Skocz do zawartości
IGNORED

Audio mity


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Nie chodzi o punkt widzenia Twój czy Jego. Bo są to bzdury z punktu widzenia tego, co przez 2mln lat swojego istnienia o Świecie dowiedział się homo sapiens, a nie czego dowiedziałeś się Ty czy On. A Ty nie dowiedziałeś się nawet jak działa ludzki słuch. Bo inaczej nie przyszłoby Ci do głowy, że Twój słuch może być wolny od psychoakustyki.

Sorry, ale każdy Twój wpis jest dla mnie żenujący i nie mający pokrycia w rzeczywistości.
Ale to Twoje wpisy, a że Cię lubię, to przyjmuję z pokorą, traktując marginesowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, soundchaser napisał:

Mnie też niektóre informacje nie przekonały, dlatego zrobiłem selekcję.

Na jakiej podstawie? Jeżeli jesteś w stanie oddzielić ziarna od plew w takim tekście, to powinieneś brać kasę za korektę albo nie czytać wcale. Sam decydujesz, co z tego, o czym właśnie czytasz jest prawdziwe, a co nie? Na podstawie czego? Ilość prawdziwych informacji nie decyduje zresztą o wartości, wystarczy jeden błąd, żeby całość była bezwartościowa i wprowadzała w błąd. Tam jest więcej niż jeden błąd. Taki jest zresztą cel artykułu - wprowadzić w błąd.

41 minut temu, soundchaser napisał:

Z Twojego punktu widzenia to bzdury, a z mojego nie

Bzdury nie mają punktu widzenia, są bzdurami albo nie są. W tym artykule są, więc z twojego punktu widzenia też są to bzdury. Zwłaszcza, że nie masz wystarczającej wiedzy, żeby je oddzielić od przykrywających je komunałów.

42 minuty temu, soundchaser napisał:

To jest nie tylko śmieszne, ale też żenujące.

Nie, artykuł jest żenujący, ale nie jest śmieszny ;)

Nie zamierzam na nikogo wpływać ani nikogo przekonywać, czy to złotouchych czy zwykłych ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, soundchaser napisał:

O rany...czy Ty musisz się wysilać aż na takie słabe teksty, które wydają Ci się dowcipne?

Przecież to nie ja je wymyśliłem i napisałem. To kopiuj-wklej twórczości słyszących.

A że reprezentujesz tę właśnie grupę czyli słyszących kable i bezpieczniki, to nie ma zmiłuj się - musisz pisać podobnie. Coś o czarnym tle albo źródłach pozornych, nieważne. Twoje skromniutkie niuanse, które usłyszałeś są na potrzeby tego wątku niewystarczające. To działa w dwie strony. Pilnuj się Kolego bo jeszcze trochę to Ciebie uznają za niesłyszącego, a ponadto za ledwo zauważalne niuansiki nikt nie wyskoczy z paru tysi za kabel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, soundchaser napisał:

...każdy Twój wpis jest dla mnie...

Są i tacy, którzy mają swój odmienny punkt widzenia co do tego, czy 2+2=4. Skoro powtarzasz ten sam błąd, to i ja się powtórze:

8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Nie chodzi o punkt widzenia Twój czy Jego. Bo są to bzdury z punktu widzenia tego, czego o Świecie przez 2mln lat swojego istnienia dowiedział się homo sapiens. A nie czego i Świecie dowiedziałeś się Ty, czy On.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, przemak napisał:

Na jakiej podstawie? Jeżeli jesteś w stanie oddzielić ziarna od plew w takim tekście, to powinieneś brać kasę za korektę albo nie czytać wcale. Sam decydujesz, co z tego, o czym właśnie czytasz jest prawdziwe, a co nie?

Większość wszelkich artykułów, czy publikacji jest mniej lub bardziej kontrowersyjna, a te o kablach to już są ekstremalnie kontrowersyjne. Nigdy tak nie jest, że wszyscy się z nimi zgadzają, albo nie zgadzają się. Zawierają informacje przydatne i bezwartościowe. Każdy z nas ma prawo sobie takie wybrać na podstawie własnego rozumu. Nie masz wyłączności na posiadanie racji tylko z tego powodu, że masz wiedzę techniczną, na podstawie której zakwalifikowałeś cały ten artykuł do bełkotu i oszustwa. To Twój punkt widzenia, bo nie słyszysz wpływu kabli na brzmienie. Na świecie są też inni z wiedzą techniczną, którym ona nie przeszkadza słyszeć wpływu kabli na brzmienie i z pewnością mają inny pogląd na ten artykuł w związku z tym.
Świat nie jest zero-jedynkowy. Są też jakieś stany pośrednie, a dla sceptyków wszystko jest tylko czarne, albo białe.
 

 

8 godzin temu, przemak napisał:

Bzdury nie mają punktu widzenia, są bzdurami albo nie są.

Owszem, ale to co dla Ciebie jest bzdurą nie musi być bzdurą dla kogoś innego.
Ale rozumiem, że masz tak silne przekonanie o własnej nieomylności z racji posiadania wiedzy technicznej.

 

8 godzin temu, przemak napisał:

Na jakiej podstawie? Jeżeli jesteś w stanie oddzielić ziarna od plew w takim tekście, to powinieneś brać kasę za korektę albo nie czytać wcale. Sam decydujesz, co z tego, o czym właśnie czytasz jest prawdziwe, a co nie?

Większość wszelkich artykułów, czy publikacji jest mniej lub bardziej kontrowersyjna, a te o kablach to już są ekstremalnie kontrowersyjne. Nigdy tak nie jest, że wszyscy się z nimi zgadzają, albo nie zgadzają się. Zawierają informacje przydatne i bezwartościowe. Każdy z nas ma prawo sobie takie wybrać na podstawie własnego rozumu. Nie masz wyłączności na posiadanie racji tylko z tego powodu, że masz wiedzę techniczną, na podstawie której zakwalifikowałeś cały ten artykuł do bełkotu i oszustwa. To Twój punkt widzenia, bo nie słyszysz wpływu kabli na brzmienie. Na świecie są też inni z wiedzą techniczną, którym ona nie przeszkadza słyszeć wpływu kabli na brzmienie i z pewnością mają inny pogląd na ten artykuł w związku z tym.
Świat nie jest zero-jedynkowy. Są też jakieś stany pośrednie, a dla sceptyków wszystko jest tylko czarne, albo białe.
 

 

8 godzin temu, przemak napisał:

Bzdury nie mają punktu widzenia, są bzdurami albo nie są.

Owszem, ale to co dla Ciebie jest bzdurą nie musi być bzdurą dla kogoś innego.
Ale rozumiem, że masz tak silne przekonanie o własnej nieomylności z racji posiadania wiedzy technicznej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jeszcze jakieś wątpliwości ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, soundchaser napisał:

Ten artykuł potwierdza wiele moich spostrzeżeń, więc nie wpłynął na mnie, bo niektóre informacje w nim zawarte były mi już znane.

Tak samo jak bezpieczniki których nie słyszałeś, a po lekturze usłyszałeś :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, billy idol napisał:
Macie jeszcze jakieś wątpliwości ? 

Żadnych - karmimy po prostu trolla.

50 minut temu, soundchaser napisał:

Owszem, ale to co dla Ciebie jest bzdurą nie musi być bzdurą dla kogoś innego

"Dyskusja" na poziomie forum zwolenników płaskiej Ziemi. :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tadeiro

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wygodnie: stawianie w jednym rzędzie podstawek pod kable zasilające i diametralnie różnie

brzmiących kabli IC czy głośnikowych.

Powtórzę: jak miałem Altusy z WS 303 i korektor żadne takie fanaberie jak różnica w brzmieniu

kabli nawet mi nie przychodziły do głowy, więc rozumiem sceptyków ...

Tego się nie da przeskoczyć - zasada nieoznaczoności ..;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, malikali napisał:

Tak samo jak bezpieczniki których nie słyszałeś, a po lekturze usłyszałeś :)

Nie po lekturze, tylko po sprawdzeniu uszami.

16 minut temu, Tadeiro napisał:

karmimy po prostu trolla

Nikt Ci nie karze się tu odzywać.
 

 

17 minut temu, Tadeiro napisał:

"Dyskusja" na poziomie forum zwolenników płaskiej Ziemi. :D

No jasne...sceptyk wie wszystko najlepiej, a kto twierdzi inaczej to ignorant i troll.
Pogratulować podejścia.

12 minut temu, audioburak napisał:

Bardzo wygodnie: stawianie w jednym rzędzie podstawek pod kable zasilające i diametralnie różnie

brzmiących kabli IC czy głośnikowych

Dokładnie...tym bardziej, że ja piszę cały czas tylko o kablach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Tadeiro napisał:

"Dyskusja" na poziomie forum zwolenników płaskiej Ziemi. :D

No nie wiem. Płaskoziemcy sie bardziej postarali, bo znaleźli 300 dowodów na płaska ziemie

A tu jak na razie , koledzy nei mogą wyjsć poza jeden "ja słycze"

wieć przegrywaja 300:1 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez billy idol

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, soundchaser napisał:

Zawierają informacje przydatne i bezwartościowe. Każdy z nas ma prawo sobie takie wybrać na podstawie własnego rozumu. Nie masz wyłączności na posiadanie racji tylko z tego powodu, że masz wiedzę techniczną, na podstawie której zakwalifikowałeś cały ten artykuł do bełkotu i oszustwa.

Informacje ciekawe i historyczne zawierają się wyłącznie we wstępie, traktującym LINIE DŁUGIE, czyli telegraficzne, telefoniczne, które miały kiedyś z powodów opisanych realne problemy ze stratami i podatnością na zakłócenia.

Dalej przejście z tymi samymi problemami do połączeń audio w domu, o długościach od 0.5 m do kilku metrów - to nadużycie i zwykle wprowadzanie w błąd.

Autor na wstępie również zarzekał się, ze nie chodzi mu o konkretne marki kabli i nie będzie wymieniał ich nazw. Kilka razy nie powstrzymał się jednak w tekście ale już w załączonych zdjęciach...mamy przegląd haj kabli bez problemu rozpoznawalnych.

Na koniec wzmianka o współpracy z firmą... ona do jakiej branży należy? Spożywczej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

Na koniec wzmianka o współpracy z firmą... ona do jakiej branży należy? Spożywczej?

No faktycznie...od tej wzmianki należy zacząć. Potem już można nawet nie czytać, bo wiadomo, że to artykuł sponsorowany i kłamią. ;-)

10 godzin temu, przemak napisał:

powinieneś brać kasę za korektę

Skoro uważasz, że to wszystko kłamstwo, a nawet oszustwo to złóż pozew do sądu przeciwko autorowi i też zarobisz kasę. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, soundchaser napisał:

No faktycznie...od tej wzmianki należy zacząć. Potem już można nawet nie czytać, bo wiadomo, że to artykuł sponsorowany i kłamią. ;-)

Jak widać na tej wzmiance zakończyłem, wiec ...no faktycznie ale fakty zgoła inne

17 minut temu, iro III napisał:

Na koniec wzmianka o współpracy z firmą... ona do jakiej branży należy? Spożywczej?

Do części wcześniejszej mojego wpisu odniesiesz się? Czy to niewygodne?

Zbijesz jakoś mój argument? Czy lepiej/wygodniej go nie zauważyć, przyjdą przecież kolejne wpisy i przykryją ...to co przykre?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, soundchaser napisał:

Nie po lekturze, tylko po sprawdzeniu uszami.

Jasne że uszami, przecież Ty inaczej nie umiesz:) Napisałeś kiedyś, że nie słyszysz więc co się takiego stało, że usłyszałeś? Może koledzy pomogli podkładając tego typu "wiedzę" na pw? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, soundchaser napisał:

Nikt Ci nie karze się tu odzywać.

Każe... :DDD

Godzinę temu, soundchaser napisał:

No jasne...sceptyk wie wszystko najlepiej, a kto twierdzi inaczej to ignorant i troll.

Lepszy sceptyk niż fideista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, iro III napisał:

Do części wcześniejszej mojego wpisu odniesiesz się? Czy to niewygodne?

Wyraziłeś swoje zdanie jako sceptyk i tyle. Nie muszę z tym polemizować, bo i tak zawsze Twoje będzie na wierzchu...znamy to od samego początku tego forum.
Ja nie zauważyłem aby ten artykuł był jakimś kłamstwem czy oszustwem. Autor w sposób neutralny pisze o zaletach kabli, różnych technologiach w nich użytych, opisuje ich parametry mogące wpływać na brzmienie, ale nie robi tego w sposób inwazyjny, nakłaniając czytającego od razu do kupowania tych kabli, tylko raczej do sprawdzenia ich wpływu, którego przecież testujący wcale nie musi usłyszeć. W sposób wyważony wypowiada się zarówno o sceptykach jak i o audiofilach, starając się wyjaśnić czym i dlaczego poszczególne przewody różnią się od siebie, co może mieć wpływ na brzmienie. Jest tam gdzieś nawet krytyka producentów, którzy ustalają kosmiczny poziom cen swoich produktów, co jest oczywistym nadużyciem i ściemą.

Widzisz w tym próbę oszukania naiwniaków i bełkot marketingowy w celu zrobienia wody z mózgu czytającym?
Niczego takiego nie ma. Jest tylko garść niewygodnych dla sceptyków informacji, które polegają na dość wnikliwym wytłumaczeniu budowy kabli ich parametrów, które mają, albo mogą mieć wpływ na zmianę brzmienia.
Ale oczywiście ja wiem, że dla każdego sceptyka z wiedzą techniczną to jest bełkot, więc na tym poprzestańmy dalszą polemikę, bo nikt nikogo nie przekona do swoich racji...jak zawsze zresztą w tego typu wątkach. ;-)

7 minut temu, Tadeiro napisał:

Każe... :DDD

Ups...trafił mi się taki lapsus. Przepraszam...to z pośpiechu. ;-)

20 minut temu, malikali napisał:

Jasne że uszami, przecież Ty inaczej nie umiesz:)

Kuźwa...a czym mam słuchać wg. Ciebie? Dupą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, soundchaser napisał:

Widzisz w tym próbę oszukania naiwniaków i bełkot marketingowy w celu zrobienia wody z mózgu czytającym?

Oczywiście - cel główny zwróćcie uwagę na kable ich dobór względem bajan producentów i ...pooglądajcie sobie na załączonych zdjęciach, jakie mogą być te dobre.

 

36 minut temu, soundchaser napisał:

opisuje ich parametry mogące wpływać na brzmienie, ale nie robi tego w sposób inwazyjny,

W sposób bardzo inwazyjny sugeruje, że opisywane parametry kabli audio mają taki sam wpływ na straty sygnału jak te w drutach linii telefonicznych. Mieszając dwa różne światy i wielkości różniące się o 10 do potęgi n (przy n>2)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, soundchaser napisał:

Jest tylko garść niewygodnych dla sceptyków informacji, które polegają na dość wnikliwym wytłumaczeniu budowy kabli ich parametrów, które mają, albo mogą mieć wpływ na zmianę brzmienia.

To może autor pokusi się o wyjaśnienie takiego a nie innego wyniku testu różnicowego dotyczącego porównania kabli prezentowanego tu jakiś czas temu? Dlaczego audiofile (niektórzy) "słyszą" zmiany wnoszone przez kable które technicznie niczego nie zmieniają w zakresie dotyczącym ludzkiego słuchu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lech36 napisał:

To może autor pokusi się o wyjaśnienie takiego a nie innego wyniku testu różnicowego dotyczącego porównania kabli

Napisz do niego. Zobaczymy co Ci odpowie. Poproś o pozwolenie opublikowania jego odpowiedzi na forum Audiostereo.

11 minut temu, iro III napisał:

Oczywiście - cel główny zwróćcie uwagę na kable ich dobór względem bajan producentów i ...pooglądajcie sobie na załączonych zdjęciach, jakie mogą być te dobre.

I ci naiwni audiofile z kasą zaraz polecą do sklepu, by kupić właśnie te drogie kable ze zdjęć, o których w innym miejscu autor pisze, że mają "kosmiczne" ceny.
Jak już chcesz snuć teorię spiskową, to z sensem. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, soundchaser napisał:

I ci naiwni audiofile z kasą zaraz polecą do sklepu, by kupić właśnie te drogie kable ze zdjęć, o których w innym miejscu autor pisze, że mają "kosmiczne" ceny.

O tych ze zdjęć pisze? Konkretnie, pisząc pod zdjęciem - te mają kosmiczną cenę, owdzie -  te na zdjęciu maja jakość super i normalna cenę???

Później ten i ów słyszący obrazi się na wzmiankę o sugestiach, autosugestiach.  :)))

Autor sączy ten swój przekaz, dodając mimochodem, że są też i takie o kosmicznych cenach, dla alibi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, iro III napisał:

Autor sączy ten swój przekaz, dodając mimochodem, że są też i takie o kosmicznych cenach

A te ze zdjęć to po ile są? Założę się, że też mają kosmiczne ceny. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, soundchaser napisał:

Większość wszelkich artykułów, czy publikacji jest mniej lub bardziej kontrowersyjna, a te o kablach to już są ekstremalnie kontrowersyjne. Nigdy tak nie jest, że wszyscy się z nimi zgadzają, albo nie zgadzają się... 

Artykuł ma się zgadzać z faktami, a nie czytelnicy z artykułem. Jesteś w stanie to przełknąć? Aj ak ktoś pomija fakty tylko dlatego, że mu do wizji nie pasują, to po prostu pieprzy bzdury. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na przykład ten kabelek ze zdjęcia - jedyne 20 kilka tysiaków PLN. ;-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To wg. Ciebie Iro jeszcze za mało kosmiczna cena? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Na przykład ten kabelek ze zdjęcia - jedyne 20 kilka tysiaków PLN. ;-)

A skąd ten uśmieszek? Słuchałeś i wiesz, że nie warto? To ile warto? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szymon1977 napisał:

To ile warto?

Ja mam sieciówki za góra 50 PLN.

5 minut temu, szymon1977 napisał:

Artykuł ma się zgadzać z faktami

Dla mnie zgadza się. Kable mają wpływ na brzmienie i zostało to wytłumaczone w sposób bardzo solidny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny i tylko tyle. Działa tak samo, jak jakikolwiek o tego samego typu wtykach i przekroju przewodnika.

Mi niepotrzebny- ma nieeuropejską wtyczkę. Poza tym, wygląda na sztywny, więc niepraktyczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, soundchaser napisał:

To wg. Ciebie Iro jeszcze za mało kosmiczna cena? ;-)

Sound - dla mnie kwota żądana za sieciówkę, wyższa ...od hmmm 50 zł. już zaczyna być 'kosmiczna"!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie kabli do audio mam pewne wątpliwości

- stosowanie kabli wysokiej czystości, kiedy mamy rezystory wykonane z materiałów bardzo źle przewodzących

- niestosowanie jako standard połączeń symetrycznych XLR

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, soundchaser napisał:

Napisz do niego. Zobaczymy co Ci odpowie.

Ty masz wiedzę techniczną gdzieś a ja autora w/w propagandowego artykułu ;-). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.