Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Xpedite999 napisał:

twierdzący że drogi sprzęt jest lepszy niż kalibracja w kinie ...nadajecie się faktycznie ale do porad na poziomie

 

gówniany ale dobrze ustawiony sprzęt i tak zagra słabo, dobry sprzęt nawet źle ustawiony zagra lepiej a jak go porządnie dopieścisz to będzie bajka. Najwięcej do tematu zawsze wnoszą głośniki, potem transport na końcu końcówka.

Tak samo przekonanie że w kinie kolumny nie muszą być dobre jest totalną głupotą. Niestety ale zestawy "kinowe", nawet te lepsze są o kant tyłka rozbić.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że słyszałeś @fetek  zestaw M&K ? 

W sumie nie powinienem pytać skoro to ty wcześniej napisałeś że kotary ( zasłony,  koce ) rozwieszone po bokach nie mają wpływu na brzmienie , więc opinia raczej adekwatna do wcześniejszej.  Skoro zestawy używane przy produkcji są o kant dupy potłuc to tak też można powiedzieć o całej ścieżce filmowej produkcji przy których zostały wykorzystane,  logiczne . Więc chcąc słuchać jak ci się podoba musisz też niestety być reżyserem i realizatorem dźwięku i wtedy możesz stworzyć dzieło odpowiadające tylko twoim prywatnym , infantylnym opiniom . Wiesz kolego co to jest " referencyjny" ? 

Widzę że tkwicie w kinowym "lesie " przypadającym na lata 80-90 zeszłego stulecia i nic się nie zmienia bo każdy powiew świeżości traktujecie jak czarną magię albo poszukujecie który Nick pasuje do danych wypowiedzi ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko,  przy produkcji jakiego filmu zostały wykorzystane zestawy głośnikowe firmy B&W ?  Jeżeli nie podoba ci się referencja i realizm to znaczy że masz własny " ulubiony" sposób odbierania realizmu filmowego tyle że nie jest on zgodny z zamysłem tego kto stworzył oglądany przez Ciebie film , rozumiecie ? Poza tym przeczytajcie czego kolega używa jako serce systemu za kilkadziesiąt tysięcy.....denona 4xxx. Co te bowersy zmienią jak kolega nie wie czego chce i dodać 2 do 2 w kinie . Poczytajcie jego posty , uważa że " gra super bo jest wygłoszone, wszystko pokryte jest wykładnią a dzięki temu nic nie dzwoni i nie dudni " , sorry ile kolega ma lat...wypowiedź godna prawdziwego znawcy kina i audio przez duże A. Wiecej zlotych mysli na stronie 238.

Najlepiej mu wychodzi przydzielanie serduszek za pochlebne opinie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może powiedzieć że lubi oglądać filmy z czerwonym filtrem , kto mu zabroni . Ciekawe co na to reżyser. To samo z dźwiękiem.  Można słuchać kina na zestawach za 500tys ale dalej to nie będzie ten dźwięk który reżyser chciał abyś usłyszał oglądając dany film . Wy dalej nie rozumiecie słowa " referencyjny ". Poza ceną tych kolumn czy całych zestawów duże znaczenie ma właśnie zachowanie kolegi a raczej podejście do audio w kinie. Pomyśleć że ktoś wiedzący coś na temat kina mógł by z jego budżetem złożyć fajny system...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xpedite999 od teraz będziemy się kolegować a reszta dyskutantów niech zabiera swoje trumny do zakładki High End.   Dział Kino Domowe jest wyłącznie dla proletariatu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Xpedite999 napisał:

Ciekawe co na to reżyser. To samo z dźwiękiem.  Można słuchać kina na zestawach za 500tys ale dalej to nie będzie ten dźwięk który reżyser chciał abyś usłyszał oglądając dany film

reżyser ma sprzęt kinowy w kinie studyjnym, Ty masz sprzęt kinowy w marnym pokoju, który nawet jakby był najlepszy na świecie i tak nie odzwierciedli tego co usłyszał reżyser. Równie dobrze możesz wstawić kolumny estradowe do pokoju.

Znając życie i tak niczego nie masz.

Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Poza tym przeczytajcie czego kolega używa jako serce systemu za kilkadziesiąt tysięcy.....denona 4xxx. Co te bowersy zmienią jak kolega nie wie czego chce i dodać 2 do 2 w kinie . Poczytajcie jego posty , uważa że " gra super bo jest wygłoszone, wszystko pokryte jest wykładnią a dzięki temu nic nie dzwoni i nie dudni " , sorry ile kolega ma lat...wypowiedź godna prawdziwego znawcy kina i audio przez duże A. Wiecej zlotych mysli na stronie 238.

tu fakt, ta konfiguracja to trochę masakra...o czym z resztą wspomniałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, fetek napisał:

reżyser ma sprzęt kinowy w kinie studyjnym, Ty masz sprzęt kinowy w marnym pokoju, który nawet jakby był najlepszy na świecie i tak nie odzwierciedli tego co usłyszał reżyser. Równie dobrze możesz wstawić kolumny estradowe do pokoju.

Dlatego kolego doczytaj co napisałem wcześniej na temat kalibracji i pomiarów i juz wtedy nie musi byc najlepszy na swiecie ( kto wam pisze takie teksty , komedianci czy komicy). Tak czy inaczej ja i reżyser słuchamy na tych samych głośnikach których jak twierdzisz nie mam bo ...pewnie 3 x droższe i lepsze od twoich to zazdrość pupe ściska i dlatego nie mam , logika Polaka na dorobku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ten wyzej Xpedite999 to starszy uzytkownik. Jeden z tych troli Martin Rajek bodajze.  W zyciu nie widzial jak sie robi kalibracje, wyczytal w jakims poscie jak sie nad nia podniecaja i to wszystko. 
Wiec jego madrosci i cwaniakowanie na temat glosnikow mozna wsadzic miedzy.... 
 
[mention=77397]Xpedite999[/mention]  zobacz sobie, ze on ma dedykowana sale kinowa a nie  salon w mieszkaniu z oknem balkonowym, meblami, zle ustawionymi glosnikami itp itd.  Co mu da kalibracja profesjonalna? 
 
 
Już myślałem, że to nowe wcielenie fana subwoofera a to Marcinek się odrodził

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetek, Ty odnosisz się do rozwiązań ekstremalnych. Najtańsze pażdzierze vs hajendowe kobyły. A są jeszcze kolumny przyzwoite, które z subwooferem grają nie wiele gorzej od kobyłek. Kobyłki zaś są sprawcą problemów z zakupem reszty głośników systemu, godnego suba oraz elektroniki. W finale można wydać 10x więcej kasy co na przyzwoity system KD i uzyskać przyrost dobroci 10%.  Na tym właśnie połamali sobie zęby forumowi krezusi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Sam je wywolujesz a potem płaczesz jak dziecko. Swoją drogą wracając do tematu, to ten swój pomiar zrobiony przez wiadomo kogo i wiadomo dla kogo ,w porównaniu do bowersow serii 8 możesz sobie powieśić w kiblu na drzwiach. 
Czyli subfan, jednak .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RAF77 napisał:

a to Marcinek się odrodził

No nie wiem . Marcin ostatnio robił olbrzymie postępy intelektualne, no ale bez przesady. Raczej Subfan rżnie głupka, nawet mu to wychodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, RAF77 napisał:

Już myślałem, że to nowe wcielenie fana subwoofera a to Marcinek się odrodził emoji1.png

 

10 minut temu, RAF77 napisał:

Czyli subfan, jednak emoji1.png.

 

7 minut temu, WARMSTONE napisał:

No nie wiem . Marcin ostatnio robił olbrzymie postępy intelektualne, no ale bez przesady. Raczej Subfan rżnie głupka, nawet mu to wychodzi.

Wy macie jakieś problemy czy to na mnie trafiło i mam takie forumowe przywitanie . Wszyscy nowi tak tu mają? Czy tylko tak traktujecie logicznie myślących? Martin,  Marcinek,  subfan ...coś jeszcze ? Mogę sobie wybrać pseudonim sam czy nie bardzo ?

A kolega @THX Ultra 2 zorientował się chyba że jak tylko dotknie klawiatury to głupstwa pisze więc ogranicza się do serduszek i uśmiechów,  może to i lepiej , z pożytkiem dla myślących normalnie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Xpedite999 napisał:

Wszyscy nowi tak tu mają?

To się rzadko zdarza żeby świeżak tak umiejętnie trolował. Tylko ja tak potrafię, sam twierdziłeś, że mam któreś z kolei konto. Daj foto swoich gratów to Cię zweryfikuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie założyłem profil żeby upewnić się co do wyboru projektora ale zawirowania trwały i tematy się grzały na czerwono z udziałem  sf-svs czy jakoś tak więc myślę nie ma sensu bo zniknie moje zapytanie w ferworze walki. Czytałem sobie w wolnym czasie i po kilku tygodniach odeszła mi ochota na wszystko co związane z tym forum . Atmosfera jak na wiejskiej dyskotece , pełno pozerów i zazdrośników a kogoś z pojeciem jako takim i kulturalnie piszącego nie stwierdziłem nikogo w tej zakładce.  Więc kolego @WARMSTONE jakim prawem rościsz sobie prawo do weryfikowania kogo kolwiek jeżeli przez ponad miesiąc napisałeś może 2 czy 3 wpisy bez swoich wycieczek osobistych i dokuczania jak w podstawówce.  Miernotą tu zalatuje i tyle a jeżeli tak to nie ma potrzeby żeby miernoty osądzały cokolwiek w moim systemie ( już i tak za dużo napisałem na jego temat ) które nawet jednego zdjęcia nie wrzuciły ze swojej strony a posty tłuką na potęgę jakby naprawdę coś wiedziały na temat kina domowego . Żenada i pozerka,  podbija mnie wręcz jak czytam posty co poniektórych. 

Tu nie ma ludzi obeznanych tylko są ludzie politycznie poprawni i poprzez własne adoracje i koleżankom nikt nie napisze szczerze co ma nie tak ( idealny przykład @THX Ultra 2 i jego " system" a opinie pod jego wpisami) . Klepiecie się po pleckach bez obiektywnych opinii i tym samym przeciągacie ten błędny obrazek kina domowego , tylko z czystej " uprzejmości ".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Xpedite999 napisał:

@WARMSTONE jakim prawem rościsz sobie prawo do weryfikowania

Ej, to była chwilowa łaskawość z mojej strony. Istnieje możliwość, że nie jesteś Subfanem i miałeś szansę nam to udowodnić. Buntując się potwierdziłeś swoją tożsamość. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Xpedite999 napisał:

 

Tu nie ma ludzi obeznanych tylko są ludzie politycznie poprawni i poprzez własne adoracje i koleżankom nikt nie napisze szczerze co ma nie tak ( idealny przykład @THX Ultra 2 i jego " system" a opinie pod jego wpisami) . Klepiecie się po pleckach bez obiektywnych opinii i tym samym przeciągacie ten błędny obrazek kina domowego , tylko z czystej " uprzejmości ".

Nie, to TY plujesz jadem od samego poczatku. 

Bezpodstawnie, bez zadnej wiedzy nawet jego systemu nie widziales alu juz wiesz ze jest akustycznie zle i trzeba zrobic  PROFFESIONAL KALIBREJSZYN  ustawiajac suwaki w aplitunerze (glisnosc i odleglosc). TAK?   I tym oto sposobem dochodzimy do madrosci, ktore "mowia" ze nowsze lepsze glosniki nie zagraja lepiej booooo?  Bo nie. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xpedite999 faktycznie wstaw jakies fotki napisz cos o swoim systemie  chetnie popatrze i czegos sie naucze 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony 85 XH 9505.Optoma UHD-51a. Yamaha RX-A3050. Sony UBP-X800M2 .Klipsch RF-7.Klipsch RC-64II.Klipsch RF-82II.Klipsch R-14S.Klipsch SW-310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Xpedite999 faktycznie wstaw jakies fotki napisz cos o swoim systemie  chetnie popatrze i czegos sie naucze 
Już prosiłem o to dwa czy trzy razy. Ale nic z tego. My na to nie zasługujemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak za kiepski za tani sprzet slabo urzadzone pokoje ale przynajmniej nie boimy sie krytyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony 85 XH 9505.Optoma UHD-51a. Yamaha RX-A3050. Sony UBP-X800M2 .Klipsch RF-7.Klipsch RC-64II.Klipsch RF-82II.Klipsch R-14S.Klipsch SW-310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Dlatego kolego doczytaj co napisałem wcześniej na temat kalibracji i pomiarów i juz wtedy nie musi byc najlepszy na swiecie ( kto wam pisze takie teksty , komedianci czy komicy). Tak czy inaczej ja i reżyser słuchamy na tych samych głośnikach których jak twierdzisz nie mam bo ...pewnie 3 x droższe i lepsze od twoich to zazdrość pupe ściska i dlatego nie mam , logika Polaka na dorobku. 

kalibracje i pomiary w takim układzie możesz o kant dupy rozbić. Tu ważne jest pomieszczanie, implementacja rozwiązań i prawdziwa kalibracja, która osiąga konkretny target a nie jest tylko wykonana według zasad.

Po za tym coś mi się zdaje że salki reżyserskie dostają serie, których zwykły zjadacz chleba nie jest w stanie kupić i nie chodzi tu o cenę. Jakbym miał z 35mkw i kilka rzędów siedzeń to może być się pochylił nad takimi rozwiązaniami, ale nie mam i nie lubię sobie strzelać w kolano.

8 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Fetek, Ty odnosisz się do rozwiązań ekstremalnych. Najtańsze pażdzierze vs hajendowe kobyły. A są jeszcze kolumny przyzwoite, które z subwooferem grają nie wiele gorzej od kobyłek. Kobyłki zaś są sprawcą problemów z zakupem reszty głośników systemu, godnego suba oraz elektroniki. W finale można wydać 10x więcej kasy co na przyzwoity system KD i uzyskać przyrost dobroci 10%.  Na tym właśnie połamali sobie zęby forumowi krezusi.

wszystko zależy do tego co chcesz osiągnąć, jeśli nie łączysz stereo z kinem to ja bym szukał monitorów z dobrą przestrzenią i detalem, niestety jeśli łączymy to wyzwaniem jest głównie centralny.

bardzo dobre stereo i wkomponowany w to takiej samej jakości central w kinie po po prostu wymiata i prawdę mówiąc o żadnym atomosie człowiek nie myśli bo wypełnienie pomieszczenia dźwiękiem jest rewelacyjne

4 godziny temu, Repugnant napisał:

no tak za kiepski za tani sprzet slabo urzadzone pokoje ale przynajmniej nie boimy sie krytyki

grunt że własny... a nie banku, choć w tym przypadku u kolegi cała sala jest po prostu wirtualna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.02.2020 o 11:13, RAF77 napisał:

Już myślałem, że to nowe wcielenie fana subwoofera a to Marcinek się odrodził emoji1.png

 Nie wiem na czym polega ten fenomen ale najwięksi napinacze na tym forum to ludzie kupujący w euro pracujący na zachodzie i każdy z nich jakimś cudem to inna osoba. Nie mówiąc o tym, że jak użytkownik x się pojawia to nagle y znika. Zastanawiam się ile lat maja tacy ludzie, ze im się chce cały czas zakładać nowe konta i prowadzić swoje śmieszne bitwy audiovideo??? Nie myślałem ze tematy związane z hobby mogą wywoływać takie emocje. Ci ludzie nie widza, że dostając bana nikt nie chce ich czytać i to oni maja problem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 29.02.2020 o 11:13, RAF77 napisał:

Już myślałem, że to nowe wcielenie fana subwoofera a to Marcinek się odrodził emoji1.png

Hola hola kolego wyhamuj...!!! Nie było mnie Miesiąc a wy wszyscy myśleliście ze nowe konto założyłem???płakać się chce!!! Czekałem cierpliwie i również działałem... i się zastanawiam czy się pochwalić co spłodziłem czy nie ??? Bo po tym co tu naczytałem i zostało mi nawrzucane przez ten czas to odechciewa mi się czegokolwiek... 

Zastanawia mnie czy jest sens inwestowania w stolik pod sprzęt? Ta szafka RTV musi wylecieć wiec szukam w jej miejsce czegoś... myślałem nad szafka sypialnianą od zestawu mebli... ale wpadł mi w oko taki stolik :

https://www.kolumbus24.com/Home-Hifi/Hifi-Racks-Lautsprecherstaender/Racks-Module/Atacama-ERIS-ECO-5-0-HiFi-Rack-2-Regalboden-Basis-Ebene-aus-hellem-Bambus-Vollholz-natural-bamboo-inkl-Spikes.html?gclid=EAIaIQobChMIo96PqdT25wIVROh3Ch3ISQwFEAkYAiABEgJBofD_BwE

i nie wiem czy warto... czy może se odpuścić...

aha i jaki kolor dywanu kupić do miejsca kinowego ??? Beżowy, Kremowy, Czarny, Czerwony...???hmmm ciężko stwierdzić...

D027E3DA-109A-4322-B1B3-D2FC84077B46.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 29.02.2020 o 11:48, WARMSTONE napisał:

To się rzadko zdarza żeby świeżak tak umiejętnie trolował. Tylko ja tak potrafię, sam twierdziłeś, że mam któreś z kolei konto. Daj foto swoich gratów to Cię zweryfikuję.

Jak na razie to jeszcze twojego Kina nie widziałem a zadasz od innych by pokazali...zreszta z twojej strony to tylko same mądrości... po przeczytaniu paru książek za pewne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Martin Rejek napisał:

aha i jaki kolor dywanu kupić do miejsca kinowego

Twój nowy nabytek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  pięknie będzie prezentował się na beżowym tle.

I nie słuchaj bzdur o ciemnych kolorach w twojej sali kinowej. Przy projku na którym oglądasz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  ściany, sufit i podłoga mogą być białe.

A tu proszę stoliczek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  ekstrawagancki  jak wszystko w twojej salce.

Kup ze dwa bo cztery końcówki z twojej ulubionej firmy trochę ważą  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, WARMSTONE napisał:

Twój nowy nabytek https://www.son-video.com/article/packs-d-enceintes-grand-spectacle/klipsch/thx-ultra-2-system-7-2 pięknie będzie prezentował się na beżowym tle.

I nie słuchaj bzdur o ciemnych kolorach w twojej sali kinowej. Przy projku na którym oglądasz https://www.son-video.com/article/videoprojecteurs-uhd-4k/sony/vpl-vw5000es ściany, sufit i podłoga mogą być białe.

A tu proszę stoliczek https://www.son-video.com/article/meubles-hi-fi/schroers-schroers/alphastatic-noir-et-verre-transparent ekstrawagancki  jak wszystko w twojej salce.

Kup ze dwa bo cztery końcówki z twojej ulubionej firmy trochę ważą  https://www.son-video.com/article/haute-fidelite-amplificateurs-amplis-de-puissance/anthem/str-amplifier-noir

Noż panie idealnie pan trafiłeś ale za tani ten Projektor???

Gratki za poczucie Humoru ???

5.0.2 wystarczy na 2,85x3,20m suba nie potrzebuje, tz nie twierdze i nie mówię ze nie ale obejrzałem pare filmów i na w Midway jest wystarczająco...

6C821A7D-9C7B-458E-822B-3C46A3088E72.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.