Jump to content
IGNORED

Czy audiofile obchodzą Walentynki?

suluben

Recommended Posts

Już jutro to sławetne święto.

Można tu postawić kilka kolejnych pytań:

2. Czy audiofil jest w stanie kochać bardziej kobietę niż swój sprzęt?

3. Może jednak audiofil stawia na piedestał kobietę, ale jest lokalnym tradycjonalistą i jeśli już jakieś "miłosne święto" obchodzi, to będzie to Noc Kupały?

4. I gdzie audiofil ewentualnie zaprosiłby dziewczynę w walentynkowy wieczór - czy aby nie na odsłuch jednej romantycznej płyty w salonie hifi, odtwarzanej w kółko na różnych sprzętach, aby wybadać różnicę w kwestii nisko schodzącego basu czy ilości pojawiających się sybilantów?

5. Czy dla partnerki audiofila, pokój odsłuchowy może być równie ekscytujący jak dla książko-filmowej Anastasii pokój "tortur" Christiana Greya?

6. I tak ni z gruszki ni z pietruszki - ile typowy audiofil ma z Gracjana Roztockiego a ile z Greya Christiana?

https://www.youtube.com/watch?v=iQrqIwcFzjo

Chyba wibracyjne :)

Ano właśnie, wychodzi typowo audiofilskie myślenie, czyli na pierwszym miejscu przyjemność sprzętowa (podkładki antywibracyjne), hehe. Dla kobiety - zdecydowanie wibracyjne ;)

Zresztą, patrząc audiofilsko, dźwięk wydobywający się z 'kobiecego głośnika' przy wspomaganiu dobrej podkładki wibracyjnej powinien się jakościowo polepszyć.

Kobieta jak kaktus, niby samodzielna, ale spróbuj nie podlać ;-P

Porównywać piękno kobiecego ciała z kawałkiem krzemu ???? Ty chyba tak nie na poważnie, a co najwyżej dla jaj ???? (to do autora wątku)

A zabieramy tak gdzie kobieta oczekuje być zabrana - i jeśli dobrze odczytamy intencję, Kobieta będzie szczęśliwa niespodzianką jaką jej zrobiliśmy....

Ojej świat bez kobiet - nie mój świat, świat bez muzyki - trudno, przeżyłbym.......

Cóż życzę Wam Koledzy w 100% zadowolonych pań i to nie tylko jutro..............

Szukasz audiofili na Bocznicy? Zajtrzyj lepiej do ich prywatnego saloniku ukrytego w czeluściach Forum...

Nie mogę nie mam trzech kolegów z Elity ;(

A co do Walentynek : Panowie to najlepsze święto, żeby pokazać Kobiecie jak bardzo kochasz ją za to, że choć dziś nic o tym nie wie, to już jutro pozwoli Ci kupić 6-stą parę słuchawek ;)

Mniej więcej z tego samego powodu, dlaczego na forum o szydełkowaniu praktycznie nie ma kobiet ;)

Tam też nie ma kobiet?

Mniej więcej z tego samego powodu, dlaczego na forum o szydełkowaniu praktycznie nie ma kobiet ;)

Na forum o szydełkowaniu też nie ma kobiet?

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Użytkownik suluben dnia 13.02.2016 - 20:11 napisał

Na forum o szydełkowaniu też nie ma kobiet?

No cóż, Freudowska pomyłka. Teraz pozostaje mi tylko czekać na jakąś porządną rewolucję gender i jej efekt w postaci zdominowania praktyki szydełkowania przez mężczyzn.

Napisano dziś, 18:03

Stanisław Maria Rochowicz - szydełkował.

W chwili popełnienia domniemanego szydełkowania był wg świadomości własnej i ewentualnie filmowego Oka Boga mężczyzną, ale już reszta ekranowego narodu myślącego uważała go za kobietę - to mocno komplikuje sprawę.

W chwili popełnienia domniemanego szydełkowania był wg świadomości własnej i ewentualnie filmowego Oka Boga mężczyzną, ale już reszta ekranowego narodu myślącego uważała go za kobietę - to mocno komplikuje sprawę.

Nie do końca.

Pani Właścicielka Psa Której Zapodział Się Pierścionek* - zorientowała się dość szybko i z ukontentowaniem, że Marysia to chłop!:-)

*nazwiska bohaterki nie pomnę, niestety.

Nie do końca.

Pani Właścicielka Psa Której Zapodział Się Pierścionek* - zorientowała się dość szybko i z ukontentowaniem, że Marysia to chłop!:-)

Być to może, albowiem pamięci doskonałej nie posiadam i szczegółów filmu mogę nie pamiętać a fabuły tej (i innej zresztą także) komedii Barei na potrzeby tej dysputy nie będę sobie przypominał na swoim elektronowym odtwarzaczu.

Aczkolwiek można podnieść larum filozoficzne - Marysia to chłop, ale co to za chłop, co szydełkuje?

No chyba, że jest kibolem Szydłowianki Szydłowiec. Wtedy kibolstwo, jako zdecydowanie męski atrybut niweluje atrybut szydełkowania. I mężczyzna na nowo staje się mężczyzną.

I jeszcze ciekawostka - przed chwilą moja konkubina zaglądnęła mi przez ramię i z podejrzliwością zarzuciła mi, że koresponduje z jakąś Marysią... Heh.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.