Jump to content
Parsec

Znaleziska na eBay i Allegro

Recommended Posts

W dniu 13.01.2020 o 13:09, audiofilek4 napisał:

😞

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

Patrz co kupujesz Nie zawsze używane jest tańsze od nowego 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

3 minuty temu, Grutka napisał:

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )    król jest tylko jeden  😍

Kolejna przesadzona cena. W Japonii ceny na poziomie 2555 USD (w 2013 r). Nawet po sprowadzeniu nie będzie tak drogo. 

Na hifishark ceny 4-6 tys usd

2 minuty temu, Grutka napisał:

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )    król jest tylko jeden  😍

Jak by to była jakaś moneta, sztaba złota haha kiepski kapitał. 70 kilowy gabaryt bez reklamy na forum i weź to sprzedaj 🙂

5 minut temu, margaryna85 napisał:

Jak by to była jakaś moneta, sztaba złota haha kiepski kapitał. 70 kilowy gabaryt bez reklamy na forum i weź to sprzedaj 🙂

Reklamy zero to fakt. Na świecie jednak to onkyo jest powazane i kupowane. Wystarczy fora czytać. W Polsce też jest kilka tych potworów bo u Retro audio w serwisie były. 

I to jest prawdziwy hi end. Kosztował jako nowy 850 tys yen. Nie jakieś popierdolki za 200 tys

• Like 1

Godzinę temu, Audio.Japan napisał:

Reklamy zero to fakt. Na świecie jednak to onkyo jest powazane i kupowane. Wystarczy fora czytać. W Polsce też jest kilka tych potworów bo u Retro audio w serwisie były. 

I to jest prawdziwy hi end. Kosztował jako nowy 850 tys yen. Nie jakieś popierdolki za 200 tys

To ile to jest warte  ? Nie przyczepisz się do ceny ? Z 6-7 tys. realnie, a nie 35 tys.  

Bo to jest jedyny rarytas na świecie,  naklejkę ma nawet oryginalną  🙂 kur....Ci handlarze to naprawdę  już jawne jaja sobie robią i myślą że inni są tacy głupi, jak i oni, aż patrzeć  się na te ogłoszenia człowiekowi nie chce. 

19 minut temu, Dune napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy co jest takiego cudownego w tym decku, że to musi tyle kosztować??

W środku jest kaseta 😉

• Haha 1

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

21 minut temu, Dune napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy co jest takiego cudownego w tym decku, że to musi tyle kosztować??

Hidden Content

Wystarczy rzucić okiem na zagraniczne aukcje . Można nawet spotkać za ok 600 euro

Mój JVC TD-V66 ładniejszy :-) i dałem za niego grosze, do 500zł jest tyle fajnych decków do wyboru do koloru :-) nie wiem na co ten handlarz liczy :-)

Sprzętu jest bardzo dużo i trzeba nie dać się lipnym reklamom że jakiś sprzęt to super hiend itd. Ja też skompletowalem niezły sprzęt za niewielką cenę. Dzielony wzmacniacz. Wzmacniacz prawdziwe dual Mono, preamp prawdziwe dual Mono, separacja kanałów, trzy transformatory. A cena? Za taką cenę jaką dałem, niektórzy wystawiają czterokrotnie tańsze ( w dniu premiery) budżetówki wyglądające w środku jak Yamaha która sprzedałem za 500 zł 

• Like 1

32 minuty temu, Audio.Japan napisał:

Sprzętu jest bardzo dużo i trzeba nie dać się lipnym reklamom że jakiś sprzęt to super hiend itd. Ja też skompletowalem niezły sprzęt za niewielką cenę. Dzielony wzmacniacz. Wzmacniacz prawdziwe dual Mono, preamp prawdziwe dual Mono, separacja kanałów, trzy transformatory. A cena? Za taką cenę jaką dałem, niektórzy wystawiają czterokrotnie tańsze ( w dniu premiery) budżetówki wyglądające w środku jak Yamaha która sprzedałem za 500 zł 

I na tym to polega . Ja swojego CD-S7DAC za 300 CHF kupiłem - więc można .

Stronę wcześniej pytałem o monobloki lampowe z Richardo.ch -  

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - ale jakoś nikt nie zwrócił uwagi...

Gość zjechał kolejne 300 CHF - a jak pojadę  na miejsce to wyrwę je jeszcze min 400 CHF taniej ( richardo ma 9% prowizji ).

• Like 1

W dniu 13.01.2020 o 20:55, zeta-j napisał:

Hehhe nie mogę z tego opakowali sansuja w drewno  pasuje to po uju normalnie jak pięść do nosa, cena oczywiście x3

Hidden Content

Gość to mistrz rewitalizacji 🙂

W ofercie:

Gramofon adam z 4000 zł z tjuningiem - ma nowy kabel zasilający 🙂

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)

Bo odcieli oryginalny jak na śmietnik poszedł. 

• Haha 1

....Onkyo....Denon....Teac....Burmester....BMN....Sony....Straight Wire....Supra....Sommer...

Poważnie dał by ktoś za to 50 k zł ???

Hidden Content

Tych handlarzy od sansui  to totalnie pogrzało  😄 ale Panie i Panowie, teraz się zrelaksujcie i przeczytajcie opis i recenzje tych oto podstawek,bardzo miło się czyta  😂  

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )    no nie mogę wytrzymać  no, ciekawe ile im zapłacili za pisanie tych bzdur no  😂🤣 przeczytajcie co tracicie,jak ich nie kupicie, jedna podstawka chyba 950zl 

Edited by Grutka
Dopis
  • Like 1

21 minut temu, Grutka napisał:

Tych handlarzy od sansui  to totalnie pogrzało  😄 ale Panie i Panowie, teraz się zrelaksujcie i przeczytajcie opis i recenzje tych oto podstawek,bardzo miło się czyta  😂  

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )    no nie mogę wytrzymać  no, ciekawe ile im zapłacili za pisanie tych bzdur no  😂🤣 przeczytajcie co tracicie,jak ich nie kupicie, jedna podstawka chyba 950zl 

Jak bym miał ampli za 50 k zł i kable głośnikowe długości i szerokości anakondy to bym sobie kupił takie a co 🙂

Kto biednemu zabroni żyć na bogato 🙂

• Like 3

33 minuty temu, Grutka napisał:

Hidden Content

Panie, sie pan drobnostkami za tysiak przejmuje, tutaj prawdziwa okazaja.

U tego samego miszcza stolik za 19 500zł:

Cytat

Stolik antywibracyjny Rogoz Audio QUARTET/BBS

Hidden Content

• Thanks 1

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)

Hahahahaha  Jacchusia, powariowali w tej firmie, przeczytałem  o tym stoliku i tam napisali o nim to- minimalna powierzchnia styku sprawia, że energia kinetyczna drgań pionowych jest wytracana poprzez zamianę na ciepło) z efektywnym tłumieniem drgań poprzecznych i ukośnych na skutek działania trzech rodzajów ruchu w jednym czasie: wahadłowego, toczenia i ślizgowego. 🙂 o co w tym chodzi hmmmmm 😋

47 minut temu, Grutka napisał:

Hidden Content

Ale to jest taka fajna jakby ściągawka: wchodzisz na opis i patrzysz jakie czasopisma czy portale zamieściły recenzje tego i jak wysoki poziom kwiecistości osiągnęły. Potem skreślasz totalnie te gazety czy portale i nigdy ale to nigdy nie wierzysz w nic co napiszą. 🙂
Fakt - prawie cała prasa branżowa wtedy wyleci ale... dobrze jest się czasem utwierdzić w przekonaniu, że takim recenzjom się NIGDY NIE WIERZY (obojętne co testują).
A najlepsze jest potem jak to np. jakiś tam mityczny "pan pacula" coś napisał i wielkie ochy i achy na forum bo to góró przeca nieomylne i bezstronne 🙂

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

Aries Mini > LKS MH-DA004 > Cayin A70T MKII > Studio 16 Hertz Arcada 3,5

CA 851N > Accuphase E-408 > Infinity Kappa 8.2

11 godzin temu, Leo1973 napisał:

I na tym to polega . Ja swojego CD-S7DAC za 300 CHF kupiłem - więc można .

Stronę wcześniej pytałem o monobloki lampowe z Richardo.ch -  

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - ale jakoś nikt nie zwrócił uwagi...

Gość zjechał kolejne 300 CHF - a jak pojadę  na miejsce to wyrwę je jeszcze min 400 CHF taniej ( richardo ma 9% prowizji ).

Też widziałem w sieci niezla ofertę . Monobloki japońskie na kt88 . Cena? 4 tys zł! I po co kupować budzetowke z Lipna reklama że brzmi jak lampa skoro można mieć prawdziwa lampe za niezla cene?

9 godzin temu, margaryna85 napisał:

Poważnie dał by ktoś za to 50 k zł ???

Wiesz...zależy do ilu milionów złotych to walcuje ;))

13 godzin temu, konradwo napisał:

Ale to jest taka fajna jakby ściągawka: wchodzisz na opis i patrzysz jakie czasopisma czy portale zamieściły recenzje tego i jak wysoki poziom kwiecistości osiągnęły. Potem skreślasz totalnie te gazety czy portale i nigdy ale to nigdy nie wierzysz w nic co napiszą. 🙂

Dokładnie z tego powodu przestałem czytać tą "prasę", a trochę pieniędzy na to wydałem.

To skomasowane działanie prasy i niektórych wytwórców dóbr audiofilskich nosi znamiona działania zorganizowanych grup przestępczych. Rozumiem kiedy ktoś zrobi dajmy na to podkładki pod sprzęt, zażąda sobie za nie ile zechce, zrobi zdjęcia i sprzedaje.

Ale jeśli dorabia do tego pseudonaukowy bełkot, posługuje się tajemniczo brzmiącymi określeniami oczywiście błędnie zastosowanymi i posiłkuje pozytywnymi recenzjami z prasy no to jak to można nazwać?

Na jednej z aukcji Allegro producent podkładek posiłkuje się recenzją...nie swoich podkładek, liczy pewnie na to, że "ofiara" się nie zorientuje.

• Like 4

22 godziny temu, margaryna85 napisał:

ciekawe czy zakupił to jakiś klubowy miłośnik Sansui i zaraz będzie na forum oferta od fana w nowej odsłonie (cenie), bo tu ktoś ewidentnie nie docenił potencjału Sansui 🙂 

22 godziny temu, Grutka napisał:

Hidden Content

to chyba jakiś handlarz ale fajnie że to 220v - nie wiedziałem że takie bywały

• Like 2

Ten Sam sprzedawca, ma trochę jeszcze wisienek ???

Hidden Content

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-4000 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva   ...And Justice For All . Pozdrawiam  🙂