Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Espectro napisał:

Kolejny taki wpis i lecą pkty.

watek jest moderacyjny  co nie oznacza ze twój , oznacza  ze porusza sie tu kwestie moderacji

user poruszył odwieczny problem tego forum wiec podałem mu czysto polski zwrot widniejacy w słownikach polskich  a opisujacy antysemite

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Teraz, cir napisał:

watek jest moderacyjny  co nie oznacza ze twój , oznacza  ze porusza sie tu kwestie moderacji

user poruszył odwieczny problem tego forum wiec podałem mu czysto polski zwrot widniejacy w słownikach polskich  a opisujacy antysemite

 

 

Nie jest mój i nie zwracaliście się do moderatorów z takim zapytaniem.

 

Przepychanki słowne zostawcie sobie na inne tematy. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jar1 napisał:

Skoro antysemito jest obraźiliwe to proponuję używać słowo semito. I będzie git 🙂

Robisz sobie żarty z poważnej sprawy. Poruszający sprawę antysemityzmu nie ma pojęcia, co to jest antysemityzm. Dla niego i jemu podobnych nawet uzasadniona krytyka jest antysemityzmem. Poza tym ten samozwańczy obrońca Żydów używa tego określenia w większości przypadków w sposób nieuzasadniony. Jest to nic innego, jak trolling i hejt stosowany przez niego w wielu wątkach. Niestety taka postawa znajduje uznanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bubusia napisał:

Bocznica nadal wliczana do reputacji?

Tak. I z tego co napisał Administrator tak pozostanie. 

Dzień bez wracania do tego tematu jest dniem straconym, nieprawdaż? To już zakrawa na stany obsesyjno-maniakalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Jak ktoś się kiwa w łóżeczku i płacze , bo mu lajki słabo rosną , to ja mogę sprzedać moje w atrakcyjnej [chyba] cenie 0,99 zł +Vat*

* - Cena za 1000 lajków [do negocjacji] .

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, soundchaser napisał:

Hahaha 😄...ale tu nie można mieć zastrzeżeń co do słusznych intencji dodawania lajków, bo cała masa audiofilów uważa, że kable wnoszą istotny wpływ na brzmienie.
Jeśli ktoś jest pod tym względem sceptyczny, to nie może czynić zarzutów i pisać, że to wprowadzanie w błąd, a w konsekwencji, że te plusiki wypaczają liczbę punktów reputacji.

Masz rację, ale sceptyzm nie ma tu nic do rzeczy, bo nawet "wyznawcy" okablowania z takiej porady będą sie smiać.

5 godzin temu, Zyzol napisał:

A ja kolejny raz powtórzę, że nie szydziłem niepełnosprawności Kubicy, tylko krytykowałem niepełnosprawnego kierowcę F1 Kubicę.

A to olbrzymia różnica. Moim zdaniem F1 nie jest sportem dla niepełnosprawnych, co ówczesna i późniejsza rzeczywistość pokazała. 

I to problem rzeczywisty jest. To tragedia kiedy moderator bierze sie za interpretacje intencji piszącego. Te pomyłki mogę nie wynikać z niechęci, a z braku czasu potrzebnego na wczytanie się w rozmowę.

A zupełnie na marginesie, gdybyś nawet drwił, to czy zabrania to regulamin? Oczywiście takie zachowanie byłoby naganne i godne potępienia, ale nie niezgodne z regulaminem, powinno być napiętnowane przez posty innych w normalnej rozmowie. Ale to moje zdanie, bo wiem, ze granica wolności i zbytniej opresyjniosci jest trudna do wychwycenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, toptwenty napisał:

Jak mam się zwracać do antysemity?

Rozumiem, że Ty antysemito - jest karane. Ok.

Może łaskawy antysemito, albo wielce łaskawy Panie antysemito?

 

Kiedy to zrozumiecie (lajkowacze), że wasza ocena jest subiektywna i niekoniecznie musi być prawdziwa?

Dajmy na to, skora mam cię za niezbyt mądrze piszącego ma sie do ciebie zwracać per głupku? No i co ty na to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Jacchusia napisał:

A zupełnie na marginesie, gdybyś nawet drwił, to czy zabrania to regulamin?

jest jeszcze podstawowa netykieta i ona nazywa to wprost - trollowanie wątku

2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Dajmy na to, skora mam cię za niezbyt mądrze piszącego ma sie do ciebie zwracać per głupku? No i co ty na to?

nie pękaj , napisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, cir napisał:

jest jeszcze podstawowa netykieta i ona nazywa to wprost - trollowanie wątku

Pod to da sie podciagnąć wszystko. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, cir napisał:

co z pozostałymi dziesiatkami tysięcy userów którzy milcza ?maja zdanie czy tez im to powiewa

To, że milczą nie oznacza, że są przeciw lub za czy też tez im to powiewa.
Nie jest to zagadnienie na tyle istotne aby mielić je tutaj raz na miesiąc.

39 minut temu, cir napisał:

trollowanie wątku

Ten wpis nazwałbym - typowym fochem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jacchusia napisał:

Pod to da sie podciagnąć wszystko. 

Np kaprys własny moderatora zwany ostatnio wolą właściciela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bobcat napisał:

Dzień bez wracania do tego tematu jest dniem straconym, nieprawdaż?

Problem nie zniknie od udawania, że go nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, szymon1977 napisał:

Problem nie zniknie od udawania, że go nie ma.

Najlepiej kreować wydumane problemy, aby potem je heroicznie zwalczać.

Problemu żadnego nie ma. Został on sztucznie stworzony przez różnych forumowych pieniaczy i warchołów.

8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Np kaprys własny moderatora zwany ostatnio wolą właściciela.

Odmawiasz właścicielowi wyrażania własnej woli? Pewnie sam chciałbyś za niego decydować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo i brak wiedzy - to wszystko co zaprezentowałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szymon1977 napisał:

Np kaprys własny moderatora zwany ostatnio wolą właściciela.

Powiem parafrazując klasyka - co ty k... wiesz o kaprysach moderacji???

Ja mógłbym napisać o tym książkę, oczywiście posiłkując się korespondencją z priva, której niestety już w większości nie ma.

 

Ale prawdę mówiąc kiedyś jednak było inaczej. Wiele razy po banach dostawałem informację że moderator robi co robi, ale inaczej nie może. Bo tamto, owamto. Swego czasu szczera uwaga Nadredaktora w stylu "wiesz stary, muszę ci dać bana dla zachowania symetrii" głęboko zmieniła całe moje postrzeganie takich forów (for?).

Natomiast ostatnio (a precyzyjniej prawie ostatnio 🙂) byłem ofiarą i świadkiem tępej zemsty i woli pokazania kto tu rządzi w wykonaniu pewnego forumowego guru wypromowanego na moderatora.

Na szczęście wydaje mi się, że zmieniło się to na lepsze, tzn. ów moderatorski nawiedzony neofita albo powściągnął swoje emocje, albo został skutecznie poskromiony. Widzę w tym albo autorefleksję i poczucie wstydu,  albo niewidzialną rękę Kolegi E.

Dlatego proponuje dać moderacji szansę i przynajmniej jakiś czas przyhamować emocjonalne napierdalanki.

Z góry dziekuję za powstrzymanie się od debilnych komentarzy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Espectro napisał:

trzeba zlikwidować bocznicę na której masz bardzo dużo reputacji.

Mi nie zależy na swoich, bo złe sugestie wywołują.

Mogę się ich pozbyć, to forum branżowo hobbistyczne, ale mam tam czasem niedosyt polemiki.

@bubusia chyba również ich chętnie się pozbędzie.

Można rozważyć podczas narady z moderatorami i dostawcami forum - czy eksponować (i promować) zwłaszcza te osoby z punktami z bocznicy.

Przedyskutujcie tą sprawę, proszę ogromnie!

16 godzin temu, toptwenty napisał:

Jak mam się zwracać...

Np. zwrotem: "paskudny rasisto" "ludobójco" (tylko wypadałoby udowadniać użyty epitet).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Powiem parafrazując klasyka - co ty k... wiesz o kaprysach moderacji???

Ja mógłbym napisać o tym książkę, oczywiście posiłkując się korespondencją z priva, której niestety już w większości nie ma.

 

Ale prawdę mówiąc kiedyś jednak było inaczej. Wiele razy po banach dostawałem informację że moderator robi co robi, ale inaczej nie może. Bo tamto, owamto. Swego czasu szczera uwaga Nadredaktora w stylu "wiesz stary, muszę ci dać bana dla zachowania symetrii" głęboko zmieniła całe moje postrzeganie takich forów (for?).

Natomiast ostatnio (a precyzyjniej prawie ostatnio 🙂) byłem ofiarą i świadkiem tępej zemsty i woli pokazania kto tu rządzi w wykonaniu pewnego forumowego guru wypromowanego na moderatora.

Na szczęście wydaje mi się, że zmieniło się to na lepsze, tzn. ów moderatorski nawiedzony neofita albo powściągnął swoje emocje, albo został skutecznie poskromiony. Widzę w tym albo autorefleksję i poczucie wstydu,  albo niewidzialną rękę Kolegi E.

Dlatego proponuje dać moderacji szansę i przynajmniej jakiś czas przyhamować emocjonalne napierdalanki.

Z góry dziekuję za powstrzymanie się od debilnych komentarzy.

 

1szy raz sie zgodze, no moze nie 1szy, szczegolnie odnosnie rzeczonego moderatora, chociaz mam wrazenie, ze po cichu nadal dziala.

Powolywanie takich modow moze jedynie dobic to forum. I nie chodzi o wspieranie tych lub tamtych, ale sposob dzialania, zwracania sie, chec udowodnienia sobie, ze jest sie kims wiecej, naduzywanie wladzy.

Przeciwienstwo? Nie trzeba szukac daleko, pan E, nawet jak czlowieka poskromi, to zlosc mija po paru minutach, zostaje jedynie refleksja. I takich moderatorow(E jest akurat adminem) powinniscie promowac.

Tyle ode mnie.

4 godziny temu, xetras napisał:

Mi nie zależy na swoich, bo złe sugestie wywołują.

Mogę się ich pozbyć, to forum branżowo hobbistyczne, ale mam tam czasem niedosyt polemiki.

@bubusia chyba również ich chętnie się pozbędzie.

Można rozważyć podczas narady z moderatorami i dostawcami forum - czy eksponować (i promować) zwłaszcza te osoby z punktami z bocznicy.

Przedyskutujcie tą sprawę, proszę ogromnie!

Np. zwrotem: "paskudny rasisto" "ludobójco" (tylko wypadałoby udowadniać użyty epitet).

Jest juz rozwiazanie. Calkowicie sie nie da. Za duzo zwolennikow bocznicy i jej przewodniej roli w narodzie. Ale mamy ciekawe rozwiazanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bubusia napisał:

Ale mamy ciekawe rozwiazanie.

Zapoznałem się z tym w zielonej ramce w nagłówku tematu.

Może zostać taki kompromis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Powiem parafrazując klasyka - co ty k... wiesz o kaprysach moderacji???

Coś tam wiem, ale a tytuł forumowego Jezusa, co za grzechy całej ludzkości się nie staram, może być Twój.

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Natomiast ostatnio (a precyzyjniej prawie ostatnio 🙂) byłem ofiarą i świadkiem tępej zemsty i woli pokazania kto tu rządzi w wykonaniu pewnego forumowego guru wypromowanego na moderatora.

Na szczęście wydaje mi się, że zmieniło się to na lepsze, tzn. ów moderatorski nawiedzony neofita albo powściągnął swoje emocje, albo został skutecznie poskromiony.

Niestety, ale gdy moderator zaczyna realizować własną wizję Forum, to zawsze działaniami koliduje z konstytucyjną wolnością słowa. Wizja zrobienia z działów tematycznych tego, co z Bocznicą zrobił duet Vlado-Arkadowski nadal wisi, choć ostatnio faktycznie jakby mniej realna.

-----

2 godziny temu, bubusia napisał:

Powolywanie takich modow moze jedynie dobic to forum. I nie chodzi o wspieranie tych lub tamtych, ale sposob dzialania, zwracania sie, chec udowodnienia sobie, ze jest sie kims wiecej, naduzywanie wladzy.

Zauważ, że działania tylko jednego budzą kontrowersje. To smutne, że skargi na tego jednego nazywane są tu zarzutami do całej moderacji. Jeszcze dziwniejsze, gdy odbija się piłeczkę spostrzeżeniem, że autorami skarg są cały czas te same osoby. Przecież nie będzie się skarżyć ktoś, komu cenzura sprzyja. Jak powiedział Bobek " Vlado jednym z najlepszych modetatorów w historii Forum był".

-----

18 minut temu, xetras napisał:

Zapoznałem się z tym w zielonej ramce w nagłówku tematu.

Może zostać taki kompromis.

Niestety chyba musi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Bobcat napisał:

Tak. I z tego co napisał Administrator tak pozostanie. 

Dzień bez wracania do tego tematu jest dniem straconym, nieprawdaż? To już zakrawa na stany obsesyjno-maniakalne.

Ja w kwestii technicznej. Czy ten post jest sugerowaniem komuś choroby?

10 godzin temu, Bobcat napisał:

Został on sztucznie stworzony przez różnych forumowych pieniaczy i warchołów

Jeszcze raz z zapytaniem, czy to jest język akceptowany przez moderację?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szymon1977 napisał:

Chamstwo i brak wiedzy - to wszystko co zaprezentowałeś.

Czy mógłbyś mi Szymuś pokazać (może być palcem), w którym miejscu @Bobcat zaprezentował "chamstwo i brak wiedzy"?

Bo zaczynam przypuszczać, że po trzydziestoletnim bez mała pobycie poza Polską, znaczenie słów mi się gdzieś gubić poczyna. Albo to ciebie ponosi, co chyba bliższe prawdy.

 

To raz, a po wtóre:

Że zdumieniem obserwuję, jak Szanowny Kolega @Espectro został owinięty wokół rzeczonego palca przez dwóch osobników, z których pierwszy znany jest wyłącznie z tego, iż gdzie by nie wszedł, zaraz rozpoczyna się jego narzekanie, malkontenctwo i rozpieprzanie tematu, drugiego natomiast wkład w Forum jest w gruncie rzeczy nawet bardziej prosty i smarkaty. Ale za to do annałów przejdzie jego słynne "he, he, proste, ja prdole". I to w zasadzie wszystko. Może jeszcze to, że ustawicznie biadoli nad "upadkiem forum, bo nikt nie pisze w wątkach merytorycznych", samemu jednocześnie nie pisząc w takowych ani jednego słowa, od miesięcy. Taki, qwa, bystry...

 

Nie jest rzeczą mądrą, ni rozważną, wyszukiwanie na siłę problemów (nieistniejących, prawdę mówiąc), by później - znów uparcie - z nimi wojować.

A "poprawianie" czegoś, co od lat całkiem nieźle się sprawdza, nigdy się pozytywnie nie odbija na całości.

 

 

20 minut temu, jezz napisał:

Ja w kwestii technicznej. Czy ten post jest sugerowaniem komuś choroby?

Lepiej napisać, że ktoś ma "pierdolca" - copyright by nieoceniony Bupek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Czy mógłbyś mi Szymuś pokazać (może być palcem), w którym miejscu @Bobcat zaprezentował "chamstwo i brak wiedzy"?

Cały post to negatywne określenia na oponenta, uzasasdnione rzekomym odmawianiem właścicielowi czegoś, czego w zgodzie z prawem i tak zrobić mu nie wolno.

35 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Że zdumieniem obserwuję, jak Szanowny Kolega @Espectro został owinięty wokół rzeczonego palca przez dwóch osobników...

Racja jest racją nawet, jeśli tyko dwie osoby o tym mówią, a kilka bezpodstawnie zaprzecza. A jeśli uważasz, że dziś o reputacji na Forum decyduje to, za co nie tak dawno z tego samego Forum jako trol się wylatywało... Twoja sprawa. Chcecie sobie zbierać punkty za pomityczbo-religijne pyskówki to sobie zbierajcie, tylko niech to się nie jawi w działach tematycznych "słuchaczom... milionom słuchaczy" jako reputacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Czy mógłbyś mi Szymuś pokazać (może być palcem), w którym miejscu @Bobcat zaprezentował "chamstwo i brak wiedzy"?

Bo zaczynam przypuszczać, że po trzydziestoletnim bez mała pobycie poza Polską, znaczenie słów mi się gdzieś gubić poczyna. Albo to ciebie ponosi, co chyba bliższe prawdy.

 

To raz, a po wtóre:

Że zdumieniem obserwuję, jak Szanowny Kolega @Espectro został owinięty wokół rzeczonego palca przez dwóch osobników, z których pierwszy znany jest wyłącznie z tego, iż gdzie by nie wszedł, zaraz rozpoczyna się jego narzekanie, malkontenctwo i rozpieprzanie tematu, drugiego natomiast wkład w Forum jest w gruncie rzeczy nawet bardziej prosty i smarkaty. Ale za to do annałów przejdzie jego słynne "he, he, proste, ja prdole". I to w zasadzie wszystko. Może jeszcze to, że ustawicznie biadoli nad "upadkiem forum, bo nikt nie pisze w wątkach merytorycznych", samemu jednocześnie nie pisząc w takowych ani jednego słowa, od miesięcy. Taki, qwa, bystry...

 

Nie jest rzeczą mądrą, ni rozważną, wyszukiwanie na siłę problemów (nieistniejących, prawdę mówiąc), by później - znów uparcie - z nimi wojować.

A "poprawianie" czegoś, co od lat całkiem nieźle się sprawdza, nigdy się pozytywnie nie odbija na całości.

 

 

Lepiej napisać, że ktoś ma "pierdolca" - copyright by nieoceniony Bupek.

A mógłby pan się ode mnie od....

Bardzo panu dziękuje.

 

ps swoją droga, twierdzenie ze forum świetnie funkcjonuje jest wyjątkowo zabawne, hehe

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Lepiej napisać, że ktoś ma "pierdolca" - copyright by nieoceniony Bupek.

Niech sobie przypomnę, kto na forum twierdzi, że posty sugerujące chorobę psychiczną forowicza są surowo karane przez moderację. I oczywiście zgłasza te posty.

O, już sobie przypomniałem, to Bobcat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widać propozycja admina nie przypadła do gustu, nie wiedza jak z nią pojechać, to na około próbują:)

Został opętany przez bubusie, hehe

 Chociaż jeszcze wczoraj mnie zbanowal😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

Już widać propozycja admina nie przypadła do gustu, nie wiedza jak z nią pojechać, to na około próbują:)

Został opętany przez bubusie, hehe

 Chociaż jeszcze wczoraj mnie zbanowal😀

Dwie osoby logicznie myślące i argumentujące kontra płacze pięcioosobowego tłumu - mnie cieszy, że nie mamy tu demokracji i o sprawach dla Forum istotnych, decydują właściwe osoby na właściwym miejscu, a nie czy ktoś słyszy kable albo j.bie PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, bubusia napisał:

mógłby pan się ode mnie od....

Argument nie do odparcia.

7 minut temu, szymon1977 napisał:

Dwie osoby logicznie myślące i argumentujące

.

 

A teraz se pude na jarmarek i se nakupie wiodyrko płyt. Ło.

Albo i dwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jak nie można słyszeć wpływu cardasa vs siltech. 
 

Sorry, już tylko w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.