Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofilski Switch?


Artistplant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Piopio napisał:

Nie o samą transmisję tu chodzi

W tym cała bieda- transmisja, protokoły itp- super i tu nie ma kontrowersji. 

W Sb miałem parę godzin SA Bonn N8 z Forester 1 i przepięcie TYLKO kabli zasilających (drogi Cardas na tańszy Cardas) do Forestera zmieniło dźwięk bardzo istotnie. Dodam, że fazę sprawdziłem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, przmor napisał:

A wystarczy trochę poczytać o transmisji danych w sieciach ethernet żeby pozbyć się urojeń. Ludzki mózg to skomplikowany twór, ludzie widzą rzeczy niewidzialne, czują niewyczuwalne i słyszą niesłyszalne. Kiedyś nagrywałem wywiad z pacjentem szpitala psychiatrycznego, który opowiadał o tym, że w mojej mieścinie jest metro. Był bardzo przekonywujący, po pewnym czasie sam już nie wiedziałem czy tego metra rzeczywiście nie ma.

Fakt. Tak czułem, że coś ze mną nie halo.
Mam takie dni, że czuję niewidzialne i widzę niewyczuwalne,

ba nawet słyszę te bezwonne.
Dobra, pora się wziąć za siebie.

Trochę sobie poczytam, potem wsiądę do metra, podjadę,

wysiądę na skrzyżowaniu 34-tej z 28- mą,  

i jak już zalegnę na kozetce, to zapytam go wprost

„co pana do mnie sprowadza”. 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzysztof_56775
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzysztof_56775 napisał:

 

ale co ja poradzę, że jest różnica i to znaczna ze switchami.

Ba, co tam switche, zasilanie do nich słychać.

Aaaa …. może mi się tylko wydaje ? To pewnie przez ten COVID 😜🤠😀.

A co ja poradzę, ze w moim systemie hiendowego switcha, dobrego  zasilania i hiendowego kabla LAN nie slychać?

Na szczęście nic. Ty masz pecha, ze slychać, a ja mam oszczędności.

A tak na poważnie bo ja slucham po zyłach przewodowych, a nie po żyłach PE w kablach zasilajacych i w kablach LAN 🙂 .

 

I slucham cyfry z własnych plików i z CD, a nie ze streamingu.

A jak porownuje sprzęty czy kable to staram sie robic slepe testy odstawiając emocje na bok.

 

Pozdro

15 minut temu, absinth3 napisał:

W tym cała bieda- transmisja, protokoły itp- super i tu nie ma kontrowersji. 

W Sb miałem parę godzin SA Bonn N8 z Forester 1 i przepięcie TYLKO kabli zasilających (drogi Cardas na tańszy Cardas) do Forestera zmieniło dźwięk bardzo istotnie. Dodam, że fazę sprawdziłem. 

W slepym tescie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresja -zero. Emocje - zero. Ślepe testy - zero. 😜
Odkręcić żyły PE i switche będę mógł wystawić na Allegro?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzysztof_56775
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pmcomp napisał:

W slepym tescie?

Raz zaawansowany audiofil był u mnie i poprosił, by zgasić ekranik daka. Zgasiłem a on na to- oooo słychać lepiej. 

Ja mu- zamknij oczy- on off on off i tak parę razy- mówi nie słychać różnicy. Wot TO był ślepy test.

Sobotni wynik zmiany kabli był w pełni świadomy- lepiej zagrał kabel TAŃSZY. Z droższym musiałbym poodsuwać kolumny od ściany, żeby przywrócić scenę. I nie chciało mi się; poza tym gram b. krótkimi całkowicie gołymi(sic!) drutami z miedzi i jeszcze by doszło do zwarcia i bum! Druty końcówki-kolumny ok 85cm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, absinth3 napisał:

Raz zaawansowany audiofil był u mnie i poprosił, by zgasić ekranik daka. Zgasiłem a on na to- oooo słychać lepiej. 

Ja mu- zamknij oczy- on off on off i tak parę razy- mówi nie słychać różnicy. Wot TO był ślepy test.

Sobotni wynik zmiany kabli był w pełni świadomy- lepiej zagrał kabel TAŃSZY. Z droższym musiałbym poodsuwać kolumny od ściany, żeby przywrócić scenę. I nie chciało mi się; poza tym gram b. krótkimi całkowicie gołymi(sic!) drutami z miedzi i jeszcze by doszło do zwarcia i bum! Druty końcówki-kolumny ok 85cm

Nie mógł słyszeć bo niedowidział 🙂 .

 

Tak zajeb.ście, ze ja juz nic w swoim systemach zmieniać nie muszę. Chociaż tydzień temu wzialem sie wreszcie za wymianę urwanych przeze mnie terminali glosnikowych w jednej kolumnie Jansen Model 4. I jak juz sie dobralem do srodka to … zainwestowalem w nowe kondensatory do zwrotnic warte wiecej niz te kolumny. Oczywiscie w obu. No i nowe terminale, tu wystarczyly z mosiądzu.

A warto bylo bo siedzialy tam … elektrolity, ktore co ciekawe trzymaly jeszcze pojemnosć. Stemple w kolumnach pokazaly rok produkcji 1973 🙂 .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pmcomp napisał:

Nie mógł słyszeć bo niedowidział

Czy to można nazwać psychoakustyką? Nie wiem, nie wgłębiam się, ale wpływ czynników pobocznych jak kolor ścian, wyświetlaczy, lampek, lamp itp ma wpływ na percepcję. Nie będę dalej produkował bytów. 

Jak by nie było- w połowie maja będę miał EtherRegen z zasilaczem Muzga na tygodniowy test! YYYYYYYEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSS!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, absinth3 napisał:

Czy to można nazwać psychoakustyką? Nie wiem, nie wgłębiam się, ale wpływ czynników pobocznych jak kolor ścian, wyświetlaczy, lampek, lamp itp ma wpływ na percepcję. Nie będę dalej produkował bytów. 

Jak by nie było- w połowie maja będę miał EtherRegen z zasilaczem Muzga na tygodniowy test! YYYYYYYEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSS!

Życzę abys nie uslyszał. Na wszelki wypadek zamknij oczy, jak ten zaawansowany 😉 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, absinth3 napisał:

Byłoby lepiej

Niestety dla Ciebie, a stety dla mnie (i nie tylko), USŁYSZYSZ. A potem zewnętrzny zegar do EtherRegen też usłyszysz, a potem zasilacz do zegara również. Tak to działa i nic nie poradzisz. A szczęśliwi ci co nie słyszą, a jeszcze szczęśliwsi ci którzy słyszą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przmor napisał:

Serio ci co słyszą niesłyszalne są szczęśliwsi?

Niesłyszalne??? He he, powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotr_61036 napisał:

Niestety dla Ciebie, a stety dla mnie (i nie tylko), USŁYSZYSZ. A potem zewnętrzny zegar do EtherRegen też usłyszysz, a potem zasilacz do zegara również. Tak to działa i nic nie poradzisz. A szczęśliwi ci co nie słyszą, a jeszcze szczęśliwsi ci którzy słyszą. 

Ale bzdury 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Piotr_61036 napisał:

Niestety dla Ciebie, a stety dla mnie (i nie tylko), USŁYSZYSZ. A potem zewnętrzny zegar do EtherRegen też usłyszysz, a potem zasilacz do zegara również. Tak to działa i nic nie poradzisz. A szczęśliwi ci co nie słyszą, a jeszcze szczęśliwsi ci którzy słyszą. 

Przyjedz do mnie z tymi klamotami, zdobimy ślepy test. Zegar też podłączymy. Twoja muza.

Wchodzisz w to? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pmcomp napisał:

Przyjedz do mnie z tymi klamotami, zdobimy ślepy test. Zegar też podłączymy. Twoja muza.

Wchodzisz w to? 

Jasne. Skąd jesteś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr_61036 napisał:

Jasne. Skąd jesteś?

Nie daj się na to nabrać. Ażeby takie testy robić trzeba mieć rozdzielczy system i kolumny, które pokazują różnice. A tam tego nie ma. Tam są kolumny na których wszystko gra tak samo. Szkoda czasu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sly30 napisał:

Nie daj się na to nabrać. Ażeby takie testy robić trzeba mieć rozdzielczy system i kolumny, które pokazują różnice. A tam tego nie ma. Tam są kolumny na których wszystko gra tak samo. Szkoda czasu. 

Spoko, ja nie mam ciśnienia i nie zamierzam nic nikomu udowadniać. Piszę co się dzieje w moim torze po zastosowaniu owych urządzeń. Zdaję sobie sprawe że każdy system zareaguje inaczej. I bardzo dobrze. 

Jak pmcom mieszka gdzieś blisko, nie ma problemu, podjadę i sprawdzimy. Będą wnioski, będziemy mądrzejsi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piotr_61036 napisał:

Spoko, ja nie mam ciśnienia i nie zamierzam nic nikomu udowadniać. Piszę co się dzieje w moim torze po zastosowaniu owych urządzeń. Zdaję sobie sprawe że każdy system zareaguje inaczej. I bardzo dobrze. 

Jak pmcom mieszka gdzieś blisko, nie ma problemu, podjadę i sprawdzimy. Będą wnioski, będziemy mądrzejsi.

Kolumny sprzed 40-60 lat są inne niż dzisiejsze. Długo by pisać, ale wiadomo, że wszystko grają tak samo. Co byś nie podłączył, to nie ma różnic. Ale to wina kolumn. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotr_61036 napisał:

Jasne. Skąd jesteś?

Warszawa.

42 minuty temu, sly30 napisał:

Nie daj się na to nabrać. Ażeby takie testy robić trzeba mieć rozdzielczy system i kolumny, które pokazują różnice. A tam tego nie ma. Tam są kolumny na których wszystko gra tak samo. Szkoda czasu. 

Nie przypominam sobie zebys był kiedyś u mnie z wizytą. Wiec mój system znasz jedynie z obrazka. Czyli goowno wiesz, w nogach śpisz. Jak zwykle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sly30 napisał:

Kolumny sprzed 40-60 lat są inne niż dzisiejsze. Długo by pisać, ale wiadomo, że wszystko grają tak samo. Co byś nie podłączył, to nie ma różnic. Ale to wina kolumn. 

Rozumiem, że kanonicznym "argumentem" wyczynowych jest to, jakoby "nie w każdym systemie (to czy tamto) się sprawdzi"?

Trzeba przyznać, jest to genialny w swojej prostocie trick, w ten sposób (tak, jak tego chcą producenci i dystrybutorzy...i wyczynowi) rzeczywiście "wszystko" zawsze "gra i ma wpływ"...tylko akurat tak nieszczęśliwie, bo nie w tej konfiguracji...itp. itd. itp.

Jednak z powyższym cytatem nie sposób się zgodzić. Przede wszystkim sama techniczna zasada działania (dynamicznych) głośników od 40, 60 i nawet więcej już lat - nie zmieniła się do dzisiaj.

Zapewniam Cię, że np. moje, już właśnie ponad 40 letnie kolumny (Quadral Montan Phonologue mkI) nie mają ŻADNYCH, najmniejszych nawet problemów ...z odtwarzaniem RÓŻNIC, wszystkie różnie zrealizowane NAGRANIA brzmią każde inaczej...skoro NAGRANIA (mixy, realizacje, remastery, różni producenci, studia nagraniowe) posiadają swoje oryginalne, ZRÓŻNICOWANE brzmienie - to

jakim cudem one głośniki miałyby  "uśredniać, grać tak samo" z powodu wpływającego (rzeczywiście i fizycznie) na brzmienie, sprzętu do nich podłączonego???

P.S. powyższy cytat - to jest kolejny AUDIO MIT!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, iro III napisał:

P.S. powyższy cytat - to jest kolejny AUDIO MIT!

To są fakty, a nie żadne mity. Twoich kolumn nie znam, ale słuchałem wielu innych z tamtych lat. One generalnie miały wtedy pochodzenie trochę estradowe. I wiem, że mają swoich fanów z kilku względów, ale mają taką wspólną cechę, że słabo różnicują pewne aspekty dźwięku. Prawie nie reagują na zmiany okablowania, DACa czy często nawet amplifikacji. To nie jest żadna odkrywcza wiedza. To powszechnie wiadomo wśród osób o sporym doświadczeniu w tym temacie. Ma to ten plus, że nie trzeba dużo inwestować w system, kable itd, bo i tak to niewiele zmienia. Niestety posiadacze takich kolumn mają wyrobimy błędny pogląd, że te czy tamte dodatki nie wnoszą zmian w systemie audio. A tak nie jest. W ich systemie z ich kolumnami sprzed 50 lat….owszem. Ale we współczesnych systemach słychać więcej…dużo więcej. 

 

1 godzinę temu, iro III napisał:

Przede wszystkim sama techniczna zasada działania (dynamicznych) głośników od 40, 60 i nawet więcej już lat - nie zmieniła się do dzisiaj.

To prawda i nie prawda. Wystarczy posłuchać drivera basowego 15 cali sprzed 50 lat i najlepszych współczesnych. To inna klasa. Wystarczy posłuchać driverów średnio tonowych z papieru sprzed 50 lat i np współczesnego Ellipticora i jest przepaść. Ten stary jest suchy, męczący, generuje duże zniekształcenia, a Ellipticor gra bajecznie i nawet nie słychać, że to papier. Takie są fakty. 
 

Twierdzenie, że zasada działania nie zmieniła się od 60 lat, to taka demagogia i wprowadza zafałszowania do realnego obrazu tej kwestii. A co? Zasada budowy samochodów się zmieniła? No też nie. A przejedź się dobrym Mercedesem czy Cadillac-iem sprzed 50 lat, a potem nowym Mercem S-Class. Jeździłeś? Ja tak. Pod każdym względem gigantyczna przepaść….i nie mam na myśli ekranów, netu itd, ale…trakcja, hamowanie, przyspieszenie, ergonomia, Cx, spalanie, emisja spalin, komfort, zachowanie w zakrętach, bezpieczeństwo w razie zderzenia itd….itp….itd.

1 godzinę temu, iro III napisał:

to jest kolejny AUDIO MIT!

Mitem są legendy, które tworzą handlarze starego sprzętu. Wciskają kity o legendach, jakie to super były kiedyś sprzęty i kolumny, z duszą, analogowe, tworzone przez pasjonatów itd. To bzdury i handlowy kit, ale wielu to łyka i potem wierzy w te kity i powiela dalej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sly30 napisał:

Ten stary jest suchy, męczący, generuje duże zniekształcenia, a Ellipticor gra bajecznie i nawet nie słychać, że to papier. Takie są fakty. 

No ale nie zmienia to faktu, że na Elli nie słychać switchy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, NRK napisał:

No ale nie zmienia to faktu, że na Elli nie słychać switchy.

To zależy. Słychać kable, bezpieczniki i wiele innych dodatków. Dobre switche z dobrym liniowym zasilaniem też słychać wyraźnie lepiej niż gorsze z zasilaniem impulsowym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sly30 napisał:

To zależy. Słychać kable, bezpieczniki i wiele innych dodatków. Dobre switche z dobrym liniowym zasilaniem też słychać wyraźnie lepiej niż gorsze z zasilaniem impulsowym. 

Powiem ci tak. Jakby większość nie kierowała się tymi bzdurami, to by było ich stać na ellipticory.

A tak, wydają bezsensownie hajs i nigdy się do nich nie zbliżą, choćby użyli nie wiem jakich bezpieczników, kabli i Bóg wie co jeszcze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sly30 napisał:

To są fakty, a nie żadne mity. Twoich kolumn nie znam, ale słuchałem wielu innych z tamtych lat. One generalnie miały wtedy pochodzenie trochę estradowe. 
 

 

Ty znowu swoje czyli uogólnienia. Sluchalem wielu. Wielu ale nie wszystkich i widocznie nie sluchales tych dobrych. Posluchaj sobie Alteców Voice of Theatre albo Western Electric WE15A. JBL z serii Studio Monitor 43xx tez zapewne nie sluchaleś.

I jesli twierdzisz, ze na takich kolumnach nie slychac wplywu kabli czy innych komponentow audio to znaczy, ze na pewno ich niegdy nie sluchales. Poza tym zeby stwierdzic brak takiego wplywu to nie na jedno sluchanie, trzeba takie kolumny posiadać i duzo na nich testowac. A takowych nie posiadales.

Rodowod estradowy? Własnie straciles ta resztke szacunku, ktory do ciebie mialem. Nie masz pojecia o czym piszesz. Wystarczy przejrzeć katalogi producentow kolumn z lat 70/80 i zobaczyc jakie mieli serie produktow i jakie bylo ich przeznaczenie.

44 minuty temu, sly30 napisał:

To zależy. Słychać kable, bezpieczniki i wiele innych dodatków. Dobre switche z dobrym liniowym zasilaniem też słychać wyraźnie lepiej niż gorsze z zasilaniem impulsowym. 

A ja maluczki caly czas myslalem, ze w tym hobby chodzi o sluchanie muzyki.

A to czy ona sie komus podoba zalezy nieod sprzętu, na ktorym sie jej slucha tylko od niej samej. To, ze na lepszym brzmi lepiej nie jest oczywiste tylko zalezy od … sluchacza. To on decyduje czy mu sie podoba. A i tak bedzie to jedynie slaba kopia tego co mozna uslyszeć na zywo w Filharmonii.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdyle, o co tu chodzi? Każdy chce być mądrzejszy? Panowie wiosna piękna, cieszcie się swoim graniem. U mnie zapierdziela wszystko jak nigdy i to wina kolumn, wzmaka i innych switchy…. 
Luzu życzę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu zaglądających na to forum nie potrafi się cieszyć. Pogoń za sprzętowym króliczkiem przesłania wszystko inne, ot takie klapki na oczach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, pmcomp napisał:

Wielu zaglądających na to forum nie potrafi się cieszyć. Pogoń za sprzętowym króliczkiem przesłania wszystko inne, ot takie klapki na oczach.

No i to ignorowanie techniki 😉  Dla wielu wszystko gra dla innych nic nie ma wpływu na brzmienie😉 

 Ja jestem po środku i dlatego bombardowany z dwóch stron 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pmcomp napisał:

Wielu zaglądających na to forum nie potrafi się cieszyć. Pogoń za sprzętowym króliczkiem przesłania wszystko inne, ot takie klapki na oczach.

Wziąłeś po uwagę że gro osób chce czegoś więcej jak "zwykłe" pierdnięcia z głośników  ?? 

Możesz nie wierzyć, ale gonienie króliczka też sprawia radość i zadowolenie. 

Możesz to traktować jako pytanie retoryczne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mircysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.