Skocz do zawartości
IGNORED

Tact / Lyngdorf - KLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, szczypior88 napisał:

Halo klubowicze. Nadchodzi czas, że życie weryfikuje plany dlatego jak ktoś jest zainteresowany to do sprzedania mam swój zestaw Lyngdorfa. 

Wzmacniacz TDAI 3400

Odtwarzacz CD-2

Stan absolutnie idealny, ori kartony. 

Nie wierzę jak to możliwe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, maciekplacek napisał:

Nie wierzę jak to możliwe 🙂

Kasa na rozwój firmy potrzebna. 

Jak już wspominałem w SMS. Jeżeli odpalą mi 2 tematy to ogłoszenie będzie nieaktualne bo szczerze mówiąc nie chciałbym rezygnować z setupu bo nie specjalnie  widzę alternatywę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szczypior88 napisał:

Kasa na rozwój firmy potrzebna. 

Jak już wspominałem w SMS. Jeżeli odpalą mi 2 tematy to ogłoszenie będzie nieaktualne bo szczerze mówiąc nie chciałbym rezygnować z setupu bo nie specjalnie  widzę alternatywę

Ja muszę poszukać alternatywę dla mojego 1120. Już dawno miałem coś z tym zrobić ale jakoś czasu brakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.05.2021 o 11:52, szczypior88 napisał:

Kasa na rozwój firmy potrzebna. 

Jak już wspominałem w SMS. Jeżeli odpalą mi 2 tematy to ogłoszenie będzie nieaktualne bo szczerze mówiąc nie chciałbym rezygnować z setupu bo nie specjalnie  widzę alternatywę

Nieaktualne🙂 Temat udało się rzutem na taśmę ogarnąć. Lyngdorf zostaje u mnie! 😃😃😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szczypior88 napisał:

Nieaktualne🙂 Temat udało się rzutem na taśmę ogarnąć. Lyngdorf zostaje u mnie! 😃😃😃

No popatrz, ostatnio ktoś pisał w swojej ofercie na OLX, że musi sprzedać DAC, bo zbiera na dom 🙂, wartość DACa 800 zł 🙂 . Gdyby miał TDAI-3400 na sprzedaż, to faktycznie kilka procent wartości inwestycji byłoby warte do rozważania 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, grzegorz napisał:

No popatrz, ostatnio ktoś pisał w swojej ofercie na OLX, że musi sprzedać DAC, bo zbiera na dom 🙂, wartość DACa 800 zł 🙂 . Gdyby miał TDAI-3400 na sprzedaż, to faktycznie kilka procent wartości inwestycji byłoby warte do rozważania 🙂 

No mój zestaw sprawę by załatwił z nawiązką 🙂 taka szybka kryzysowa sytuacja była. Całe szczęście się udało tego uniknąć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szczypior88 napisał:

No mój zestaw sprawę by załatwił z nawiązką 🙂 taka szybka kryzysowa sytuacja była. Całe szczęście się udało tego uniknąć. 

 

no to odetchnęliśmy, już rozważałem zakup 🙂

Edytowane przez maciekplacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mojave napisał:

Czy ktoś ma problemy z wyświetlaczem w TDAI 2170 (lub 3400)?  U mnie wygląda to tak jak na zdjęciach. Czytelność jest słaba szczególnie w przypadku wyświetlania czarnych znaków na białym tle. Zastanawiam się co z tym zrobić.

lyng 001.JPG

lyng 002.jpg

lyng 003.jpg

lyng 004.jpg

lyng 005.JPG

słabo to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przez przypadek wpadł mi w oko Lyngdorf SDAI2175. Z tego co widziałem to spora część ofert dostępnych w PL jest bez pilota, który odleciał samowolnie w siną dal. Czy wzmacniacz bez pilota ma się dostęp do wszystkich funkcji czy też coś jest dostępne tylko z pilota? Na co zwrócić uwagę przy ew. zakupie? Ten model miał jakieś wady, które wychodziłu po jakimś czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma problemy z wyświetlaczem w TDAI 2170 (lub 3400)?  U mnie wygląda to tak jak na zdjęciach. Czytelność jest słaba szczególnie w przypadku wyświetlania czarnych znaków na białym tle. Zastanawiam się co z tym zrobić.
527469935_lyng001.thumb.JPG.825d7be67798645881d3de0e0d0143d8.JPG
614346828_lyng002.thumb.jpg.e61dfaa447e51c18755325b26699a1ed.jpg
1697097785_lyng003.thumb.jpg.e8d3ce1f855f8d2eaf0cb019e9026301.jpg
2045917277_lyng004.thumb.jpg.2d684a1a7167532847b2fd7c4661b2fb.jpg
1747231605_lyng005.thumb.JPG.d2a026b01beeb63f19222f616f3b4b3e.JPG

Miałem to samo w 2170. Rozjaśniony masz na maxa?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Leszekgiertych@ a Ty co końcu kupiłeś, Lyngdorf czy coś innego?

Millennium :)

Porównywałem 3400 z Millennium. Dla mnie wypadł lepiej. W końcu kupiłem używany, Tact Millennium MK2, chce go upgradowac do mk3, choć nie wiem czy to potrzebne. Podłączyłem go coaxialem do Bluesound Node —-> ROON, i mam naprawdę świetny sprzet. Wszystko jest idealne, ROOM PERFECT - zbędny przy tym wzmacniaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Leszekgiertych napisał:


Millennium 🙂

Porównywałem 3400 z Millennium. Dla mnie wypadł lepiej. W końcu kupiłem używany, Tact Millennium MK2, chce go upgradowac do mk3, choć nie wiem czy to potrzebne. Podłączyłem go coaxialem do Bluesound Node —-> ROON, i mam naprawdę świetny sprzet. Wszystko jest idealne, ROOM PERFECT - zbędny przy tym wzmacniaczu.

ciekaw jestem jak to brzmi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.