Skocz do zawartości
IGNORED

Kable głośnikowe / IC do... PLN 25,000


Sebastian_2020
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszytskim za rady, trochę sie rozjechał ten temat, wiele wpisów nie na temat, ale rozumiem, że niektórzy wytrzymać nie mogli.. ?

Dla przypomnienia, temat dotyczy kabli, a nie jak poprawić dźwięk w moim systemie, więc wymiana kolumn czy wzmacniacza nie jest rozważana, to świadomy wybór, i brzmi super jak dla mnie ? 

Założyłem temat, bo chciałem posłuchać sugestii co do kabelków jakie powinienem odsłuchać, w zadanym przedziale cenowym. Kabli, które niczego nie będą korygować, bo mam zestaw dobrze zestrojony, ale kabli, które są równe w całym paśmie, ale może w jakimś sensie bardziej wyrafinowane w porównaniu do posiadanych. 

Aktualnie odsłuchuję kable z Zielonej Góry, (Equilibrium)  nowe Sun Ray (ja mam stary model, zupełnie inaczej wygląda), potem Equinox i Solar Wind, a będę też testował kabel polecany przez Sly. 

Słyszałem też dużo dobrego o Purist Audio Design (Neptune?)

Kolejno poptarzę na propozycję z tego wątku.

Dziękuję wszystkim, będę dawać znać co się dzieje.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj włączyłem w system głośnikowy Equilibrium Solar Wind. Kabel jest nowy, więc potrzebuje pewnie czasu, żeby pograć, ale nawet niewygrzany już imponuje wypełnieniem w całym zakresie. Ktoś miał? Na razie za wcześnie na recenzję tego kabla. Szukałem info o tej serii kabli, ale nic nie ma.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i dlatego polecałem. Można by rzec....dobre bo Polskie. Kabel co najmniej tak dobry jak kilka razy droższa zachodnia konkurencja. Jako że ma w sobie druty solidcore, to musi się bardzo długo wygrzewać. Przypuszczam, że ok 500h. Takie kable nie lubią też być podczas grania wyginane, przesuwne, ruszane itd. Podłączyć, ułożyć dobrze, nie ruszać więcej i grać i grać i grać. Będzie Pan zadowolony. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja polecałem dobre bo Polskie to mnie Polacy dojechali, ze promuje Polskie 
takie to Polskie
jak skromnie powiem, ch*j im w dupę, szczególnie parszywej konkurencji to jestem zly
Malo która Polska firma ma charakter, większość to zwykle dziwki udające porządne

Mozna było mieć za normalne pieniądze z czystych materiałów przewodniki, ja mam, a was już przestało mi być szkoda, dajcie się dalej dymać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sly30, jak Szymonowi nie należało się reklamować pewnej firmy, tak tobie tez sie nie należy, no chyba ze chcesz wyglądać na naganiacza ?

Masz, posiadasz, to sie ciesz i nie naganiaj (polecaj) wymagaj od innych tego samego co od  siebie

Jechałeś po Polskich firmach tylo nie po swojej ulubionej, a ja mogę po Equalibrum pojechać, to firma dla nowych niedoświadczonych
Szkoda slow 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

@sly30, jak Szymonowi nie należało się reklamować pewnej firmy, tak tobie tez sie nie należy, no chyba ze chcesz wyglądać na naganiacza ?

Masz, posiadasz, to sie ciesz i nie naganiaj (polecaj) wymagaj od innych tego samego co od  siebie

Jechałeś po Polskich firmach tylo nie po swojej ulubionej, a ja mogę po Equalibrum pojechać, to firma dla nowych niedoświadczonych
Szkoda slow 

Rozmawiamy o kablach, więc jakie konkretnie modele Equilibrium cię rozczarowały? Moje doświadczenie z tą firmą do tej pory było bardzo pozytywne (mówię o kablach, bo temat kolumn jest mi mało znany). Bo oskarżenie dość mocne. Myślę, że w przypadku polskich firm ważnym czynnikiem branym pod uwagę przez potencjalnych kupujących jest stosunek jakości do ceny, a z tym różnie bywa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Chodzi mi tylko o zasady
 

Jesteś w błędzie. Miałem sprzęty Gigawatta i chwaliłem, bo były ok. Miałem Amplifony i też chwaliłem, bo to dobre sprzęty, więc zarzut, że krytykowałem polskie produkty jest fałszywy. Druga kwestia to nie jest żadną tajemnicą, że znam chłopaków z Audiothlon. Nigdy tego nie ukrywałem. Zresztą znam też ludzi z innych polskich firm i prawie wszystkich dystrybutorów audio. I co z tego? Obecnie gram na kablach Enerra. Mam zasilanie oparte o produkty Enerra robione dla mnie na zamówienie. Mam też kable AC Purist Audio Design. A teraz testuje kable głośnikowe Equilibrium. Model Solar Wind jest bardzo dobry ale akurat u mnie w systemie jego pastelowa patyna nie do końca mi pasowała. Za to model Desert Dream już tej pasteli nie ma i u mnie sprawdza się świetnie. To nie mogę polecać żeby ktoś u siebie sprawdził? Vitusa też nie mogę polecać bo znam Rogera? Accuphase nie mogę polecać bo znam Toberta? EMM Labsa czy Metronome też nie mogę polecać, bo przecież całkiem dobrze znam Kamila i całą ekipę Korisa? Tak myśląc nie można nic nikomu polecić, czyli wszystkie fora audio trzeba by zamknąć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie zobrazuje o co mi chodzi

Byl jeden który znal chłopaków w Verictum, chwalił ich produkty

Pamiętasz jak mu sie dostało ? Takich przykładów jest sporo

 

Napisałem moja myśl, dla mnie juz po sprawie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Jak ja polecałem dobre bo Polskie to mnie Polacy dojechali, ze promuje Polskie 
takie to Polskie
jak skromnie powiem, ch*j im w dupę, szczególnie parszywej konkurencji to jestem zly
Malo która Polska firma ma charakter, większość to zwykle dziwki udające porządne

Mozna było mieć za normalne pieniądze z czystych materiałów przewodniki, ja mam, a was już przestało mi być szkoda, dajcie się dalej dymać

Post pisany o 1 w nocy, czyli znów po alkoholu? Agresja, wyzwiska, wulgaryzmy....wiadomo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, .:Gerard:. napisał:

Tak, na bani

Ok, rozumiem. 

7 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Byl jeden który znal chłopaków w Verictum, chwalił ich produkty

Zgadza się. Był taki i jest nadal na wszystkich forach audio. Widziałem jego profil i teksty „zachęcające” chyba na 5 czy 6 forach audio, a pewnie nie na wszystkie fora trafiłem. Do tego ma jeszcze nawet swój portal na którym kontynuuje „zachęcanie”. To chyba jednak nie to samo co ja. Nie mam swojego portalu audio, a mógłbym przecież mieć. Poza tym nie ma mnie na 10 forach audio, a też mógłbym i pewnie bym był, gdybym miał w tym interes. Ale nie mam w tym interesu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2020 o 19:49, sly30 napisał:

konkurencja

"""Na pytanie - czy w budżecie, powiedzmy 50 tys zł kupić lepiej CD za 45 tys i kabel zasilający za 5 tys, czy CD za 15tys i Demiurga za 35 tys – odpowiedź, po odsłuchu tego kabla, jest oczywista i jasna – CD za 15tys i Demiurga za 35 tys. Oczywiście o ile reszta systemu w ogóle pozwoli pokazać klasę tego kabla.""""

Sly, czy to czasem nie moja skromna osoba, pisała w latach świetności tej zakładki że " kable są ważniejsze od sprzętu  " ???

Coś mi się wydaje że  tak, że pisałem to i to nie jeden raz.

Teraz taki przekaz znajduje się w materiałach reklamowych firmy, o którą tu kruszycie kopie Koledzy.

Zawsze jednak wszystko wychodzi na moje, jeszcze żadnego twierdzenia nie podważyła rzeczywistość z wszystkiego co tu przedstawiałem..

A przez wielu nazywany byłem trollem.., pisałem, dosłownie - NIE macie właściwych kabli do swych systemów, wszystkie niemal są źle zaprojektowane, oprócz tych z pre do końcówki mocy, te są dobre.

Tak pisałem do Ciebie Sly.

 A teraz firma pisze to samo de facto, bo wymienia jednym tchem całą niemal produkcję światowych sław kablarskich, jako gorsze, nieporównalne z niższego poziomu.. / na przykładzie kabla zasilającego /.

 

Reasumując, nowa firma, a niczego nowego nie napisała, treści dostępne na forum od 2010 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, sly30 napisał:

Ale nie mam w tym interesu. 

Koledzy
Ja tez miałem kolegę i indywidualne usługi, nie miałem zarobku a ludziom to przeszkadzało ze pisze o produktach kolegi
 

Mógłbym tez napisał o podchodach niektórych firm, sprzedawców którzy wtedy do mnie pisali, wiem więcej niz Tobie się wydaje (mam na myśli firmy nie ciebie)
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, 747 napisał:

 

Sly, czy to czasem nie moja skromna osoba, pisała w latach świetności tej zakładki że " kable są ważniejsze od sprzętu  " ???

Coś mi się wydaje że  tak, że pisałem 

 

 

 

 

 

 

 

 

To jest oczywiście piramidalna bzdura,którą udowadnia byle pomiarowa maszyna.

7 godzin temu, 747 napisał:

 

A przez wielu nazywany byłem trollem.., 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I w tej materii nic nie uległo zmianie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam czytać emocjonalne pisanie. Można by z tego ciekawy komiks napisać. ?

 

Sorry że nie w temacie. Już się zamykam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, 747 napisał:

"""Na pytanie - czy w budżecie, powiedzmy 50 tys zł kupić lepiej CD za 45 tys i kabel zasilający za 5 tys, czy CD za 15tys i Demiurga za 35 tys – odpowiedź, po odsłuchu tego kabla, jest oczywista i jasna – CD za 15tys i Demiurga za 35 tys. Oczywiście o ile reszta systemu w ogóle pozwoli pokazać klasę tego kabla.""""

Sly, czy to czasem nie moja skromna osoba, pisała w latach świetności tej zakładki że " kable są ważniejsze od sprzętu  " ???

Wypisywanie publiczne takich treści, powinno być opisane w k.k.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

z czego jest ten kabel,z berylu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakby to dobrze było gdyby ktoś w końcu ustalił jaki kabel jest tym kablem Zero, czyli zupełnie neutralnym.

I oto znalazł się człowiek, który uważa że to mu się udało,

trzeba przyznać, mocne i daje do myślenia. Zresztą od dawna "kibicowałem" kablowi Balden 19364

Ps. tylko nie próbujcie wtyków Oyaide z Alledrogo, bo tam to zwykłe podróby wyłącznie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, 747 napisał:

"""Na pytanie - czy w budżecie, powiedzmy 50 tys zł kupić lepiej CD za 45 tys i kabel zasilający za 5 tys, czy CD za 15tys i Demiurga za 35 tys – odpowiedź, po odsłuchu tego kabla, jest oczywista i jasna – CD za 15tys i Demiurga za 35 tys. Oczywiście o ile reszta systemu w ogóle pozwoli pokazać klasę tego kabla.""""

Sly, czy to czasem nie moja skromna osoba, pisała w latach świetności tej zakładki że " kable są ważniejsze od sprzętu  " ???

Coś mi się wydaje że  tak, że pisałem to i to nie jeden raz.

Teraz taki przekaz znajduje się w materiałach reklamowych firmy, o którą tu kruszycie kopie Koledzy.

Zawsze jednak wszystko wychodzi na moje, jeszcze żadnego twierdzenia nie podważyła rzeczywistość z wszystkiego co tu przedstawiałem..

A przez wielu nazywany byłem trollem.., pisałem, dosłownie - NIE macie właściwych kabli do swych systemów, wszystkie niemal są źle zaprojektowane, oprócz tych z pre do końcówki mocy, te są dobre.

Tak pisałem do Ciebie Sly.

 A teraz firma pisze to samo de facto, bo wymienia jednym tchem całą niemal produkcję światowych sław kablarskich, jako gorsze, nieporównalne z niższego poziomu.. / na przykładzie kabla zasilającego /.

 

Reasumując, nowa firma, a niczego nowego nie napisała, treści dostępne na forum od 2010 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie obraź się, bo nie chcę atakować Ciebie personalnie, tylko przywołać ogólną prawdę, ale w mojej ocenie o wartości danej osoby, jej wypowiedzi lub działalności na jakimkolwiek polu świadczy nie samochwalenie się wyżej wymienionego bohatera, tylko opinie, nawet nieszczególnie często wypowiadane, choć to podnosi rangę jego autorytetu, ale osób niezależnych. W innym wypadku mamy do czynienia z typowym bohaterem programu "Usterka". Skąd to wiem? Takich samochwał przerobiłem już kilkadziesiąt w swoim życiu i nigdy ich opinia o sobie nie przekładała się na porównywalną jakość wykonanej pracy. 

Jak wspominałem, z mojej strony nie ma żadnych wycieczek osobistych. Po prostu  z uwagi na Twoją walkę o prawdę w temacie zaawansowanego audio szczerze zachęcam do umiaru w wypowiedziach i przy okazji serdecznie pozdrawiam.

Jacek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez umka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, umka napisał:

Takich samochwał przerobiłem już kilkadziesiąt w swoim życiu i nigdy ich opinia o sobie nie przekładała się na porównywalną jakość wykonanej pracy

Nie obraź się, to nie jest żadna wycieczka personalna, po prostu ocena do jakiej mam prawo - Kolego, z kimś mnie pomyliłeś, po prostu mózg tak działa 10 procent średnio decyzji jest błędnych i tu właśnie z takową mamy do czynienia.

 

Przeczytaj moją zawartość w hi end ok  2012 - 2013 r później powróć, przeproś i się wycofaj, do miejsca, z którego przyszedłeś, - bardziej służy Twoim zdolnościom rozpoznawania rozmówcy .

 

P.S.

Gdzie dostrzegłeś samochwalstwo Umka ?

Kogo ze mnie teraz Ty chcesz zrobić ?

 

Pokazuje sytuację jaka miała miejsce w rzeczywistości, to nie Ty Kolego nie mogłeś pisać z powodu ciągłych banów, blokad, nawet mnie skreślono z pośród uczestników forum, to mnie dotykały restrykcje, poniżenia, stygmatyzacja, - za treści, które dziś są MAINSTREMOWYMI !!!

 

Jeśli nie dotarło, to już nie dotrze, prościej się nie da.

13 godzin temu, sly30 napisał:

Firma będzie wypisywać różne rzeczy by sprzedać swoje produkty. I co z tego? 

Nic.

Wszytko przed Tobą w hi end, w sumie powinieneś się z tego cieszyć.

 

Chyba rozumiesz, że to też się sprawdzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pycha jest dobra, ale gdy podbudowuje ją ignorancja, staje się wręcz doskonała.

Voltaire

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, 747 napisał:

Nie obraź się, to nie jest żadna wycieczka personalna, po prostu ocena do jakiej mam prawo - Kolego, z kimś mnie pomyliłeś, po prostu mózg tak działa 10 procent średnio decyzji jest błędnych i tu właśnie z takową mamy do czynienia.

 

Przeczytaj moją zawartość w hi end ok  2012 - 2013 r później powróć, przeproś i się wycofaj, do miejsca, z którego przyszedłeś, - bardziej służy Twoim zdolnościom rozpoznawania rozmówcy .

 

P.S.

Gdzie dostrzegłeś samochwalstwo Umka ?

Kogo za mnie teraz Ty chcesz zrobić ?

 

Pokazuje sytuację jaka miała miejsce w rzeczywistości, to nie Ty Kolego nie mogłeś pisać z powodu ciągłych banów, blokad, nawet mnie skreślono z pośród uczestników forum, to mnie dotykały restrykcje, poniżenia, stygmatyzacja, - za treści, które dziś są MAINSTREMOWYMI !!!

 

Jeśli nie dotarło, to już nie dotrze, prościej się nie da.

To teraz pomyśl dlaczego to wszystko Ciebie spotkało. A zresztą wiesz co, odpisując w Twoim stylu nie myśl. Przypisywanie sobie wyartykułowanej drukowanymi literami frazy nawet nie zdaje się sugerować, tylko dobitnie potwierdza wszystko, na co chciałem zwrócić uwagę w poprzednim poście. 

Ale żeby nie było, że jestem arogancki, dla spełnienia Twojego postulatu, przepraszam, że śmiałem urazić absolut wiedzy o audio. Głoś ów absolut dalej.

Pozdrawiam Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez umka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, 747 napisał:

"""Na pytanie - czy w budżecie, powiedzmy 50 tys zł kupić lepiej CD za 45 tys i kabel zasilający za 5 tys, czy CD za 15tys i Demiurga za 35 tys – odpowiedź, po odsłuchu tego kabla, jest oczywista i jasna – CD za 15tys i Demiurga za 35 tys. Oczywiście o ile reszta systemu w ogóle pozwoli pokazać klasę tego kabla.""""

Sly, czy to czasem nie moja skromna osoba, pisała w latach świetności tej zakładki że " kable są ważniejsze od sprzętu  " ???

Coś mi się wydaje że  tak, że pisałem to i to nie jeden raz.

Teraz taki przekaz znajduje się w materiałach reklamowych firmy, o którą tu kruszycie kopie Koledzy.

Zawsze jednak wszystko wychodzi na moje, jeszcze żadnego twierdzenia nie podważyła rzeczywistość z wszystkiego co tu przedstawiałem..

A przez wielu nazywany byłem trollem.., pisałem, dosłownie - NIE macie właściwych kabli do swych systemów, wszystkie niemal są źle zaprojektowane, oprócz tych z pre do końcówki mocy, te są dobre.

Tak pisałem do Ciebie Sly.

 A teraz firma pisze to samo de facto, bo wymienia jednym tchem całą niemal produkcję światowych sław kablarskich, jako gorsze, nieporównalne z niższego poziomu.. / na przykładzie kabla zasilającego /.

 

Reasumując, nowa firma, a niczego nowego nie napisała, treści dostępne na forum od 2010 roku.

 

Ja w swoim temacie o zamienionych kondensatorach w Castle Knight2 doszedłem do tego że okablowanie wewnątrz kolumn plus oczywiście elementy zwrotnicy daja więcej niż same głośniki. Teraz zwolennicy diskopolo i dobrej zmiany jadą po mnie twierdząc że przy ich ulubionej "muzyce" kable nie maja znaczenia.

A w temacie- kable potrafią zdziałać cuda, ale trzeba je stosować z głową i nie zapominać o okablowaniu wewnętrznym kolumn.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, umka napisał:

Głoś ów absolut dalej

 

Pisałem na forum w hi end najskromniej jak tylko się dało, zostałem wielokrotnie wręcz przewalcowany za to,  że piszę jak się rzeczy mają NA PRAWDĘ.

Inny Kolega / Grzegorz7 /  wchodząc pierwszy raz nawet zapytał - czy tu można coś napisać ?

Taką estymą kiedyś cieszyła się prestiżowa zakładka forum.

 

Umko - wyluzuj, lepiej zastanów się jak to było możliwe, że troll forumowy wiedział na lata, nawet de facto dekadę naprzód, że okablowanie, całe, kompletne wraz z linią 230V ma aż takie znaczenie ?

Skąd ?

Może zgadywałem ?

 

Prześledź sobie materiały firmy, o której tu piszemy, zwróć uwagę na słownictwo oraz na rangę jaka przypisywana jest WIEDZY, rozpoznaniu, wskazane jest na tysiące godzin odsłuchów, w przeróżnych systemach, samych najlepszych, przez samych najlepszych specjalistów, w tym muzyków i dźwiękowców.

 

Wszystko czego dotkniemy a jest związane z przedmiotową firmą jest absolutnie najlepsze - Umka jest czy nie ?

Odpowiedz.

Kto tu się więc przechwala ?

Skoro firma opisuje w ten sposób swoje poczynania, zaplecze badawczo - naukowe, zespół ludzki, do tego adresuje swoje wyroby do NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH spośród wszystkich, to jak to się stało że moja skromna osoba została oczerniana skoro wskazywała na TE SAME zależności 7 lat temu ?

Odpowiedź jest prosta, osoby szkalujące publicznie tu moje dobre imię nie posiadały zrozumienia przedmiotu lub miały złe intencje.

Jest mi wstyd że nie potrafią dziś nawet przeprosić.

To zamyka temat.

 

 

 

39 minut temu, umka napisał:

absolut wiedzy o audio

To jest zachowanie agresywne, agresja jest zawsze wołaniem o pomoc.

Napisz wprost jeśli nie są do końca znane jakieś zależności z przestrzeni hi end, postaram się pomóc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
10 minut temu, 747 napisał:

Umko - wyluzuj, lepiej zastanów się jak to było możliwe, że troll forumowy wiedział na lata, nawet de facto dekadę naprzód, że okablowanie, całe, kompletne wraz z linią 230V ma aż takie znaczenie ?

Skąd ?

Może zgadywałem ?

747, spokojnie - wypracowałeś już sobie renomę i Twoja pozycja oraz poważanie w Hi-End nie jest niczym zagrożone. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, plastik1989 napisał:

wypracowałeś już sobie renomę

Nawet nie zacząłem, przecież niczego jeszcze nie przedstawiłem.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 minutę temu, 747 napisał:

Nawet nie zacząłem, przecież niczego jeszcze nie przedstawiłem.

 

Po prostu legenda Cię wyprzedza.

Mi do Hi-End daleko, więc nie będę analizował dalszej prelekcji, ale pewnie inni, chętnie posłuchają. Miłej nocki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 747 napisał:

 

Pisałem na forum w hi end najskromniej jak tylko się dało, zostałem wielokrotnie wręcz przewalcowany za to,  że piszę jak się rzeczy mają NA PRAWDĘ.

Inny Kolega / Grzegorz7 /  wchodząc pierwszy raz nawet zapytał - czy tu można coś napisać ?

Taką estymą kiedyś cieszyła się prestiżowa zakładka forum.

 

Umko - wyluzuj, lepiej zastanów się jak to było możliwe, że troll forumowy wiedział na lata, nawet de facto dekadę naprzód, że okablowanie, całe, kompletne wraz z linią 230V ma aż takie znaczenie ?

Skąd ?

Może zgadywałem ?

 

Prześledź sobie materiały firmy, o której tu piszemy, zwróć uwagę na słownictwo oraz na rangę jaka przypisywana jest WIEDZY, rozpoznaniu, wskazane jest na tysiące godzin odsłuchów, w przeróżnych systemach, samych najlepszych, przez samych najlepszych specjalistów, w tym muzyków i dźwiękowców.

 

Wszystko czego dotkniemy a jest związane z przedmiotową firmą jest absolutnie najlepsze - Umka jest czy nie ?

Odpowiedz.

Kto tu się więc przechwala ?

Skoro firma opisuje w ten sposób swoje poczynania, zaplecze badawczo - naukowe, zespół ludzki, do tego adresuje swoje wyroby do NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH spośród wszystkich, to jak to się stało że moja skromna osoba została oczerniana skoro wskazywała na TE SAME zależności 7 lat temu ?

Odpowiedź jest prosta, osoby szkalujące publicznie tu moje dobre imię nie posiadały zrozumienia przedmiotu lub miały złe intencje.

Jest mi wstyd że nie potrafią dziś nawet przeprosić.

To zamyka temat.

 

 

 

To jest zachowanie agresywne, agresja jest zawsze wołaniem o pomoc.

Napisz wprost jeśli nie są do końca znane jakieś zależności z przestrzeni hi end, postaram się pomóc.

Nie będę z Tobą dyskutował, bo nie miałem zamiaru wojować, tylko zwrócić uwagę, na powód ignorowania Twojej osoby przez większość rozmówców. Ty widzisz we mnie agresora, choć podobnie do Ciebie, dla mnie okablowanie jest bardzo istotnym elementem toru audio. Oczywiście nie w tak idiotycznym stosunku, gdzie trzy razy droższy kabel od zasilanego nim komponentu audio zrobi więcej dobrego, aniżeli odwrotna sytuacja, ale w samej istocie zwrócenia uwagi na druty jesteśmy zgodni. Dlaczego wiem, że tak hołubiony przez Ciebie tekst o wyższości kabli nad elektroniką jest pobożnym życzeniem producenta - bez względu jakiego? Bo miałem u siebie zestaw kabli za jakieś półtorej bańki - nie będę tego wytłuszczał, żeby nie być posądzony o megalomanię, ba, miał go nawet mój znajomy i gdy u mnie temat  pękł jak mydlana bańka po niedawnym wydaniu dwóch stówek na dobrą końcówkę - bańka trzysta w kieszeni,  to u kolegi ów set okablowania pogoniło już dobre ramię gramofonu za stówkę. I to nie są wyssane z palca teorie, tylko doświadczenie na żywym organizmie. Być może jestem zbyt cienki w poznaniu się na dobrym dźwięku - nie mam dostępu laboratorium, ale na chwilę obecną przesłuchawszy większość oferty światowego rynku w swoich warunkach i w niezliczonej ilości konfiguracji mam, takie, a nie inne doświadczenia. 

 

Pozdro. Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.