Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  574 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Krzysiek H napisał:

które naimy masz na myśli? 

Mam na myśli ogólnie naima którego polityka cenowa jest zdecydowanie przesadzona w stosunku do tego co może zaoferować. Słyszałem może niewiele naimów jednak wystarczająco aby zaliczyć tego producenta do przeciętnej jakości brzmienia którego całokształt broni się jedynie z dostosowanymi kolumnami jak ProAc, Neat czy Focal.

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Tal napisał:

Mam na myśli ogólnie naima którego polityka cenowa jest zdecydowanie przesadzona w stosunku do tego co może zaoferować. Słyszałem może niewiele naimów jednak wystarczająco aby zaliczyć tego producenta do przeciętnej jakości brzmienia którego całokształt broni się jedynie z dostosowanymi kolumnami jak ProAc, Neat czy Focal.

To te kolumny raczej bronią tę markę, bo jak to ma się obronić? Przecież to żart jest 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Tal napisał:

Mam na myśli ogólnie naima którego polityka cenowa jest zdecydowanie przesadzona w stosunku do tego co może zaoferować. Słyszałem może niewiele naimów jednak wystarczająco aby zaliczyć tego producenta do przeciętnej jakości brzmienia którego całokształt broni się jedynie z dostosowanymi kolumnami jak ProAc, Neat czy Focal.

LOL

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 30 lat temu, mieszkałem wtedy w bloku i miałem piętro niżej upierdliwą sasiadkę, starszą panią z córką, chodziła na skargi na mnie, przeszkadzało jej że spuszczam wodę w toalecie po 22. Kiedyś zapukała i zapytała czy może posiedzieć bo nie ma klucza do mieszkania. Wpuściłem oczywiście, w końcu starsza pani. Poszła do łazienki zrobiła gościnnie koopę, nie spóscila wody, wyszła wyciągnęła klucze z torebki i poszła do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Tal napisał:

Jesteś małolatem który nie potrafi zrozumieć rzeczywistości w której takie komentarze tylko dowodzą twojej niedojrzałości.

Tal, podobno mężczyzna rozwija się do 12 roku życia, a później tylko rośnie. Jeśli to prawda to wszyscy na tym forum jesteśmy niedojrzali,  kobiet na audiostereo to ze świecą trzeba szukać. 

Edytowane przez Krzysiek H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne masz doświadczenia może z żałosnymi amatorami klamotów z bombastycznymi cenami w których mógłbyś dorobić jakąś równie błyskotliwą historię o patusach którzy zaprosili cię na małą sesję wypróżniowo-wyciszającą też przeżyłeś?

46 minut temu, Krzysiek H napisał:

Tal, podobno mężczyzna rozwija się do 12 roku życia, a później tylko rośnie. Jeśli to prawda to wszyscy na tym forum jesteśmy niedojrzali,  kobiet na audiostereo to ze świecą trzeba szukać. 

Owszem życie człowieka w sensie naukowym podzielone jest na etapy naszego rozwoju jednak mój komentarz odnosił się do prawdopodobnie pełnoletniej osoby mającej już za sobą wszelkie dojrzewające sprawy choć tego nie wiem ale używającej gówniarskiego zwrotu "lol" ot tyle.

Nie zgadzam się również z twoją tezą jakoby mężczyzna rozwijał się tylko do 12 roku życia... czy nie oznaczałoby to że mężowie w związkach to niedojrzałe, nieodpowiedzialne dzieci? Ogromna to bzdura co napisałeś bo życie człowieka to ogólnie ciągły rozwój który możesz nawet zaobserwować w tym durnym bądź co bądź hobby bo brzmienie które na początku cię jarało już jest tylko wspomnieniem do którego nie wrócisz bo przecież kupiłeś naima za miliony złotówek...

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia oczywiście była prawdziwa. Wydaje mi się że kluby na tym forum służą wymianie doświadczeń z pudełkami producenta. Czasami ktoś o coś zapyta i uzyska poradę. Czasami też ktoś gościnnie wejdzie do danego klubu, zrobi koopę i sobie pójdzie, a smród pozostanie. 

Edytowane przez Krzysiek H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że miałem naima i mam zamiar kupić naima więc wyzwolony smród jest tylko i wyłącznie Twoją projekcją na mojej opinii więc odpuść sobie te gówniane analogie bo nie zamierzam czytać twoich fascynujących historii które miałeś przyjemność bądź nie przeżyć.

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Tal napisał:

Tak się składa że miałem naima i mam zamiar kupić naima więc wyzwolony smród jest tylko i wyłącznie Twoją projekcją na mojej opinii więc odpuść sobie te gówniane analogie bo nie zamierzam czytać twoich fascynujących historii które miałeś przyjemność bądź nie przeżyć.

Super, wszystkiego najlepszego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa seria z 3 na początku ogłoszona, a tu cisza. Mam nadzieję że to nie przez krótką pyskówkę na forum, której chciałem zapobiec żartem o facetach (usłyszanym w radiowej 3 od Marka N), ale się nie udało. 

Nowa, ogłoszona seria wyceniona niżej od wcześniejszych spekulacji, dla mnie i tak za wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ta cena... Produkt dla bardziej zamożnej grupy miłośników marki. W tej kasie raczej bym się rozglądał za używaną serią "old" 500. 

Póki co pozostaje mi cieszyć się (prze) zacnym jak dla mnie setem 282/250. Świetnie napędza Arcady3.5 💪

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wart jest tyle ile ktoś za niego jest zdolny zapłacić. Pasja lub zamiłowanie do marki potrafią zdziałać finansowe cuda 😉

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, muzofan napisał:

Wart jest tyle ile ktoś za niego jest zdolny zapłacić.

To jest wyświechtany slogan dla idiotów 🙂 

Może inaczej - dla tych, którym chce się wcisnąć towar wyceniony na krocie jego realnej wartości.

Edytowane przez Adasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Adasza napisał:

To jest wyświechtany slogan dla idiotów 🙂 

Może inaczej - dla tych, którym chce się wcisnąć towar wyceniony na krocie jego realnej wartości.

To ile jest realnie wart? 

Edytowane przez Krzysiek H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adasza napisał:

To jest wyświechtany slogan dla idiotów 🙂 

Może inaczej - dla tych, którym chce się wcisnąć towar wyceniony na krocie jego realnej wartości.

A najczęściej twierdzą tak Ci, których na niego nie stać...

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, muzofan napisał:

A najczęściej twierdzą tak Ci, których na niego nie stać...

A tak najczęściej twierdzą Ci, którzy wydają kupę szmalu, który później próbują "usłyszeć" i w życiu nie przyznają się, że dali się wydymać bajkopisarzom z kolorowych pism 🙂Podobnie z jest z kablami - wciąganie kasy od nieświadomych jelonków, które później latają po forach i się chwalą, że mają USB za 1000 zł i głośnikowe za 5000. A kolumny i wzmacniacz... też za 5000 🙂 

7 minut temu, puszkin napisał:

60 tys nie jest wart tak jak każdy inny sprzęt swojej katalogowej ceny. 

Ale jedni trochę przesadzają z marżą a inni traktują nas jak idiotów. Nie zmiana to faktu, że nie kupuję nowego sprzętu, czytaj - nie będę utrzymywał wszelakiej maści bajkopisarzy, pokroju Pacuły itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasza, jeśli zagłębić się bardziej w zagadnienie, o którym piszesz to możemy przywołać więcej przykładów ..Np zegarki Rolex, dlaczego są takie drogie?? Itd itd.

 

Bardzo się cieszę z faktu, iż Naim nie został kupiony przez jakiegoś potentata jak Samsung itp .. ze względu na np. problemy finansowe. Naim napewno nie leży na „ulicy”, jest szanująca się marka, która również świadczy serwis na poziomie… za to wszystko my klienci płacimy.

Edytowane przez Kacper525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.05.2023 o 07:19, Krzysiek H napisał:

Nowa seria z 3 na początku ogłoszona, a tu cisza.

Trzeba poczekać, aż jakieś salony w kraju będą miały jaja aby je zakupić. Z samego wyglądu za wiele wniosków co do brzmienia tych nowości nie wyciągniemy. Z pewnością brzmienie jest jakieś, ma charakter, jak to u Naima. 

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.