Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale jakoś pustawo się zrobiło. Wszyscy chyba na zakupach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2020 o 22:10, McGyver napisał:

. A wy zamiast zgłaszać, to eskalujecie i się napierdzielacie. 

To jakie SLA ustalamy?  Licząc od momentu zgłoszenia?

W dniu 27.11.2020 o 22:25, McGyver napisał:

Heej, istnieje w regulaminie punkt penalizujący ataki personalne na moderację. Bardzo tego punktu nie lubię, więc apeluję o to byście nie prowokowali moderacji do jego zastosowań praktycznych ?

Może trzeba dodać punkt określający minimalną grubość skóry moderatora? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2020 o 22:44, piorasz napisał:
9 godzin temu, Roxi napisał:
@McGyver Gratuluję nowej funkcji, to tak na stałe, czy tymczasowo? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

Dupowłaz :)

W dniu 27.11.2020 o 23:13, piorasz napisał:

Szczerze mówiąc będę się bardziej niż Administracja przyglądał poczynaniom nowego Moderatora.. Z jednej strony fajnie bo na forum to konkretny człowiek. Ale z drugiej strony... Branżysta z przeszłością dla mnie i wielu innych userów nieco ciemną.


Mimo wszystko życzę obiektywizmu. I tylko tego, gdyż każdy z nas popełnienia błędy.
Jeśli mógłbym nowemu Moderatorowi coś zasugerować.... Pozbyć się tej cholernej smarkaterii.
Po drugie to chamstwa, którego przez ostatnie kilka miesięcy jest bez liku i to w każdym wątku bez wyjątku. Co gorsza chamstwo pokazują stare Wygi - a młodzież się uczy.
Jeśli uda się nad tym zapanować - szczacunek na zawsze.

@piorasz, tzn. masz moderatora na oku za to co się wydarzyło między Wami. Nawet jakiś temat o tym założyłeś. Być może był zarobiony, nie miał czasu tuningować. Było coś o kotach, że koty naszczały i jakieś tam wasze perypetie. Wyżej napisałeś : ''Jeśli uda się nad tym zapanować - szczacunek na zawsze.'' - dla McGyver-a.

Kiedyś dawno jakiś typ ze śląska prosił ileś tam razy bym napisał do McGyver-a czy ulepszy jemu jakiś stary odtwarzacz marki Marantz. Bez odpowiedzi widocznie był zajęty albo nie chciał budżetówki brać na warsztat. I tyle, dla mnie żaden problem. A tamten właściciel z Bielsko-Białej starego Marantza oddał komuś tam innemu do lampizacji, po której (miało być lepsze) a wyszło mu jeszcze gorsze granie! Więc ponownie wysłał komuś w swych rejonach aby przywrócono Marantza do stanu wyjściowego :).

Kiedyś tamten od Marantza, polecał do zwrotnic (chwaląc w ochach i achach) jakieś pio Siemens, Bosch MP itp. - i wyszła lipa z tego co polecał. Napisałem wtedy mu by se dał na rozruch do silnika te kondensatory, a nie do zwrotnic w kolumnach. Ewentualnie do integry lampowej do zasilana niech se wepnie albo gdzieś. Oddałem mu je dużo taniej niż kupiłem (bo nawet patrzeć na to nie mogłem), on posłuchał tych które polecił dokupić, stwierdzając, że nie za dobrze brzmią i opierniczył całość z zyskiem jak to handlarz. Dawno już zbyłem takich jak on i mu podobnych marud, kombinatorów i podpowiadaczy grzebiących w budżetowych zestawach strojonych specyficznie pod jedno granie/ jeden gatunek do plumkania. Taki sobie myślał, że u każdego innego sprawdzi się to co u niego, że na podstawie grzebania w budżetówkach, lepiej się zna od producentów tworzących referencyjne zestawy. I się pomylił, do tego wciskał jakieś dziwne pomysły, którymi mógł zaszkodzić. Gdy mu brakuje wysterowania ze słabowitą lampką, gość szuka problemu gdzie indziej wszytko zmieniając, nawet to czego się nie powinno - tak to se może grzebać w budżetówkach, z których i tak po wielokroć mniej słychać. Wpierw stare Tannoy; później Pionek HPM 100, od których nawet stare L100-ki lepsze. Integrą jak u niego, jego kolega nawet nie wysterował mało wymagającego Alteca - choć częściowo się zgadza, bo sporo średnich/tańszych Altec-ów to krótki/szybki średni bas i troszkę średniczki. Sporo konstrukcji pod specyficzne marne lampiaki.

Typ od Marantza kiedyś wyjechał z tekstem by mu na alleg.. podbić cenę używanej zębatki rowerowej, którą zużył jeżdżąc w górach. Odmawiałem za każdym razem, bo kilka razy nalegał - po wszystkim zaczął stroić fochy jak jakaś panienka. Chciał by mu podbić zębatkę :D. Inny typ/aparat posiadający samodziełki na przetwornikach Focal-a był jeszcze bardziej marudnym zawracaczem gitary - zbierał jakieś stare MKV, lampy i inne pierdoły, którymi zawalił całą chatę, że aż jago żona się wściekała. Gdybał co z czego jak najlepiej złożyć, a nic nie działał. Chwalił się, że w dzieciństwie u rodziców miał ogromne metraże niczym w willi, śmiejąc się z 20-30 u innych. Nawet Piteras typ podobny do niego, od którego zakupił i następnie zwrócił lampki - prawił, że klient Krzysztof nie do wytrzymania, że strasznie marudna, upierdliwa i mecząca osoba. Kupił lampy od tamtego gościa ze śląska, sprawdził ich zużycie u siebie i wyszło iż wyeksploatowane. I zwrócił temu od tych podrabianych Siltechów, który to dla Tomka posiadającego wtedy Harpia z AR (tego od nart i testera wszelkich kabli) - prawił, iż jego wtedy sprzedawane chińskie podróbki grają jak oryginalne Siltechy. Po tym co usłyszał nie chciał mieć kontaktu z takimi osobnikami - i ja podobnie, żadnego kontaktu ze zrzędami/marudami i diy-owymi dorabiaczami z im podobnym budżetowym systemem z monitorkami WLM. Wpierw wrzucasz cały system (zestawy głośnikowe z napędzającą je elektrownią!) - i po spełnieniu wymagań możemy zacząć temat.

Tomka od Harpii z AR przyłapałem na wydumce, gdy po powrocie pod nowym kontem, ten koleżka sly30, wymyślił, że bazodrut miał SM-1 i to Towery! ! ! - w śnie to mógł mieć tak jak i sly30. Wtedy napisał, że napędzał słabowitą kilku-watową lampką całe kolumny - wzmacniacz by spalił i kolumny uszkodził. Minimalna opcja na początek to Bi-Amp. Single-Amp nie istnieje dla SM-1. Jest Quad/Penta-Amp itd. Ogólnie Tomek był w porządku - może na stare lata SM-1 mu się pomylił z jakimś Altec czy czym innym co miał baza, bo zauważyłem, że mu nawet przedwzmacniacze się myliły. Słuchając Levinsonia No 326S, po iluś tam latach pisząc o bardzo neutralnym pre-ampie, myślał, że to był referencyjny Mark Levinson No 52 Dual Monaural Reference Preamplifier - takie pomyłki na stare lata. To i Westlake Audio na bank mu się pomyliły - nie mówiąc już o topowych Tower-ach u bazodruta :D

Poza tym musiałby wyburzyć wszystkie wewnętrzne ściany by mu miejsca w domu wystarczyło na odpowiedni rozstaw Tower-ów.

AR Ref. 10 Pre wśród lampiaków nie jest typowym lampowym kluchonem, ale nadal za słaby na ML-a No 52 Ref.

======

Z McGyver-em zatargów nie było. Kiedyś o kondensatorach w temacie nawet napisał, że jenseny pio cu w papierowej tubie grały jeszcze gorzej od wersji w miedzianej - jeszcze bardziej wolne i zmulone - czyli w tym samym stylu ale jeszcze bardziej stonowane. Dla mnie to były jedne z najgorszych kondów - cena do jakości brzmienia, marna. Jak na ich brzmienie to maksymalnie 5zł za każde 1uF.

Z bardzo starych zdjęć pokaże Ci jakie to duńskie kluchony :

post-28079-0-63528800-1348505052_thumb.jpg

Wiesz gdzie one jedynie mogłyby ujść - na MF w dolnoprzepustowych z CC 77VDC || 77VDC. Wtedy je testowałem/porównywałem tylko z CC 9VDC. Na MF w dolnoprzepustowych wygrały kondy z USA: 196P Sprague Vitamin Q. Dużo mniejszych i drogo wychodzi - taniej wyjdą Rike Audio i być może jeszcze lepiej.

post-28079-0-28797700-1381840089_thumb.png

Mundorfy Supreme - niemiecki szajs (taki jak pisałem). Wystarczyły inne dużo tańsze normalne przyzwoite kondensatory MKP z CC 77VDC || 77VDC i nie było co zbierać z MCap Supreme. Przy nich wartość brzmieniowa Supreme to max 8~10zł od sztuki 15uF. W sklepie 259,99 zł (wersja 800VDC) - to  powinno kosztować 8~10 zł.

Chciałem kupić z drugiej ręki amerykańskie Auricap XO 33uF x 4 - ale nikt się nawet nie zgłosił - bo pewnie jak już mają, to mało i za małe. Ewentualnie Solen Silver Sound 33uF x 4 na MF do górnoprzepustowych z CC 77VDC || 77VDC.

Cytat

Mundorf MCap Supreme 800VDC (bez CC). Jakość/brzmienie/cena 2 pkt na 20 - brzmienie gęste, ciemne, mało detaliczne/ mało przezroczyste. Słaba neutralność i balans tonalny.

Jensen PiO Cu 630 WVDC (bez CC). Jakość/brzmienie/cena 1,5 ~ 2 pkt na 20 - geste, barwne, strasznie wolne i zamulone. Bardzo słaba neutralność.

20/20 - punkt odniesienia, kondensatory w prądowych zwrotnicach głośnikowych z CC 77VDC || 77VDC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Amerykańskie są jaśniejsze i pełniejsze na MF od Mundków, a tym bardziej jaśniejsze od Jensenów. Wypełnienie na MF jak pio - i te bez grania jak Jensen. Na LF, HF, UHF - nie nadają się owe pio, bo inne są lepsze, tak by każde grały, znajdowały się w swym najlepszym zakresie.

Ogólnie wystarczą normalne/przyzwoite dobrze dobrane, dobrze nadające się do crossoverów kondensatory MKP w prądowych zwrotnicach głośnikowych z CC 77VDC || 77VDC i nie ma co zbierać z aktywek, jak i wszelkich standardowych (bez CC) pasywek/crossoverów na najbardziej wyszukanych ''audiofilskich'' kondach.

======

W dniu 27.11.2020 o 22:50, toptwenty napisał:
W dniu 27.11.2020 o 22:34, .:Gerard:. napisał:

Cieszysz sie ze koleżka usunął mój post a twoje zostawił i mi punty dal ?
 

Tylko się nie popłacz, panie mazgaj.

W dniu 27.11.2020 o 23:10, .:Gerard:. napisał:
9 godzin temu, toptwenty napisał:

Tylko się nie popłacz, panie mazgaj.

Mozesz sobie tylko popisać, plączesz sie miedzy wątkami i prowokujesz 
W towarzystwie znajomków pewnie grzeczniutko siedzisz a na forum szczwany lis, nawet jak obrażasz to sie boisz

Ja sie mam popłakać ? To ty chyba musiałeś być krzywdzony ze tak na forum brylujesz inaczej
Do glowy by mi nie przyszło aby wygrzebywać twoje posty i z palcem moderacji pokazywać, po zaczepce perfidnie uśmieszki dołączać

Nawet mi cie nie zal, perfidnych ludzi nie wolno żałować

9 godzin temu, toptwenty napisał:

By McGyver, 2 minuty temu

Taka mała sugestia, nie prowokuj.

 

Ok, to tylko drobny żarcik w zamian za jego k***rwę.

Oto przykład, Moderator cie postraszył to żarcik 
tchórz i chojrak za klawiaturą

W dniu 27.11.2020 o 23:14, toptwenty napisał:
9 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

W towarzystwie znajomków pewnie grzeczniutko siedzisz

Poznajesz kogoś?

gerard (2).jpg

W dniu 27.11.2020 o 23:26, McGyver napisał:
9 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Ja pier... ile można

Lekarzu, ulecz się sam. Taka życzliwa sugestia.

W dniu 28.11.2020 o 00:02, piorasz napisał:
9 godzin temu, McGyver napisał:
Lekarzu, ulecz się sam. Taka życzliwa sugestia.

Czy to nie nie czasem atak personalny?

W realu na neutralnym terenie niech Panowie (toptwenty & .:Gerard:.) się spotkają i odczytają to co pisali do siebie na audiostereo - wszystko o co poszło/ o co się rozchodzi. Niech wydrukują i przeczytają to w oczy jeden przed drugim na żywo - winny zjada co pisał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
9 godzin temu, Sovereign napisał:

@piorasz, tzn. masz moderatora na oku za to co się wydarzyło między Wami. Nawet jakiś temat o tym założyłeś. Być może był zarobiony, nie miał czasu tuningować. Było coś o kotach, że koty naszczały i jakieś tam wasze perypetie. Wyżej napisałeś : ''Jeśli uda się nad tym zapanować - szczacunek na zawsze.'' - dla McGyver-a.

Kiedyś dawno jakiś typ ze śląska prosił ileś tam razy bym napisał do McGyver-a czy ulepszy jemu jakiś stary odtwarzacz marki Marantz. Bez odpowiedzi widocznie był zajęty albo nie chciał budżetówki brać na warsztat. I tyle, dla mnie żaden problem. A tamten właściciel z Bielsko-Białej starego Marantza oddał komuś tam innemu do lampizacji, po której (miało być lepsze) a wyszło mu jeszcze gorsze granie! Więc ponownie wysłał komuś w swych rejonach aby przywrócono Marantza do stanu wyjściowego :).

Kiedyś tamten od Marantza, polecał do zwrotnic (chwaląc w ochach i achach) jakieś pio Siemens, Bosch MP itp. - i wyszła lipa z tego co polecał. Napisałem wtedy mu by se dał na rozruch do silnika te kondensatory, a nie do zwrotnic w kolumnach. Ewentualnie do integry lampowej do zasilana niech se wepnie albo gdzieś. Oddałem mu je dużo taniej niż kupiłem (bo nawet patrzeć na to nie mogłem), on posłuchał tych które polecił dokupić, stwierdzając, że nie za dobrze brzmią i opierniczył całość z zyskiem jak to handlarz. Dawno już zbyłem takich jak on i mu podobnych marud, kombinatorów i podpowiadaczy grzebiących w budżetowych zestawach strojonych specyficznie pod jedno granie/ jeden gatunek do plumkania. Taki sobie myślał, że u każdego innego sprawdzi się to co u niego, że na podstawie grzebania w budżetówkach, lepiej się zna od producentów tworzących referencyjne zestawy. I się pomylił, do tego wciskał jakieś dziwne pomysły, którymi mógł zaszkodzić. Gdy mu brakuje wysterowania ze słabowitą lampką, gość szuka problemu gdzie indziej wszytko zmieniając, nawet to czego się nie powinno - tak to se może grzebać w budżetówkach, z których i tak po wielokroć mniej słychać. Wpierw stare Tannoy; później Pionek HPM 100, od których nawet stare L100-ki lepsze. Integrą jak u niego, jego kolega nawet nie wysterował mało wymagającego Alteca - choć częściowo się zgadza, bo sporo średnich/tańszych Altec-ów to krótki/szybki średni bas i troszkę średniczki. Sporo konstrukcji pod specyficzne marne lampiaki.

Typ od Marantza kiedyś wyjechał z tekstem by mu na alleg.. podbić cenę używanej zębatki rowerowej, którą zużył jeżdżąc w górach. Odmawiałem za każdym razem, bo kilka razy nalegał - po wszystkim zaczął stroić fochy jak jakaś panienka. Chciał by mu podbić zębatkę :D. Inny typ/aparat posiadający samodziełki na przetwornikach Focal-a był jeszcze bardziej marudnym zawracaczem gitary - zbierał jakieś stare MKV, lampy i inne pierdoły, którymi zawalił całą chatę, że aż jago żona się wściekała. Gdybał co z czego jak najlepiej złożyć, a nic nie działał. Chwalił się, że w dzieciństwie u rodziców miał ogromne metraże niczym w willi, śmiejąc się z 20-30 u innych. Nawet Piteras typ podobny do niego, od którego zakupił i następnie zwrócił lampki - prawił, że klient Krzysztof nie do wytrzymania, że strasznie marudna, upierdliwa i mecząca osoba. Kupił lampy od tamtego gościa ze śląska, sprawdził ich zużycie u siebie i wyszło iż wyeksploatowane. I zwrócił temu od tych podrabianych Siltechów, który to dla Tomka posiadającego wtedy Harpia z AR (tego od nart i testera wszelkich kabli) - prawił, iż jego wtedy sprzedawane chińskie podróbki grają jak oryginalne Siltechy. Po tym co usłyszał nie chciał mieć kontaktu z takimi osobnikami - i ja podobnie, żadnego kontaktu ze zrzędami/marudami i diy-owymi dorabiaczami z im podobnym budżetowym systemem z monitorkami WLM. Wpierw wrzucasz cały system (zestawy głośnikowe z napędzającą je elektrownią!) - i po spełnieniu wymagań możemy zacząć temat.

Tomka od Harpii z AR przyłapałem na wydumce, gdy po powrocie pod nowym kontem, ten koleżka sly30, wymyślił, że bazodrut miał SM-1 i to Towery! ! ! - w śnie to mógł mieć tak jak i sly30. Wtedy napisał, że napędzał słabowitą kilku-watową lampką całe kolumny - wzmacniacz by spalił i kolumny uszkodził. Minimalna opcja na początek to Bi-Amp. Single-Amp nie istnieje dla SM-1. Jest Quad/Penta-Amp itd. Ogólnie Tomek był w porządku - może na stare lata SM-1 mu się pomylił z jakimś Altec czy czym innym co miał baza, bo zauważyłem, że mu nawet przedwzmacniacze się myliły. Słuchając Levinsonia No 326S, po iluś tam latach pisząc o bardzo neutralnym pre-ampie, myślał, że to był referencyjny Mark Levinson No 52 Dual Monaural Reference Preamplifier - takie pomyłki na stare lata. To i Westlake Audio na bank mu się pomyliły - nie mówiąc już o topowych Tower-ach u bazodruta ?

Poza tym musiałby wyburzyć wszystkie wewnętrzne ściany by mu miejsca w domu wystarczyło na odpowiedni rozstaw Tower-ów.

AR Ref. 10 Pre wśród lampiaków nie jest typowym lampowym kluchonem, ale nadal za słaby na ML-a No 52 Ref.

======

Z McGyver-em zatargów nie było. Kiedyś o kondensatorach w temacie nawet napisał, że jenseny pio cu w papierowej tubie grały jeszcze gorzej od wersji w miedzianej - jeszcze bardziej wolne i zmulone - czyli w tym samym stylu ale jeszcze bardziej stonowane. Dla mnie to były jedne z najgorszych kondów - cena do jakości brzmienia, marna. Jak na ich brzmienie to maksymalnie 5zł za każde 1uF.

Z bardzo starych zdjęć pokaże Ci jakie to duńskie kluchony :

post-28079-0-63528800-1348505052_thumb.jpg

Wiesz gdzie one jedynie mogłyby ujść - na MF w dolnoprzepustowych z CC 77VDC || 77VDC. Wtedy je testowałem/porównywałem tylko z CC 9VDC. Na MF w dolnoprzepustowych wygrały kondy z USA: 196P Sprague Vitamin Q. Dużo mniejszych i drogo wychodzi - taniej wyjdą Rike Audio i być może jeszcze lepiej.

post-28079-0-28797700-1381840089_thumb.png

Mundorfy Supreme - niemiecki szajs (taki jak pisałem). Wystarczyły inne dużo tańsze normalne przyzwoite kondensatory MKP z CC 77VDC || 77VDC i nie było co zbierać z MCap Supreme. Przy nich wartość brzmieniowa Supreme to max 8~10zł od sztuki 15uF. W sklepie 259,99 zł (wersja 800VDC) - to  powinno kosztować 8~10 zł.

Chciałem kupić z drugiej ręki amerykańskie Auricap XO 33uF x 4 - ale nikt się nawet nie zgłosił - bo pewnie jak już mają, to mało i za małe. Ewentualnie Solen Silver Sound 33uF x 4 na MF do górnoprzepustowych z CC 77VDC || 77VDC.

Amerykańskie są jaśniejsze i pełniejsze na MF od Mundków, a tym bardziej jaśniejsze od Jensenów. Wypełnienie na MF jak pio - i te bez grania jak Jensen. Na LF, HF, UHF - nie nadają się owe pio, bo inne są lepsze, tak by każde grały, znajdowały się w swym najlepszym zakresie.

Ogólnie wystarczą normalne/przyzwoite dobrze dobrane, dobrze nadające się do crossoverów kondensatory MKP w prądowych zwrotnicach głośnikowych z CC 77VDC || 77VDC i nie ma co zbierać z aktywek, jak i wszelkich standardowych (bez CC) pasywek/crossoverów na najbardziej wyszukanych ''audiofilskich'' kondach.

======

W realu na neutralnym terenie niech Panowie (toptwenty & .:Gerard:.) się spotkają i odczytają to co pisali do siebie na audiostereo - wszystko o co poszło/ o co się rozchodzi. Niech wydrukują i przeczytają to w oczy jeden przed drugim na żywo - winny zjada co pisał.

no i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, kazik-t napisał:

no i?

No i - zdaje się, że już na to odpisałem kilka godzin temu, ale wzięło i zniknęło. Powtarzam, w realu go nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, toptwenty napisał:

już na to odpisałem kilka godzin temu, ale wzięło i zniknęło.

I proszę żeby nie kontynuować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, toptwenty napisał:

No i - zdaje się, że już na to odpisałem kilka godzin temu, ale wzięło i zniknęło. Powtarzam, w realu go nie ma.

Odblokowali mnie,
Chciałbyś żeby mnie nie bylo, niestety dla ciebie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .:Gerard:. napisał:

Odblokowali mnie

 

1 minutę temu, .:Gerard:. napisał:

Chciałbyś żeby mnie nie bylo, niestety dla ciebie

Ponawiam prośbę żeby nie kontynuować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Odblokowali mnie,

Witamy Kolegę niezwykle serdecznie!

Bez wpisów Kolegi poziom strasznie dołuje, prosimy o jakieś nowe przemyślenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, McGyver napisał:

 

Ponawiam prośbę żeby nie kontynuować.

Mam spuścić glowe jak mnie zaczepia ?

 

5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Witamy Kolegę niezwykle serdecznie!

Bez wpisów Kolegi poziom strasznie dołuje, prosimy o jakieś nowe przemyślenia.

Ja wiem, ze nie mam takiego samego zdania, ze wierze w Boga a w System nie i nie dodaje waszej klice polubien
powinienem przyjmować wasze opluwanie z pokorą bo wasza wszech-ponad-inteligencja i poglądy sa TOP
Nie ma co mnie widac bo nie odchodziłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Mam spuścić glowe jak mnie zaczepia ?

 

Ja wiem, ze nie mam takiego samego zdania, ze wierze w Boga a w System nie i nie dodaje waszej klice polubien
powinienem przyjmować wasze opluwanie z pokorą bo wasza wszech-ponad-inteligencja i poglądy sa TOP
Nie ma co mnie widac bo nie odchodziłem

Ależ nikt Szanownego Kolegi nie opluwa, to po prostu męska przyjaźń, może tylko bardziej szorstka od innych. Ale przecież nie będziemy się z tego powodu mazgaić!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kazik-t napisał:

no i?

W dniu 18.11.2020 o 21:56, kazik-t napisał:

no i...?

W dniu 19.11.2020 o 09:20, kazik-t napisał:

no i o to k**wa chodzi !

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Mam spuścić glowe jak mnie zaczepia ?

 

10 minut temu, .:Gerard:. napisał:

wierze w Boga

Skoro wierzysz, to wiesz czego Jezus nauczał. Albo się stosuj, albo zgrzeszysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, McGyver napisał:

 

Skoro wierzysz, to wiesz czego Jezus nauczał. Albo się stosuj, albo zgrzeszysz.

Nie wiem czy Bóg miał ma imię Jezus
Dobra bawcie sie, szkoda mi czasu na te bzdury

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Nie wiem czy Bóg miał ma imię Jezus

...musi, że świadek Jehowy ?

3 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Dobra bawcie sie, szkoda mi czasu na te bzdury

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, McGyver napisał:

Skoro wierzysz, to wiesz czego Jezus nauczał. Albo się stosuj, albo zgrzeszysz.

 

Jezus ostatnio rzadko tu gości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, McGyver napisał:

No bo po co ma se nerwy psuć... ☹️

No tak. To by wyjaśniało sprawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przywrócenie możliwości zmiany koloru czcionki. Operowanie kolorem zwiększa ekspresję przekazu a to pożądany efekt. 

 Z tego samego powodu proszę o przywrócenie kointroli wielkości czcionki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, janunio napisał:

Operowanie kolorem zwiększa ekspresję przekazu

Zwłaszcza podczas prób manipulacji.

Nie wystarczy Ci funkcja podkreślenia tekstu lub pogrubienia czcionki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to są ograniczenie zmniejszające atrakcyjność graficzną forum. Jeżeli moderacja chce iść dalej w kierunku nudy i monotonii to trzeba koniecznie zlikwidować boltowanie i podkreślanie.  

RÓBTA TAK DALEJ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, janunio napisał:

Zdecydowanie to są ograniczenie zmniejszające atrakcyjność graficzną forum.

Myślisz, że jak napiszesz coś na czerwono to wtedy lepiej trafi taki tekst do komuchów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.