Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-endowe nowości


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zastępuje go swobodnie taki budżetowy (w Twoim pojmowaniu), dodatkowo już 23 letni ASR Emitter 1.

Ciekawe czy byś je odróżnił w ślepym teście, ba czy byś osróżnil R (🤮) od solidnego Toppinga?

12 minut temu, 747 napisał:

Moja osoba wie jak "coś zrobić"

Aha, Twoja wie ale nigdy nie zrobi.

Dobre, coraz lepsze.

A MOJA to wie jak np. zrobić efektywną i ekonomiczną elektrownię syntezy jądrowej ...ale nie zrobi i już, ale napisać o tym umie i chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, iro III napisał:

wie ale nigdy nie zrobi.

Bądż spokojny, był covid, jest wojna, będzie jeszcze wiele problemów, jako ludzkość kroczymy nad przepaścią, nie zprojektowałem takiego trudnego czasu/środowiska dla okresu w którym miały nastapić moje akurat realizacje..

Normalny, myślący zdrowy człowiek, nie potrzebuje więcej uzasadnienia.

Ja jestem głupcem.

Pół życia zdobywałem wiedzę, aby ją zabrać do ..

Tak ?

......

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, babatular napisał:

Jest mój ulubieniec. 

On jest Twoim, Ty jesteś moim... wszystkie się lubią. Czy to nie wzruszające? 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, iro III napisał:

w ślepym teście

Ślepe testy w okresie, kiedy byłem osłuchany w metalurgiach badając 10 lat od rana do wieczora, przechodziłem 100 procent, wiedząc jakiej firmy przewodnik pracuje, jakiej klasy w hierarchi modeli oraz w którą stronę jest włączony.

Dziś na teraz takiej wrażliwości już nie mam, / nie potrzebuje aż takiej /, ona wróci, w momencie powrotu do tych samych jak wówczas działań, tego się nie zapomina, to są niezwykle głeboko ulokowane odczucia - nie "słyszenia", właśnie odczucia, rozumie się strukturę sygnału, wszelkie cechy charakterystyczne, które są zero-jedynkowo oczywiste.

Wiem i rozumiem jak gra cewka skręcona w lewo jak i w prawo, posłuchaj sam a stwierdzisz i każdy nieodmiennie, że to nie jest to samo.

Przechodząc pomieszczenia AVS pełną charakterystyke systemu mam dostępna po ok 30-40 centymetrowym uchyleniu drzwi pomieszczenia.

To ze wejdę do środka, stane w tym Waszym "idealnym punkcie odsłuchowym" - niczego specjalnego mi nie daje, owszem "widać wówczas dopiero rozlokowanie sceny, to prawda, ale to na nic jeśli system nie gra potrzebnymi, pożądanymi i koniecznymi dla wierności  s k ł a d o w y m i    - a te wraz z wygaszaniem czyli szybkoscią odpowiedzi  - słychać natychmiast, wszelkie naleciałości, strukturalne zniekształcenia i ich przyczyny - również.

Najbardziej wyczulony jestem na tzw prądy wirowe .. ich efekty, niezwykle przykry w odbiorze dźwięk, pozbawiny kompletnie braku płynności jest dla mnie nie tylko nie do przyjęcia, lecz nie do wytrzymania dłużej niz kilkanascie sekund.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, 747 napisał:

był covid, jest wojna

No,no, lata temu przed tym rozpisywałeś tutaj identyczne nabrzmiałe, baloniaste byzydury

 

Ło maatulu ale się wzruszyłem nad tym tekstem powyżej, wcześniej nie doczytanym.

Ja tam się tylko wzruszyłem, ciekawe co specjaliści nauk medycznych na to?

Dobranoc, Osobo, niechaj Ci się śnią kolorowe prądy wirowe i cały rząd ślicznych prawoskrętnych ceweczek, kirunkowa izolacja (o tym zapomniałeś) ..no i oczywiście cudny, lśniący, taki ładny hamerykanski   Re...... 🤮

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

lata temu

Lata temu, posiadałem tylko ostatecznie rozumiane, czy prawie ostatecznie, bo rozwój teoretycznie jest zawsze możliwy, możliwości w zakresie konstruowania przewodników - kabli w oparciu o druty.

Dziś pole dostępnych sensownych działań poszerzone jest, o transformatory oraz baterie kondensatorów, gdzie dysponuje prototypem opracowywanym rok, a budowanym kolejne pół.

To fizycznie jest i czeka na kolejne człony by pracować jako element wzmacniacza.

Już pracowało rok, włączone do gotowej fabrycznej konstrukcji, nie jednej, do wielu, by obserwować efekty.

................

 

Pisałem niedawno, - zatrzymanie się na przewodach, to działanie nie dla mnie, nie czuję się jako ich producent, po prostu, to do mnie nie pasuje, byłoby działaniem na siłę, nie dającym ostatecznej satysfakcji.

Liczą się głosniki i wzmacniacze.

Nikt nie chce płacić za kable, choćby były nie wiem jak doskonałe.

Nawet Sly30 - milioner, napisał niedawno o jakiejś pozycji rynkowej, że cena jest zbyt wysoka.

Kiedy pisał do jakiego modelu Mercedesa się przymierzał, nie informował na temat zbyt wygórowanej ceny, tylko zbytnim upakowaniu elektroniki w konstrukcji, - o ile się nie mylę.

Mercedesa widzą sąsiedzi i znajomi, wzmacniacz i kolumny to najważniejsze rzeczy w salonie, .. kable ?

Co to są kable, .. no.. jakieś druty muszą być by jedno urządzenie z drugim było połączone, - to banał, ale płacić tyle ile kosztuje Mercedes ?

Linia energetyczna ?

Ktoś zwariował ?

100 - 200 000 punktów za  co ?

Druty są przecież w ścianie.. gotowe.. tylko podłączać zmacniacze i gra.. muzyka.. no właśnie czy muzyka ?

 

..................

19 minut temu, iro III napisał:

Dobranoc

Tak kończy się rozmowa z audiofilem.

Technicy potrafią rozmawiać rzeczowo o rozwiązanich, jeden uznaje bez problemu wiedzę i specjalność drugiego.

Oczekiwać podobnego zachowania od audiofila ?

Potrzeba zwariować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 747 napisał:

Linia energetyczna ?

Ktoś zwariował ?

Jak to kto? OSOBA.

Pieprzysz bajki o energiach zasilania, liniach energetycznych a imponuje Ci wzmacniacz, gdzie moduł zasilania, wraz z trafami upchnięto w jedną obudowę z elektroniką sygnałową?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

gdzie moduł zasilania, wraz z trafami upchnięto w jedną obudowę z elektroniką sygnałową

Rynek rządzi się swoimi prawami.

Nie tak dawno na portalu był wzmacniacz Kenwood / firma AGD /,  kultowa prestiżowa integra.. z rozdzielnym zasilaniem.. jaki pech że go nie było w ofercie.. zasilacza..- no wzmacniacz posiada już swoje lata.. podczas exploatacji człon zasilania ok 20kg .. gdzieś się zagubił i przyszły własciciel .. - jakoś zmuszony został sobie poradzić bez niego..

 

Zapytaj Dana zapewne uzyskasz wyjaśnienia z jakiego powodu może jeszcze i inne człony czy tematy wyglądają tak a nie inaczej, tacy ludzie potrafią wiele wyjaśnić i uzasadnić - czasem wyprowadzić z błędnej oceny, owszem nie są bez wad, - jak każdy.

 

 

 

12 minut temu, iro III napisał:

imponuje Ci wzmacniacz

To nie jest tak.

Imponuje mi dźwięk, jestem ostatnim człowiekiem, który odczuwa czy odczuwałby radość z tego powodu, ze aby starać sie go uzyskać na takim poziomie / jakość dźwięku /,  potrzeba aż takiego przedsięwzięcia jak konstrukcja ta prezentuje.

Wiem że każdy kilogram tego urządzenia nie jest przypadkowy, jest wyrazem technologii, jest konieczny dla ostatecznego efektu, z tego powodu m in napisałem, że czekam na urzadzenie dla niego konkurencyjne.

Zobaczymy wówczas relację, wagi do jakości..

.........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 747 napisał:

Zapytaj Dana

Nie ma nic, czego chciałbym się od niego dowiedzieć, właściwie to o jedno bym zapytał, czy słyszy kierunkowość izolacji ...

Jakie prawa rynku?! W ultra haj endzie?

No tym razem to już definitywnie - pa! 😴

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, iro III napisał:

bajki o energiach zasilania,

To nie są bajki, bez linii energetycznej czytości 6N nie nagram nawet Lisy Manoban na kaseciak z internetu, gdyż nie byłbym w stanie tego słuchać, co dopiero na magnetofon szpulowy, a gdzie tu wypalenie płyty..na złocie..

 

Wy audiofile możecie - słuchacie.. tych swoich "muzyk" z "ściany"..

 

Żal mi Was, piszę to poważnie odbieracie sobie, nie wiedzieć z jakiego powodu główną radość z całego tego zamieszania jakim jest słuchanie muzyki.

6 minut temu, iro III napisał:

czy słyszy kierunkowość izolacji ...

Akurat masz pecha, - kierunkowość izolacji jest krańcowo krytyczna, pomylenie kierunkowości przewodnika oczywiście w żyle sygnałowej niedopuszczalne - ale i tak jest niczym wobez użycia izolatora "nie w tą stronę", - ciekaw bym tu był opinii jakiegoś realnego kablarza z rynku - co ma pod nazwiskiem do powiedzenia ?

8 minut temu, iro III napisał:

W ultra haj endzie

Tak, ludzie raczej, zaznaczam, raczej wybierają poręcznośc - uniwersalność, niż wyspecjalizowanie, zwarta bezpośrednia konstrukcja takie ma właściwości - jeden człon, - podłączasz i gra.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ASURA napisał:

Przemyślana konstrukcja, bardzo mi się podoba, fajnie było by posłuchać jak to gra

Może uda się to zrobić na tegorocznym Audio Show w Warszawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się wkręcać. 747 nie ma żadnych osiągnięć, żadnych patentów, nie prowadził żadnych prac nt audio! To wszystko są kłamstwa. Sam byłem ciekaw, kto to jest i czy to ściemniacz - narcyz - mitoman, czy może jakiś jednak niedoceniony wynalazca. Odgrażał się na forum, że może poprawić każdy system audio w rewolucyjny sposób. A że ja jestem otwarty i wiem, że zawsze można coś poprawić, to postanowiłem zweryfikować kim jest 747 i czy faktycznie ma wiedzę, którą można wykorzystać. Przez PW wymieniliśmy się telefonami i po czasie doszło do rozmowy telefonicznej. 

No i tu będzie ciekawie. Dowiedziałem się (od niego samego), że 747 jest genialny, niedoceniany, wie o audio wszystko, mieszka w Bydgoszczy, ma dużo czasu na audio, bo nigdy nie musiał pracować, ani prowadzić żadnego biznesu, że w Bydgoszczy jest Bogiem audio, że poprawił wiele systemów, wszyscy go tam znają i noszą na rękach (dosłownie), a tylko ja go nie doceniam….czym dłużej słuchałem tą narcystyczną autoprezentację, tym mocniejsze miałem odczucie, że rozmawiam z osobą z poważnymi zaburzeniami albo osobowości albo związanymi z psychiką. Nasuwały się też pytania…jak można całe życie nie pracować, ani nie prowadzić żadnej działalności? To z czego gość żyje? Bogaty spadkobierca? Chyba jednak nie skoro mieszka z mamą, nie ma swojego lokum, nie ma też żadnego sprzętu audio. Być może nie posiada też samochodu i prawa jazdy. Opowiadał, że dawno temu zrobił jakiś kabel i chciał go nawet pokazać Staremu Audiofilowi na AS, ale uciekł mu autobus i nie spotkali się. 

W dalszej rozmowie próbowałem dowiedzieć się konkretów np jakie ma patenty, jakie wynalazki itd, ale zbywał mnie ogólnikami, że to prace naukowe i efekt wielu lat badań. Cisnąłem więc dalej, że ok, skoro tak, to czy jest gotów poprawić mój system? Potwierdził, że tak i znów włączył płytę, że w Bydgoszczy noszą go na rękach, że jest tam uwielbiany itd. Cisnąłem dalej, że ja też będę go uwielbiał i nosił na rękach, ale dla mnie liczą się konkrety. Co może poprawić w moim systemie? Znów zaczął unikać odpowiedzi, zasłaniał się wysokimi kosztami i coraz głośniej krzyczał na mnie. Ja na to, że ok, zapłacę ale konkretnie co ma w swojej ofercie? Wtedy przyparty do muru, przyznał że nie ma żadnych konkretnych produktów. Nic! To ja zapytałem, że skoro nie ma produktów to jaki jest efekt tylu lat prac? Jaka wiedza? Odpowiedział że można zmienić w sprzętach trafa i kondensatory na lepsze np ze starych japońskich sprzętów. I to jest wynik wiedzy z 40 lat badań nad audio? To wie każdy . 
 

Reasumując, 747 opowiada na forum bzdury. Okłamuje wszystkich. To wszystko narcystyczna ściema. Nie ma żadnego sprzętu, żadnego dorobku, żadnych patentów, nawet swojego lokum. Sprzętów audio słuchał tylko na Audio Show i dawno temu w komisach audio np w poznańskim Laser 66. Gdy opisałem to na innym forum, to odezwali się audiofile z Bydgoszczy i nigdy o nikim takim nie słyszeli, nie mówiąc już o noszeniu go na rękach… :-))

Każde kłamstwo kiedyś upada, a oszust zostaje zdemaskowany. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było od początku wiadome, że to wariat. Każdy kto choć trochę logicznie myśli chyba to wiedział....

Problem w tym, że audiofilom można wmówić wszystko ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, iro III napisał:

U mnie zastępuje go swobodnie taki budżetowy (w Twoim pojmowaniu), dodatkowo już 23 letni ASR Emitter 1.

Ciekawe czy byś je odróżnił w ślepym teście,

jednak z jakiegoś powodu wybrałeś ASR Emiter 1, mogłeś wybrać inny. 23 wiosny temu też był wybór, jednak wybrałeś właśnie ten, ciekawe dlaczego 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Piopio napisał:

że to wariat.

Biedactwo.

Godzinę temu, sly30 napisał:

Reasumując, 747 opowiada na forum bzdury.

Jesteś całkowicie skompromitowany jako audiofil  i całkowicie skompromitowany jako człowiek.

Na forum ledwo przyszedłeś zacząłeś rozstawiać wszystkich zastanych userów po kątach, co zakończyło się całkowitym rozwaleniem zakładki hi end.

 

Jej obecny karykaturalnie niereprezentatywny stan, to Twój osobisty sukces.

 

Pisz sobie swoje pustosłowie bezprzedmiotowe do samego siebie, nikt tego nie traktuje jako cokolwiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstaw tu tych audiofilów z Bydgoszczy, którzy noszą ciebie na rękach. Przedstaw swoje osiągnięcia, patenty, wynalazki, prace naukowe. Konkrety! Udowodnij, że nie jesteś oszustem. Ale tylko konkrety. Bajania nas nie interesują. No dawaj.

18 minut temu, 747 napisał:

Pisz sobie swoje pustosłowie bezprzedmiotowe do samego siebie, nikt tego nie traktuje jako cokolwiek.

Ależ inni potwierdzają moje wnioski, że jesteś osobą z zaburzeniami. Nikt tobie w nic nie wierzy. Pokaz swój system. Swoje kolumny. Ktoś z Bydgoszczy zweryfikuje i potwierdzi lub nie. Jestem pewien, że nie, bo nie masz co pokazać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sly30 napisał:

Nie dajcie się wkręcać. 747 nie ma żadnych osiągnięć,

747 posiada wszystkie osiągnięcia o jakich - przymuszony manipulacją oszołomów jak Sly30 kiedykolwiek poinformował Szanowne Grono forum.

Informowałem, nie teraz pod wływem zaistniałej sytuacji lecz całe lata temu by tego nie podważać, bo może kiedyś komuś będzie wstyd kiedy zetknie się z rzeczywistością.

Nawet po takich apelach z mojej strony następował okres wyciszenia wszelkiego atakowania mojej osoby, czepialstwa i podobnego typu niewybrednych, niemoralnych ataków, podobno dorosłych i odpowiedzialnych ludzi.

 

Nie można się niczym bardziej skompromitować jak postawą diabelskiej natury użytkownika forum audiostereo Sly30.

Jako taki już jest zapisany w historii jako osoba niezrównoważona psychicznie, co potwierdził wielokrotnie - raz wyzywając od pedofili, następnie "godząc się" - korespondując wielokrotnie na PW, kolejny raz - wyzywając publicznie od trolli, znów "godząc się" i dalej podsyłając na PW zapytania, - następnie atakując w sobie tylko znanym stylu, itd itp.

 

To jest choroba, to jest stan psychiki, który nie jest normalny.

To osoba, potrzebująca pomocy.

Potrzebująca stosownej wyrozumiałości, - jest taka ewentualność że za siebie nie może - próbowałem pomóc, udzielić wsparcia - zostałem zdeptany.

.......

Cały proces każdy kto tylko chciał mógł obserwować jako treść forum.

Bidula ze mnie nic nie ma i mu się to po prostu nie podpoba - ot cała wielka filozofia ..

A w 2013 roku pisał do mnie na PW - że mam dobrze poukładane w głowie..

Był na dobrej drodze..

........

Jednak ciągle tego człowieka coś z niej spycha na manowce.

Jak już jest nieco lepiej następuje krach..

Właśnie go obserwujemy - konfliktuje się coraz bardziej radykalnie z każdym kto się nawinie, niedawno deptał naszego Kolegę Pmcompa.

Bez litości.

Po audiofilsku.

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe….dawaj te konkrety. Udowodnij że nie jesteś oszustem, bo my to na forum uważamy, że jesteś oszustem i kłamcą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idźcie się gdzie indziej nawalać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 747 napisał:

A w 2013 roku pisał do mnie na PW - że mam dobrze poukładane w głowie..

Nie przypominam sobie takiej wiadomości ale możesz ja zamieścić publicznie. Nie ma problemu. To prawda, ze wymieniliśmy kilka PW, bo nie zakładałem od razu, że jesteś osobą która kłamie. Teraz wiem to na 200%. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sly30 napisał:

Hehehe….dawaj te konkrety. Udowodnij że nie jesteś oszustem, bo my to na forum uważamy, że jesteś oszustem i kłamcą. 

Daj spokój ! To człowiek chory psychicznie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ASURA napisał:

Idźcie się gdzie indziej nawalać...

i godzić 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawek.xm napisał:

i godzić 🙂

Wężykiem, wężykiem 😄

1 minutę temu, 747 napisał:

Nie będzie żadnej nawalanki.

Odtajesz pole walkowerem, OK

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ASURA napisał:

Odtajesz pole walkowerem, OK

Nie, po prostu nuży mnie to.

PW mam systemowo oczyszczone po reorganizacji forum ale kilka smaczków tam pozostało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 747 napisał:

Nie będzie żadnej nawalanki.

niestety , wszystkie Twoje wpisy przypominają "sny o potędze" bez żadnego pokrycia.

a to

12 minut temu, 747 napisał:

diabelskiej natury użytkownika forum audiostereo Sly30.

 

13 minut temu, 747 napisał:

jest zapisany w historii jako osoba niezrównoważona psychicznie

 

13 minut temu, 747 napisał:

To jest choroba, to jest stan psychiki, który nie jest normalny

są zwykłe ataki personalne zresztą chamskie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 747 napisał:

Nie, po prostu nuży mnie to.

Walkower też potrafi znużyć, rozumiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawek.xm napisał:

są zwykłe ataki personalne zresztą chamskie

Znasz się na psychologii ?

Wiesz że agresję można zwalczyć jedynie jeszcze większą agresją ?

3 minuty temu, slawek.xm napisał:

wszystkie Twoje wpisy przypominają "sny o potędze" bez żadnego pokrycia.

Co to ma znaczyć ?

Jestem zerem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 747 napisał:

Wiesz że agresję można zwalczyć jedynie jeszcze większą agresją ?

A tam; głupi jasiu i spokój na następne godziny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 747 napisał:

Wiesz że agresję można zwalczyć jedynie jeszcze większą agresją ?

mylisz się i to bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.