Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  208 członków

Pro-Ac Klub
IGNORED

Klub marki ProAc


zentaur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czytałem że Sugden ma problemy jakościowe, poza tym chyba nie ma już u nas dystrybucji a Electrocompaniet już zaliczył dwie upadłości i inwestycja w ECI-6 wydaje się ryzykowna…Naim akurat w przeciwieństwie do fajnej synergii z D2R ma u mnie kłopot z basem w połączeniu z D20R 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim,

wpisuję się do klubu z moimi D30RS.

Małe pytanie - czym zastąpiliście zworki biwire w kolumnach? U mnie są te fabryczne blaszki ale noszę się z zamiarem ich podmiany. Nie do końca mam ochotę wydawać miliony na kawałek kabla i bardziej myślałem po prostu wziąć jakiś metr kabla głośnikowego i go po prostu pociąć na kawałki. Najlepiej coś neutralnego aby nic mi nie zmieniał w dźwięku 🙂

@Artistplant Trochę szukałem wzmacniacza i najbardziej przypasował mi do moich kolumn M6si. Wcześniej grałem na modowanym Vincencie 236mk i ten to grzmotał pięknie za niewielkie pieniądze. M6si był dla mnie takim rozwinięciem vincenta i był to dla mnie skok do przodu. Z klocków które jeszcze słuchałem były: Naim Xs3, Naim Supernait 3, Nad C658+C298, Copland CSA150, Rose RS520, yamaha as-1200, Hegel H360. Oczywiście kwestia gustu, muzyki której się słucha no i pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja zmieniam bo lubię zmiany ale raczej skończę na Proac, D20R mają wyjątkowy klimat i barwę, które dotychczas znalazłem tylko w SF Olympica. Poza tym lubię jak jest basu w zapasie. Pozostały do wypróbowania D30R, podobno trochę lepsze choć na forum nikt się nie wypowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
14 minut temu, stu napisał:

Góra jakby była trochę za ostra. Dół jest ok. Chordy są posrebrzane może to ma wpływ na górę.

Akustyka jest ok 

Jak chcesz bardziej analogową górę to mam do sprzedania Solid Core Audio No 1 których właśnie z tego powodu chce się pozbyć 🙂

https://solidcoreaudio.pl/pl/product/solid-core-audio-speaker-no-1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, stu napisał:

Góra jakby była trochę za ostra. Dół jest ok. Chordy są posrebrzane może to ma wpływ na górę.

Akustyka jest ok 

Mam Albedo Monolith, całe ze srebra i jakoś góra nie jest ostra, ale to inny rząd wielkości w kablach 😉

Pytałem jak akustyka, bo jak masz puste ściany to tutaj bym coś działał. 

Dzisiaj są dostępne panele, które nawet żonom się podobają i mogą przystroić wnętrze. 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2023 o 10:20, stu napisał:

Góra jakby była trochę za ostra. Dół jest ok. Chordy są posrebrzane może to ma wpływ na górę.

Akustyka jest ok 

Sprobuj Luna Cables np Orange (możliwosc wypożyczenia) i Tellurium Black/Ultra Black
 

Ja dlatego wziąłem do Tucany D20R, z D2R lepiej grał mi Sugden bo bardziej ociepla średnicę i ma bardziej łagodną górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Widzieliście już filmik z prezentacją ProAc Response DT8?

Zapraszam:

 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.