Skocz do zawartości
IGNORED

Audio mity


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, iro III napisał:

Żadna informacja  nie dotrze.

Po 30ce tak statystycznie następuje.

Zamyka się krąg pojęciowy.

Kiedy tworzysz znaczenia ? Kiedy rozumiesz ich sens, a skoro języki i slangi mają cię oddzielać w mowie tajemnej od profanów - jesteś przegrany - taki jest mechanizm "formowania" psychiki.

Odważysz się wychylić poza środowisko, karierę, babiniec tutejszy  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak widać odpowiedzialność za słowo nie istnieje. Był czas przywyknąć. Poczekam jeszcze trochę. 

Jak widzę tu też jak w komuniźmie - niektórzy dzielnie walczą z problemami, które sami wymyślili ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xetras napisał:

Po to aby uniknąć dyrdymałów, że dźwięk to tylko wrażenie - bo tak na pewno nie jest.

To nie jest dyrdymał, tylko sprecyzowanie sytuacji. Dźwięki to wrażenia powstające w mózgu, wcześniej są tylko drgania tworzące falę dźwiękową. Bardzo istotne aby to zrozumieć, bo wtedy oczywiste się staje istnienie zjawisk psychoakustycznych.

A jak komuś się wydaje, że dźwięk to coś, co wylatuje z głośników, leci przez pokój, wpada przez dziury w głowie do jej wnętrza... to ma poważny problem, a sprawy dla innego uczywiste, usiłuje sobie tłumaczyć np produkcją w elektrowni lepszej jakości prądu. A jeszcze większe głupoty wynikają z teorii, że w plikach na dysku jest dźwięk.

-----

2 godziny temu, MariuszZ. napisał:

...złote uszy" i inne szydery...

Kiedy do Ciebie dotrze, że "złote uszy" to nie jest szydera, tylko nakreślenie stanowisma w sprawie pewnej widowiskowej grupy?

2 godziny temu, MariuszZ. napisał:

...zaraz wyskoczy ktoś z wikidefinicją psychoakustyki i wrażeń słuchowych lub z testem różnicowym i wracamy do punktu wyjścia.

A czego oczekujesz? Że ktoś świadomy faktów potwierdzi Ci istnienie czegoś, czego istnienia w praktyce nikomu nie udało się osiągnąć, bo tak wychodzi z twoich pseudotechnicznych imoprowizacji, gdzie Twoja techniczna wiedza się kończy, a także obserwacji praktycznych analizowanych sprzecznie z zasadą funkcjonowania zmysłu słuchu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minutes ago, szymon1977 said:

A jak komuś się wydaje, że dźwięk to coś, co wylatuje z głośników, leci przez pokój, wpada przez dziury w głowie do jej wnętrza... to ma poważny problem,

Udowodniłem ci na kilka sposobów, że to ty jesteś w błędzie ze swoją formułką "dźwięk to wrażenie słuchowe".

A żeby nie być gołosłownym

On 7/26/2020 at 1:25 PM, januss73 said:

Nigdy na tym forum nie nie stosuję inwektyw, ale jeśli nadal będziesz się upierał przy tym, że dźwięk to wrażenie słuchowe, nazwę cię nieinteligentnym ignorantem naukowym.

Wycofuję warunek z powyższego pozostawiając stwierdzenie.

No i przyznaję się. mam poważny problem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, iro III napisał:

DF wzmacniacza ma wpływ na to jak z tym wzmacniaczem zagra dany ZG a nie jakiś drut!

Uogólniasz. Drut nie zagra ale ma znaczenie. Jak nie ma to wytłumacz po co ktoś podjął wysiłek i stworzył taki kalkulator? Nie podoba mi się zbytnio bo brakuje kilku zmiennych, na przykład rodzaj przewodnika, indukcyjność itd. Można by poteoretyzować bardziej. 

2 godziny temu, iro III napisał:

Taaaa, wprowadź jeszcze teorię, "strun", światów równoległych i spotkasz się niebawem z MariuszemZ. za "horyzontem zdarzeń", tam już bez większego trudu wyjaśnicie sobie jak i dlaczego druty audio grajom. 

Postaraj się bardziej. Jak chcesz być swatką oczywiście. Takie poradniki to kpina z profesji o ile jesteś swatką.

1 godzinę temu, iro III napisał:

On tego nie rozumie. Przeczytał co inny geniusz niedawno tu albo w sąsiednim podobnym temacie wkleił na temat linii długich...i już jest "przyczynek" do rozkminiania, bez żadnego "oporu" porównywanie kilkumetrowych połączeń z kilkukilometrowymi.

Ja niewiele z całego tego audio rozumiem ale to o czym dowcipkujesz rozumiem całkiem dobrze. Chciałbym zrozumieć więcej i nie mam oporów w przeciwieństwie do ciebie. Tkwisz w ramkach wiedzy wyczytanej na forum i nie masz świadomości, że poza tymi ramkami też jest nauka i wiedza, do zdobycia, a przynajmniej do przedyskutowania. Niestety próby wciągnięcia w jakąś merytoryczną dyskusję nawet o audio pierdołach kończą się twoim brylowaniem, dowcipkowaniem i prawieniem prawd absolutnych, których na marginesie pisząc NIE MA. Tak trudno się z tym pogodzić? 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, januss73 napisał:

Udowodniłem ci na kilka sposobów...

Śmieszny jesteś, bo znaczenie ogólne stawiasz nad szczegółowym. Dlatego nazwę Cię "nieinteligentnym ignorantem naukowym".

7 minut temu, MariuszZ. napisał:

...poza tymi ramkami też jest nauka i wiedza, do zdobycia, a przynajmniej do przedyskutowania.

Poza ramkami? Owszem. Wstawianie zamiast ramek wymysłów uzasadnionych jedynie własnym kaprysem, to po prostu niewiedza. A do przeduskutowania dopiero coś będzie, jak choć jeden ślepy test zakończy się powodzeniem. Na razie temat nie istnieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, szymon1977 napisał:

A do przeduskutowania dopiero coś będzie, jak choć jeden ślepy test zakończy się powodzeniem. Na razie temat nie istnieje.

Co ty z tymi ślepymi testami się uparłeś? Załóż do dyskusji, że już wyszedł ślepy test. To tylko kwestia czasu jak komuś się uda. Czasami warto przyjąć założenia na wyrost i sprawdzić jakąś teorię, nawet najmniej prawdopodobną .... ale to już nie ze mną. Znikam z tego wątku za horyzontem zdarzeń. To nie moje klimaty. Skostniałe takie jakieś, a ja lubię pofantazjować ? 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, iro III napisał:

..i to by było na tyle.

Ano. Dojrzałem żeby stąd uciec. Wg zasady "kto z kim przestaje takim się staje", a ja nie chce być jak ty i Tobie podobni. Może też kiedyś dojrzejesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszych oczach dzieje się historia. Niedawno pisałem o panu, który poleca ominięcie zabezpieczenia różnicowego w skrzynce w celu poprawienia wrażeń odsłuchowych.
Niezorientowanym przypomnę, że może to skutkować śmiertelnym porażeniem. W końcu jednak audiofile goniący napuszonego od elektryczności króliczka nie muszą się aż tak poświęcać, oto bowiem powstała audiofilska różnicówka!

W cenie około 3800 złotych otrzymujemy elegancki, czarny wyłącznik nadprądowy. Na holenderskim portalu audio przeczytamy o nim:

Od kiedy tylko przełącznik różnicowy stał się obowiązkowy w Holandii w 1975 r., wielu audiofilów miało świadomość jego negatywnego wpływu na dźwięk. (...) Na forach można przeczytać, jak audiofile doświadczają pozytywnej zmiany w dźwięku swojego systemu po ominięciu przełącznika. Oczywiście nie jest to zalecane ani nawet legalne, ale kto się dowie, prawda?
Po wymianie standardowego bezpiecznika Hager MKS 5 16 na audiofilski wyłącznik automatyczny GigaWatt G-C16A, zdałem sobie sprawę, że standardowy przełącznik różnicowy wciąż jest w obwodzie, ale mimo to mój system brzmiał naprawdę świetnie

Oczywiście następnie różnicówka została wygrzana i można było zasiąść do rytualnego odsłuchu. Wrażenia? Oczywiście poprawa! ?


W ciągu kilku taktów stało się jasne, że bas stał się bardziej autorytatywny, ale nie stał się gruby ani mniej zdefiniowany. Był niewątpliwie bardziej krzepki, ale wciąż chrupiący i absolutnie nic nie zostało stracone pod względem prędkości, transjentów lub artykulacji. (...) Góra stała się bardziej realistyczna, miała większy obrys i wyraźniejsze harmoniczne. Teraz znacznie lepiej słyszałem różne elementy, które składają się na dźwięk hi-hatu (początkowe uderzenie, po którym następuje bogaty rezonans o zróżnicowanej fakturze, a następnie zanik), zamiast słyszeć głównie szumy górne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MariuszZ. napisał:

Co ty z tymi ślepymi testami się uparłeś?

Bo podstawą całego zamieszania są Wasze obserwacje o zerowej wartości dowodowej. Jak już pisałem, wszystkie fakty wskazują na to, że błąd urządzenia pomiarowego jakim jest ludzki zmysł słuchu, traktowany jest jako zaobserwowane zjawisko. To mniej więcej tak, jakbyś na podstawie dwókrotnego policzenia kroków pomiędzy Krakowem a Warszawą, wywnioskował, że wbrew faktom naukowym, w niewyjaśnionych okolicznościach rozmiary Kuli Ziemskiej się zmieniają. 

14 minut temu, MariuszZ. napisał:

To tylko kwestia czasu jak komuś się uda.

Ale rozmawiamy dziś, a dziś zjawisko istnieje tylko w paranaukowych bajaniach.

15 minut temu, MariuszZ. napisał:

Czasami warto przyjąć założenia na wyrost i sprawdzić jakąś teorię...

To ją sprawdź i wykonaj ślepy test. Mnie sprawdzanie teorii wysnutych z niewiedzy, lub nawet świadomie wbrew wiedzy, które nie mają odzwierciedlenia w obserwacjach praktycznych nie interesuje.

19 minut temu, MariuszZ. napisał:

...lubię pofantazjować.

To fakt.

18 minut temu, MariuszZ. napisał:

Pozdrawiam.

Z wzajemnością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, szymon1977 said:

Śmieszny jesteś,

Staram się jak mogę, ale to nie ja twierdzę, że twoje głośniki przestają wydawać dźwięk kiedy tylko znajdziesz się w odpowiednio dużej odległości od nich ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, januss73 napisał:

...to nie ja twierdzę, że twoje głośniki przestają wydawać dźwięk...

Ja też tak nie twierdzę. Bo głośniki żeby przestać musiałyby najpierw zacząć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, malikali napisał:

bas stał się bardziej autorytatywny, ale nie stał się gruby ani mniej zdefiniowany. Był niewątpliwie bardziej krzepki, ale wciąż chrupiący

Niniejszym, dopisujemy kolejne audyjofillne "definicje" basu...słodkie, nieprawdaż?

...eeeeeee..."chrupiący"??? Gościu! Woofery masz do wymiany!

"autorytatywny"...ciekawe kiedy doczekamy "autorytarnego"?  ?

P.S. przepraszam malikali! wyszło tak, jakbyś to Ty był autorem tego bełkotu.

Jeszcze raz przepraszam!

!!!  zacytowałem cytat użyty we wpisie kolegi malikali  !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, szymon1977 said:

Ja też tak nie twierdzę. Bo głośniki żeby przestać musiałyby najpierw zacząć.

Dobre.

To tak przed pójściem spać parafrazując do moich wcześniejszych wpisów i na logikę.

Mnie w szkole na fizyce uczyli, że dźwięk to taka fala mechaniczna, która rozchodzi się w ośrodku sprężystym. Szymona, że wrażenie słuchowe.

Mnie w szkole na biologii uczyli że ptaki wydają różne dźwięki, szymona, że fale akustyczne.

Mnie w szkole na muzyce uczyli, że akord to trójdźwięk, Szymona, że trójfal akustyczny.

Żebyśmy się za chwilę nie dowiedzieli, że światło to wrażenie wzrokowe ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, malikali napisał:

Był niewątpliwie bardziej krzepki, ale wciąż chrupiący 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I przy tym jak był już bass chrupiący miało wybić różnicówkę? pewnie jakaś wadliwa była ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, januss73 napisał:

...w szkole na fizyce...

...w szkole na biologii...

...w szkole na muzyce...

 

2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Śmieszny jesteś, bo znaczenie ogólne stawiasz nad szczegółowym. Dlatego nazwę Cię "nieinteligentnym ignorantem naukowym".

 

19 minut temu, januss73 napisał:

...trójfal akustyczny.

Nie przypisuj mi autorstwa własnego kretynizmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, szymon1977 said:

Nie przypisuj mi autorstwa własnego kretynizmu.

Nie pisałbym tego gdyby nie

3 hours ago, szymon1977 said:

A jak komuś się wydaje, że dźwięk to coś, co wylatuje z głośników, leci przez pokój, wpada przez dziury w głowie do jej wnętrza... to ma poważny problem

Dodam tylko, że infra i ultradźwięki to tak na prawdę nie są dźwięki gdyż u Szymona "nie wywołują wrażenia słuchowego".

Kretynizm z grzeczności przemilczę bo to nie mój poziom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, januss73 napisał:

Dodam tylko, że infra i ultradźwięki to tak na prawdę nie są dźwięki...

Polecam zapoznać się z definicją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, iro III napisał:

Niniejszym, dopisujemy kolejne audyjofillne "definicje" basu...słodkie, nieprawdaż?

...eeeeeee..."chrupiący"??? Gościu! Woofery masz do wymiany!

"autorytatywny"...ciekawe kiedy doczekamy "autorytarnego"?  ?

16 minut temu, Oskar09 napisał:

I przy tym jak był już bass chrupiący miało wybić różnicówkę? pewnie jakaś wadliwa była ?

Czekamy tylko jeszcze na liczniki prądu for audio ciekawe czy ktoś się podejmie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, januss73 napisał:

Żebyśmy się za chwilę nie dowiedzieli, że światło to wrażenie wzrokowe

a odbierasz je jakims innym zmysłem poza wzrokiem ?   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minutes ago, szymon1977 said:

Polecam zapoznać się z definicją.

Podam ci nawet dwie, obie z encyklopedii PWN

Quote

infradźwięki, poddźwięki -fale sprężyste o częstotliwości mniejszej niż 16 Hz (poniżej dolnej granicy dźwięków słyszalnych)

Quote

dźwięk - fiz. zaburzenie falowe w ośrodku sprężystym gazowym, ciekłym lub stałym (fale sprężyste) wywołujące subiektywne wrażenie słuchowe u człowieka lub zwierząt (definicja z zakresu fizyki), a także subiektywne wrażenie słuchowe wywołane takim zaburzeniem (definicja z zakresu psychologii);

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, januss73 napisał:

infradźwięki, poddźwięki -fale

 

9 minut temu, januss73 napisał:

dźwięk - fiz. zaburzenie falowe

 

9 minut temu, januss73 napisał:

(fale sprężyste) wywołujące subiektywne wrażenie słuchowe u człowieka lub zwierząt

 

to czym jest ten "dzwięk"  ? ze tak spytam  ?  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, billy idol napisał:

odbierasz

Pigmentacja skóry zachodzi pod wpływem światła słonecznego bez udziału wzroku.

Wyrzut z szyszynki siarczanu melatoniny też nie wymaga wzroku, ale światła słonecznego tak.

Światło słoneczne to też radiacja - poza pasmem widzialnym organizm  też odbiera światło słoneczne.

Sorry za OT. Już skończyłem.

Jak ustalicie o czym piszecie, to za 2 miesiące wrócę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, billy idol napisał:

to czym jest ten "dzwięk"  ? z

Trafne pytanie, bo kablofilom mylą się oba znaczenia i błędnie jedno utożsamiają z drugim.

26 minut temu, januss73 napisał:

subiektywne wrażenie słuchowe wywołane takim zaburzeniem (definicja z zakresu psychologii);

 

26 minut temu, januss73 napisał:

Podam ci nawet dwie, obie z encyklopedii PWN

Skoro wkleiłeś, to przeczytaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjleiłem specjalnie Szymonie, żeby ci ułatwić.

Tym się właśnie różnimy i dlatego się nie dogadamy.

Ja napisałbym "traktując dźwięk jako wrażenie słuchowe....", bądź "stosujęc definicję dźwięku z punktu psychologii"

ty natomiast piszesz

4 hours ago, szymon1977 said:

A jak komuś się wydaje, że dźwięk to coś, co wylatuje z głośników, leci przez pokój, wpada przez dziury w głowie do jej wnętrza... to ma poważny problem

Czaisz różnicę?

dobranoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja testuję kable głośnikowe...

Już nawet znajomi się dowiedzieli od Żony.

Cały pokój zawalony kablami wijącymi się po podłodze. Zniosłem rozmaite przyrządy...

Testy trwają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, januss73 napisał:

Wjleiłem...

Ale sam nie przeczytałeś, lub co gorsza nie zrozumiałeś. 

18 minut temu, januss73 napisał:

dobranoc

Dobranoc.

-----

6 minut temu, Grzegorz7 napisał:

A ja testuję kable głośnikowe...

Testujesz, czy poszerzasz kolekcję bezwartościowych obserwacji poczynionych zmysłem słuchu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Grzegorz7 napisał:

A ja testuję kable głośnikowe...

Już nawet znajomi się dowiedzieli od Żony.

Cały pokój zawalony kablami wijącymi się po podłodze. Zniosłem rozmaite przyrządy...

Testy trwają.

A to robi się ciekawie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodzenie -

 -matematyczne, fizyczne, filozoficzne, czy potoczne z krajowej wikipedia ?

Wg logiki - dedukcyjnej, indukcyjnej, klasycznej, intuicjonistycznej ?

Stosujemy forsing przy dowodzeniu ?

Jak z zasadą wyłączonego środka ?

Czy w ogóle bez reguł logiki ?

Model założony powinien być rozwijalny po uszczegółowieniu  do konkretnych założeń doświadczalnych w celu sprawdzenia domniemanej teorii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.