Jump to content
Chicago

Filmowe zapowiedzi

Recommended Posts

Pitbull i Revenant mogą być fajnymi filmami..

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

a mnie uciszeszyło, że będzie Zoolander 2

nie wiem czemu ale jedynke uważam za rezewlacyjną głupia komedię ;)

W końcu ten cały audiofilizm to i tak hobby jak każde inne - chociażby kolekcjonowanie lalek Barbi. Co kto lubi ;)

Kolega się nie obraża...ja dwadzieścia lat mieszkałem na Piotrkowskiej i po 13 grudnia zomowców z tarczami pałami i gazem doskonale pamiętam , jako dziecko widziałem "po cichutku"przez okno bo mieszkałem w kamienicy frontowej... a Boguś powinien pomyślec zanim cos chlapnie... tym bardziej że swoje wykształcenie aktorskie Łodzi zawdzięcza. ...

Edited by Yodas
  • Like 1

Zapowiada się na dobry polski thriller

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Zapowiadaja sie dwa dobre filmy:

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Dzień Niepodległości : Odrodzenie

a ja wobec tego czekam na "Marsjanie atakują 2"

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Uwielbiam thrillery ktorych akcja dzieje sie na morzu i oceanach. A jak wokol plywaja rekiny to juz wogole geba mi sie smieje :)

Niedlugo wchodzi na ekrany kin dosyc ciekawy film o tej tematyce, THE SHALLOWS. Mam nadzieje ze film bedzie rownie dobry jak zwiastun.

Dzień Niepodległości : Odrodzenie

Byłem wczoraj, kurka słaby że aż boli. Takie połączenie "Marsjanie atakują" i "Kapitan Ameryka":(.

Niezła obsada.

Odgrzewany, ale może być niezły

Chociaż Kurosawy nic nie przebije

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Może być ciekawy.. i bez rozwalania wszystkiego na ziemi..

Arrival czyli po 'polskiemu'.. Nowy początek(2016)

oraz

SNOWDEN

Życie to ciągła walka.. nawet ze sprzętem audio..;)

To może być świetny film:

Może być ciekawy.. i bez rozwalania wszystkiego na ziemi..

https://www.youtube.com/watch?v=aTNJtEXYsyw

Arrival czyli po 'polskiemu'.. Nowy początek(2016)

Nazwisko reżysera raczej gwarantuje sukces.

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Uwielbiam thrillery ktorych akcja dzieje sie na morzu i oceanach. A jak wokol plywaja rekiny to juz wogole geba mi sie smieje :)

Niedlugo wchodzi na ekrany kin dosyc ciekawy film o tej tematyce, THE SHALLOWS. Mam nadzieje ze film bedzie rownie dobry jak zwiastun.

https://www.youtube.com/watch?v=EgdxIlSuB70

Również uwielbiam takie klimaty... ale niestety ten film okazał się wielkim rozczarowaniem. Szkoda bo zapowiedź była obiecująca.

Również uwielbiam takie klimaty... ale niestety ten film okazał się wielkim rozczarowaniem. Szkoda bo zapowiedź była obiecująca.

Jezeli lubisz takie klimaty to polecam "The Reef", film raczej malo znany, produkcji australijskiej. Nie ma w nim efektow CGI made in Hollywood, za to sporo napiecia, film bardziej celuje w strone suspence w stylu Szczek..

http://www.imdb.com/title/tt1320291/

Był "Kod da Vinci", Anioły i Demony", czas na film "Inferno" wg powieści Dana Browna ;-)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.