Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  574 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Richard D.

"mam informację, że od końca tego miesiąca nie będzie można już zamawiać następującego zestawu; NAC 282 + NAPSC, NAC 252, NAP 250DR, NAP 300DR, XPS DR, SUPERCAP DR, HICAP DR. Ilości są ograniczone, więc przydziały są na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Oczywiście wsparcie posprzedażowe dla tych produktów będzie kontynuowane jak zwykle.

ND5XS2 i NDX2 kontynuują i pozostają częścią gamy. W asortymencie oddzielnych modeli nadal znajdują się modele NAIT 5SI, NAIT XS3 oraz Supernait 3, Statement i 500. Unitis i Mu-Sos działają jak poprzednio.

Przedwzmacniacz strumieniowy Naim NSC 222 zastąpił NAC-N272.

Wydaje się, że streamer Naim NSS 333 znajduje się obecnie gdzieś pomiędzy NDX2 a ND555 w tym zakresie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście liczę na lekki „wysyp” ND555 🙏🤩

9 godzin temu, Krzysiek H napisał:

"Roger Waters po raz kolejny wywołał burzę. Dawny muzyk Pink Floyd wystąpił w berlinie w stroju przypominającym nazistowskiego oficera SS." 

W Amsterdamie tez w tym płaszczu wystąpił. Cały koncert odebrałem jako anty - wojenny i przeciwko przemocy na świecie 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2023 o 08:32, Tal napisał:

Jesteś małolatem który nie potrafi zrozumieć rzeczywistości w której takie komentarze tylko dowodzą twojej niedojrzałości.

mam prawie 50 lat ziomek. Ty jesteś dla mnie człowiek bez klasy, który pitoli jakieś komunały w fajnym klubie. nic o mnie nie wiesz i nabierasz się na pozory. 

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dekoracja napisał:

mam prawie 50 lat ziomek. Ty jesteś dla mnie człowiek bez klasy, który pitoli jakieś komunały w fajnym klubie. nic o mnie nie wiesz i nabierasz się na pozory. 

Pokazałeś już swoją klasę i dojrzałość jak wyskoczyłeś jak karp z wanny z tym "LOL".

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Artistplant napisał:

Hej, możecie polecić jakis serwis na Śląsku? Padł szwagrowi Unity… wielkie dzieki

Nie miałem potrzeby korzystać, ale słyszałem o Audio Elysium, chyba Wrocław. Na Górnym Śląsku nikogo od Naima niestety nie znam. 

Pozdrawiam ziomka 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Przestroga dla tych, którzy chcieli/planowali do swoich systemów zakup kabli Witch Hat.
Wygląda na to, że firma nie realizuje złożonych i opłaconych zamówień, jest również kłopot z komunikacją i zwrotem wpłaconych pieniędzy!!!

Info z Naimowskiego fanpage:

https://www.facebook.com/groups/1061888797212420?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=6380911435310103

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, stach_s napisał:

UWAGA!!!

Przestroga dla tych, którzy chcieli/planowali do swoich systemów zakup kabli Witch Hat.
Wygląda na to, że firma nie realizuje złożonych i opłaconych zamówień, jest również kłopot z komunikacją i zwrotem wpłaconych pieniędzy!!!

Info z Naimowskiego fanpage:

https://www.facebook.com/groups/1061888797212420?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=6380911435310103

 

A maile przysyłają i namawiają do zakupu, z komunikacją u nich zawsze było źle. Ciekawe czy ktokolwiek dostał te nowe spectre. 

Edytowane przez Krzysiek H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie udało się, pojawiła się okazja odkupienia od dystrybutora ex-demo ND555, z której skorzystałem😀.

Stoi na półce i się rozgrzewa, na temat zmian będę mógł nieco później coś powiedzieć, natomiast na wstępie mogę dodać, iż jest zdecydowanie bardziej muzykalny, dając więcej detali w porównaniu do NDX2.

Co ciekawe i czego nie wiedziałem, stópki w serii 500 są kompletnie pozbawione elementów gumowych dając owej serii niezły poślizg. Na szklanych pólkach, podłączając przewody trzeba drugą ręka przytrzymywać, w przeciwnym razie jeździ jak na łyżwach 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kacper525 napisał:

Na szklanych pólkach, podłączając przewody trzeba drugą ręka przytrzymywać, w przeciwnym razie jeździ jak na łyżwach 😅

No kurna, iście inżynierskie podejście do tematu. Zwłaszcza za te pieniądze. Chyba, że trzymanie ręką ma poprawić brzmienie i był to celowy zabieg;) Wtedy już mnie tu nie ma:) Pozdrawiam, Tomek.

 

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kacper525 napisał:

Panowie udało się, pojawiła się okazja odkupienia od dystrybutora ex-demo ND555, z której skorzystałem😀.

Stoi na półce i się rozgrzewa, na temat zmian będę mógł nieco później coś powiedzieć, natomiast na wstępie mogę dodać, iż jest zdecydowanie bardziej muzykalny, dając więcej detali w porównaniu do NDX2.

Co ciekawe i czego nie wiedziałem, stópki w serii 500 są kompletnie pozbawione elementów gumowych dając owej serii niezły poślizg. Na szklanych pólkach, podłączając przewody trzeba drugą ręka przytrzymywać, w przeciwnym razie jeździ jak na łyżwach 😅

👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, tomek11 napisał:

No kurna, iście inżynierskie podejście do tematu. Zwłaszcza za te pieniądze. Chyba, że trzymanie ręką ma poprawić brzmienie i był to celowy zabieg;) Wtedy już mnie tu nie ma:) Pozdrawiam, Tomek.

 

Najlepsze są 4 śruby tranzytowe, które trzeba od spodu wykręcić przed podłączeniem oraz przed transporterem (przeprowadzka, serwis itp) wkręcić z powrotem. Podobnie ma się sytuacja w przypadku przedwzmacniacza 552,,, podejrzewam, ze na gładkiej powierzchni również się śliska 😅

spacer.png

spacer.pngspacer.png

akcesoria takie jak: metalowy pilot oraz kabel din hi-line są nowe / nie używane 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje👌
Fakt, cena detaliczna powala, natomiast dając w rozliczeniu NDX2 dopłaciłem zdecydowanie mniej niż połowę owej ceny😉. Duży ukłon w stronę dystrybutora i sklepu a i być może FNCE, który jest w większej mierze udziałowcem Latham audio .

Edytowane przez Kacper525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adasza napisał:

W ludzką głupotę, a w co? 🙂 

W polemikę raczej wdawać się nie chcę,  natomiast uważasz ludzi, którzy kupują sprzęt audio za głupich ?

Co prawda osobiście przez długi czas szukałem „okazji” bo cena wyjściowa była dla nie do przeskoczenia, natomiast nie uważam ze jest to ludzka głupota - kupowanie audio, czy innych dóbr.

1 godzinę temu, Krzysiek H napisał:

Kacper już jest to później? Skrobnij coś. 

U nas mega upały także postaram się dziś usiąść na kanapie i posłuchać 🌞. Natomiast wczoraj wieczorem  podłączyłem sobie słuchawki i kopara mi opadła, zagrały jak dwu lub trzykrotnie droższe  słuchawki; przestrzeń, dynamika, rozlokowanie instrumentów , detali odbywa się z taka precyzja, iz nie spodziewałem się takich wrażeń po HD820.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.