Skocz do zawartości
IGNORED

TVP jakby ciekawsza


jakub102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam "Teatr telewizji" w poniedziałki...

Dzisiaj była jakaś zajawka, że Gowin wspominał o repolonizacji mediów w Polsce, jako główne zadanie w nowej kadencji. Bocznicę też chyba zamkną.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, d-t-x napisał:

Takie testy może tylko pisać płatny troll albo totalny idiota... w sumie, na jedno wychodzi. Lepiej nie podawać ręki.

On chyba jest gotów zginąć za TVP. Tzn. polec.

Oczywiście TVP będzie obiektywna,jak wróci do niej lis. Gratuluję bystrości umysłu i zalecam maść na ból dupy,oraz choćby maleńką próbę analizy faktów. Lepiej nie podawać nogi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lencoman napisał:

Oczywiście TVP będzie obiektywna,jak wróci do niej lis. Gratuluję bystrości umysłu i zalecam maść na ból dupy,oraz choćby maleńką próbę analizy faktów. Lepiej nie podawać nogi.

Iscie wysiłek umysłowy twój wielkiej siły potrzebował....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jar1 napisał:

A czy jest ktoś jeszcze, kto ogląda reżymową TVP?

Ja. Ligę Mistrzów w środy i czasami mecz Brzęczków Orła... Tfu! Orłów Brzęczka miało być. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

19 godzin temu, jar1 napisał:

A czy jest ktoś jeszcze, kto ogląda reżymową TVP? 

 

Jest, żona jaro 747, sam o tym pisał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jezz napisał:

.Jest, żona jaro 747, sam o tym pisał.

Moja żona nie ogląda reżimowej telewizji. Kawałek z Holecką w głównej roli ktoś wrzucił do internetu i tam to sobie obejrzała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jaro_747 napisał:

Moja żona nie ogląda reżimowej telewizji. Kawałek z Holecką w głównej roli ktoś wrzucił do internetu i tam to sobie obejrzała.

Żona widziała w TVP jak Holecka tłumaczyła, że wysokie ceny pietruszki to wina Niemców. Bo nasiona są niemieckie i Niemcy podnieśli ceny.

Ty dżambo zwyczajny łgarz i oszust jesteś. Uzgodniłeś z żoną prawdziwą wersję?  Miałem cię za mądrzejszego,od dziś tylko za małego ściemniacza. W internecie,taaaaaaaaa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lencoman

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lencoman napisał:

Żona widziała w TVP jak Holecka tłumaczyła, że wysokie ceny pietruszki to wina Niemców. Bo nasiona są niemieckie i Niemcy podnieśli ceny.

Ty dżambo zwyczajny łgarz i oszust jesteś. Uzgodniłeś z żoną prawdziwą wersję?  Miałem cię za mądrzejszego,od dziś tylko za małego ściemniacza. W internecie,taaaaaaaaa

Spadaj pacanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Moja żona nie ogląda reżimowej telewizji. Kawałek z Holecką w głównej roli ktoś wrzucił do internetu i tam to sobie obejrzała.

Tak, tak pamiętam, i się nie zaciągała?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaro_747 napisał:

Spadaj pacanie.

Ty też kibicujesz Moderacji krętaczu? Może to Ty się tam z kimś zakumplowałeś a na Forum siejesz dezinformację?Trudno uwierzyć,że wolno Ci permanentnie obrażać innych w zasadzie bez konsekwencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lencoman

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie ale o co wam chodzi,

sa rozne telewizje mozna ogladac co kto chce

tv publiczna jest prorzadowa krytyki rzadu tu nie znajdziecie

tak jak nie znajdziecie krytyki rzadu Niemiec w niemieckiej tv publicznej czy francuskiej tv publicznej krytyki Microna  to jest niemozliwe

macie inne stacje  tvn ma swoja z kolei liberalna propagande i wali w rzad codziennie niezaleznie od tego czy jest powod czy go nie ma

tak to juz jest NIE MA OBIEKTYWNYCH MEDIOW - sa tylko takie ktore realizuja okreslona propagande ideologie oraz interesy wplywowych grup - np fox news zachwala ultra niskie podatki dla superbogatych i wielkich korpo bo inaczej swiat sie zawali

ale z historii wiemy ze w USA podatki od korpo dochodzily do 50% a gospodarka miala sie swietnie

kazda telewizja kreuje obraz swiata - przez pewien okres czasu wszystkie glowne tv w polsce kreowaly jeden obraz swiata i ta sama ideologie oraz interesy tych samych grup, teraz mimo wszystko jest wiecej roznorodnosci moge sobie obejrzec rzadowa tvp

proliberalny tvn w miare neutralny polsat  i samemu wyciagnac wnioski MONOKULTURA SZKODZI!!!

pora dorosnac a nie zyc w swiecie urojen

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ohmygod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ohmygod napisał:

Drogie Panie ale o co wam chodzi,

sa rozne telewizje mozna ogladac co kto chce

tv publiczna jest prorzadowa krytyki rzadu tu nie znajdziecie

tak jak nie znajdziecie krytyki rzadu Niemiec w niemieckiej tv publicznej czy francuskiej tv publicznej krytyki Microna  to jest niemozliwe

macie inne stacje  tvn ma swoja z kolei liberalna propagande i wali w rzad codziennie niezaleznie od tego czy jest powod czy go nie ma

tak to juz jest NIE MA OBIEKTYWNYCH MEDIOW - sa tylko takie ktore realizuja okreslona propagande ideologie oraz interesy wplywowych grup - np fox news zachwala ultra niskie podatki dla superbogatych i wielkich korpo bo inaczej swiat sie zawali

ale z historii wiemy ze w USA podatki od korpo dochodzily do 50% a gospodarka miala sie swietnie

kazda telewizja kreuje obraz swiata - przez pewien okres czasu wszystkie glowne tv w polsce kreowaly jeden obraz swiata i ta sama ideologie oraz interesy tych samych grup, teraz mimo wszystko jest wiecej roznorodnosci moge sobie obejrzec rzadowa tvp

proliberalny tvn w miare neutralny polsat  i samemu wyciagnac wnioski MONOKULTURA SZKODZI!!!

pora dorosnac a nie zyc w swiecie urojen

 

Czy mógłbyś to asterixowi wysłać na czerpanym papierze?

Dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w TVN24 w kółko mogę oglądać sobie polityków PiS którzy wygadują co chcą. Gdybym był zwolennikiem PiS miałbym pełną wiedzę o posunięciach ukochanego rządu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No cóż, w TVN24 w kółko mogę oglądać sobie polityków PiS którzy wygadują co chcą. Gdybym był zwolennikiem PiS miałbym pełną wiedzę o posunięciach ukochanego rządu.
Tak tego tefałenu nie lubią, że aż w nim prawie nocują.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się nikomu, kto bojkotuje geobbelsowską machinę propagandową.

Troska Kolegi o popularność Grzegorza S. jest doprawdy wzruszająca. Taka widać że ze szczerego serca płynąca. Naprawdę cieszy to zaangażowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Nie dziwie się nikomu, kto bojkotuje geobbelsowską machinę propagandową.

Troska Kolegi o popularność Grzegorza S. jest doprawdy wzruszająca. Taka widać że ze szczerego serca płynąca. Naprawdę cieszy to zaangażowanie.

Nie ma we mnie żadnej troski o tego jegomościa ale możesz sobie popisać co chcesz.

Żonie zabrałeś już pilota?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jezz napisał:

Nie ma we mnie żadnej troski o tego jegomościa ale możesz sobie popisać co chcesz.

Żonie zabrałeś już pilota?

Żona z pilotem robi co chce, nie wiem czy wiesz, że od jakiegoś czasu obowiązują równe prawa dla kobiet i mężczyzn. Od jakichś stu lat mniej więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, już wszyscy tu wiemy, że robi co chce?

Tymi równymi prawami to mnie zaskoczyłeś. U nas w Bieszczadach jeszcze o tym nie wiemy.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jezz napisał:

Tak, tak, już wszyscy tu wiemy, że robi co chce?

Tymi równymi prawami to mnie zaskoczyłeś. U nas w Bieszczadach jeszcze o tym nie wiemy.?

Często bywam w Bieszczadach i zdecydowanie muszę stwierdzić, że równouprawnienie trafiło tam już dawno temu. No chyba, że siedzisz w jakiejś ziemiance na Chryszczatej, tam rzeczywiście mogło nie dotrzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

W roku przyznania literackiej nagrody Nobla Szymborskiej tvn węszył za domniemanymi złodziejami na Kolejowej na Woli w Warszawie .

Wywiadowca reporter realizował narzuconą przez wydawce tezę, ale nic nie wskórał.

" Koniec i początek" - nowy tomik z a5 wydany został nieco później a wybór wierszy "Widok z ziarnkiem piasku" jeszcze później. O wznowienia chodzi oczywiście.

Napastliwość zapamiętałem. Zwłaszcza, że nic nie wskórał i nic nie znalazł w 2002 lub 2003 roku.

Nie spodziewam się, że tvn zmieni swoje skrzywienie i manierę kreowania sztucznej pozornej sensacyjnej rzeczywistości.

Winnych podają na dłoni albo warzywizują - i tyle. Nazwali się, że "Fakty" tworzą - nie udaje się.

Lis wzywał do okupowania Sejmu tuż przed zimowym grudniowym przesileniem, Durczok jest specjalnie nietykalny choć na celowniku u Sylwestra Latkowskiego (któremu również i przecież nie tylko jemu zalazł za skórę). Czy teraz czysty - tego nie wiem, czy da się potwierdzić. Śmieszny cyrk, śmieszne małpy ale - dobrego przekazu ( pozaprzyziemno- zachowawczego ) uświadczyć nie sposób. Czysto pieniężnie u nich.

Konkurencja, czyli tvn uciesznie poczyna  sobie- wyjątkowo też krótkie u nich półrocza reklamowe.

[Tak to widzę tu i teraz]

Uff - sorry, że tak obszernie. Wzięło mnie na wspomnienie sprzed 16 - 18 lat.

Wyjawiam taki sekrecik ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jest stronnicza,  TVP też a prawda leży pośrodku dlatego trzeba obejrzeć wiadomości obydwu stacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2019 o 22:26, hi_aro napisał:

Ja oglądam "Teatr telewizji" w poniedziałki...

Dzisiaj była jakaś zajawka, że Gowin wspominał o repolonizacji mediów w Polsce, jako główne zadanie w nowej kadencji. Bocznicę też chyba zamkną.   

Będziemy  pisać po hebrajsku.

Nie tkną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, jakub102 napisał:

TVP też a prawda leży pośrodku dlatego trzeba obejrzeć wiadomości obydwu stacji.

Problem w tym że w przypadku tych dwóch telewizji problem nie leży po środku. W przypadku TVP problem przybiera formy skrajne, sekciarskie ;-). Oczywiście zaleca się oglądanie obu stacji, ale stopień zrozumienia zależy od stopnia wyprania mózgu przez partię PiS. W przypadku skrajnych fanów PiS oglądanie TVN nie ma sensu bo i tak nic nie zrozumieją. Fani sekty są zabetonowani na argumenty drugiej strony. Dowód? Wszystkie działania wokół "zamachu" smoleńskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda nie leży pośrodku bo TVP to replika TV z czasów PRL.

Ja z TVP oglądam jedynie TVP Kultura a szczególnie Tygodnik Kulturalny.I polecam go wszystkim.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Lech36 napisał:

Problem w tym że w przypadku tych dwóch telewizji problem nie leży po środku. W przypadku TVP problem przybiera formy skrajne, sekciarskie ;-). Oczywiście zaleca się oglądanie obu stacji, ale stopień zrozumienia zależy od stopnia wyprania mózgu przez partię PiS. W przypadku skrajnych fanów PiS oglądanie TVN nie ma sensu bo i tak nic nie zrozumieją. Fani sekty są zabetonowani na argumenty drugiej strony. Dowód? Wszystkie działania wokół "zamachu" smoleńskiego.

Może inaczej. 

To nie jest problem bo dla tych dwóch potentatów medialnych dezinformacja i manipulacja jest wpisana w ich misję.

Różnią się tylko sposobem pozyskiwania środków na swoją działalność.

Nie ma takiego zwierzęcia jak wolne media, nigdy nie było i nie będzie a to, że ludziom próbuje się wmówić ( jak w przypadku partii politycznych ) że są jacyś "My" i "Oni" jest zwyczajnym zabiegiem socjotechnicznym mającym na celu stworzyć w społeczeństwie ułudę, że toczy się jakaś walka - przecież w wielu sprawach i na wielu polach interes jednych i drugich jest zbieżny. 

Drogi do celu są tylko inne.

Tu trzeba raczej pochylić się nad odbiorcą, który tego nie ogarnia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Amator 2b napisał:

To nie jest problem bo dla tych dwóch potentatów medialnych dezinformacja i manipulacja jest wpisana w ich misję.

To oczywiście kłamstwo. Dezinformacja jest wpisana w program TVP dopiero od czasu przejęcia tej TVP przez PiS. TVN to stacja prywatna z kapitałem amerykańskim, tam nie ma miejsca na dezinformację chyba że przypadkową która każdemu się może zdarzyć. Dezinformacja systemowa tylko w TVPiS, sterowana i z definicji. 

12 minut temu, Amator 2b napisał:

Nie ma takiego zwierzęcia jak wolne media,

Tak twierdzą ci co chcą przywrócić w Polsce komunę. To kompletna bzdura, ale oczywiście z wyjątkami do których zalicza się TVPiS. To medium sterowane z centrali PiS i nawet nikt tam tego nie ukrywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest prawdą,że różnica polega tylko na tym skąd otrzymują środki.TVP stosuje prymitywną propagandę gloryfikująca jedną opcję polityczną i szczującą ludzi przeciw sobie.Słowo szczującą jest tu jak najbardziej na miejscu.I robi to za pieniądze PUBLICZNE !Bo gdyby to się odbywało za prywatne to jej sprawa.A TVN jest kanałem prywatnym,komercyjnym czyli nastawionym na zysk.Jest lekko usytuowany antypisowsko bo widocznie tak im się opłaca .Ale oni wydają własne pieniądze.I w TVNie politycy pisowscy mogą wypowiadać się swobodnie.Nie ma tam też takiej prymitywnej propagandy.Również poziom profesjonalny dziennikarstwa w obu tych telewizjach to niebo i ziemia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.