Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatnio obejrzane.


lucmaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądał ktoś następujące filmy : "Wściekły Nick","John Wick 2"bo zbliżają się premiery płytowe warto kupić ?

A hakera z 2015 ktoś z was ogladał bo ma mieszane noty?

 

Wick jest całkiem niezły. Bez szału ale wg mnie - lepszy od tych wszystkich wysilonych Obcych, Arturów, Wonderów i innych Obrońców galaktyki. Tylko, że jak nie kupuję DVD(czy co tam się teraz kupuje) W kinie "w tanią środę" albo na kartę Cinema City spokojnie można(było) zobaczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dzarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chappie, reż. Neill Blomkamp (ten od Dystrykt 9 i Elizjum)

Film jest z 2015 roku i jakoś mi wcześniej umknął... historia luźna, czasami wykręcona ale co najważniejsze to trzeba film obejrzeć do końca aby go docenić.

Polecam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

7673495.3.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Wick: Chapter 2

 

Wróciłem z kina: Fantastyczna dynamika... wyrafinowany sposób na masową rzeź (pomysł na ile sposobów można użyć ołówka robi wrażenie :) ). Kiedyś Rambo był wyznacznikiem liczby wystrzelanych przeciwników - dziś to John Wick - robi to szybciej, precyzyjniej i z dużo większą nonszalancją. Widowisko niby kameralne ale w kinie jednak najlepiej to zobaczyć.

 

Koledze kivlov - z pewnością się spodoba :)

 

Dla mnie ogólnie za płaski i linearny, raczej gry aktorskiej na wysokim poziomie nie uświadczysz - ale polecam, aby obejrzał go Tom Cruise - może by się czegoś nauczył jak się teraz robi widowiskowe filmy pełne akcji.

 

8,5/10 - jako czysta rozrywka...

 

Oglądałem i mam podobne zdanie. Film totalne nieporozumienie. Zamiast oglądać lepiej byłoby włączyć Call of Duty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest z 2015 roku i jakoś mi wcześniej umknął... historia luźna, czasami wykręcona ale co najważniejsze to trzeba film obejrzeć do końca aby go docenić.

 

No i koniecznie dla fanów Die Antwoord :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haker z 2015 taka bajeczka ale mi oglądało się bardzo przyjemnie. Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wonder Women,

podniosła muzyka w każdej, nawet drobnej scenie. To pierwsze i ostatnie spostrzeżenie z tzw."analizy".

Dalej mózg mi się wyłączył.

Okropny kicz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka filmów

 

Polecam do obejrzenia:

1. Moonlight (Moonlight, 2016)

Dramat prod. USA

 

2. Resident Evil - Wendetta (Resident Evil - Vendetta, 2017)

Horror, anime prod. Japonia

 

3. Służąca (Ah-ga- ssi lub The Handmaiden, 2016)

Dramat prod. Korea Południowa

 

4. To tylko koniec świata (Juste La Fin Du Monde, 2016)

Dramat prod. Francja, Kanada

 

5. Odyseja (L'odyssee, 2017)

Biograficzny prod. Francja

 

 

Można obejrzeć:

1. Lekarstwo na życie (A Cure For Wellness, 2016)

Horror prod. Niemcy, USA

 

2. Life (Life, 2017)

Thriller, Sci-fi prod. USA

 

Nie polecam:

1. Jej twarz (The Last Face, 2017)

Dramat prod. USA

 

2. Magellan (Magellan, 2017)

Sci-Fi prod. Australia, USA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriots Day

 

 

lekko mnie zmiażdżył

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko mnie zmiażdżył

 

Prawdziwa historia faktycznie miażdży.

Film, to propaganda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reż. Neill Blomkamp (ten od Dystrykt 9 i Elizjum)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Artur: Legenda miecza

 

Wyszła z tego kolejna gra komputerowa.

 

No tak - w tej kwestii muszę się zgodzić - finałowa scena walki niczym z Biablo! - ale za to jak efektowna! :). Większość walk na poziomie Matrixa Neo vs agent Smit. W dodatku film jest nie równy pod względem tempa i sposobu realizacji: sceny baśniowe są urocze - dopracowane i świetnie zmontowane, ale niestety sceny ucieczek i potyczek ulicznych są po prostu prostackie: "ustawmy pięć kamer, wy przebiegniecie przewracając wszystko, ty upadniesz a ty kogoś kopniesz, a potem to fajnie zmontujemy" - jak przy "Przekręcie" to było świetne, przy "Sherlockach" wyborne i zabawne dzięki Downey`owi, a przy "U.N.C.L.E." było osnute intrygą - to tu jest po prostu żałosne... Nie TA bajka...

Natomiast na plus: Jude Law - potwierdził, że jest genialnym aktorem. Cała fabuła jest magiczna i bajeczna (Nawet nie wiem czemu to jest Król Artur, a nie np. Zygfryd?) i to w dobrym stylu. Widowisko na dużym ekranie można spokojnie zaliczyć do udanych. Bohaterowie nakreśleni czytelnie. Pomysł z dodaniem dowcipnego żargonu w średniowieczną otoczkę - całkiem sprawne :)

 

w/g mnie 6/10 - (dla oczekujących kina rozrywkowego nawet 7/10)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam film Extortion 2017, fajny thriller w stylu Uprowadzonej. Mojej kobicie też się podobał, a ona za takim kinem nie przepada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Life - 2017 - już było tu ale mnie się podobał więc polecam - jakby ktoś szukał napisów to ona na napi....... są tylko trzeba inaczej szukać. Ja długo nie oglądałem bo myślałem ze nie ma napisów:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Life też mi się podobał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzało sie Szybcy i wściekli 8, cóż , dla fanów serii napewno ok Oki, efekty jak zawsze super , wiadomo jedni po 15 minutach wyłączą bo ilość bajek tu jest ogromna. Dla mnie Jason Statham w tym w filmie wymiata, z tym angielskim akcentem, sceny z dzieckiem w nosidełku to sie uśmiałem:) Rozczarowanie to Charlize Theron, tak jak zawsze podobała mie sie w filmach i jako kobieta, tu nie umię na nia jakoś patrzeć:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marteo1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość bajek tu jest ogromna

 

o zdecydowanie - np lewarki mechaniczne , przestawiły sie w pozycie "drive" za pomocą softu , i za pomocą softu kierownice wykonały skręt

 

normalnie voodoo czyż nie ? :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wonder Woman.

 

Zakładałem że to kino dla 16/17 latka ale im bliżej końca tym bardziej było to kino dla 13/14.

Kicz okrutny !

 

 

Ostatnia Rodzina

 

Film o rodzinie Beksińskich.

Powiedział bym że film bardzo dobry ale postać Tomka Beksińskiego, chyba specjalnie zmieniona by wywołać sztuczny szum w okół filmu.. Przyjaciele Tomka i jego współpracownicy bardzo negatywnie się to przyjeli..

Za tą zagrywkę duży niesmak i minus dla producentów.

Aktorsko super, podobało mi się przejście z 1977 do 1999

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rambo54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie smutno sie ogląda . "upadek" przyzwoitych aktorów , pod koniec swojej kariery

 

możnaby śmiało ogłosić konkurs , kto wytrzyma dłużej , przy "dziele" , - "Jak dogryźć mafi"

 

u mnie 17 min - kto lepszy ? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lekarstwo na Życie" niby horror ale nic w nim nie straszy nie trzyma napięcia. Jest kilka dobrych zwrotów w sanatorium jak np. przewierca mu zęba na wylot ale nic poza tym film nudny i długi. Ogólnie zawiodłem się myślałem że będzie dobry horror

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Azyl ( Zookeeper's Wife)

Warty obejrzenia obraz prawdziwych bohaterów czasów wojny. I to na dodatek Polaków.

Właścicieli warszawskiego zoo, którzy w czasie wojny przechowywali w nim Żydów których sami wywozili z getta.

Niesamowite, że taki film powstał w USA. Nie ma w nim ani jednej sylwetki Polaka zdrajcy a wszyscy Niemcy są źli.

Film trochę zbyt cukierkowaty ale... niech tam. Ważne że powstał i da się go z przyjemnością obejrzeć.

 

Namawiam do obejrzenia filmu, którego wprowadzenia na ekrany odmówili wszyscy francuscy dystrybutorzy kinowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Время первых

 

"czas pierwszych" 2017

 

Tym razem nie wrzucam trailera - ponieważ zbyt wiele ukazuje z ciągłości wydarzeń. Lepiej się ogląda nie wiedząc jaki jest finał (tak wiem - film jest na faktach i wszystko można wygooglować - ale odradzam przed obejrzeniem filmu)

technicznie: perfekcja

historia: na faktach - życie pisze najlepsze scenariusze

reżyseria: "poprawna", nieco szkolna i bez zaskoczenia - ale taki pewnie był zamysł propagandowy.

aktorsko: Vladimir Ilin - rewelacja! pozostali - nie odstają :)

 

Nieco dłużyzn, nieco zbyt linearnie, czuje się wybielający charakter realizm stosunków w radzieckiej drabinie władzy. Mimo to - ogląda się dobrze i nazwałbym go rosyjskim "Apollo 13" XXI wieku.

 

8/10

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Zaginione miasto Z

 

Fajne zdjęcia i gra przyzwotia gra aktorów. Na plus też to, że nie jest kolejna przesłodzona historyjka.

Ale brakuje jednak wciągającego napięcia.

 

Ghost in the Shell.

 

Oj słabiutko. Lucy w podobnej tematyce i z tą samą aktorką był filmem o niebo lepszym.

Tu mamy fajne zdjęcia, dobre efekty dźwiękowe i..... i tyle.

Przewidywalne toto i schematyczne okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend udało mi się zobaczyć dwa przyjemne filmy, nie są to jakieś wielkie dzieła, ale oglądało się bardzo przyjemnie. Gifted 2017 i Going in Style 2017. Na luźny wieczór polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Jak ktoś lubi twórczość filmową Chrisophera Nolana powinien się wybrać do Imaxa na Dunkierkę. Jeden warunek, należy wcześniej uprosić menedżera żeby głośność dano na full lub zamówić sobie osobny seans dla wtajemniczonych ;) Tak ten film z muzyką Hansa Zimmera musi! być oglądany na największym ekranie i z najgłośniej puszczanym dźwiękiem. Fantastycznie prowadzone trzy wątki które potrafią zejść się w jeden, bardzo dobre spojrzenie na zachowanie ludzkie w sytuacjach ekstremalnych, kapitalne niektóre wręcz piękne mimo okrutnego tematu wojennego ujęcia; tyle na początek. Wydawało by się że Hans Zimmer przeszedł na łatwiznę przemycając 60% swojej muzyki-jej ducha choćby z filmu Interstellar; niesamowita sprawa ale właśnie w tym filmie ta muzyka jeszcze lepiej współgra z obrazem do niego podłożona! Może to moja naiwność muzyka niby prosta ale czuję że za tą synergię sypnie się Oskar.

 

Powtórzę nie chodźcie na ten film do mniejszych kin po prostu coś w życiu was ominie bezpowrotnie, żadne późniejsze oglądanie w domu na super wypaśnym sprzęcie nie odda ręki mistrzów tak doskonale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyka niby prosta

Bilety na film mam już zarezerwowane na jutro - więc do niego w tej chwili się nie odniosę, ale nawiązując do głównego nurtu Twojego wpisu: parę dni temu odsłuchałem na Tidalu cały soundtruck - pomyslałem: albo Zimmera pojeb.. na starość i wziął się za muzykę eksperymentalną albo jest geniuszem i do niesamowitego obrazu stworzył niesamowita ścieżkę dźwiękową... (te pseudo syreny w tle rozpierd... czaszkę)... Nie mogę się doczekać seansu...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunkierka lepsza od Batmanów i Incepcji. Zimmera nie lubię ale w tym filmie jego muzyka jest świetna i można uznać Hansa za współtwórcę dzieła.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.