Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest i jeden zainfekowany, brawo Mysza😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ogromne natchnienie w tych staraniach 🙂 Jakbym Kaczmarskiego słuchał 😉

 

"

On natchniony i młody był, ich nie policzyłby nikt
On im dodawał pieśnią sil, śpiewał, że blisko już świt
Świec tysiące palili mu, znad głów unosił się dym
Śpiewał, że czas, by runął mur, oni śpiewali wraz z nim

Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany, połam bat
A mury runą, runą, runą
I pogrzebią stary świat!"

PS. PS. Sorry, to nie w tym wątku miało, ale tutaj chyba też pasuje 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Wniosek był po dodaniu liczby reputacji z bocznicy o dodanie rang do tego.

Nie chce teraz mówić kto to był bo nie pamiętam.

Nie chcecie to nie.

 

Jakiś czas temu też była propozycja co do wyświetlania ilości reputacji w tematach AS tylko reputacji z AS oraz wyświetlanie reputacji bocznicowej w tematach bocznicowych ale nikomu się to nie podobało niestety.

Typu:

* post na bocznicy user piszący posta pod nickiem ma reputacje bocznicową tylko. 

* post w tematach as user piszący posta pod nickiem ma reputacje z as tylko.

Dopiero po wejsciu pokazuje sie całkowita liczba oraz rozdzielone na as i bocznice.

image.png

 

Żądacie wyrzucenia wszystkiego a tak się nie da od tak zrobić.

 

#### Kolejne posty pisane nie na temat a w celach trollingowych lub przepychanki słowne automatycznie wysyłają na wakacje z tego tematu. (Przykro mi)

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cir napisał:

i ilosc kont

Jak moderator mogłeś to sprawdzić i publicznie wykazać. Wolałeś jednak karać kierując się osobistym widzi mi się, a nie Regulaminem. Teraz zajmujesz się podszczuwaniem, co nie tylko ja już ci wytknąłem. Może lepiej pilnuj własnych gaci. Wśród lajkujących twoją wypowiedź znaleźli się ci, którzy te moje konta odkrywali i sztucznie nakręcali temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bubusia napisał:

Glupawka poszla po calosci.

Uważam że obecne pokazywanie oddzielne lajków zdobytych w wątkach merytorycznych i oddzielnie tych z Bocznicy jest dobre i tak powinno pozostać. 

Proponuję zakończyć to obsesyjne (przez niektórych) wracanie do tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2021 o 22:50, soundchaser napisał:
W dniu 7.05.2021 o 22:48, Espectro napisał:

Formularz kontaktowy na dole strony. 

OK. Rozumiem, że to wystarczy i trafi tam gdzie powinno.

Dziękuję.

Wszystkich którzy pod tym moim wpisem umieścili ironiczne uśmieszki pragnę uprzejmie poinformować, że formularz trafił tam gdzie powinien i nawet otrzymałem rzeczową, konkretną odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Espectro napisał:

Jakiś czas temu też była propozycja co do wyświetlania ilości reputacji w tematach AS tylko reputacji z AS oraz wyświetlanie reputacji bocznicowej w tematach bocznicowych ale nikomu się to nie podobało niestety.

Te punkty nie maja najmniejszego sensu. Kilka dni temu natknąłem się na "wujka dobra rada", który miał "trylion plusów" a jak na mój gust to był niezbyt kompetentny do doradzania. sprawdziłem jego zawartość, a tam post, w którym radził gościowi skarżącemu się na zbyt ostry wzmak/system, że można temu zaradzić  kupując kable o przekroju 2mm2 większym. Miał kupę plusików, które w jego przypadku wprowadzają w błąd, a na bocznicy go nie widuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Espectro napisał:

Stutysięcznik                     100 000

Wskrzeszasz przemysł stoczniowy ?
 

10 godzin temu, Espectro napisał:

W jaki sposób chcecie to oceniać ? Kto jest z prawej czy lewej strony ?.

Nie, ocenie powinni podlegać wyłącznie moderatorzy biorąc pod uwagę kryterium "prawy i sprawiedliwy".
Przecież to oczywiste (?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

który miał "trylion plusów"

Te tryliony czy choćby 50000 + to skutek awarii silnika forum sprzed paru lat.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zyzol napisał:

Jak moderator mogłeś to sprawdzić i publicznie wykazać. Wolałeś jednak karać kierując się osobistym widzi mi się, a nie Regulaminem. Teraz zajmujesz się podszczuwaniem, co nie tylko ja już ci wytknąłem. Może lepiej pilnuj własnych gaci. Wśród lajkujących twoją wypowiedź znaleźli się ci, którzy te moje konta odkrywali i sztucznie nakręcali temat.

chłopie masz jakąś manie wielkosci

po raz kolejny przypominam ze jedyne punkty z mojego konta dostałęs za publiczne szydzenie z osoby niepełnosprawnej 

twoja mnogosc kont guzik mnie obchodziła ale jak juz dopominasz sie honorów i zaszczytów to racz wykazac równiez ilosc swoich kont

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Kilka dni temu natknąłem się na "wujka dobra rada", który miał "trylion plusów" a jak na mój gust to był niezbyt kompetentny do doradzania. sprawdziłem jego zawartość, a tam post, w którym radził gościowi skarżącemu się na zbyt ostry wzmak/system, że można temu zaradzić  kupując kable o przekroju 2mm2 większym. Miał kupę plusików, które w jego przypadku wprowadzają w błąd

Hahaha 😄...ale tu nie można mieć zastrzeżeń co do słusznych intencji dodawania lajków, bo cała masa audiofilów uważa, że kable wnoszą istotny wpływ na brzmienie.
Jeśli ktoś jest pod tym względem sceptyczny, to nie może czynić zarzutów i pisać, że to wprowadzanie w błąd, a w konsekwencji, że te plusiki wypaczają liczbę punktów reputacji.

3 godziny temu, Zyzol napisał:
8 godzin temu, cir napisał:

i ilosc kont

Jak moderator mogłeś to sprawdzić i publicznie wykazać. Wolałeś jednak karać kierując się osobistym widzi mi się, a nie Regulaminem. Teraz zajmujesz się podszczuwaniem, co nie tylko ja już ci wytknąłem. Może lepiej pilnuj własnych gaci. Wśród lajkujących twoją wypowiedź znaleźli się ci, którzy te moje konta odkrywali i sztucznie nakręcali temat.

Najbardziej w wątku o koronawirusie. Udaje lekarza, a pisze takie bzdury, że już na samym początku wszyscy się połapali. Nie wspominając o tym, że zablokował prawie wszystkich "foliarzy", by mieć z głowy ciągłe tłumaczenie się z głupot, które pisze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, cir napisał:

chłopie masz jakąś manie wielkosci

Piszesz o sobie, co wykazał już w #20059 soundchaser, a ja uczynię poniżej.

9 godzin temu, cir napisał:

po raz kolejny przypominam ze jedyne punkty z mojego konta dostałęs za publiczne szydzenie z osoby niepełnosprawnej 

A ja kolejny raz powtórzę, że nie szydziłem niepełnosprawności Kubicy, tylko krytykowałem niepełnosprawnego kierowcę F1 Kubicę.

A to olbrzymia różnica. Moim zdaniem F1 nie jest sportem dla niepełnosprawnych, co ówczesna i późniejsza rzeczywistość pokazała. 

Nie miałeś argumentów, posłużyłeś się pulpitem moderatora. Wykazałeś swoją manię wielkości i brak szacunku dla Regulaminu.

Teraz sięgnąłeś znowu po zgrany argument:

17 godzin temu, cir napisał:

i ilosc kont

I jeszcze udajesz, że to nie ty:

9 godzin temu, cir napisał:

twoja mnogosc kont guzik mnie obchodziła ale jak juz dopominasz sie honorów i zaszczytów to racz wykazac równiez ilosc swoich kont

Twój szacunek do użytkowników Bocznicy, adwersarzy, Regulaminu i języka polskiego jest niezmienny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zyzol napisał:

Twój szacunek do użytkowników Bocznicy, adwersarzy, Regulaminu i języka polskiego jest niezmienny.

mała poprawka do konkretnych uzytkowników Bocznicy

twoje problemy sa nadal twoimi problemami i zyj sobie jak chcesz tylko jesli drązycie problemy reputacji kont to proponuje wykazac tam wszystko a nie tylko wybrane /dobrane elementy

12 minut temu, Zyzol napisał:

A ja kolejny raz powtórzę, że nie szydziłem niepełnosprawności Kubicy, tylko krytykowałem niepełnosprawnego kierowcę F1 Kubicę.

to kolejny raz powtórze z premedytacja wielokrotnie szydziłes z niepełnosprawnosci Roberta Kubicy  mimo oficjalnego stanowiska mnie jako moderacji abys zaprzestał

mozna znalezc inny kolejny temat na forum do pookladania sie z kolegami,  ale nie trzeba rozjechac stary wątek o Kubicy bo wtedy dziadekwłodek czy co tam wtedy było -tak chciał i juz

i tyle w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam?

Bocznica nadal wliczana do reputacji?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Ludzie chyba naprawdę nie mają problemów skoro tak ich na siłę szukają.

tak - to szukanie na siłe tematów do mielenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cir napisał:

mała poprawka do konkretnych uzytkowników Bocznicy

twoje problemy sa nadal twoimi problemami i zyj sobie jak chcesz tylko jesli drązycie problemy reputacji kont to proponuje wykazac tam wszystko a nie tylko wybrane /dobrane elementy

Mania wielkości pomieszała ci w głowie. Wyrocznia jesteś żadną. Nawet nie umiałeś odczytać moich wypowiedzi ze zrozumieniem. Nie ja zaczynałem dyskusję z tobą, ale zamierzam ją zakończyć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to problem, zeby na forum audio do reputacji wliczac posty audio/video, a nie posty bocznicowe? Nikt nie wnosi, zeby ja zamykac(bocznice). Ale reputacja chyba powinna zalezec od czegos innego?

Przeciez to zdroworozsadkowe.

 

No chyba, ze uznano, ze forum i tak idzie na dno merytoryczne, i tak juz nikt w tematach audio nie bedzie pisal, a bocznica ma zwiekszyc ilosc klikniec, czyli utrzymac forum.

No i przede wszystkim, nie wolno urazic opetanej wiekszosci, ktora uznala, ze jedynie jazda pisowska przystoi przyzwoitemu czlowiekowi.

I tak wlasnie jest.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
14 godzin temu, Espectro napisał:

Jakiś czas temu też była propozycja co do wyświetlania ilości reputacji w tematach AS tylko reputacji z AS oraz wyświetlanie reputacji bocznicowej w tematach bocznicowych ale nikomu się to nie podobało niestety.

Typu:

* post na bocznicy user piszący posta pod nickiem ma reputacje bocznicową tylko. 

* post w tematach as user piszący posta pod nickiem ma reputacje z as tylko.

Dopiero po wejsciu pokazuje sie całkowita liczba oraz rozdzielone na as i bocznice.

image.png

 

 

3 minuty temu, bubusia napisał:

A jaki to problem, zeby na forum audio do reputacji wliczac posty audio/video, a nie posty bocznicowe?

Nikt nie wnosi, zeby ja zamykac(bocznice). Ale reputacja chyba powinna zalezec od czegos innego?

Przecieez to zdroworozsadkowe.

 

No chyba, ze uznano, ze forum i tak idzie na dno merytoryczne, i tak juz nikt w tematach audio nie bedzie pisal, a bocznica ma zwiekszyc ilosc klikniec, czyli utrzymac forum.

I tak wlasnie jest.

 

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bocznice nie powinno byc zadnej reputacji. Reputacja powinna byc przyznawana za posty merytoryczne.

Bocznica to bocznica, jak sama nazwa wskazuje. Reputacja powinna zalezec ood audio/video, czyli glownego profilu forum.

O czym tu w ogole gadac.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Teraz, bubusia napisał:

Za bocznice nie powinno byc zadnej reputacji. Reputacja powinna byc przyznawana za posty merytoryczne.

Dlatego tez wychodzę z pośrednim rozwiązaniem.

Żeby ten wilk był dalej głodny ale ta owca coś zjadła.

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Espectro napisał:

Dlatego tez wychodzę z pośrednim rozwiązaniem.

Żeby ten wilk był dalej głodny ale ta owca coś zjadła.

 

 

I kto jest przeciwny, komu tak bardzo zalezy, zeby reputacja zalezala glownie od bocznicy?

Masz odpowiedz w tym poscie:

#20065  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Espectro napisał:

Dlatego tez wychodzę z pośrednim rozwiązaniem.

Żeby ten wilk był dalej głodny ale ta owca coś zjadła.

 

 

tyle ze to problem kilku osób jak widać

reszcie to jak sądze powiewa

co z pozostałymi dziesiatkami tysięcy userów którzy milcza ? maja zdanie czy tez im to powiewa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cir napisał:

tyle ze to problem kilku osób jak widać

reszcie to jak sądze powiewa

co z pozostałymi dziesiatkami tysięcy userów którzy milcza ? maja zdanie czy tez im to powiewa

To nie jest zaden problem. To jest zdrowy rozsadek, zeby uzaleznic reputacje wylacznie/glownie od wpisow audio/video.

Kiedys ludzie pisali glownie w audio, ja tez, a teraz masz jeden wielki burdel bocznicowy, ktory usprawiedliwiles sobie rzekoma sluszna postawa.

Tyle w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bubusia napisał:

To nie jest zaden problem. To jest zdrowy rozsadek, zeby uzaleznic reputacje wylacznie od wpisow audio/video.

plus ilosc kar i kont

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Teraz, cir napisał:

tyle ze to problem kilku osób jak widać

reszcie to jak sądze powiewa

co z pozostałymi dziesiatkami tysięcy userów którzy milcza ? maja zdanie czy tez im to powiewa

Dlatego też jest rozwiązanie pośrednie a nie wywalanie wszystkiego 180* od razu.

Z każdą nową funkcjonalnością jest tak że użytkownicy są przeciwni a potem jak po latach chcemy cos usuwać to nagle się podoba i prosicie aby zostało.

Rozwiązanie które zaproponowałem pozwoli oddzielić tematy merytoryczne oraz reputacje zdobytą na nich od tych z audiostereo.

Najłatwiej będzie wtedy zobaczyć czy ktoś jest wojownikiem bocznicowym czy w Dziesięciotysięcznikiem w as.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cir napisał:

plus ilosc kar i kont

Jakich kar, jakich kont. Jak ktos ma podwojne konta to zbanowac , i po temacie.

W zyciu nie mialem podwojnego konta, raz tylko(pare lat temu) stworzylem, zeby wyjasnic sprawe(potem poprosilem o usuniecie). O czym ty piszesz?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.