Jump to content
lucmaster

Ostatnio obejrzane.

Recommended Posts

W dniu 12.11.2019 o 13:42, Meloman napisał:

Są momenty, że Kijanka wręcz wygląda groteskowo.

On zawsze wyglądał i wygląda groteskowo. Może przez to, że nawet chodzić nie umie. Czasami się zastanawiam ile zepsuł swoim kołkowym graniem Matrixa, na ile mógłby być film lepszy.

Sukces oznacza robienie zwykłych rzeczy – niezwykle dobrze

W dniu 15.11.2019 o 09:26, lolek126 napisał:

Obejrzałem na BR ostatnią odsłonę Man In Black jak dla mnie film w podobnym klimacie do poprzednich części, więc dla tych co wcześniejsze trzy części były warte obejrzenia to i ta podejdzie. Nie licząc tego, że w moim odczuciu brakuje W. Smitha, ale bohaterowie filmu mają za to nowsze zabawki, lepsze efekty i dużo akcji. Pod względem wizualnym jak i dźwiękowym, film według mnie spełnia oczekiwania i oglądający powinni być zadowoleni. Natomiast patrząc całościowo poprzednie części bardziej do mnie przemawiały i bardziej się bawiłem oglądając wcześniejsze części tego filmu.

Jako ciekawostkę dodam, że u nas nie wyszła na bluray druga część Facetów w Czerni z lektorem. Tylko napisy.

10 godzin temu, Mateusz80 napisał:

Jako ciekawostkę dodam, że u nas nie wyszła na bluray druga część Facetów w Czerni z lektorem. Tylko napisy.

Zawsze chcemy się wyróżnić 🙂

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

Rambo - Last Blood - dla mnie BOMBA !!! Podstarzały John Rambo, choć już nieco złagodniał jest nadal w znakomitej formie !!! 💪

Film uświadamia dlaczego tak ważna i konieczna jest budowa MURU Trumpa na granicy z Meksykiem !!! 👍

• Haha 1

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Ja ze swojej strony moge polecic:

- Official Secrets - obejrzalem siedzac na krawedzi lozka 🙂 Doskonala gra aktorska, brytyjski akcent, zwroty akcji itd

- Doctor sleep - nie jestem super fanem horrorow ale ten przypadl mi do gustu

- The King - juz polecany na forum. Moge tylko podbic. 

Irlandczyk - bardzo dobrze mi się oglądało.

• Like 1

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

W salonie: foobar2000, pcm2704, Onkyo A-5VL i Monitor Audio MR4; w sypialni: Onkyo CS-545; do filmów: Sony HT-IS100

Film nakręcony tak, że mi szczena opadła. A widziałem już parę rzeczy w życiu. 

OLED + kino domowe i mamy dwie godziny mega rozrywki. Scenariusz naiwny, ale zdjęcia, efekty... Łał! duże ŁAŁ !

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Edited by Therion
  • Like 2

W dniu 10.12.2019 o 11:30, marian.ch napisał:

Rambo - Last Blood

Byli już Stallone i Rambo, Shwarzenneger i Terminator, była też Drużyna A - pora na Lindę i Psy 3.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

W salonie: foobar2000, pcm2704, Onkyo A-5VL i Monitor Audio MR4; w sypialni: Onkyo CS-545; do filmów: Sony HT-IS100

23 godziny temu, Therion napisał:

OLED + kino domowe i mamy dwie godziny mega rozrywki. Scenariusz naiwny, ale zdjęcia, efekty... Łał! duże ŁAŁ !

Hidden Content

Tylko w 4K...

6 godzin temu, szymon1977 napisał:

Byli już Stallone i Rambo, Shwarzenneger i Terminator, była też Drużyna A - pora na Lindę i Psy 3.

Rambo wyszedło OK, A-team też, Terminatora nie oglądałem a Psy zapowiadają się ciekawie.

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

W dniu 15.12.2019 o 18:20, jacekm22 napisał:

Tylko w 4K...

Tam jest tyle akcji, ruchu, że niekoniecznie 🙂 

Obejrzałem w 4K i HDR (tak podaje Netflix)

Bardzo dobra rozrywka bez zagłębiania się w treść 🙂 

W dniu 14.12.2019 o 19:00, Therion napisał:

Hidden Content

To chyba muszę zrobić drugie podejście bo zasnąłem na nim 😉

• Haha 2

Ja też nie dałem rady do końca obejrzeć.

• Like 2

Video;TV LG79",Epson eh-tw7300, adeo130" Audio;CD, BD, AVR, PM, MM; Marantz.

Kolumny; Wharfedale Diamond 10.

W dniu 14.12.2019 o 19:00, Therion napisał:

Hidden Content

Zacząłem go oglądać, ale przez pierwsze 15 minut związanych głównie z pościgiem mocno mnie zmęczył. Dodatkowo humor kompletnie nie w moim stylu, ale to wiadomo - sprawa gustu.

W dniu 19.12.2019 o 11:55, Meloman napisał:

Zacząłem go oglądać, ale przez pierwsze 15 minu

ale wypowiedż trwa 3 min

a film 3 min 20 sek

😆

Ktoś nieistotny staje, ma zabłocone usta, terroryzuje zgraję, mieć powinien wszędzie lustra.

Jak epileptyk stary trzęsie się i bluzga, bo inny go nie słucha, nie u wszystkich woda w mózgach.

eeee, dobra

za duzo okien otwarłem

to nie tu miał być ten wpis

😛

Ktoś nieistotny staje, ma zabłocone usta, terroryzuje zgraję, mieć powinien wszędzie lustra.

Jak epileptyk stary trzęsie się i bluzga, bo inny go nie słucha, nie u wszystkich woda w mózgach.

1 godzinę temu, billy idol napisał:

to nie tu miał być ten wpis

Soko. A film obejrzałem do końca i nie były to moje klimaty. Nie moje kino (rozrywkowe).

2 godziny temu, Meloman napisał:

A film obejrzałem do końca

ja też

choć z lekkim trudem

ten rodzaj humoru - kreowanego jakby na siłe - nie za bardzo mi odpowiada

2 godziny temu, billy idol napisał:

choć z lekkim trudem

ten rodzaj humoru - kreowanego jakby na siłe - nie za bardzo mi odpowiada

Miałem podobnie. Dla mnie jak cały czas ten film delikatnie męczył. Niby w miarę znane nazwiska, pewnie spory budżet sądząc po zdjęciach, scenografii i efektach - ale jednak bez emocji i błysku.

A ja polecam całkiem dobry film/dokument Dwóch Papierzy oraz bardzo dobry Apollo 11...

Scena ze startującą rakietą rewelacja (dość dobrze zmusi subwoofer do pracy 😁 )...

Wczoraj byłem na ostatniej części Gwiezdnych Wojen w atmosie i tak pod względem jakości dźwięku to nie ma co liczyć, że na nośnikach fizycznych będzie lepiej niż do tej pory mieliśmy we wcześniejszych częściach. Natomiast sam film to ja mam mieszane uczucia, bo z jednej strony niby ok, a z drugiej strony liczyłem na coś lepszego, patrząc, że to już ostatnia odsłona tej Sagi. Było kilka dziwnych rzeczy, nie będę pisał o co chodzi, bo jeszcze wielu pewnie przejdzie się do kina, aby obejrzeć ten film, nie mniej jednak jako podsumowanie tego co człowiek zaczął oglądać jako kilkunastoletni chłopak, a skończyło się, mając dobre ponad 40 lat to uważam, że na pewno warto iść do kina i obejrzeć ten film. W końcu to część naszego życia, oczywiście dla tych co lubią SW, więc skoro zaczęliśmy oglądać te filmy w kinie to i moze fajnie jest zakończyć to w kinie.
Fajne jest to, że tak jak na wcześniejszej części tak i teraz, na sali byli ludzie od kilkunastu lat po dobre 60 i to widać jak ludzie się przywiązali do SW i jak sobie cenią te filmy.

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

Mnie tam, ta saga nigdy nie urzekła.

Za to serial Mandalorian, już tak.

Wczoraj zakończyłem oglądać, świetny serial.

Taki, Wiedźmin w przyszłości

• Like 1

Video;TV LG79",Epson eh-tw7300, adeo130" Audio;CD, BD, AVR, PM, MM; Marantz.

Kolumny; Wharfedale Diamond 10.

Rozdano Złote Globy

Hidden Content

Ponieważ dobre kino nie dzielę na artystyczne czy rozrywkowe, bo w obu zdarzają się pozycje wybitne, jak i zwyczajne gnioty, sięgnąłem wczoraj wieczorem po to drugie - reprezentowane przez "Angel has fallen" i powiem krótko: Poziom skretynienia hollywoodzkich scenariuszy osiągnęło dno. Gorzej to już być nie może.

W dniu 19.12.2019 o 11:55, Meloman napisał:

Zacząłem go oglądać, ale przez pierwsze 15 minut związanych głównie z pościgiem mocno mnie zmęczył. Dodatkowo humor kompletnie nie w moim stylu, ale to wiadomo - sprawa gustu.

było trzeba oglądać ostanie 15 min i byłoby git... ja tak zrobiłem.

9 godzin temu, fetek napisał:

było trzeba oglądać ostanie 15 min i byłoby git... ja tak zrobiłem.

Filmy staram się oglądać jednak w całości. Poza tym przeczytaj proszę kolejny mój post na temat tego filmu.

W dniu 6.01.2020 o 13:19, Meloman napisał:

Poziom skretynienia hollywoodzkich scenariuszy osiągnęło dno. Gorzej to już być nie może.

To Ty chyba "Irlandczyka" nie widziałeś :-))))

Smuga cienia spowija..;-)