Skocz do zawartości
IGNORED

Doradźcie, jaki smartfon?


porlick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od dwóch tygodni posiadam Oppo Find X5 PRO. No cóż dla mnie to jest przeskok kosmiczny względem Honor 20 Lite którego posiadałem od 4 lat. Zdjęcia jak dla mnie rewelacja. Jedynie dla mnie na  minus, to jest po prostu bardzo duży, 6.7" . Ale już powoli się oswajam 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marteo1981 napisał:

Ja od dwóch tygodni posiadam Oppo Find X5 PRO. No cóż dla mnie to jest przeskok kosmiczny względem Honor 20 Lite którego posiadałem od 4 lat. Zdjęcia jak dla mnie rewelacja. Jedynie dla mnie na  minus, to jest po prostu bardzo duży, 6.7" . Ale już powoli się oswajam 😊

No właśnie ja z tego powodu trochę żałuję, że nie wziąłem mniejszej wersji z plusem zamiast ultra. Lubię duże ekrany,ale ten tel mnie lekko przytłoczył i latem z krótkich spodenek z płytkimi kieszeniami lubi sobie wypaść.

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.10.2023 o 09:15, Ma_ki napisał:

Miałem jednego z pierwszych Zenfonow lata temu. Mam nadzieję że poprawili te telefony, bo wtedy to była katastrofa. Awaria za awaria i zwiechy. 

W dniu 2.10.2023 o 08:46, marteo1981 napisał:

Ja od dwóch tygodni posiadam Oppo Find X5 PRO. No cóż dla mnie to jest przeskok kosmiczny względem Honor 20 Lite którego posiadałem od 4 lat. Zdjęcia jak dla mnie rewelacja. Jedynie dla mnie na  minus, to jest po prostu bardzo duży, 6.7" . Ale już powoli się oswajam 😊

Fajny telefon też się nad nim zastanawiałem. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ja kupiłem motke edge 30 fusion za 2k. W promkach można dorwać za 1,5 zza granicy. Jest w pytę. Niezłe bebechy, prawie czysty Android, jedyna rzecz, którą bym zmienił to średni aparat, ale w tej cenie nie można mieć wszystkiego. Odkopałem. Pozdrawiam. 

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.04.2023 o 08:59, stach_s napisał:

Tak Rafal, tylko wszystkie nowe budzetowce i nawet sredniaki to patelnie 6,5 cala i wieksze, a kolega szuka dla zony zgrabnego telefonu... 

Zgrabny to był iPhone 4 - 3,5 cala czy Lumia 710 - 3,7 cala. Jakby ktoś takie coś wypuścił w rozsądnej cenie i specyfikacji to kupuję. No do 4,5 cala.

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Misio38 napisał:

Zgrabny to był iPhone 4 - 3,5 cala czy Lumia 710 - 3,7 cala. Jakby ktoś takie coś wypuścił w rozsądnej cenie i specyfikacji to kupuję. No do 4,5 cala.

Też tak kiedyś miałem.

Co kilka lat zmiana telefonu na z coraz większym ekranem. 3 dni i przyzwyczajony, a poprzedni jakoś dziwnie wygląda. 😀 Tylko w kieszeni wkurza. 

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2023 o 04:39, Misio38 napisał:

Zgrabny to był iPhone 4 - 3,5 cala czy Lumia 710 - 3,7 cala. Jakby ktoś takie coś wypuścił w rozsądnej cenie i specyfikacji to kupuję. No do 4,5 cala.

Przecież w takim ekranie to ciężko w ikonę trafić, a co dopiero jakoś wygodnie napisać wiadomość. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafal735r napisał:

Przecież w takim ekranie to ciężko w ikonę trafić, a co dopiero jakoś wygodnie napisać wiadomość. 

Nie dość, że nie było nic trudnego to spokojnie jedną ręka się to obsługiwało.

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, xajas napisał:

Ale w czasach iPhona 4 smartphony sluzyly jeszcze do telefonowania a nie do pisania.
A dzisiaj?
Kto telefonuje?
Wszyscy pisza

To SMS wymyślono dopiero teraz? 😁 Ja pisałem SMS 20lat temu z nokii 6210 i to sporo z tego co pamiętam. 

11 godzin temu, Misio38 napisał:

Nie dość, że nie było nic trudnego to spokojnie jedną ręka się to obsługiwało.

Samsung s22, s23 jest taki rozmiarowo dla małych rączek. 😁

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
18 minut temu, Adi777 napisał:

Zastanawiam się, co wybrać jako następcę Samsunga S22 Ultra. Czas na zmianę, jest trochę poturbowany. Ekran ma jakiś dziwny zielony filtr 😁 S24? Coś podobnej wielkości, o podobnej wydajności.

dodatek z filtrem gratis, czy tylko jakaś obniżka ? 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Adi777 napisał:

Zastanawiam się, co wybrać jako następcę Samsunga S22 Ultra. Czas na zmianę, jest trochę poturbowany. Ekran ma jakiś dziwny zielony filtr 😁 S24? Coś podobnej wielkości, o podobnej wydajności.

Akurat wydajnościowo to jakieś rakiety nie są. Samsung chyba mocno zaczyna uczyć się od apple. Dokładać ceny i nic więcej. A nowa seria 24 to już chyba do końca nieporozumienie. Nadal brak szybkiego ładowania i te pseudo funkcje AI, które można by spokojnie zaaplikować do niższych modeli poprzez aktualizacje. Ale po co. 

16 godzin temu, Adi777 napisał:

Ekran ma jakiś dziwny zielony

Może ochrona oczu włączona. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Adi777 napisał:

Nie, bo mruga 😁 Chyba ekran się kończy.

Co byś polecił na Androidzie?

Ja wróciłem do chińczyka. Teraz mam Oppo Find X5 Pro. Lepiej mi się tego używa od Samsunga. Bateria lepiej trzyma, szybko ładuje i wiele poreczniejszy. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Od jakiegoś czasu mamy nowego gracza na rynku, czyli Oneplus 12. Cena całkiem dobra, chwala się najjaśniejszy ekranem obecnie montowanym w telefonie. Chyba 450 nitów. Ładowanie 100W i bez kabla 50W. Czy bez kabla i tak dwa razy szybciej jak po kablu topowe Samsungi. Heh. Najnowszy procek. Cena dość atrakcyjna koło 4500, ale z Tradingshenzen, czyli sprawdzonego sklepu już jest poniżej 3tys z Pol gwar na rok. Szkoda ze trochę duży. 

Obejrzałem kilka filmów porównujących aparaty, szczególnie w porównaniu do Samsunga 24 i 24 Ultra to wstydu nie ma. Jedynie stabilizacja w wideo wypada gorzej. Reszta mega porównywalna. 

Chyba będzie godny następca mojego oppo. 

https://www.oneplus.com/pl/oneplus-12

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Skusiłem się na Oneplus 12, bo można go wyrwać w dobrej cenie. Jak ktoś się zastanawia to polecam. Rozmiarowo nie jest najmniejszy, ale jest zaookrglony więc nie sprawia dużych problemów. No i bateria robi robotę. Aparat jest też na wysokim poziomie. Ogólnie trzyma się w czołówce. 

 

IMG20240409185752_copy_4096x3072.jpg

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2023 o 07:18, rafal735r napisał:

Przecież w takim ekranie to ciężko w ikonę trafić, a co dopiero jakoś wygodnie napisać wiadomość. 

Miałem Ericssona k530i z ekranem 2" a internet śmigał ale na klawisze, dżojstik mu zepsuł się najpierw (ale po wielu latach)

Zawadiacko zgrabny był i wszędzie mieścił się. 

W dniu 19.10.2023 o 09:47, Misio38 napisał:

Nie dość, że nie było nic trudnego to spokojnie jedną ręka się to obsługiwało.

O właśnie 

(Noszę rękawiczki rozmiar 11 [czyli więcej od XL], a obecne zajmują obydwie dłonie i dziwne jak mniejsze niższe osoby z małymi łapkami ogarniają te wielkie patelnie)

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, xetras napisał:

Miałem Ericssona k530i z ekranem 2" a internet śmigał ale na klawisze, dżojstik mu zepsuł się najpierw (ale po wielu latach)

Ja miałem wszystkie z serii Cyber Shot. Do dziś mam zdjęcia z tych telefonów na PC i wstydu nie ma. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.04.2024 o 18:39, rafal735r napisał:

Skusiłem się na Oneplus 12, bo można go wyrwać w dobrej cenie. Jak ktoś się zastanawia to polecam. Rozmiarowo nie jest najmniejszy, ale jest zaookrglony więc nie sprawia dużych problemów. No i bateria robi robotę. Aparat jest też na wysokim poziomie. Ogólnie trzyma się w czołówce. 

 

IMG20240409185752_copy_4096x3072.jpg

Ta wyspa to hardcore 

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moda . Smartfony tak mało się różnią od siebie ( głównie wizualnie) więc wymyśla się dziwne oprawy kamer.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.