Skocz do zawartości
IGNORED

Salonik?


MusicManiacX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jaki salonik, co, gdzie? To jakas ukryta zakladka? Tylko dla wybrancow? Jakies wpisowe?

Ja tez kcem do saloniku! :)

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy problem to mam z Tobą, cwaniaczku.

Ale jeśli innym nie przeszkadza publiczne łasienie się, to ich sprawa. Czasami się zastanawiam, ile warta jest ludzka godność. Sly30, to nie do Ciebie.

Powiem Ci tak, fakt że ktoś dzieli się subiektywnym odczuciem z którym się nie zgadzam mogę przeżyć, dialog z osobami które cierpią na syndrom mesjasza niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia odnosnie naszego Saloniku.

 

Szkoda, ze nie mozna go czytać. Mysle, ze osob umiarkowanie piszących, a duzo czytających i czerpiących wiedzę od bardziej doświadczonych Kolegów jest na naszym Forum najwiecej. Co z nimi?

 

Przeciez nie kazdy jest trollem.

 

Ktos powie, ze moge sie do Saloniku zapisać - jednak idea i forma takiego miejsca wzbudza moje wewnętrzne "fuj" i tego nie zrobie....

 

 

Ot dylemat.... ;)

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można mieć ciastko i zjeść ciastko. Nie można mieć miejsca w kinie jeśli nie chce się mieć biletu. Każdy może być w Saloniku tak jak w innych zakładkach. Ale jeśli komuś taka idea nie pasuje to ok, ale nie może równocześnie domagać się jednak korzystania z tegoż. To tak jakby ktoś nie chciał przyjąć zaproszenia wraz z miejscówką do kina ale domagał się, żeby jednak zza węgła czy z WC mógł kątem oka filmy oglądać. Bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwnym jest, że ktoś nie chce w czymś uczestniczyć ale troche chce korzystać. A dlaczego tak? Ano dlatego, że w Saloniku ludzie bedą np zamieszczać fotki swoich systemów i pokoi. I nie chcą być obiektem szydery na forum ogólnym, gdzie grasuje banda ok 20-30 trolli zainteresowanych tylko i wyłącznie nabijaniem się z tego hobby i audiofilów. Trolle nie mają wstępu do Saloniku ale reszta ma. Jeśli komuś jednak to nie odpowiada to musu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ze zdobywaniem wiedzy. Nie każde miejsce gdzie sie uczysz musi sie calkowicie podobać. Trzeba troche poczytać, a pozniej praktyka! ;)

 

P.s.

Wiem, ze to złożony problem i Salonik jest w miarę skuteczna forma obrony przed trollami. Jednak we mnie taka forma budzi jakis wewnętrzny sprzeciw. Najlepiej trolle ignorować i skutecznie moderować. Jednak to wymaga anielskiej cierpliwości.... Spoko jakos przeżyje, na szczęście sa fora zachodnie a i na naszym cos tam jeszcze mozna znaleźć. :)

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Bądźmy poważni.

 

Właśnie ! bądżcie poważni , najpierw bój o zakładkę HI-END , obecnie wywalczony jakiś salonik , a z zakładki HI-END została " kupa "

Salonik też zostawicie i będą już dwie " kupy "

Dziwi mnie że Administracja / Moderacja zgodziła się na takie dziwactwa , załóżcie sobie forum i sprzedawajcie bilety !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu trzeba odstać w kolejce do tego kina i czy bilety trzeba kupować u koników ?

 

Nie rozumiem o co tyle szumu?

Ludzie chcą sobie w spokoju popisać bez wtrącania się do rozmowy nieproszonych, niemile widzianych gości i od razu zrobiło się wielkie olaboga ...

Wcześniej nie znałem "osobiście" nikogo z saloniku a przyjęto mnie bez zbędnych ceregieli w przeciągu ok 30 min ...

Nikt mi "wielkiej łaski" nie robił a i ja nie musiałem "błagać", wkradać się w łaski itd. - zgłosiłem jedynie chęć dołączenia.

Wynika z tego, że jeżeli ktoś nie ma na sumieniu trolowania to droga do saloniku otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co tyle szumu?

Ludzie chcą sobie w spokoju popisać bez wtrącania się do rozmowy nieproszonych, niemile widzianych gości i od razu zrobiło się wielkie olaboga ...

Wcześniej nie znałem "osobiście" nikogo z saloniku a przyjęto mnie bez zbędnych ceregieli w przeciągu ok 30 min ...

Nikt mi "wielkiej łaski" nie robił a i ja nie musiałem "błagać", wkradać się w łaski itd. - zgłosiłem jedynie chęć dołączenia.

Wynika z tego, że jeżeli ktoś nie ma na sumieniu trolowania to droga do saloniku otwarta.

Ja się tylko zapytałem i nie rozumierm po co ten wykład. Niektórzy pisali tu, że czekają na zatwierdzenie i doczekać się nie mogą. Salonik mnie ani ziębi ani grzeje ale nowe tematy związane z muzyką akurat mnie interesują i chętnie bym poczytał.

I nic mnie sly nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Salonik nie jest panaceum na problemy z trollowaniem i innymi forumowymi patologiami.

Trolli i wszelkiej maści palantów można by przecież eliminować z forum inaczej- np za pomocą punktów ujemnych, ostrzeżeń i w końcu bana.

Trzeba by tylko (i aż) opracować jasny i prosty regulamin, który byłby w dodatku EGZEKWOWANY, czego tu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ! bądżcie poważni , najpierw bój o zakładkę HI-END , obecnie wywalczony jakiś salonik

Hi-End to za mało. Po jakimś czasie trzeba pomyśleć o Ultra Hi-End. Aż wreszcie zostaje tylko jedno. Ultimate Hi-End. Ale zwykły zbieracz technicsów z niemieckich wystawek nie jest godzien widzieć wpisów elity. Więc się nie podniecaj.

Z wiarygodnych źródeł słyszałem, że pomaga członkostwo w partii Kaczyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał. Odgrodzili się, a jak chcesz się dostać, to podejdź pod bramę i uklęknij.

Łaska spłynie bądź nie.

Grupa ludzi jasno się określiła, że taką postawą wykluczają się z grona kolegów. Dziwne tylko, że pomimo takiej wiedzy przychodzą dyskutować z tymi, którzy ich jednoznacznie ocenili.

 

Awanturowanie się lub bycie łagodnym jak baranek nie ma tu nic do rzeczy. Cięższy kaliber jest na szali. A może i na wątrobie - tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.