Skocz do zawartości
IGNORED

AMPLIFON SET140


Szymon1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widziałem Lamborghini DIY ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Też mi coś w Chinach jest wszystko :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój blog. Tam jest przynajmniej część wpisów Eberotha traktujących nas userów audiostereo.pl jak śmieci. Traktuję kasowanie tych postów jako ochronę doopy Pana Mokrzyckiego. A powinien się wstydzić. Nawet ułamka słowa przepraszam nie usłyszałem. Zamieciono pod dywan.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Z tego właśnie powodu nie chodzę na Audio Show. Pięknie to opisałeś na blogu. Ciekawe jak się czują Polscy producenci, których produkty opluwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzent pisze o śmierci high-fidelity, jednocześnie konkludują, że za te pieniądze to niczym się nie wyróżnia i jednak coś tam nie "dociąża".

 

Naucz się najpierw języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym. Recenzja jest entuzjastyczna, a moderację proszę o upomnienie użytkownika hi_aro, aby nie rozpowszechniał kłamstw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój blog. Tam jest przynajmniej część wpisów Eberotha, łącznie z tym pierwszym najważniejszym, traktujących nas ok. 150.000 userów audiostereo.pl jak śmieci. Traktuję kasowanie tych postów jako ochronę doopy Pana Mokrzyckiego. A powinien się wstydzić. Nawet ułamka słowa przepraszam nie usłyszałem. Zamieciono pod dywan.

 

 

 

Jak za Tobą nie przepadałem, to teraz popieram Cię całkowicie. Pewien pan, którego nicka nie wolno wymieniać ma pewne zdolności organizacyjne i to wszystko. Merytorycznie jego wpisy pozostawiają, łagodnie mówiąc wiele do życzenia, przede wszystkim ze względu na koniunkturalizm i zupełnie przypadkową zbieżność z zawartością magazynów niektórych dystrybutorów albo treścią ogłoszeń o sprzedaży sprzętu.

 

Pisano już o tym wielokrotnie, ale na forum pojawiają sie nowe osoby i dobrze by było by każdy wiedział z kim ma do czynienia.

 

To co pan E. wyczynia to zwykła bufonada i pozerstwo niskiej próby zupęłnie nie pasujące do miłośnika muzyki, którym z pewnością nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że pan Elberoth traktuje to forum jak swój folwark i prywatną tablicę ogłoszeń.

A poziom, który reprezentuje można ocenić patrząc na jego awatar i specjalnie dla niego utworzoną grupę Audio Show Supremo. To już nawet nie jest śmieszne. To jest poziom przeciętnego marketingowca z dyplomem MBA z podrzędnej uczelni.

 

Klasyfikowanie ludzi ze względu na posiadany majątek budzi wybitnie pejoratywne skojarzenia i świadczy jak najgorzej o stosującym takie zabiegi człowieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnie ostrzeżenie. Bez nazwisk, bez linków do innych miejsc w sieci, gdzie obgadujecie osoby z z AS.

I by nie było zarzutów (nie pojawiły się głosy sugerujące) - nie jestem po żadnej ze stron, oczekuję jedynie i aż zapoznania się z Regulaminem, a ten zabrania takich wpisów na Forum AS.

Na razie obyło się bez ostrzeżeń, kolejne będą za łamanie Regulaminu.

Macie coś komuś do przekazania - prosze wykorzsytać PW lub spotkac się z daną osobą. Są też maile i telefony.

Forum AS nie służy ŻADNEJ ze stron jako poletko do osobistych wojenek.

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję raz jeszcze przeczytać o co prosiłem.

Wypowiedzi "NA TEMAT" nie próba zaczepek i własne prywatne wojenki z innymi Forumowiczami.

Ciężko to zrozumieć? A skoro wpisy innych tak bardzo Was drażnią proszę je zgłaszać, potraktujemy je zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę cenę(ok 440 tys zł) tego czegoś z tymi blachami i drucikmi - (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) to "nasz" Amplifon z monoblokami SET140 to faktycznie mistrzostwo świata.

 

440tys za kawałek blach skręconych ze sobą, przestarzała technika z początku ubiegłego wieku w dodatku wygląda to wszystko na zewnątrz i w środku jak chińska lampa za 6tys zł. Koszmar. A jak to gra to słychać na każdym AS - jedna wielka masakra dźwięku.

 

to mi się bardzo podoba: "zastosowanie w wybranych miejscach mosiężnych i aluminiowych śrub, ma duży wpływ na dźwięk"

Szczególnie podoba mi się w tym cytacie słowo "duży"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie SET 140 nie słuchałem za to miałem zaszczyt posłuchać WM300.

 

W temacie to tutaj będzie rozmawiać zaledwie garstka - może jeden, może dwóch userów. Przecież prawie nikt nie ma tych urądzeń, oprócz Szymona1-go.

 

 

Nie musi tak być.

Ty rzeczywiście masz trochę daleko ale jest możliwość posłuchać WM300 w centralnej Polsce. Jest pewien user z forum, który chętnie zaprosi do siebie abyście mogli na własne uszy się przekonać co te monosy potrafią . Ja już to mam za sobą i od tej pory mam zupełnie inne wyobrażenie o audio. Cena rzeczywiście powala ale jak wycenić coś co jest bezcenne ?

Ja osobiście jestem dumny z faktu, że w Polsce są ludzie, którzy robią taki perełki. Pełny szacun dla Pana Andrzeja.

Muszę tu również dodać, że WM300 słuchałem z kolumnami Studio 16 Hertz Ethos Ultimo także polskiego konstruktora.

I tu znowu pełen szacunek oraz duma w kierunku tego co polskie.

Słuchałem wiele dobrych i bardzo dobrych systemów ale to co pokazały Amplifony i Ethosy + reszta systemu to jest mistrzostwo świata. To oznacza koniec poszukiwań.

Oczywistym jest, że takie zestawienie nie jest dla wszystkich z uwagi na cenę, jednakże fajnie że Polska ma się czym szczycić w europie i na świecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Jak widzę cenę(ok 440 tys zł) tego czegoś z tymi blachami i drucikmi - ( http://www.highfidelity.pl/@main-2954&lang= ) to "nasz" Amplifon z monoblokami SET140 to faktycznie mistrzostwo świata.

 

440tys za kawałek blach skręconych ze sobą, przestarzała technika z początku ubiegłego wieku w dodatku wygląda to wszystko na zewnątrz i w środku jak chińska lampa za 6tys zł. Koszmar. A jak to gra to słychać na każdym AS - jedna wielka masakra dźwięku.

 

to mi się bardzo podoba: "zastosowanie w wybranych miejscach mosiężnych i aluminiowych śrub, ma duży wpływ na dźwięk"

Szczególnie podoba mi się w tym cytacie słowo "duży"

Akurat do Kondo to ja bym się nie czepiał ...to jest majtersztyk dźwiękowy .

 

 

Najlepsze wzmacniacze to najczęściej całkowicie produkcja ręczna , wymagająca wiedzy , doświadczenia i ogromu pracy .

Zobaczcie w jakich warunkach produkowane jest kultowe Audio Tekne , gdyby komuś znów przyszło do głowy pisać , że Amplifon to nie jest produkcja seryjna ...

To , że produkt tej jakości powstaje na zamówienie jako pojedyncze sztuki to raczej zaleta , nie wada .

post-59766-0-80801600-1486886916_thumb.jpg

post-59766-0-87533700-1486886923_thumb.jpg

post-59766-0-44023100-1486886931_thumb.jpg

post-59766-0-49877400-1486886938_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie majstersztyk dźwiękowy- słychać to na każdym AS. DRAMAT. Zresztą wspomniane Audio Tekne to samo - skandalicznie wysokie ceny za amatorkę i beznadziejną jakość dźwięku i wykonania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie majstersztyk dźwiękowy- słychać to na każdym AS. DRAMAT. Zresztą wspomniane Audio Tekne to samo - skandalicznie wysokie ceny za amatorkę i beznadziejną jakość dźwięku i wykonania.

 

Dramatem jest Twoja niewiedza.

Na AS prawie nic nie gra. Dopóki tego nie zrozumiesz nici z audio.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez nie slyszales(do babatular) tego w kontrolowanych warunkach z odp. elektronika/kolumnami. Bez tego nie ma sensu pisac o dramatach. Mozna latwo sobie wyobrazic zle warunki dla Amplifona, czy wtedy tez pisalbys o dramacie?. Ludzie, siedzicie w tym audo latami, a wciaz takie baby wypisujecie. Po co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gra dużo lepiej od Amlifona:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Audio Tekne - mocno przereklamowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

No faktycznie majstersztyk dźwiękowy- słychać to na każdym AS. DRAMAT. Zresztą wspomniane Audio Tekne to samo - skandalicznie wysokie ceny za amatorkę i beznadziejną jakość dźwięku i wykonania.

Baba bez urazy , ale słuchałeś kiedyś Kondo nie na AS?

Tej klasy komponenty grające na wystawach źle nie świadczą wcale , że produkt jest beee.

Wyrabianie sobie opinii o Kondo , Goldmundzie , MBL, Rockporcie , itp...na podstawie odsłuchów wystawowych jest błędne .

Kondo gra źle na wystawie tzn...jest do d...y?

Nonsens .

Wystawa to przypadkowe warunki akustyczne , często przypadkowe zestawienia dystrybutora , który zestawia to co sprzedaje , a nie to co do siebie pasuje .

Topowe komponenty odsłuchuje się u siebie , w swoim pomieszczeniu , w swoim systemie .

Nawet wstawianie komponentu do systemu innego audiofila często kończy się porażką dla wstawianego ..zresztą bardzo krzywdzącą .Były już takie słynne porównania w dopieszczonym systemie S.A ..i co ?

I nic ..gdybym wiedział wtedy , to co wiem teraz to można byłoby się tylko uśmiechnąć .

Nawet spotkania w KAIMe , choć fajnie się je czyta , są obarczone bardzo dużym marginesem błędu .

Prawdziwy hi-endowy system to synergia pomieszczenia , komponetów wiedzy i osłuchania właściciela ..naprawdę wartościowe systemy powstają latami ..mówił o tym S.A tylko ja wtedy tego nie rozumiałem ...

Na wystawie to można pooglądać i najwyżej wyłapać jakieś indywidualne cechy , a nie oceniać czy coś jest dobre czy nie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dramatem jest Twoja niewiedza.

Na AS prawie nic nie gra. Dopóki tego nie zrozumiesz nici z audio.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nic nie gra na AS powiadasz. Accordo czy Ktemy grają wspaniałe i to jeszcze na lampie.Czyli można.

Poza tym brzmienie to jedno a ceny to drugie. 440tys zł za przestarzałą technologie to jest robienie z ludzi idiotow. Poza tym większość tzw.audiofilow nie ma pojęcia co to jest jakość. Wystarczy wziąć pod uwagę ile ludzi kocha szerokopasmowce czy jakieś trumny tubowe.

Moja niewiedza że co ze lampy są przestarzałe słabe i wadliwe. I jak dla mnie kiepsko grają.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

To gra dużo lepiej od Amlifona:

http://www.audiosystem.com.pl/produkt/896/cad-211-fe-founders-edition

 

Audio Tekne - mocno przereklamowane.

Normalnie " Eugeniusz " z Ciebie ;)

Cyk ..gra dobrze ..cyk do d...y ..

Napisz jakie masz doświadczenia z porównania SET140 do Cary ( skądinąd świetnego ...pod warunkiem , że nie jest w serwisie ..psują się okrutnie ).

Audio Tekne przereklamowane...nie wiem , ale wszyscy , którzy słuchali w kontrolowanych warunkach byli pod dużym wrażeniem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę cenę(ok 440 tys zł) tego czegoś z tymi blachami i drucikmi - (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) to "nasz" Amplifon z monoblokami SET140 to faktycznie mistrzostwo świata.

 

440tys za kawałek blach skręconych ze sobą, przestarzała technika z początku ubiegłego wieku w dodatku wygląda to wszystko na zewnątrz i w środku jak chińska lampa za 6tys zł. Koszmar. A jak to gra to słychać na każdym AS - jedna wielka masakra dźwięku.

 

to mi się bardzo podoba: "zastosowanie w wybranych miejscach mosiężnych i aluminiowych śrub, ma duży wpływ na dźwięk"

Szczególnie podoba mi się w tym cytacie słowo "duży"

 

..nie żeby mi przeszkadzało ale gdzie się pojawisz tam zaczynasz marudzić

jaki masz sprzęt ? bo zajrzałem aby coś się dowiedzieć ''o mnie'' a tam u Ciebie cały czas ''strach''

boisz się napisać jaki masz zestaw a opluwanie to jakoś z lekkością Ci przychodzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Nic nie gra na AS powiadasz. Accordo czy Ktemy grają wspaniałe i to jeszcze na lampie.Czylu można.

To nie tak .

Nie wszystko na wystawach gra źle , czasami coś się uda zestawić i wstawić tak , że zagra .

Niemniej nie można na podstawie odsłuchów wystawowych oceniać topowych komponentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie " Eugeniusz " z Ciebie ;)

Cyk ..gra dobrze ..cyk do d...y ..

Napisz jakie masz doświadczenia z porównania SET140 do Cary ( skądinąd świetnego ...pod warunkiem , że nie jest w serwisie ..psują się okrutnie ).

Audio Tekne przereklamowane...nie wiem , ale wszyscy , którzy słuchali w kontrolowanych warunkach byli pod dużym wrażeniem .

Główny problem Cary polega na tym, że te 150W z 845 nie ma pary. Znaczy wydajności prądowej. To takie papierowe waty. Realnie masz 70W w klasie A. Porównywanie tego do 833 to jakiś zart.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie o niekontrolowanych warunkach na AS też jest przereklamowane. Co do tub i szerokopasmowców zgadam się z Babatular. Za dużo bajdurzycie o kontrolowanych warunkach i akustyce. Jak coś gra to od razu gra dobrze. W idealnych warunkach gra bardzo dobrze.

SET 140 był przerabiany u Starego a Cary na Waliców w Audio System. Każdy z nich klika razy w rożnych konfiguracjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w domu Cary CAD300SE. Dostały potężnego łupnia od ukraińskich monobloków na 2A3.

Miałem też Kondo Souga, i nigdy nie powiedziałbym że ten wzmacniacz gra beznadziejnie. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że potrzebuje bardzo dobrego i właściwie dobranego przedwzmacniacza. Kondo KSL-M7 w jednej z późniejszych wersji powinien wystarczyć. Bez tego nici z dobrego dźwięku.

Obecnie mam w domu ten preamp Kondo i powoli zabieram się do jego klonowania. Nie bez powodu. Gdyby grał źle, to czy chciałoby mi się w ogóle za to zabierać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie gra na AS powiadasz. Accordo czy Ktemy grają wspaniałe i to jeszcze na lampie.Czyli można.

Poza tym brzmienie to jedno a ceny to drugie. 440tys zł za przestarzałą technologie to jest robienie z ludzi idiotow. Poza tym większość tzw.audiofilow nie ma pojęcia co to jest jakość. Wystarczy wziąć pod uwagę ile ludzi kocha szerokopasmowce czy jakieś trumny tubowe.

 

 

Pisząc o Twojej niewiedzy miałem na myśli ocenianie klocków na AS. Poza tym nie napisałem, że nic nie gra na AS tylko "prawie" nic.

Nie można, nawet nie wolno sobie wyrabiać opinii na podstawie odsłuchów na AS !!!

 

Moja niewiedza że co ze lampy są przestarzałe słabe i wadliwe. I jak dla mnie kiepsko grają.

 

 

Mogę się mylić ale myślę, że bardziej ze względów ekonomicznych nie tolerujesz lamp. Oczywistym jest przecież, że są wzmacniacze lampowe, które grają lepiej lub gorzej. Oczywistym jest również, że wzmacniacze tranzystorowe grają lepiej a inne gorzej. Dlatego ja bym tego nie generalizował w ten sposób.

Dla mnie osobiście prawdziwe granie jest z lampy. Jeśli tranzystor to tylko klasa A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez nie slyszales(do babatular) tego w kontrolowanych warunkach z odp. elektronika/kolumnami. Bez tego nie ma sensu pisac o dramatach. Mozna latwo sobie wyobrazic zle warunki dla Amplifona, czy wtedy tez pisalbys o dramacie?. Ludzie, siedzicie w tym audo latami, a wciaz takie baby wypisujecie. Po co.

Bubusia uderzył w sedno. W niepasującym zestawieniu nic nie zagra.

O słynnej akcji z trafami nie wspomnę :)

Przecież to są wyczynowe graty i wymagają bezkompromisowego podejścia. Zmiana jednego klocka w systemach mocno ukierunkowanych powoduje najczęściej zawalenie się całości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dobierać klocki mocno ukierunkowane? Co to w ogóle znaczy? Nie można wybierać normalnych, dobrze grających? Grających muzykę a nie dźwięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dobierać klocki mocno ukierunkowane? Co to w ogóle znaczy? Nie można wybierać normalnych, dobrze grających? Grających muzykę a nie dźwięki.

 

Weź na przykład dobrze grającego cedeka Audio Note CD3. Podłącz go do dobrze grającego A-klasowego Passa.

Otrzymasz guano a nie dźwięk. Dlaczego? Ano dlatego, że te klocki do siebie nie pasują już na etapie elektrycznym.

A z dopasowaniem kolumn do wzmacniaczy są przecież często jeszcze większe jazdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można byle z wolna i ostrożna. Zaproś do siebie 10 osób i każdy może mieć inne zdanie o Twoim zestawieniu. Czy to znaczy, że są głusi? W teorii to wszystko jest proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź na przykład dobrze grającego cedeka Audio Note CD3. Podłącz go do dobrze grającego A-klasowego Passa.

Otrzymasz guano a nie dźwięk. Dlaczego? Ano dlatego, że te klocki do siebie nie pasują już na etapie elektrycznym.

A z dopasowaniem kolumn do wzmacniaczy są przecież często jeszcze większe jazdy.

Do tego dochodzi, akustyka, wielkość pomieszczenia, preferencje brzmieniowe itd itd. Tego tematu tutaj nie rozstrzygniemy. Jakby istniało jedno zestawienie do wszystkiego, grające muzykę to każdy z nas słuchałby na tym samym.

Wielki elektrostat i mały monitor choć każdy wybitny nie zagra w tym samym pomieszczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.