Skocz do zawartości
IGNORED

Ile rodzin uchodźczych zamierzasz przyjąć pod swój dach?


Peter75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomciu czy Ty uczyłeś się w szkole  podstawowej ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tomek7776 napisał:

twoim obowiazkiem jest zawiadomic o tym policje.

a ty sie jeszcze tym chwalisz na forum.

Nie jestem szmalcownikiem, chociaż to takie polskie :)

Mamy od  Straż Graniczną, która ma za zadanie strzec granic Polski i za to im płacą. Teraz mają okazję się wykazać, bo do tej pory Białoruś skutecznie ochraniała granicę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, czester15.30 napisał:

Tomciu czy Ty uczyłeś się w szkole  podstawowej ? 

Dajże spokój, czester, Przyjacielu.

Taki urodzony geniusz, tytan intelektu i znawca wszechrzeczy - miałby marnować czas w jakiejś osmarkanej podstawówce???!!! Czy na tam innych (co nie daj Boże) głupkowatych studiach??

 

Dostał  od Dudy na pierwszą komunię tytuł profesora i rower i szpanuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje  jak sie trafi spotkać uchodzce by zapracował na chleb jaki je .JAK NIEBEDZIE CHCIAŁ TO WON do Niemiec albo na Białoruś .

Jak matka z dzieckiem to dziecko do żłobka Matka do pracy.

A pod swój dach ?Absolutnie żadnej .Ty przyjmij jako pierwszy 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ojcom założycielom" UE chodziło zapewne o otwarcie granic UE jak wrót od stodoły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Amator 2b

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Traktat z Maastricht – oficjalny tytuł to Traktat o Unii Europejskiej – jest fundamentem Unii w jej obecnej formie.

Był owocem kilkuletnich negocjacji między rządami krajowymi. Został podpisany w holenderskim mieście Maastricht, leżącym blisko granicy z Belgią i Niemcami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W dniu 3.11.2021 o 08:59, toptwenty napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiceburmistrz Michałowa o ofiarach

- Nie wyobrażam sobie, żeby oficjalna liczba była prawdziwa. Z tego, co słyszałem, do tej pory musiało zginąć co najmniej 70 osób. Ale są też głosy, że może być ich nawet 200. Kilka dni temu usłyszałem historię o granicznej rzece Świsłocz. Podobno w wodzie pływają trupy. A trupy też są przepychane z jednego brzegu rzeki na drugi. Tam i z powrotem, między Białorusią a Polską. Żadna ze stron nie chce ich wydostać - powiedział Sikora.

Jak dodaje wiceburmistrz, codziennie przez granicę przychodzi do Polski około 1000 uchodźców. 500 zostaje zepchniętych na Białoruś przez polskie siły bezpieczeństwa, drugiej połowie udaje się przekroczyć granicę. Jak zauważają dziennikarze "Focusa", jeśli te liczby są prawdziwe, oznaczałoby to, że co miesiąc do Polski przybywa około 20 tys. uchodźców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

A tutaj dwa filmy znad granicy z Białorusią, jeden pro uchodźczy, drugi pro izolacyjny:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oba straszne i smutne.

Jednocześnie musimy mieć świadomość, że odesłanie tych nieszczęśników do kraju pochodzenia lub Niemiec nie załatwi sprawy, nie rozwiąże problemów i takie rzeczy będą miały miejsce czy przy naszej granicy , czy przy innej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, czester15.30 napisał:

Dlatego w demokratycznym kraju media powinne mieć dostęp do tego co dzieje się w strefie stanu wyjątkowego . 

media....nie zartuj sobie....a nazywanie tego tworu demokratycznym krajem....haha

widziales cyrk jaki byl przed wprowadzeniem ograniczen.

zreszta i Twoja postawa budzi duze watpliwosci.

nie ma czegos takiego na swiecie.jak wolne media.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu gościłem w domu Irakijczyka - znajomego mojego znajomego, który nie zdążył na samolot do domu. Kolejny lot miał za kilka dni. Znajomy zapytał, czy byłbym w stanie pomóc chłopakowi i jako, że byłem w stanie, pomogłem. Bardzo mile wspominam ten czas, to był przesympatyczny, skromny i wesoły człowiek. Pogadaliśmy, wódeczki popiliśmy, pojedliśmy. Oprowadziłem go po swoim mieście, zabrałem tu i tam. Widziałem, że szczerze mu się podobało. Chciał zapłacić (miał pieniądze, bo wcześniej pracował w Berlinie), ale nie wziąłem ani grosza, bo i niby za co? Kontakt utrzymujemy do dziś i drzwi dla niego ciągle stoją u mnie otworem.

Gdyby znajomy poprosił o zaopiekowanie się kolegą Polakiem, odmówiłbym. Bassim ani mi wódki z barku nie wychlał, ani żony nie przeleciał, ani niczego nie podpie*dolił, jak to nasi potomkowie Husarii mają w naturze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z popielnika na Wojtusia

Iskiereczka mruga,

Chodź, opowiem ci bajeczkę,

Bajka będzie długa.

 

Była sobie raz królewna,

Pokochała grajka,

Król wyprawił im wesele

I skończona bajka…

 

Była sobie Baba-Jaga,

Miała chatkę z ciasta,

A w tej chatce same dziwy,

pst, iskierka zgasła.

 

Patrzy Wojtuś, patrzy, duma,

Łzą zaszły oczęta,

Czemu, żeś mnie okłamała,

Wojtuś zapamięta.

 

Już Ci nigdy nie uwierzę,

Iskiereczko mała,

Chwilę błyśniesz, potem zgaśniesz,

Ot i bajka cała.

 

Był sobie król, był sobie paź

Była też królewna

Żyli wśród mórz nie znali burz

Rzecz najzupełniej pewna

 

Kochał się król, kochał się paź

kochali w królewnie

I ona też kochała ich

kochali się wzajemnie

 

Lecz stała się pewnego dnia

rzecz straszna niesłychanie

Króla zjadł pies, pazia zjadł kot

królewnę myszka zjadła

 

Lecz żeby ci nie było żal

dziecino ukochana

z cukru był król, z piernika paź

królewna z marcepana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.11.2021 o 17:20, mariusz05 napisał:

162987173102f7ef69934af6e9773d4258f26546e7e548adb5cb24438396e5e284abde5123.thumb.jpg.588d71ec51b4468ba7c0d9507705349a.jpg

Na Białoruś to raczej PiS-owcy mogą uciekać, tam rządzi ich bratnia dusza, "ciepły człowiek" czyli Łukaszenka. Już marszałek Karczewski zbadał swego czasu grunt na Białorusi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjme wszystkich do pracy na swojej farmie .po 10 latach uczciwej pracy będą Polakami.

 

oczywiście to sarkazm bo wszyscy uciekną do Niemiec 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Amator 2b napisał:

Z popielnika na Wojtusia

Iskiereczka mruga,

Chodź, opowiem ci bajeczkę,

Bajka będzie długa.

 

Była sobie raz królewna,

Pokochała grajka,

Król wyprawił im wesele

I skończona bajka…

 

Była sobie Baba-Jaga,

Miała chatkę z ciasta,

A w tej chatce same dziwy,

pst, iskierka zgasła.

 

Patrzy Wojtuś, patrzy, duma,

Łzą zaszły oczęta,

Czemu, żeś mnie okłamała,

Wojtuś zapamięta.

 

Już Ci nigdy nie uwierzę,

Iskiereczko mała,

Chwilę błyśniesz, potem zgaśniesz,

Ot i bajka cała.

 

Był sobie król, był sobie paź

Była też królewna

Żyli wśród mórz nie znali burz

Rzecz najzupełniej pewna

 

Kochał się król, kochał się paź

kochali w królewnie

I ona też kochała ich

kochali się wzajemnie

 

Lecz stała się pewnego dnia

rzecz straszna niesłychanie

Króla zjadł pies, pazia zjadł kot

królewnę myszka zjadła

 

Lecz żeby ci nie było żal

dziecino ukochana

z cukru był król, z piernika paź

królewna z marcepana

Co agentura miała na myśli? Że niby kłamię? Domyślam się, że ciasnym, komuszym łbom taka sytuacja może wydać się nieprawdopodobna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez d-t-x

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę oglądać z włączonym dźwiękiem .
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na dłuższą metę tego nie da się ukryć .  

Za zasługi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W 2015 roku do Szwecji przyjechało 160 tysięcy uchodźców. Większość z nich to muzułmanie, młodzi mężczyźni. Robiliśmy na ten temat badania naukowe. Wyszło nam, że ich przyjazd nie miał wpływu na poziom przestępczości w Szwecji. Nie zaobserwowaliśmy żadnego efektu – mówi w rozmowie z WP prof. Jerzy Sarnecki.

Pytamy go, czy jest prawdą, jak twierdzą "Wiadomości" TVP, że imigranckie gangi sterroryzowały szwedzkie miasta, a strzelaniny stały się tam niemal codziennością (materiał ten TVP zilustrowała fragmentem szwedzkiego serialu kryminalnego "Snabba Cash" z Netfliksa).

"Niech pan nie żartuje. To jest propagandowy nonsens i katastrofa dziennikarska dużych rozmiarów, kiedy ktoś używa serialu do tego rodzaju publicystyki."

Ale, jak wyczytałem w szwedzkiej prasie, u nas również skrajna, populistyczna prawica rozpuszcza w internecie sceny z tego samego serialu. I to dokładnie z tych samych propagandowych i politycznych powodów. Próbują wywołać psychozę.

Ale główne wydanie wiadomości SVT – szwedzkiej telewizji publicznej - nie wykorzystuje seriali sensacyjnych do ilustracji swoich materiałów?

No jasne, że nie. Tym się zajmują jacyś ekstremiści na swoich stronach internetowych. Dezinformacja ma się dobrze. We wrześniu przyszłego roku w Szwecji są wybory parlamentarne. Prawica ma projekt, żeby stworzyć u nas poczucie chaosu. Nieźle im się udaje, bo dużo ludzi w to wierzy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedzka policja określiła 55 stref, w których rządzą islamskie gangi. Nie wjeżdżają do nich karetki ani wozy strażackie. Terenów tych nie patroluje też policja.

Krajowy Zarząd Szwedzkiej Policji opublikował pod koniec października raport, w którym oficjalnie określono 55 stref znajdujących się poza kontrolą władz. W większości to tereny podmiejskie dużych miast. Należy do nich np. Södertälje na przedmieściach Sztokholmu, czy północno-wschodni Göteborg.

Do stref tych nie wjeżdżają wozy strażackie, karetki pogotowia, a ostatnio także samochody policyjne. Rządzą w nich muzułmańskie gangi, które zastraszają miejscową ludność, policjantów i ich rodziny. Muzułmanie, będący świadkami przestępczych procederów, odmawiają współpracy z wymiarem sprawiedliwości.

W strefach „no-go zone” strzelaniny, handel narkotykami i wymuszenia, a także porachunki konkurencyjnych gangów są na porządku dziennym. W większości mieszkańcami tych terenów są bezrobotni islamscy imigranci pozbawiony kwalifikacji zawodowych.

Co roku do Szwecji przybywa około 100 tys. imigrantów i uchodźców. Osiedlają się zazwyczaj na terenach zdominowanych już przez imigrantów.

Źródło: jihadwatch.org., dailycaller.com, AS.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Od początku lipca w Szwecji codziennie płonie samochód. Podpalenia mają miejsce głównie w dużych skupiskach imigrantów w Malmö.

Większość podpaleń ma miejsce w Rosengård, dzielnicy Malmö. W sierpniu spalono tam 48 aut, w czerwcu i lipcu – 60. Coraz więcej podpaleń ma również miejsce na przedmieściach Sztokholmu. Miasta słyną m.in. ze stref, do których boi się zapuszczać policja.

„Liczba ta jest większa niż normalnie ma to miejsce w przypadku pożarów samochodów. To bardzo niepokojący trend” – powiedział gazecie Svenska Dagbladet Ulf Nilsson z Południowej Służby Ratowniczej.

Była minister sprawiedliwości Eva Carin Beatrice Ask wzywa rząd i policję do działania. Policja nie jest w stanie namierzyć i aresztować sprawców podpaleń. Motywy nadal są nieznane.

„W krótkim czasie spaliło się wiele samochodów. Nie wiemy, czym jest to spowodowane. Nie doszło do żadnych większych rozruchów społecznych” – mówi przedstawiciel policji cytowany przez agencję ELTA.

Źródła: thelocal.se / sydsvenskan.se

Weźcie ich sobie razem z ziomem Sarneckim do kraju położonego w Palestynie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy propaganda łącząca rzekomy wzrost przestępczości z imigracją znajduje w Szwecji zwolenników?

-     Oczywiście. Argument skrajnej prawicy to jest klasyka: przyjeżdżają do nas Arabowie, strzelają na ulicach i gwałcą nasze kobiety. Poczucie zagrożenia łatwo się sprzedaje i zawsze znajdzie słuchaczy. To doskonała metoda zdobywania głosów i dochodzenia do władzy, bo to gra na naszych archaicznych lękach.

Jarosław Kaczyński, szef partii rządzącej w Polsce, mówił swego czasu, że w Szwecji są 54 strefy, gdzie panuje szariat i nie zapuszcza się tam policja.

-    Nie zauważyłem.

W Sztokholmie nie ma takiej strefy?

-     Dużo jeżdżę po Szwecji i nie zauważyłem takich stref. To nonsens! Są, oczywiście, dzielnice, gdzie część mieszkańców ma poważne problemy, ale strefy szariatu to duża przesada.

Pan został uznany za obcego w 1969 roku. Wtedy w Polsce mieliśmy inspirowaną przez rząd nagonkę antysemicką i wyrzucanie Żydów z Polski. Pan z rodzicami wyjechał do Szwecji. Teraz znów polski rząd i media rządowe prowadzą nagonkę: na uchodźców czy na społeczność LGBT. Przypomina to panu stare czasy?

- Oczywiście! Ja to teraz obserwuję ze szwedzkiej perspektywy. Za każdym razem, gdy władza w Polsce wykorzystuje ksenofobię dla swoich interesów, przypomina mi to moje własne doświadczenia. To było traumatyczne doświadczenie. Na szczęście miałem 20 lat, więc dałem sobie z tym radę.

Zmieniłem miejsce życia, język, tradycje i przyjaciół. Było ciężko, ale dopasowałem się do nowego społeczeństwa. Mogę mieć oczywiście żal, że coś takiego z nami zrobiono, ale dało mi to nowe możliwości, które, na szczęście, potrafiłem wykorzystać.

Ale nie wszystkim to się udało. Dla moich rodziców było to upokorzenie, z którym nigdy się nie pogodzili. Tak też jest w przypadku niektórych moich rówieśników.

A poza tym, jeśli ktoś kłamie i manipuluje, to trzeba to na głos nazywać. Jak ktoś wykorzystuje serial kryminalny do siania nienawiści, to trzeba to napiętnować.

Trzeba pokazywać, jak ludźmi się manipuluje i jak się ich oszukuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, toptwenty napisał:
7 godzin temu, Amator 2b napisał:

 

Większość podpaleń ma miejsce w Rosengård, dzielnicy Malmö. W sierpniu spalono tam 48 aut, w czerwcu i lipcu – 60. 

 

Trzeba pokazywać, jak ludźmi się manipuluje i jak się ich oszukuje.

Ato co ? niewinne zabawy palenie ognisk na ''Jana'' majowe w stylu Islamskim ? . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie co idę w okolicach galerii Krakowskiej (pobliże dworca kolejowego i autobusowego) to całe masy arabów z tobołami się tam kręci, a jak poszedłem za budynek gdzie mało kto chodzi to się zrobił lekki popłoch, co oznacza że się tam ukrywają bo się boją się kontroli dokumentów.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Krak_oN napisał:

kręci, a jak poszedłem za budynek gdzie mało kto chodzi

No i co? Wylałeś się wreszcie, czy cię porządni ludzie przepłoszyli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" – pier**lę, ja to już nawet nie zgłaszam – mówił wkurzony żołnierz, którego spotkaliśmy w innych okolicznościach. " 
Psycha siada wszystkim oprócz zwyrodnialcom . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, czester15.30 napisał:

" – pier**lę, ja to już nawet nie zgłaszam – mówił wkurzony żołnierz, którego spotkaliśmy w innych okolicznościach. " 
Psycha siada wszystkim oprócz zwyrodnialcom . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bardzo budujące morale tego żołnierza. W czasie agresji pewnie zdezerteruje i jeszcze powie, że do wojska zaciągnął się, bo chciał sobie tylko do tarczy postrzelać. Stan polskiej armii jest niestety odbiciem polskiego państwa. Coraz mniej w nim funkcjonuje jak trzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Zamiast "po" wstawiłem ", bo"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierać granice i puszczać na Berlin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Amator 2b napisał:

Otwierać granice i puszczać na Berlin.

Dokładnie, dać jeszcze suchy prowiant na droge i niech prują do gebbelsów. Wówczas zbędne by było stawianie murów, płotów a i kasa by została zaoszczędzona czy też przenaczona na inne cele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ludzi o śniadej cerze poruszających się rowerami w moim mieście i w mieście na zachód od mego  . Maksymalnie po dwóch .  
Była informacja , że imigrant szedł wzdłuż autostrady w Wielkopolsce i ktoś zgłosił , a tak mu mało zostało . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.