Skocz do zawartości
IGNORED

Amare Musica Diamond - transport plików


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To brzmi ciekawie. Ale to wtedy nie jest czysty transport tylko odtwarzacz z DAC na pokładzie?

 

Nie to są opcje do wyboru , sygnał dsd jest robiony bez udziału daca to jest czysty sygnał z samym filtrem

i działa tylko na DSD pcm nie otworzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam , że od 1 czerwca dodaliśmy dużo udogodnieni

1.Tidal

2.Radia internetowe jak icecast ,TuneIn

3.montowanie dysków ntfs ,

4.Montowanie i automatyczne wyszukiwanie nas poprzez aplikacje

5.Zmiana daców z aplikacji

6.Własna aplikacja

7.zdalny Upgrade

8.zdalana pomoc

9.tagowanie utworów (wraz zedycją)

10.Mozliwośc montowani w środku na życzenie dysków 2,5 i 3,5 cala

11.rozwiązanie "na życzenie "

-zewnętrzny zasilacz

-moduł DSD (wyjście analogowe do odtwarzania DSD)

-wyjście USB separacja ma module optycznym

-zamontowanie 3 dysków hdd

-zewnętrzny Nas (w takiej samej obudowie jak serwer) z możliwości zamontowania 4 hdd

 

Marcin moje gratulacje.

Inni niech się uczą od Was.

Jak dla mnie Wasz transport to jak na razie nr.1 wśród polskich produktów.

Jakością wykonania , poziomem zaawansowania i jak widać również umiejętnościami handlowymi bijecie na głowę pozostałych garażowych polskich producentów.

Jedynie Lampizator choć technicznie odstający od Amare Musica odniósł podobny sukces na świecie.

A forumowymi Januszami nie macie co się przejmować.

Ciśnienie im skacze bo sami do niczego w życiu nie doszli a Wasz sukces boli jak widać strasznie niektórych ;)

 

Powodzenia i dalszych sukcesów życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to są dobre wiadomości. Chętnie bym posłuchał tego waszego cudaka, bo od kiedy poszerzyłem swoja płytotekę DSD, mam już co słuchać natywnie na Lampizatorze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to są dobre wiadomości. Chętnie bym posłuchał tego waszego cudaka, bo od kiedy poszerzyłem swoja płytotekę DSD, mam już co słuchać natywnie na Lampizatorze.

 

Mam 319 płyt DSD :)

 

sam zgrałem z 250 :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam , że od 1 czerwca dodaliśmy dużo udogodnieni

1.Tidal

2.Radia internetowe jak icecast ,TuneIn

3.montowanie dysków ntfs ,

4.Montowanie i automatyczne wyszukiwanie nas poprzez aplikacje

5.Zmiana daców z aplikacji

6.Własna aplikacja

7.zdalny Upgrade

8.zdalana pomoc

9.tagowanie utworów (wraz zedycją)

10.Mozliwośc montowani w środku na życzenie dysków 2,5 i 3,5 cala

11.rozwiązanie "na życzenie "

-zewnętrzny zasilacz

-moduł DSD (wyjście analogowe do odtwarzania DSD)

-wyjście USB separacja ma module optycznym

-zamontowanie 3 dysków hdd

-zewnętrzny Nas (w takiej samej obudowie jak serwer) z możliwości zamontowania 4 hdd

Miło sie przyglądać jak zbudowaliście coś od pomysłu do stanu obecnego.

Gratulacje!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wszystko high-end co się świeci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Czytam forum niemal co dzień, tylko pisać mi się nie chce... Wciąż te same osoby rozwalają forum. Zauważ, ten sam namolny troll, potrafi dołożyć Amare, a u siebie używa lub używał od wielu lat listwę sieciową w której NIC nie ma, poza obudową i przewodami. Tam mu nie przeszkadza cena z kosmosu. Oczywiście kwestia wpływu tej listwy na dźwięk, nie jest tutaj istotna. To co robią te trolle, to świadome działanie na szkodę firm, z których nie mogą czerpać profitów. Jestem po rozmowie z jedną z osób, które otrzymały propozycje nie do odrzucenia. Gdy jednak odrzuciła tą propozycję, na jej produkty zaczęła się nagonka na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum niemal co dzień, tylko pisać mi się nie chce...

Pisać? To może zrezygnuj, a nie udajesz zmęczonego. Funkcja Cię trzyma, ale masz to gdzieś, czy ją wykonujesz, najważniejszy jest ten zielony kolor... Czekaj, nie mów, piszą do Ciebie setki fanów i podtrzymują na duchu, mówią, żebyś nie odchodził, że jesteś jedynym sprawiedliwym, taki ostatni Mohikanin?

 

Palton, otrzeźwiej i zobacz sobie co z tego forum zrobiliście razem z branżą i kolesiami z podwórka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Palton w kontaktu ze mną dał dupy na całej linii no ale to nie miejsce żeby go tu chwalić ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Palton, otrzeźwiej i zobacz sobie co z tego forum zrobiliście razem z branżą i kolesiami z podwórka.

 

A gdzie widzisz negatywny wpływ branży ?

Najgorsze dla forum jest tolerowanie trolli zupełnie niezainteresowanych naszym hobby. Piszą tylko po to aby wszcząć zadymę. W 100% mają najbardziej budżetowy sprzęt a zachowują się jak jacyś guru, którzy pozjadali wszystkie rozumy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda. Zadymę na forum nie robią ludzie z branży tylko trolle, których to hobby nie interesuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, ten sam namolny troll, potrafi dołożyć Amare

Jeśli chodzi o Bodexa, to akurat pytanie o to czy sercem tego urządzenia jest płyta OEM czy autorska nie wydaje mi się napaścią na firmę.

Jeśli ktoś korzysta z dobrodziejstwa forum, to niejako powinien być gotowy na zadawanie trudnych pytań i pokorne udzielanie odpowiedzi związanych z tym produktem. W końcu to nie było pytanie o życie prywatne producenta...

Nie widzę tu najmniejszej zawiści, a raczej ciekawość z jakiej klasy ma się produktem do czynienia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zenon.kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lev Andropov: It's stuck, yes?

 

Watts: Back off! You don't know the components!

 

Lev Andropov: [annoyed] Components. American components, Russian Components, ALL MADE IN TAIWAN!

 

 

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jednak odrzuciła tą propozycję, na jej produkty zaczęła się nagonka na forum.

 

Za takie coś powinnien być ban nieodwoływalny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Bodexa, to akurat pytanie o to czy sercem tego urządzenia jest płyta OEM czy autorska nie wydaje mi się napaścią na firmę.

 

Dzięki za zbędną adwokaturę - prawda obroni się sama. Serio myślisz, że to do mnie, to o pustej

sieciówce i tak w ogóle ? No, mam nadzieję, że się mylisz, ale jak ktoś koniecznie chce sprowokować

zadymę, to może trzeba to wziąć na klatę ... czy jak ? O co konkretnie chodzi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez BoDeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś powinnien być ban nieodwoływalny

 

Powinien, niestety administracja nie pomaga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież równie dobrze można powiedzieć, ze ci co chwalą wyroby jakiejś firmy to dlatego, ze w tym przypadku jednak doszło do "porozumienia".

 

PS. Tak mi powiedział jeden "gościu" .... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1 gdybys wiedział co o tym gosciu mówia inni dystrybutorzy to nigdy bys nie uwierzył :)

 

proponuje zaprzestać wzajemnych oskarżeń , pudelek jest na bocznicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

To mój debiut tutaj, więc witam Szanowne Forum.

 

Po przeczytaniu recenzji w/w urządzenia w HiFidelity.pl , zaciekawiony opiniami

na jego temat, trafiłem na Państwa Forum. Przeczytałem praktycznie wszystko, wraz

z wątkami pobocznymi dot. tego urządzenia, a dodatkowo większość wpisów dokonanych

przede wszystkim przez tych, którzy mocno zachwalali to urządzenie, ale także i tych,

którzy mieli zgoła odmienne zdanie. Do tego zajęcia skłonił mnie zaskakujący wpis:

 

Płacimy tylko i wyłącznie za wygląd i marketingową ściemę.

 

Podążając za tą myślą, a także czytając wpisy użytkowników z podobnym nastawieniem

lekko się zirytowałem.

 

draństwo, to jest przepakowywanie chińskich OEM-ów w audiofilskie szatki i sprzedaż

za wielokrotnie wyższą cenę.

 

Słuchałem Amare na AS ... jest to największy przekręt w audio o jakim słyszałem ;-)

 

Niestety ja tez w systemie Amare nie slyszalem aby zrodlo tam bylo ponad przecietnosc

 

Dużo urządzeń które wyglądają na High End nie są high endem!

 

Ten mały komputerek z dodanym ekranem w Waszym wyrobie to jest znakomita przebitka.

Natomiast jest to wyjechany przebieraniec i dlatego sobie gorzko zapłakałem.

och amare,amare. Cena wyrobu 6900 euro.to jest dla mnie naprawdę szok.

Oczekuję odpowiedzi takiej szczerej,dość ściemiania i nabijania ludzi w butelkę.

Gdzie ta super technologia jest i ta wyszukana innowacyjność?

 

Gdzie w końcu leży prawda? Czy recenzje w HiFidelity.pl i innych miejscach w sieci

są rzetelne, czy to kolejne potwierdzenie nabijania w butelkę? Odpowiedź zwala z nóg!

 

Jak ktoś już tutaj sugerował, to taka konstrukcja nie ma prawa zaistnieć w wykonaniu

firmy "garażowej" bez wspomagania się zaawansowanymi rozwiązaniami firm zewnętrznych.

Oczywiście można wszystko zamówić, ale można także iść na totalną łatwiznę przybraną

w pawie pióra, a przy tym wprowadzać w bardzo kosztowny błąd potencjalnych nabywców.

 

Przez kilka dni ten temat zaprzątał mi głowę, a rozwiązanie przyszło dość przypadkowo.

Podczas pobytu w ASO na stanowisku obok stało koreański SUV przy którego bagażniku

grzebał mechanik. Chodziło o zawieszanie się multimedialnego komputera zamontowanego

w tym aucie. Komputer sterował całą zabawą podczas podróży.Wyświetlacze w zagłówkach,

internet, radio, filmy, GPS i kto go tam wie co jeszcze. Małe wymiary,bierne chłodzenie.

 

Kilkanaście minut poszukiwań i KRÓL JEST NAGI!

 

A wygląda toto mniej więcej tak:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Gdy zdejmiemy obudowę napotkamy na taki widok:

 

post-60768-0-70302200-1446840476_thumb.jpg

 

A po zdemontowaniu dysku i płyty rozszerzeń oczom naszym ukaże się taka konstrukcja:

 

post-60768-0-56276900-1446840517_thumb.jpg

post-60768-0-94385100-1446840547_thumb.jpg

 

BINGO, EUREKA - oto mamy przedmiot naszych poszukiwań, hi-endową platformę sprzętową!

SZOK! Przy zakupie pow. 10 szt cena tego cudu to 140$/szt. (sto czterdzieści USD)!

Sprawdziłem i porównałem dokładnie, nie może być najmniejszej pomyłki. To dokładnie to.

Nie ukrywam, że zlał mnie zimny pot. Produkt do nabycia via. internet www.alibaba.com

 

post-60768-0-21309000-1446840581_thumb.jpg

 

Co na to pomysłodawca i Pan Konstruktor?

 

Prosze o nie wypisywaniu nie potwierdzonych informacji nasz serwer jest autorskim

rozwiazaniem bazujacym na linux ,wszystko zostalo wykonane w polsce przez nas procz

plyty glownej specjalnie zrobiona dla Amare Musica

 

To może w imię prawdy warto opublikować fotografię płyty bazowej w pełnej krasie, bez

maskującej ją obudowy z kolejnej płytki! Udawanie że to bardzo ważny ekran jest naiwne.

 

Może teraz warto przyjrzeć się dokładnie tej subtelnej mistyfikacji?

 

Zasilanie to nic wyczynowego, bo tutaj nawet nie jest to potrzebne, płyta wymaga jedynie

samochodowego 12V i dalej sobie sama z tym robi co chce, czyli jakość na wejściu nie ma

znaczenia, ponieważ wewnętrzne przetwornice zrobią z tą jakością dowolną sieczkę jakiej

można się spodziewać w urządzeniu za takie pieniądze. Mamy więc 4 osobne linie zasilania

do: płyty głównej, elektroniki wyświetlacza, samego wyświetlacza, a także do płytki SPDIF.

Na samej płycie nie widać żadnych specjalnych części, najtańsze kwarce i inne elementy.

Xmosa żadnego oczywiście tam nie ma, wszystko co związane z audio obsługiwane jest przez

klasyczne kości, także nadajniki USB z ich kiepskimi zegarami, a to te sygnały służą do

exportu jak i z nich robiony jest SPDIF na osobnej płytce. Sposób okablowania tej płyty

widać na fotografii i pomimo chęci aby to jakoś wyglądało, to jest to zwykłe sztukowanie.

Nie ukrywam, że jestem mocno zszokowany tym, co ta firma wymyśliła za blisko 30 000 pln.

Fakt, obudowa jest efektowna, ale to nie może być jedynym atutem. W pełni zgadzam się z

 

Ale fakt faktem, że jeżeli wyjmiemy z ... tę płytkę SPDIF (której i tak prawie nikt

nie używa, bo większość gra z wyjścia USB) zostają nam graty za niewiele ponad tysiaka,

soft i ładna obudowa.

 

post-60768-0-00568800-1446840616_thumb.jpg

 

Ładna obudowa,słabe wnętrzności, darmowa platforma i soft do odtwarzania z firmową nakładką.

Jednak ci, którzy wypowiadali się negatywnie, mają rację. Niech nikt nawet nie odważy się

napisać "bez słuchania nie ma oceny", bo samo to zakrawa na duży skandal. Nie dziwi teraz

to, że nikt tutaj nie zdecydował się na przetestowanie tego urządzenia u siebie aby przez

przypadek nie narazić się na ew. śmieszność, bo przecież to jest poziom ubogiego laptopa,

a patrząc na funkcjonalność tej platformy, to musi jej towarzyszyć niebywały elektroniczny

smog, nawet od niewykorzystywanych bloków, a jak pomyślę, że można tam także zainstalować

kartę SIM i mamy telefon,internet,Wi-Fi, to ręce same opadają! To jest mega-dziadostwo!

W kilka dni zafundowałem sobie zimny prysznic i dodatkowo wyrobiłem sobie nową opinię nt.

fachowych recenzentów i artykulików wypoconych w sponsorowanych tekstach. Obrzydliwość!

 

Internet i telefon samochodowy w jednym - to slot na SIM stosowany w takich rozwiązaniach.

 

post-60768-0-37868400-1446840653_thumb.jpg

 

Mało konkretów,a dużo bajania-obudowa faktycznie może przypaść do gustu większości,

ale co dalej-konkrety poproszę

 

Liczę na kilka słów wyjaśnienia ze strony konstruktora, ale także na to, że ten wpis nie

będzie przedmiotem ataku (usunięcia),lecz będzie zaczynem do poważnej dyskusji o stanie

pomysłowości cwanych producentów, którzy w taki sposób są o krok od wyrobienia polskiej

marki na wszystkich rynkach, przy okazji przyklejając innym niezasłużoną łatkę w stylu:

 

Lampizator to logitech w obudowie z modushopu -_-

 

Chciałoby się powiedzieć - I KTO TO MÓWI ?

 

Myślę, że najodpowiedniejszym miejscem dla tej konstrukcji powinien być dział PC,

a zachwyty nad samą obudową można wyrażać w dziale DIY, bez zaśmiecania Hi-Endu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby więcej takich wpisów. To co opisałeś powyżej to niestety coraz częstsza praktyka.

Mamy więc Amare , mamy Wile DAC ( chociaż lojalnie wrzucają zdjęcia wnętrza reklamując produkt - to nic innego niż klocki z aliexpress połączone kablami ze sklepu komputerowego - nie pofatygowali się nawet na porządne okablowanie węwnątrz ) , mamy kable Sulek Audio ( garażowa robota z materiałów ze sklepu elektrycznego o wartości 200zł sprzedawana z otoczką technologii rodem z NASA ), wzmacniacze lampowe Bodnar ( nigdzie nie chwalą się , że ściągają z Chin produkt kilka razy tańszy ). To psuje rynek bo firmy, które naprawdę mają zaplecze technologiczne, wiedzę i doświadczenie tracą przez to...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu kupiło ten produkt, tyle zawałów po przeczytaniu powyższego tekstu.

 

 

Myślę, że najodpowiedniejszym miejscem dla tej konstrukcji powinien być dział PC,

a zachwyty nad samą obudową można wyrażać w dziale DIY, bez zaśmiecania Hi-Endu.

 

BRAWO MarcoKraken!

 

A może konstruktor teraz by się wypowiedział?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daru0105

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To psuje rynek bo firmy, które naprawdę mają zaplecze technologiczne, wiedzę i doświadczenie tracą przez to...

 

Odpowiadając tylko na ten fragment i nie ustosunkowując się do pozostałych wpisów.

 

To jak końcowy użytkownik zamiast posłuchać to kupuje w ciemno to tak może być! No ale może sobie wychowamy ludzi którzy jednak słuchają a nie kupują oczami , metką i ceną?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wtracajac sie zbytnio w dyskusje, wpis Marco Krakena jest mocno 'fabrykowany' zwlaszcza jego cytaty (jak ten Elberotha) i prezentuje dosc wybiorcze podejscie do wpisow w tym watku. Nasz 'debiutant' bardzo tez przypomina cytowanego 'debiutanta' Jacka Balcerzaka. To juz niemalze 'Klasyka' w tej zakladce ;')

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pastwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wpis też zniknął? Dziwne tu panują zwyczaje.

Pan z Amare zamiast obrażać przedmowce lepiej niech się skupi nad własnym sprzętem bo prezentacja slabiutka straszliwie. To co usłyszałem to było totalnie chaotyczne granko. Te monitory to ponoć jakieś harpie, albo one takie kiepskie albo sprzęt towarzyszący. Prosze wyjaśnić o co chodzi z tym plikograjem bo 30000zl za komputer w cenie 140$ w ładnej skrzynce to się w głowie nie mieści. Widać za stary jestem bo tego nie pojmuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AS Amare z Harpią podłogową to jakieś nieporozumienie. Przypomniały mi się czasy Diory.

 

Wszystko podzielone na niewspółgrające pasma, jasno, płasko, bez wypełnienia i basu. Wysokie grają z własną manierą i identycznie w każdym nagraniu. Nie ma aspektu, który możnaby wziąć w obronę. A cena z kosmosu. Warto coś zmienić w tej układance.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.