowadzący (pracownik Linna) co jakiś czas dla jaj puszczał pliki mp3 128 pomiedzy gęstymi plikami. Robił to w wielu miastach jak opowiadał i nigdy nikt się nie skapował.

No ale gawiedź audiofilska była...

O czym to świadczy? Nie wiadomo, bo nie ma tu żadnych konkretnych informacji co puszczał.

Porównywać można jedynie ten sam materiał MP3 do pełny format inaczej nie ma to żadnego sensu, gdyż różnice realizacji nagrań są znaczące.

No, ale gawiedź się cieszy, że gość dowalił audiofilom ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, McGyver napisał:

Gdybanie. 
A kradzione logo Krella na chińskiej wtyczce świeci się jak psu jajca na wielkanoc.

Jak na Wielkanoc, to raczej zającowi... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, McGyver napisał:

To chyba "Moralność łowców jeleni". Takie praktyki warto ujawniać i piętnować. 

Pytanie kto jest łowcą  a kto jeleniem , bo jakie moralne prawo ma ktoś kto troche lepiej zakręcił warkoczyk z miedzi i winduje do cen wartości nowych samochodów , nawet jeśli to jest mega super hiper wypier kabel ,czy ma  moralne prawo taka cenę sobie windować ? Dlaczego tylko on ma sobie dwa trzy razy w roku latać na Malediwy a ja mam brać jego kabel na raty  ? bo np lubie to hobby i jechać tylko nad Bałtyk ? nie chcę rezygnować mojego hobby i tez chcę mieć dobry dzwięk  ? W imię czego mam to robić ? chorej wyobrazni pazerności ,naszywki ,logo ? przecież każdy z nas wie że produkcja jakiegokolwiek kabla miedzianego to max 1000pln , za pomysł owszem trzeba zapłacić reklamę itd,, ale to dalej sie nie ima do reszty  ;)) a prawdziwych producentów kabli audiofilskich jest nie wielu ,np takich  jak  Pan Gireszewski z Albedo ale tutaj sa ceny do przyjęcia i to są uczciwie wycenione przewody kable i tych mam cały set , ale mam też i duzo chińskich sieciówek które uważam za bardzo dobre i na Malediwy można tez pojechać ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, freju napisał:

Pytanie kto jest łowcą  a kto jeleniem , bo jakie moralne prawo ma ktoś kto troche lepiej zakręcił warkoczyk z miedzi i winduje do cen wartości nowych samochodów , nawet jeśli to jest mega super hiper wypier kabel ,czy ma  moralne prawo taka cenę sobie windować ? Dlaczego tylko on ma sobie dwa trzy razy w roku latać na Malediwy a ja mam brać jego kabel na raty  ? bo np lubie to hobby i jechać tylko nad Bałtyk ? nie chcę rezygnować mojego hobby i tez chcę mieć dobry dzwięk  ? W imię czego mam to robić ? chorej wyobrazni pazerności ,naszywki ,logo ? przecież każdy z nas wie że produkcja jakiegokolwiek kabla miedzianego to max 1000pln , za pomysł owszem trzeba zapłacić reklamę itd,, ale to dalej sie nie ima do reszty  ;)) a prawdziwych producentów kabli audiofilskich jest nie wielu ,np takich  jak  Pan Gireszewski z Albedo ale tutaj sa ceny do przyjęcia i to są uczciwie wycenione przewody kable i tych mam cały set , ale mam też i duzo chińskich sieciówek które uważam za bardzo dobre i na Malediwy można tez pojechać ;))

Dokładnie , tak samo robią producenci smartfonów, np. produkcja telefonu Samsung s10+ wynosi 1600zl, a sprzedawali go w cenie 5500zl . 

Tu jest, o tym artykuł 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
17 godzin temu, szymon1977 napisał:

Nie ja tylko naukowcy.

Ty zaproponowałeś wzmacniacz - jak dla mnie może być skrzynka Żubra, którą wypijemy razem.

I w tym momencie pojawia się clou problemu tematu, pijący żubra czy inne tego typu mają podejście do codzienności "byle było" , więc kabel " z amelinum" też dobry skoro wystarczy do uruchomienia np. wzmacniacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, McGyver napisał:

To jest podróba:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Ja takich nie kupuję.

A to: 
spacer.png

nie jest podróba. Nie ma powodu by takich nie kupować. To nie jest podróba, to jest konkurencja. Lepsza lub gorsza, ale uczciwa. 

Niestety się mylisz. Jedno i drugie to są towary podrobione, a w 1 przykładzie dodatkowo mamy do czynienia z kradzieżą znaku towarowego.

9 godzin temu, KALIBER napisał:

Po kiego grzyba zabierasz się za przeróbki chińskich wzmacniaczy w których siedzi zapewne wiele podrobionych elementów

powinieneś rzygnąć na samą myśl o tym , moralista k...mać się znalazł .

Właśnie należy sobie uzmysłowić to, że podrabianie czyjegoś pomysłu, wyglądu, rozwiązań etc to też kradzież. W jednym i drugim przypadku mamy do czynienia z podszywaniem się do jakiegoś znanego wyrobu lub marki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, shureido napisał:

I w tym momencie pojawia się clou problemu tematu, pijący żubra czy inne tego typu mają podejście do codzienności "byle było" , więc kabel " z amelinum" też dobry skoro wystarczy do uruchomienia np. wzmacniacza ?

Nie dziw się szymon 1977, żubr jest podróbką piwa i z pojęciem piwa nie ma nic wspólnego, czyli jest podróbką tego produktu

Więc nie masz co się krzywić emocjonalnie 

Poza tym temat kabli zasilających, a konkretniej surowca to temat kluczowy a nie produkt konsumencki, bo to jest wynik wielu składowych procesu marketingowego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, KALIBER napisał:

Czy ktoś ma wiarygodne info że wtyki Krell i Acuphase którymi Chińczycy zarabiają kable są kradzionym logiem .

A jak chcesz to sprawdzić ? W sumie logo nie jest zasłonięte jak na telefonach Samsunga podrobionych. Ale wątpię żeby wykupili to logo. Chyba ze cos robili dla krella i mają prawo do logo. Ale wątpię.

Inną sprawa że może takie kable były w zamyśle tych producentów ale nie doszło to do oficjalnej produkcji. No szczerze nie wiem. Ja bym go chętnie kupił bez nadruku. 

Inna sprawa o której było już głośno swego czasu toczy producenci audio są z nami w pełni szczerzy. Na przykład czy na kolumnach focal powinien być napis made in france skoro obudowy nie są tam robione. Czy jesteśmy pewni że przetworniki są tam robione od podstaw do końca? Czy tylko te kolumny tam składają. wspominany już przykład bardzo wysokiego modelu amplitunera moon który w rzeczywistości był przeciętnym modelem Denona. Oraz obecnie bardzo wysoki model amplitunera kinowego focal który także nie jest ich produktem tylko jest przełożonym produktem innego producenta. Nie zrozumcie mnie źle nikogo to nie bronię ale moim zdaniem sami doprowadziliśmy do tego że Chińczycy robią i podzespoły i całe elementy do urządzenia które są po prostu sprzedawane jako produkcji europejskiej czy też amerykańskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, shureido napisał:

żubr jest podróbką piwa i z pojęciem piwa nie ma nic wspólnego, czyli jest podróbką tego produktu

Dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bukaj napisał:

Dokładnie , tak samo robią producenci smartfonów, np. produkcja telefonu Samsung s10+ wynosi 1600zl, a sprzedawali go w cenie 5500zl . 

Bez urazy, ale nie masz pojęcia o czym piszesz

Autor artykułu na który sie powołujesz, róznierz

 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Edition napisał:

Ehhh te Żubry. Gatunek zagrożony , trzeba ratować populację.

Pilsner Urquell , to jest dopiero  piwko .

Mniam mniami ?

Piwo Corona to jest to ?

 

Na czas pandemii, najlepsze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, malikali napisał:

Jedno i drugie to są towary podrobione, a w 1 przykładzie dodatkowo mamy do czynienia z kradzieżą znaku towarowego.

A pokażesz nam oryginał którego podróbą jest ów wtyk Audiocrast?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, fafarskid napisał:

O czym to świadczy? Nie wiadomo, bo nie ma tu żadnych konkretnych informacji co puszczał.

Porównywać można jedynie ten sam materiał MP3 do pełny format inaczej nie ma to żadnego sensu, gdyż różnice realizacji nagrań są znaczące.

No, ale gawiedź się cieszy, że gość dowalił audiofilom ...

Nie rozumiem o czym piszesz, przecież sam ułomny i zakazany już oficjalnie na świecie format mp3 przynosi specyficzne zniekształcenia np. na wysokich tonach, które powinny być łatwo wychwycone przez wprawne osłuchane ucho i tyle.

14 godzin temu, KALIBER napisał:

Nie logo a cały wtyk , i jest zrobiony pięknie i bardzo solidnie , ty widziałeś go tylko na obrazku .

McGyver pewnie lubi obrazki...

Właśnie zamówiłem z ciekawości takiego Krella na Aliexpress. Za jakieś 2 miesiące napiszę co i jak z jego oryginalnością i brzmieniem...

9 godzin temu, freju napisał:

Pytanie kto jest łowcą  a kto jeleniem , bo jakie moralne prawo ma ktoś kto troche lepiej zakręcił warkoczyk z miedzi i winduje do cen wartości nowych samochodów , nawet jeśli to jest mega super hiper wypier kabel ,czy ma  moralne prawo taka cenę sobie windować ? Dlaczego tylko on ma sobie dwa trzy razy w roku latać na Malediwy a ja mam brać jego kabel na raty  ? bo np lubie to hobby i jechać tylko nad Bałtyk ? nie chcę rezygnować mojego hobby i tez chcę mieć dobry dzwięk  ? W imię czego mam to robić ? chorej wyobrazni pazerności ,naszywki ,logo ? przecież każdy z nas wie że produkcja jakiegokolwiek kabla miedzianego to max 1000pln , za pomysł owszem trzeba zapłacić reklamę itd,, ale to dalej sie nie ima do reszty  ;)) a prawdziwych producentów kabli audiofilskich jest nie wielu ,np takich  jak  Pan Gireszewski z Albedo ale tutaj sa ceny do przyjęcia i to są uczciwie wycenione przewody kable i tych mam cały set , ale mam też i duzo chińskich sieciówek które uważam za bardzo dobre i na Malediwy można tez pojechać ;))

W pełni się zgadzam.

Biorąc pod uwagę że i tak wszystko jest robione w Chinach- co nas to obchodzi.

Kilka lat temu VW przeniósł produkcję aut do Chin i teraz Kowalski cieszy się że kupuje oryginalnego VW wyprodukowanego w Chinach- to jakieś masło maślane, tu nie ma już mowy o żadnych prawach autorskich, oryginalności itp.

To czysty biznes.

4 godziny temu, przemak napisał:

Dlaczego?

Też tego nie zrozumiałem. Byłem w środku, oglądałem cały proces produkcji piwa Żubr- nigdzie po drodze nie dodawano tak Coli czy oranżady, to naprawdę piwo.

No ale jakiś Kowalski woli Lecha i bedzie pisał że Żubr jest kiepski, takie nasze polskie podwórko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, andaudion napisał:

Nie rozumiem o czym piszesz, przecież sam ułomny i zakazany już oficjalnie na świecie format mp3 przynosi specyficzne zniekształcenia np. na wysokich tonach, które powinny być łatwo wychwycone przez wprawne osłuchane ucho i tyle.

Aha kolega nie rozumie. Czyli kolega wychwytuje MP3 z lotu na dowolnej realizacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, bogdan_ napisał:

Sabotaż. Głupi skoro srał we własne gniazdo.

Jenak audijofoolska gawiedź od zawsze taka "słysząca" była i jest - jak widzi lub wie "co gra" - wtedy oczywiście bez problemu słyszy. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, przemak napisał:

Dlaczego?

 

ponieważ piwo powstaje w naturalnym procesie ważenia a nie podczas rozpuszczania, gotowania pod ciśnieniem liofilizowanego instantu

żubr ( i inne tego typu marki, warka, tyskie, lech, żywiec )  ma się tak do piwa jak chiński rosół z torebki ( sposób przygotowania: zalej zawartość torebki gorącą wodą i zjedz szybko zanim się zrzygasz ) , do rosołu gotowanego z warzyw, kury rosołowej w czasie potrzebnym do otrzymania pełnego bukietu smaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, shureido napisał:

 

ponieważ piwo powstaje w naturalnym procesie ważenia a nie podczas rozpuszczania, gotowania pod ciśnieniem liofilizowanego instantu

żubr ( i inne tego typu marki, warka, tyskie, lech, żywiec )  ma się tak do piwa jak chiński rosół z torebki ( sposób przygotowania: zalej zawartość torebki gorącą wodą i zjedz szybko zanim się zrzygasz ) , do rosołu gotowanego z warzyw, kury rosołowej w czasie potrzebnym do otrzymania pełnego bukietu smaku

Czyli nie kumasz. Można i tak. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, shureido napisał:

 

pojecie kluczowe, PIWO 

kumasz ? Nie...

i nie skumasz...

 

Lubię piwo, interesuję się jego produkcją, historią, od dwudziestu lat warzę w domu piwo. W związku z tym rzeczywiście nie powinienem się na ten temat wypowiadać, bo tu najwięcej i najgłośniej mówią ci, którzy o dyskutowanym temacie nie mają pojęcia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu rzeczywiście niektórzy tylko gadają... 

Złóż sobie jeden z drugim taki kabel. Zaproś kolegę. On zmienia, ty siedzisz w tym samym miejscu nie ruszając głową. Nie widzisz jaki i określasz  interwały lepszej reprodukcji muzyki. Potem nakładasz twoje odczucia z oznaczeniami kolegi i badasz korelację. 

Jak się jest uczciwym wobec samego siebie to i bez ślepych czy podwójnie ślepych testów da radę...

Ale jak ktoś ma kompleks małego, to czy się do tego przyzna.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, przemak napisał:

Lubię piwo, interesuję się jego produkcją, historią, od dwudziestu lat warzę w domu piwo. W związku z tym rzeczywiście nie powinienem się na ten temat wypowiadać, bo tu najwięcej i najgłośniej mówią ci, którzy o dyskutowanym temacie nie mają pojęcia. 

to że warzysz piwo, nie znaczy że znasz/widziałeś jak wygląda produkcja żubra i innych marek kompanii piwowarskiej ( nazwy własne pisane z małej litery z premedytacją ) i nie tylko grupy agh

15 minut temu, Bukaj napisał:

Ja wiem jak temu problemowi zaradzić.. Napijmy się swojego ulubionego piwa ?

 

brawo za trzeźwe podejście do tematu, stawiam Bukaj "Crazy Mike" ?

i obiecuję , że do przemak nie odbiję piłeczki, bo on warzy piwo i myśli, że w procesie produkcji żubra występuje coś takiego jak brzeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo jest dobre,piwo pić trzeba.

Kto pije piwo,ten idzie do nieba!

A tak na poważnie to tak myślę że trzeba wrócić do wątku sieciówek.Bo przy alkoholu to tylko kłótnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przekornie zapytam, czy te wtyki są podróbką? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, shureido napisał:

piwo powstaje w naturalnym procesie ważenia

W procesie "ważenia" nic nie powstaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, shureido napisał:

obiecuję , że do przemak nie odbiję piłeczki, bo on warzy piwo i myśli

"On" przez kilkanaście lat współpracował z KP, od początków zielonego Lecha przez 10,5  i w sumie do niedawna. Oczywiście nie w zakresie produkcji piwa, ale ponieważ jak pisałem interesuję się tym, to było sporo okazji do dowiadywania się. Możemy niniejszym zakończyć, bo rzeczywiście nie widziałem jak robią żubra a ty tak i wiesz z czego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, andaudion napisał:

Nie rozumiem o czym piszesz, przecież sam ułomny i zakazany już oficjalnie na świecie format mp3 przynosi specyficzne zniekształcenia np. na wysokich tonach, które powinny być łatwo wychwycone przez wprawne osłuchane ucho i tyle.

McGyver pewnie lubi obrazki...

Właśnie zamówiłem z ciekawości takiego Krella na Aliexpress. Za jakieś 2 miesiące napiszę co i jak z jego oryginalnością i brzmieniem...

W pełni się zgadzam.

Biorąc pod uwagę że i tak wszystko jest robione w Chinach- co nas to obchodzi.

Kilka lat temu VW przeniósł produkcję aut do Chin i teraz Kowalski cieszy się że kupuje oryginalnego VW wyprodukowanego w Chinach- to jakieś masło maślane, tu nie ma już mowy o żadnych prawach autorskich, oryginalności itp.

To czysty biznes.

Też tego nie zrozumiałem. Byłem w środku, oglądałem cały proces produkcji piwa Żubr- nigdzie po drodze nie dodawano tak Coli czy oranżady, to naprawdę piwo.

No ale jakiś Kowalski woli Lecha i bedzie pisał że Żubr jest kiepski, takie nasze polskie podwórko.

moj drogi forumowy kolego.nie orientujesz sie w rynku samochodowym zupelnie.doszkol sie.poczytaj.i mozemy o produkcji aut w chinach porozmawiac.

na te chwile mam prosbe.nie wypisuj bzdur w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sir.jax napisał:

To ja przekornie zapytam, czy te wtyki są podróbką? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Nie są podróbą. Są dwiema podróbami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, McGyver napisał:

W procesie "ważenia" nic nie powstaje.

W procesie ważenia za komuny powstawały półlitrówki, które na skutek tego były półkilogramówkami i zawierały ok 520ml gorzały ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.