Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Video Show - 4-6.11.2016


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze ze te burchardy grały z jakimiś klockami wielkosci paczki fajek i ponoc mega tanio całość wychodziła

 

sama firma ma adres mailowy na gmailu :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim wszedłem do pokoju to myslalem ze graja duze podlogowki

dzwiek bardzo przestrzenny, obfity duzy ciepły, bogate nasycone wokale z wysuniętym pierwszym planem. bas jak na takie popierdółki bardzo przyzwoity

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim wszedłem do pokoju to myslalem ze graja duze podlogowki

dzwiek bardzo przestrzenny, obfity duzy ciepły, bogate nasycone wokale z wysuniętym pierwszym planem. bas jak na takie popierdółki bardzo przyzwoity

Szkoda,że nie posiadasz fotek tych kolumn....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie posiadasz fotek tych kolumn....

 

S 200

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) podstawkowce na głosnikach SB-Acoustics fotka z tyłu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (nie wiem czy to model S200 czy S300. Wygłada jak dwa Wawecor'y w roli membran biernych. Układ moze też być zwykłym subwooferem w jednej obudowie albo układem membran ze spręzeniem elektromagnetycznym - ale to raczej wymaga głosnika dwucewkowego z przodu, a SB-A takim nie jest. Na stronie firmowej znajdziesz więcej informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buchardy w swojej cenie rewelacja ale obiektywnie najlepiej brzmiącymi kolumnami były dla mnie te dziwadła:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo zdanie - dzwiek wystawy

 

 

 

jesli to są takie z glosnikami skierowanymi ku górze to opad szczeny pełny - niesamowite granie

grały w pokoju z pathosami

 

a w pokoju AN grał mój wzmacniacz i to jak zabrzmiał z firmowymi kolumnami dało mi do zrozumienia że muszę je mieć a wzmaka wyjąć z szafy czym prędzej

 

nie to nie te głośniki...

te o które proszę abyście sprawdzili to są firmy AIR TIGHT, model AL-05 (Bonsai 2), zresztą nie wiem, czy firma je prezentuje..ale ponoć zjawiskowe granie, jakby było się na żywym koncercie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już wczoraj napisać o tych maleństwach buchardtach. Na pewno po przejściu kilkunastu pokoi wydały się zjawiskowe i są warte uwagi. Zajrzałem tam również dzisiaj i uważam, że są tak rozdzielcze i rozkładają dźwięki i instrumenty na czynniki pierwsze, że na dłuższą metę mogą być męczoce, zależy kto co lubi. Ten pokój oczywiście też mnie pozytywnie zaskoczył, ale zastanówmy się co będzie przy większych składach, ostrzejszym graniu typu rocku itd. Bo jak byłem wczoraj i dziś to grała fajna akustyczna, gitarowa muzyka i spokojna elektronika, czy ktoś słyszał coś innego? Bas w elektronice był tak duży jak na te maleństwa że nie jestem pewien czy ktoś sobie z nim poradzi w niewielkim pomieszczeniu. Nie krytykuje. To jeden z pokoi, który mnie zaskoczył, pytanie tylko jak to brzmi na dłuższym dystansie i przy innej muzyce. Na pewno warte zainteresowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon - grały Russel K. Grały tragicznie. Możesz być happy :)

Ja się zastanawiam, bo dystrybutor niby poważny i niby ma cenione (słusznie bądź nie) sprzęty, ale wziąć to coś do dystrybucji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kolumienki wcale nie wygładaja na takie małe. Są dosc głębokie. A poza tym nawet nasadzenie małych glosników basowych i dosunięcie takiego suba do sciany zrobi wrażenie dużego basu. Czar pryśka kiedy sie jego rozdzielczosc porówna w duzym pomieszczeniu z brzmieniem przyzwoitego dużego głośnika najlepiej w OZ.nastawionego na jakość, a nie ilość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomite Wilson audio Alexx, zreszta wszystkie wilsony niezle. Ciekawe brzmienie Grobel. Ogolnie za duzo znow plumkania. W Jbl puscili metallice ale niestety brzmienie kiepskie. Ze sluchawek podobaly mi sie Senki hd800 sporo lepsze od starszych braci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon - grały Russel K. Grały tragicznie. Możesz być happy :)

Ja się zastanawiam, bo dystrybutor niby poważny i niby ma cenione (słusznie bądź nie) sprzęty, ale wziąć to coś do dystrybucji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie mogę w tym roku być na AVS w związku z tym wielka prośba do tych co zwiedzają wystawę:

Proszę o rzetelną opinię o Bodnarach Audio Hormton i do porównania Szerokopasmowców, tych które stoją u Jaga z Łodzi. Wiem że inny sprzęt towarzyszący ale chodzi mi o ogólny zarys. Może jak ktoś byłby uprzejmy to może jakieś filmiki do minuty na mejla.

Pozdrawiam,

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe Buchardy faktycznie to zjawiskowe brzmienie.

Może ktoś jutro przy okazji wizyty na AS zapyta obsługę o coś mocniejszego (w zestawie był tylko dac) i posłucha jak ten zestaw sobie radzi w innych klimatach.

Co do innych pokoi to STX w zestawie z Yamahą brzmiał zacnie i miał to coś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie, Russel K grały wyróżniająco dobrze. Problem w tym, że obsługa nie dopuszczała swoich nagrań. Zdarzyło mi siè praktycznie za każdym razem, że ciekawy zestaw po zapodaniu znanego mi utworu pokazywał swoje kiepskie oblicze. Zestaw ktory ja wyróżniam to wspaniałe kolumny - najtańsze w ofercie - firmy Jean Marie Reynaud. Fantastyczna barwa, po co tylko to w pełni srebrne okablowanie ?! Ani Magico, ani Wilson, ani Wilson Benesch mnie nie przekonały. Nie lubię aluminium chyba. JBL nieźle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie mogę w tym roku być na AVS w związku z tym wielka prośba do tych co zwiedzają wystawę:

Proszę o rzetelną opinię o Bodnarach Audio Hormton i do porównania Szerokopasmowców, tych które stoją u Jaga z Łodzi. Wiem że inny sprzęt towarzyszący ale chodzi mi o ogólny zarys. Może jak ktoś byłby uprzejmy to może jakieś filmiki do minuty na mejla.

Pozdrawiam,

Paweł

Moim zdaniem jag lepiej graly. Bardziej wyrownanym dzwiekiem. W brzmieniu bodnarow czego brakuje. Jest nienaturalnie rozciagnjete wszerz i splaszczone horyzontalnie

Bas 3 klasy lepszy w jagach. W ogole obiektywnie to jeden z lepszych dzwiekow wystawy

 

na duzy plus że Jagi graja swietnie na niskich poziomach glosnosci - bas jest obecny az do wyciszenia

i z tego co pamietam mają 100db wiec uciagnie je dwuwatowa lampka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stadion

Rozczarowanie: naim z monitor audio. Magico z moonem. - dystrybutor nie ma dla nich odpowiedniej elektroniki.

 

Dobry dźwięk w T+A i w pokoju Soundclubu. Hansen i Tenor świetnie grało. Na każdym repertuarze.

Przyjemnie było w pokoju Sikory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie, Russel K grały wyróżniająco dobrze.

 

Jak ja byłem to grały podłogowe (chyba że coś pochrzaniłem na natłoku odsłuchów) i dla mnie było kiepsko.

 

Natomiast podobały mi się te kolumny. Te duże po zewnątrz. Mimo, że grały w klitce to było świetnie. W miejscu odsłuchu nie było dużego problemy z basem. Bliżej tylnej ściany było już gorzej. Leciał kawałek Heart - Straight On

 

20161105_152908.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju Sikory to grało znakomicie ale w zeszłym roku.z kolumnami Akkusa. W tym kolumny były znacznie gorsze to i brzmienie męczyło.

 

I to generalna uwaga. W zeszłym roku na stadionie więcej fajnie grających zestawów było. W tym zdecydowanie mniej. Te same grzechy: niewygrzany sprzęt, zestawianie na sile ze swojej oferty zestawów, niedopasowanie wielkością do pomieszczeń, oraz sygnaturami do siebie

 

Zeszły rok pokazał ze można jak się chce

 

A Sobieski jak był tak jest nieakceptowalny jako miejsce. Duszno, śmierdzi i łomoce. Jakbym miał się tam wystawiać to wolałbym wcale. Może faktycznie poza tym JAG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze ze te burchardy grały z jakimiś klockami wielkosci paczki fajek i ponoc mega tanio całość wychodziła

 

sama firma ma adres mailowy na gmailu :D

 

Klocki malutkie ale kable dziś miały już konkretnej średnicy.

 

Pogadałem chwilę z gościem i mają w sumie bardzo fair warunki. Sprzedają bezpośrednio bez dealera z prowizją. Przy zakupie przysyłają paczki za free kurierem i w ciągu 30 dni można odesłać też za free jak się nie spodobają. Jest to też opisane na ich stronie. Jak dla mnie rewelacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle Goebel jest fajny co elektronika CH. Szczególnie wzmocnienie. Same kable Goebela które choć są ekstremalnie drogie maja tendencje do obcinania pasma na gorze i dole i to słychać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon - grały Russel K. Grały tragicznie. Możesz być happy :)

Ja się zastanawiam, bo dystrybutor niby poważny i niby ma cenione (słusznie bądź nie) sprzęty, ale wziąć to coś do dystrybucji?

On to produkuje :)

Nie wyobrażam sobie żeby tak poważny dystrybutor wziął taką XXXXXX w dystrybucję.

Wojtek niezłą laurkę sobie wystawił tą recenzją. Czy przyzwoitość w audio jeszcze istnieje? Mam wątpliwości...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W kategorii duże brzmienia podobał mi się Göbel.

 

 

Nazwa dla Polaków delikatnie nietrafiona, jakoś tak dziwnie się kojarzy. Coś jak pajero w Hiszpanii :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju Audiostereo (Sobieski 410) testowali bedziemy moje prototypy kabli wraz z filtrami. Filtry jak i kable skonstruowane sa w oparciu o nowa technologie. Nie jest to rozwiazanie zaczerpniete z rozwiazan uznanych firm kablarskich, takich jak: MIT, Transparent itp...

 

Na zdjeciu od gory:

Interconnect RCA wraz z filtrem.

Kabel zasilajacy IEC z filtrem.

Filtry glosnikowe.

 

Zapraszam Stasiop

 

A gdzie Twój autorski super-DAC?

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.