Skocz do zawartości
IGNORED

Acrolink-Niedoceniane w Polsce kable?


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

czy ktoś zna oryginalna/firmową stronę www z kablami Acrolink-Mexcel ( gdzie można zobaczyć aktualna ofertę kabli z serii Mexcel) ?

 

ja znalazłem tylko stronke z 2006 roku ze wzmianką o serii Mexcel. mam nadzieje że ten Acrolink to nie jest kolejna firma widmo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu krajach wystepuja pod marka Esoteric, to japonska strona o kablach tej firmy.

Ponizej link do akutalnej oferty acrolinka w Polsce z data 1.01.2015

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

O budowie kabla i jego wykonaniu na przykladzie acro 2090 speciale mozna poczytac w highfielity, ostatni link. Mam ten kabel od ponad roku do lampiego , dzwiek i wykonanie pierwsza klasa przy cenie w miare rozsadnej jak na dzisiejszy hiend. Trzymajac go w dloniach , ma sie wrazenie bardzo wysokiej jakosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Tu jest niezła okazja bo następca tego kabla to prawie 13 tysi.. a Gość napisał że ma wszystko od pudełka po papiery... a myślę że z ceną jeszcze zjedzie.. jak się pogada..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w sieci te fotki rozebranej sieciówki 7N PC7100. Czyżby nie miała ona połączonego ekranu z kołkiem PE?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-16261-0-02363800-1503218707_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

 

 

U mnie jest podobnie i zarówno sieciówka jak i IC DA-6300 to petardy i dają potężną dawkę adrenaliny. Inna rzecz że ponoć mega petardę dają też filtry Synergistic Research Galileo Universal Interconnect. Też jest to kosmicznie drogie bo na XLR ok 13000zł ale wraz z kablem np za 6000zł gra jak kabel za 40000zł....podobno. Wszyscy którzy to mieli tak uważają.

Ja jeszcze tego nie miałem więc nie wiem ale mam już zamówione na odsłuchy z AudioFasta i czekam już 2 miesiące. Mieli kilka sztuk demo i co jechało do kogoś na odsłuchy to już nie wracało do nich! Ponoć rewelacja i wyprzedali wszystko a teraz czekają na duża dostawę.

Są wersje RCA i XLR, wersja źródło do pre i pre do Amp ale jest też wersja źródło do integry.

Poza tym dodatkowo jest wersja na kable głośnikowe.

A od jutra zaczynam wygrzewkę Tary Labs RS-1 czyli modelu wyższego niż The 0.8. To nieco inna szkoła niź Acrolink. Za 10 dni coś napiszę.

 

A co do zasilania to jednak Shunyata pokazała klasę bo 2.5x tańsza Anaconda CX zagrała tylko minimalnie gorzej od Acrolinka 7N-PC9300.

A do rozsądnych systemów polecam Pythona CX który znów tylko minimalnie gorzej wypada od Anacondy CX i za 5000zł mamy na prawdę wypasiony high endowy kabel AC któremu nic nie brakuje i gra rewelacyjnie.

 

Pozdrawiam.

Testowalem u siebie te filtry Galileo . Te na glosnikowe. Dziala to ustrojstwo ale moglbym z nich korzystać tylko przy wybranym repertuarze . Nie wszystko na nich mi sie podobalo. Nie kazdy material wypada na nich korzystnie a wiec nie mozna mowic ,ze działają liniowo. Modyfikuja brzmienie na swoj sposob wiec w mojej ocenie działają jako korektor. Jesli ma ktos juz z atencją dobrany system to podchodzilbym do galileo z ostrożnością. Swietnie graly z nimi u mnie plyty w stylu Led Zeppelin ,Yes,Rush itp. Do Jazzu,klasyki i lzejszej muzyki juz tego nie polecam. Zdecydowanie wolalem poprawe brzmienia poprzez dopracowanie zasilania systemu a wiec zakup dobrych sieciowek ,bezpiecznika gigawata i kondycjonera ktory nie narzuca i nie modyfikuje charakterystyki. Niestety wiekszosc urzadzen tego typu dosc znacząco modyfikuje brzmienie.

 

Znalazłem w sieci te fotki rozebranej sieciówki 7N PC7100. Czyżby nie miała ona połączonego ekranu z kołkiem PE?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-16261-0-02363800-1503218707_thumb.jpg

Przeciez to nie ekran tylko jak napisal kolega ,ozdoba w stylu węża do podlewania ogrodu :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.