Jump to content
IGNORED

Kurz na sprzecie - wasze opinie

skynyrd

Recommended Posts

Okazało się, że im bardziej zakurzone mam kolumny, tym lepiej grają.

Poprawiła się podstawa basowa - bas stal się bardziej zwarty i kontrolowany.

Sądzę, że kurz docisnął kolumnę do podstawy.

Teraz będę eksperymentował z pozostałymi cześciami toru.

Ze wzgledu na zmiany soniczne wymówiłem sprzątaczce.

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

Ze stony którą podajesz

"Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga osobie coachowanej lepiej odkryć i nazwać swój potencjał i pełniej go wykorzystać"

Boskie. Po prosu boskie

To ja sobie kurzu nazbieram

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Ja tez oddam. Wystarczy codziennie przychodzic i zbierac w calym mieszkaniu.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Jeski chinski to wylacznie sciagniety z lampy...

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

foxbat, 4 Cze 2010, 00:25

>co sadzicie o chinskim kurzu?

Będzie dostępny (uwaga na północnokoreanskie podróbki) - 99$ za 3kg worek - wal na pw ;)

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

Ja zauważyłem, że jak kurz się zbierze w portach bass-refleks, to dźwięk się staje miększy.

Woskowina w uszach , tzw. "miód" powoduje, że brzmienie jest bardziej słodkie.

Natomiast wydatny, długi nos poprawia separację kanałów (prawy - lewy).

Gdy mieszkałem na trzecim piętrze, stale odczuwałem brak niskich tonów. A teraz przeprowadziłem się na parter i cierpię na ich nadmiar. Wysokich jest jakby mniej natomiast.

Nie zauważyłem jednak, czy w pochmurne dni lub nocą, dźwięk staje się bardziej przyciemniony.

Dziwi mnie ta dyskusja o kierunkowości kabli.

Bo kierunkowość kabli oznacza jedynie, że w kablu istnieje jedna (niekoniecznie pojedyncza) osłonka podpięta do jednego końca (nie dochodzi do drugiego). Od tego końca są namalowane strzałki.

Kierunek "wygrzewania" czy przepływu prundu nie ma tu nic do rzeczy, i nawet gumiane przypowiastki o smalcu z gęsi tego nie zmienią

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Ja chetnie podziele sie oryginalnym kurzem skandynawskim. Ekologiczny i designerski (alvar aalto)

Jest chypoalergiczny, Nie testowany na zwierzetach. Odsprzedam po kosztach. Jak sa chetni to wkleje fotki :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.