Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podła akustyka jest w kaimie, a to są monitorki że ho,ho,ho... a bas pokazuja juz teraz, że będzie - czyli graja na pewno w hi-endzie!!

Tak,zeby nie przesadzić to 18000 ze standami i granitem, tylko musza sie wygrzać i nie ma na nich bata, zeby nie zagrały.

Mysle, że cena skalkulowana jest prawidłowo... dla klubowiczów spory upust moge dać - lecz nie dla wszystkich.

 

A, no chyba, że za 18 tysięcy - to nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Bo my się taką budżetówką nie zajmujemy ostatnio. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, podobno HiEnd musi kosztowac i to grubo;) Najlepiej jak jest Swiss made;)

Edytowane przez Wojtek76

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj posłuchaliśmy monitorów SR71 kolegi foto. Bardzo dobry, kulturalny i neutralny dźwięk. Znakomicie pokazały dobre i gorsze strony podpiętych do nich wzmacniaczy - a graliśmy na monoblokach pana Waldka na "diabełkach" SE oraz na Ugodzie. Monitory wykonane znakomicie i myślę, że spokojnie by się obroniły w towarzystwie dowolnych komercyjnych monitorów za 5-6 tys. zł. Słuchałem ich przez cały wieczór z przyjemnością. A kolega ma teraz problem, bo usłyszał, jaką barwę i "powietrze" można uzyskać z dobrej lampy... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, czyniąc prywatę bardzo dziękuję koledze Pitt za fachowo zapakowaną przesyłkę i towar w pełni zgodny z opisem ( bardzo dobrze wykonana stolarka: frezowania, naturalny fornir, spasowanie elementów). Kolegom z KAIM ukłony za odsłuch i opinie, było simpatiko.

Twonk, poszukiwania wzmaka rozpoczęte. Tylko gdzie się zaświeci ta lampka...

OVER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak źle grających kolumn nie słyszałem od dawna. Nie da się słuchać, nie ma dla nich ratunku.

 

 

Ostatni post napisałeś 16.04.2007......czyli 6 i pół roku temu,więc brzmienie kolumn Cię naprawdę musiało wywrzeć na Tobie wrażenie!!!

Muszę Cię zmartwić.........one nie są na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Tak, o ten. Pani nie starała się udziwnić, po prostu trzymała się oryginału (pomijając wielki chór w tle i smyczki) i wyszło świetnie. No i ta jedna męska łza w oku Planta też o czymś świadczy... Inne kawałki z tego koncertu już nie tak dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.