Skocz do zawartości
IGNORED

Kable zasilające Hi-End


piorasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

W ogóle nie sugeruj sie co piszą w prasie, ani ceną
Jedynie jak ktoś opisuje różnice miedzy kablami to możesz m/w wnioskować ich sygnaturę brzmienia, następnie testujesz u siebie i wiesz w jakim kierunku chcesz zmierzać
Niestety z kablami nie jest łatwo, identycznie jak ze złożeniem systemu, można narobić sobie problemów i błądzić

Polecam zwracać uwagę na jakość materiałów przewodników, izolacje i testowanie jaki przekrój do którego urządzenia 
Przeważnie te grube zamulają, w jasnych systemach dodają gęstości ocieplenia, niestety inne aspekty idą w łeb 

Ja mam już okablowanie dobrane ale pamiętam ile mnie to nerwów kosztowało

P.S
Mam zaproszenie na testowanie nowości okablowania, jak coś mi się na ucho rzuci to dam znac

P.S 2
na dniach będę mia Streamer do testowania, dziad drogi i mam nadzieje ze mi nie przypadnie do gustu 😉
 

 

W 100% się z tobą zgadzam ,grube okablowanie z reguły zamula ,przekonałem się o tym, ale klienci kupują oczami ,jak grubszy i droższy, pewnie lepszy 😁 Pozniej trzeba dać wtyki które,,odmula ,, brzmienie, czyli wiadomo furutech i ród ncf ,bo większość powiela to co wcześniej napisałem, czyli drogie to na pewno dobrze brzmią 🤣 Ceną finalna kabla rośnie,,brzmi jak zwykły, dedykowany do danego klocka  ,lub gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, piorasz napisał:

Poczytałem trochę o "topowych" kablach - głównie na forach a potem w recenzjach...
Nasuwa mi się oczywisty wniosek. Te topowe kable i ich "wyjątkowość" i docenienie przez nabywców ma swoje odzwierciedlenie w soczystych opisach znanych recenzentów w prasie lub portalach audio w kraju i na świecie. Widać to jak na dłoni - wystarczy przysiąść trochę. Takie podejście bardzo mnie niepokoi ale rozumiem, że skoro się ktoś decyduje wydać dużą kasę na kable to musi być o nich głośno bo komu byśmy je odsprzedali? Ja jak zwykle zrobię to po swojemu - kabel firmowy tak ale nie koniecznie "topowy"
Tak czy inaczej dziękuję za wszelkie propozycje.


 

Bo dobre kable potrafią zupełnie odmienić brzmienie systemu. I to nie jest tak że wybierzesz sobie jakiś kabel bo moim zdaniem większość kabli zasilających więcej psuje niż pomaga. Oyaide o którym pisałem to najbardziej uniwersalny kabel jaki znam i nie tylko ja go polecam. Miałem w kilku systemach z różnymi klamotami. Jak kupisz ten z czerwonymi wtyczkami to możesz się rozczarować. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bo dobre kable potrafią zupełnie odmienić brzmienie systemu. I to nie jest tak że wybierzesz sobie jakiś kabel bo moim zdaniem większość kabli zasilających więcej psuje niż pomaga. Oyaide o którym pisałem to najbardziej uniwersalny kabel jaki znam i nie tylko ja go polecam. Miałem w kilku systemach z różnymi klamotami. Jak kupisz ten z czerwonymi wtyczkami to możesz się rozczarować. 
Wiesz jak jest.... U każdego coś innego. System, własne uszy itd. Co ja będę staremu wydze tłumaczył
Kable uniwersalne mnie nie za bardzo interesują bo dostrajam to na czym gram. Jak pisałem ma się mnie podobać a jak dostroję i potem ktoś mnie odwiedzi i się spodoba to będę się cieszył podwójnie.
Już wiem, że nie ma takiej opcji żeby wszystko wszystkim się podobało - nawet mnie bo słucham przeróżnej muzyki. Trzeba to jak najlepiej zbalansować i taki mój cel.
Ja się ciągle nie mogę nadziwić jak dobrze gra Furutech Empire wpięty w DAC. Nie wiem czy coś w podobnych pieniądzach potrafi go przebić ale wkrótce sprawdzę 2x droższe kable.
Empire ma trochę niepokojących cech ale po pierwsze gra około 40h a po drugie na te niepokojące cechy chyba mógłbym przymknąć nieco oko lub spróbować dostroić kablami w innych miejscach. Coś czuję, że łatwo nie będzie




Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piorasz napisał:

Wiesz jak jest.... U każdego coś innego. System, własne uszy itd. Co ja będę staremu wydze tłumaczył

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Kable uniwersalne mnie nie za bardzo interesują bo dostrajam to na czym gram. Jak pisałem ma się mnie podobać a jak dostroję i potem ktoś mnie odwiedzi i się spodoba to będę się cieszył podwójnie.
Już wiem, że nie ma takiej opcji żeby wszystko wszystkim się podobało - nawet mnie bo słucham przeróżnej muzyki. Trzeba to jak najlepiej zbalansować i taki mój cel.
Ja się ciągle nie mogę nadziwić jak dobrze gra Furutech Empire wpięty w DAC. Nie wiem czy coś w podobnych pieniądzach potrafi go przebić ale wkrótce sprawdzę 2x droższe kable.
Empire ma trochę niepokojących cech ale po pierwsze gra około 40h a po drugie na te niepokojące cechy chyba mógłbym przymknąć nieco oko.
 

Uważam że GPX-RE V2 to akurat fajne kable wyjściowe do dalszych poszukiwań a chociażby tylko żeby sprawdzić co potrafi dobry kabel a jak nie ma większej kasy na ten cel to i mogą zostać. 

Dostrajanie sieciówkami to też nie takie proste bo przeważnie robią mocno coś za coś...

Miłej zabawy 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Uważam że GPX-RE V2 to akurat fajne kable wyjściowe do dalszych poszukiwań a chociażby tylko żeby sprawdzić co potrafi dobry kabel a jak nie ma większej kasy na ten cel to i mogą zostać. 
Dostrajanie sieciówkami to też nie takie proste bo przeważnie robią mocno coś za coś...
Miłej zabawy
 


Być może pożyczę te GPX-RE. Będę miał też parę innych. Niestety nie o wszystkich mogę lub nie chcę pisać z pewnych powodów na tą chwilę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"XyZ" z płyty "Moving Pictures" grupy Rush z kablem Empire (+ oczywiście cały system) zagrało dziś najlepiej jak gdziekolwiek i kiedykolwiek słyszałem.
Genialna szybkość, wybrzmienia oraz gęstość i separacja. Tym utworem optymistyczne skończyłem na dziś odsłuch

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest optymistycznie skonczyc odsluch, ulubionym utworem czy plyta, szczegolnie jak dobrze zabrzmi. Spokojnie sie wtedy spi..😉

3 godziny temu, piorasz napisał:

Być może pożyczę te GPX-RE

Pozycja obowiazkowa🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piorasz napisał:

Kable uniwersalne mnie nie za bardzo interesują bo dostrajam to na czym gram.

Niezupelnie, uniwersalne poprawiaja duzo/wszystko, lub nic, ew. malo psuja😉

 

4 godziny temu, piorasz napisał:

Empire ma trochę niepokojących cech ale po pierwsze gra około 40h a po drugie na te niepokojące cechy chyba mógłbym przymknąć nieco oko lub spróbować dostroić kablami w innych miejscach. Coś czuję, że łatwo nie będzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Myslisz, ze po 400h bedzie lepiej?

Dzisiaj przymkniesz nieco oko, ale "jutro", co na to ucho..?

Im wiecej klockow w systemie, tym trudniej stroic, wypadkowa wszystkich zmiennych, plata czesto figla.. Dlatego, dobrze czujesz, ze latwo nie bedzie i docenisz pewnie kiedys, te uniwersalne.🤗

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Cezary_58669

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piorasz dzięki za rekomendację, z ciekawości sprawdziłem internet a dziś już płytka dotarła i przesłuchana u mnie. Mega fajna realizacja i jazz jaki lubię. Cenię granie live:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnie kabli to miałem podobnie. Dzięki znajomym między innymi również, dzięki @plastik1989 miałem możliwość testu różnych kabli zasilających w swoim systemie. Generalnie byłem sceptyczny i nawet przy drogich modelach, topowych producentów, słyszałem bądź nie zmiany, które sam przed sobą mogłem kwestionować. Do czasu pojawienia się na testach w moim skromnym systemie najwyższego z modelu Oyaide. Niestety nie ma go już w cennikach, nie pamiętam symbolu ale miał srebrne wtyki (cena katalogowa ok 5500pln):

555.thumb.jpg.4b04111533749dc0ac6ec21e96e41759.jpg

Ten kabel, który został u mnie na parę dni, wpięty do DAC’a. Spowodował efekt taki, iż podczas pracy przy komputerze, nie specjalnie skupiając się na muzyce, usłyszałem zmiany w znanych mi utworach na tyle znaczne, że odciągnęły mnie od pracy. Wtedy dopiero pojawiły się testy „obronne” pod tytułem „Łukasz, szkoda 5tys pln na kabelek zasilający” :). Niestety, powrót do kabli pierwotnych potwierdził fakt… kurde, no jest wpływ i to znaczny. Jako, że wszystkie znane mi kable Oyaide są oparte o ten sam przewód Tunami, poczynając od najtańszego GPXe V2, postarałem się o test znanej mi gamy produktu. Moja opinia jest taka, że Oyaide najwyższy „srebrny” to bezdyskusyjny lider przy wpięciu go w DAC (na drugim miejscu Transport, na trzecim wzmacniacz). Średni Oyaide GPX-Re V2 (biały) miał najmniejszy wpływ i nie przykuł mojej uwagi. Najtańszy, czerwony GPXe V2 wprowadził podobny spokój i ład w graniu jak ten najwyższy model, srebrny ale już nie wyciągnął aż takich niuansów wpięty do DAC’a jak ten ze srebrnymi wtykami. Skończyło się na razie na 3 x Oyaide GPXe V2 w moim systemie (używki 900-1200pln) i jestem mega zadowolony z efektu cena / jakość. Dodam, że miałem wpięte kable 10 x droższe i bez większego efektu dla moich uszu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez h3x_Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=57250]Do czasu pojawienia się na testach w moim skromnym systemie najwyższego z modelu Oyaide. Niestety nie ma go już w cennikach, nie pamiętam symbolu ale miał srebrne wtyki


Oyaide TUNAMI GPX V2 THE ULTIMATE - tak się nazywał ten model ze srebrnymi wtykami.

Jak widać ile uszu - tyle opinii skoro zostałeś z GPXe V2. Koledze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) nie przypadł do gustu.
U mnie jutro zagości Oyaide TUNAMI z wtykami Oyaide C-079 P-079E - oryginalnymi.
Czyli jeszcze coś innego choć można się spodziewać, że dźwiękowo nie powinno sue wiele różnić od GPXe V2.
Mam nadzieję, że nie kupiłeś tych używek z podrobionymi wtykami ? Wyślij fotkę jeśli możesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że na Oyaide z czerwonymi wtyczkami szkoda czasu bo co z tego że ma barwę, dociąża itd jak wycina powietrze i detale. 

Kilka razy go miałem i próbowałem. Jeżeli też te kable to tylko fabryczne bo sama konfekcja jest też bardzo ważna. Podróbek też jest masa...

Fajną barwę to dają Cardasy a za cenę GPX można kupić Golden Reference który według mnie jest dużo lepszy od " czerwonych wtyczek ".

Znowu Clear Power Cord jest jasny a Beyond to rozwinięcie GR. Tańsze u mnie muliły i pompowały. 

Jednak jak się wepnie Gargantue to do GPX RE V2 nie ma powrotu. To zupełnie inny poziom. To samo u mnie na listwie Enerr Transcenda Ultimated Limited który nawet Gargantue z tego miejsca przegonił a znowu do źródła Limited wypadł gorzej niż Gargantua. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, muda44 napisał:

Uważam że na Oyaide z czerwonymi wtyczkami szkoda czasu bo co z tego że ma barwę, dociąża itd jak wycina powietrze i detale. 

Kilka razy go miałem i próbowałem. Jeżeli też te kable to tylko fabryczne bo sama konfekcja jest też bardzo ważna. Podróbek też jest masa...

Fajną barwę to dają Cardasy a za cenę GPX można kupić Golden Reference który według mnie jest dużo lepszy od " czerwonych wtyczek ".

Znowu Clear Power Cord jest jasny a Beyond to rozwinięcie GR. Tańsze u mnie muliły i pompowały. 

Jednak jak się wepnie Gargantue to do GPX RE V2 nie ma powrotu. To zupełnie inny poziom. To samo u mnie na listwie Enerr Transcenda Ultimated Limited który nawet Gargantue z tego miejsca przegonił a znowu do źródła Limited wypadł gorzej niż Gargantua. 

No i co stresuje, 17metrów starej Furukawy muszę utopić w ścianie ale przed tym ją przerobić. Na razie mam zrobione po mojemu pierwsze trzy metry co by od dziewic czysty prąd dalej szedł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Uważam że na Oyaide z czerwonymi wtyczkami szkoda czasu bo co z tego że ma barwę, dociąża itd jak wycina powietrze i detale. 



O ile nie jestem w błędzie to powietrze i detale w dużem stopniu to jasne granie (tak przynajmniej niektórzy to odbierają) a ja takiego chcę uniknąć bo nie lubię takiej prezentacji.
Lubię duże bryły dźwięku z separacją instrumentów i dociążenie na niższej średnicy/wyższym basie, 3D oraz dynamikę.
To daje mi obecnie testowany Empire ale złą cechą (nikt nie zapytał o nią) jest zbytnia analityczność - w nagraniach z błędami (np niedostateczne odszumienie w przypadku starych nagrań) wychodzi każdy paproch jak na dłoni. Poza tym Empire to kapitalny kabel w stosunku cena/jakość. Oczywiście nic jeszcze nie przesądzone - a w zasadzie to póki co z mojej strony to rozmowa o niczym zanim nie spróbuję innych kabli, które wniosą cokolwiek "dobrego" do mojego systemu.


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ASURA napisał:

No i co stresuje, 17metrów starej Furukawy muszę utopić w ścianie ale przed tym ją przerobić. Na razie mam zrobione po mojemu pierwsze trzy metry co by od dziewic czysty prąd dalej szedł

Nie wiem jak się w ścianie zachowuje 

25 minut temu, piorasz napisał:





 

 


O ile nie jestem w błędzie to powietrze i detale w dużem stopniu to jasne granie (tak przynajmniej niektórzy to odbierają) a ja takiego chcę uniknąć bo nie lubię takiej prezentacji.
Lubię duże bryły dźwięku z separacją instrumentów i dociążenie na niższej średnicy/wyższym basie, 3D oraz dynamikę.
To daje mi obecnie testowany Empire ale złą cechą (nikt nie zapytał o nią) jest zbytnia analityczność - w nagraniach z błędami (np niedostateczne odszumienie w przypadku starych nagrań) wychodzi każdy paproch jak na dłoni. Poza tym Empire to kapitalny kabel w stosunku cena/jakość. Oczywiście nic jeszcze nie przesądzone - a w zasadzie to póki co z mojej strony to rozmowa o niczym zanim nie spróbuję innych kabli, które wniosą cokolwiek "dobrego" do mojego systemu.

 

 

Dobre kable dają detale, selektywność, powietrze itd ale bez ostrości. 

Kabel nie powinien nic wycinać tak jak tego szumu. Cardasy wycinają szum a z nim powietrze między dźwiękami, harmoniczne.  Jeżeli tego szukasz to Golden Reference albo Beyond.

 Wypożycz demo Gargantue i Beyond inaczej można pisać tygodniami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, muda44 napisał:

Nie wiem jak się w ścianie zachowuje 

To też mam do rozwiązywania, jak zrobić żeby nie czuł się jak w ścianie; no same problemy z tym w sumie już vintage kablem ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ASURA napisał:

To też mam do rozwiązywania, jak zrobić żeby nie czuł się jak w ścianie; no same problemy z tym w sumie już vintage kablem ;)))

W piankę go 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dobre kable dają detale, selektywność, powietrze itd ale bez ostrości. 
Kabel nie powinien nic wycinać tak jak tego szumu. Cardasy wycinają szum a z nim powietrze między dźwiękami, harmoniczne.  Jeżeli tego szukasz to Golden Reference albo Beyond.
 Wypożycz demo Gargantue i Beyond inaczej można pisać tygodniami. 
Nie, nie zrozumiałeś... A może ja się źle wyraziłem. Nie wiem jeszcze czy chcę by ten szum został wycinany. Chcę się o tym przekonać testując inne kable.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piorasz napisał:

Nie wiem jeszcze czy chcę by ten szum został wycinany

Nie ma idealnych rozwiazan, nieraz pomaga w tych gorszych realizacjach, ograniczajac niestety te lepsze i odwrotnie. Kazdy szuka swojego kompromisu lub idzie na maxa i liczy sie ze "skutkami ubocznymi".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piorasz napisał:





 

 


O ile nie jestem w błędzie to powietrze i detale w dużem stopniu to jasne granie (tak przynajmniej niektórzy to odbierają) a ja takiego chcę uniknąć bo nie lubię takiej prezentacji.
Lubię duże bryły dźwięku z separacją instrumentów i dociążenie na niższej średnicy/wyższym basie, 3D oraz dynamikę.
To daje mi obecnie testowany Empire ale złą cechą (nikt nie zapytał o nią) jest zbytnia analityczność - w nagraniach z błędami (np niedostateczne odszumienie w przypadku starych nagrań) wychodzi każdy paproch jak na dłoni. Poza tym Empire to kapitalny kabel w stosunku cena/jakość. Oczywiście nic jeszcze nie przesądzone - a w zasadzie to póki co z mojej strony to rozmowa o niczym zanim nie spróbuję innych kabli, które wniosą cokolwiek "dobrego" do mojego systemu.

 

 

Spróbuj Synergistic Research Foundation, w podobnym budżecie. W mojej ocenie spełnia Twoje kryteria.

Warto również spróbować kabla Struss za kilkaset złotych. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
11 godzin temu, GT napisał:

Ktoś poleci jakis dobry kabel do 2 klockow, do wysokapradowej końcowki (levinson)? 🙂

Większość z tu polecanych to kable do 2tys. Z do marka levinsona coś, ciepłego grającego dociążonym dźwiękiem. Do końcówek mocy/wzmacniacza raczej coś z grubym przekrojem żył. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, plastik1989 napisał:
23 godziny temu, GT napisał:

Ktoś poleci jakis dobry kabel do 2 klockow, do wysokapradowej końcowki (levinson)? 🙂

Większość z tu polecanych to kable do 2tys. Z do marka levinsona coś, ciepłego grającego dociążonym dźwiękiem. Do końcówek mocy/wzmacniacza raczej coś z grubym przekrojem żył. 

 
 

Fututech S55N tylko wtyki dobrać odpowiednie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Spróbuj Synergistic Research Foundation, w podobnym budżecie. W mojej ocenie spełnia Twoje kryteria.

 


Ciekaw jestem czy to Twoja opinia czy tylko czytałeś co napisał W. Pacuła?

Fragment z jego recenzji:
"Amerykańskie kable nie wykluczają żadnych nagrań. Wprawdzie te lepiej zrealizowane i wyprodukowane zagrają lepiej, ale te słabsze, byle z dobrą muzyką, nie zostaną wykopane z imprezy. Dzieje się tak dzięki zaokrągleniu ataku i lekkim ociepleniu środka, głównie przez pogłębienie jego niskiego zakresu.

Co będzie to się okaże - kable już u mnie.93eedb3b4bd43a9c6faf2e52f3177312.jpg99d0abcaaf658dc9a8595ceefe6f754d.jpg5aa6a865cdb7d5f0726d858f0ac69d0b.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piorasz napisał:


 

 


Ciekaw jestem czy to Twoja opinia czy tylko czytałeś co napisał W. Pacuła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fragment z jego recenzji:
"Amerykańskie kable nie wykluczają żadnych nagrań. Wprawdzie te lepiej zrealizowane i wyprodukowane zagrają lepiej, ale te słabsze, byle z dobrą muzyką, nie zostaną wykopane z imprezy. Dzieje się tak dzięki zaokrągleniu ataku i lekkim ociepleniu środka, głównie przez pogłębienie jego niskiego zakresu.

Co będzie to się okaże - kable już u mnie.93eedb3b4bd43a9c6faf2e52f3177312.jpg99d0abcaaf658dc9a8595ceefe6f754d.jpg5aa6a865cdb7d5f0726d858f0ac69d0b.jpg

 

Nie było 6’ ?

Oszczędność żadna a dźwięk lepszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, Bogusław_59825 said:

Fututech S55N tylko wtyki dobrać odpowiednie.

Ten kabelek wyglada imponujaco 🙂 Taki gruby wąż nie zamuli brzmienia? Ktoś słuchał? 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piorasz napisał:


 

 


Ciekaw jestem czy to Twoja opinia czy tylko czytałeś co napisał W. Pacuła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fragment z jego recenzji:
"Amerykańskie kable nie wykluczają żadnych nagrań. Wprawdzie te lepiej zrealizowane i wyprodukowane zagrają lepiej, ale te słabsze, byle z dobrą muzyką, nie zostaną wykopane z imprezy. Dzieje się tak dzięki zaokrągleniu ataku i lekkim ociepleniu środka, głównie przez pogłębienie jego niskiego zakresu.

Co będzie to się okaże - kable już u mnie.93eedb3b4bd43a9c6faf2e52f3177312.jpg99d0abcaaf658dc9a8595ceefe6f754d.jpg5aa6a865cdb7d5f0726d858f0ac69d0b.jpg

 

Ciekawe jestem, dlaczego rozmawiasz do mnie w taki sposób? 

9ADCE5C6-C5C9-4DA7-9683-98334F9CF09B.jpeg

5 godzin temu, sly30 napisał:

Ciekawy i nie tak drogi jest Enerr Transcenda Light. 

Owszem. Choć jest dość ofensywny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jestem, dlaczego rozmawiasz do mnie w taki sposób? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Po prostu jestem ciekaw czy słuchałeś i w jakim towarzystwie tego kabla. A jeśli tak to jakie wrażenia odniosłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, piorasz napisał:

Po prostu jestem ciekaw czy słuchałeś i w jakim towarzystwie tego kabla. A jeśli tak to jakie wrażenia odniosłeś?

No to warto popracować nad kulturą ciekawości, jeśli chcesz ją zaspokoić.
Wrażenia zbieżne z Panem Pacułą. Lekkie stępienie ataku, dynamiki, których w Hugo2 nie brakuje + ocieplenie, którego mi nieco brakowało, więc dał mi to, czego szukałem i czego Ty wydajesz się szukać.

Wysoka czystość, klarowność i kultura grania. Dobre proporcje, dobry kabel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kontomatiego
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.