Skocz do zawartości
IGNORED

kiedy program 500-


Meloman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cofną tego w tym roku. Podejrzewam, że nawet jeśli to po 01.01.21 :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są tylko pieniądze.

Prezes NBP powiedział co to oznacza. 

Oby tylko za rok te 500 nie stanowiło realnie mniej niż np. 450...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz że w czasach kiedy należy wprowadzić pomoc PiS ją zabierze?

Ja wiem że to partia od psucia i robienia na odwrót ale jednego się trzymają: najważniejsze jest poparcie a jak zabiera to stracą poparcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, antymalkontent napisał:

Ja wiem że to partia od psucia i robienia na odwrót ale jednego się trzymają: najważniejsze jest poparcie a jak zabiera to stracą poparcie.

Zesrała się bida i płacze. Ty wiesz jak ważna jest 13 emerytura dla rencistów?

Jeżeli nie masz o tym pojęcia, to nie pier**l. Utrzymywałeś się przez ostatnie lata z 1000 zł?

Mam takie stare ciotki w rodzinie, które ledwo wiążą koniec z końcem. Gdyby nie nasza pomoc, zmarły by.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak zwolnic emerytów z podaków i zrobic odpowiednia kwotę wolna od podatków.

 Było by w miare prosto i uczciwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt prosto i zbyt uczciwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, skynyrd napisał:

Zesrała się bida i płacze. Ty wiesz jak ważna jest 13 emerytura dla rencistów?

Jeżeli nie masz o tym pojęcia, to nie pier**l. Utrzymywałeś się przez ostatnie lata z 1000 zł?

Mam takie stare ciotki w rodzinie, które ledwo wiążą koniec z końcem. Gdyby nie nasza pomoc, zmarły by.

Są ważniejsze sprawy ludzie z kredytami czy bezrobotni z rodzinami to mniej niż 1000.

No dobra po co brał kredyt .... 

No dobra system tak działa nie kupił by inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, antymalkontent napisał:

Są ważniejsze sprawy ludzie z kredytami czy bezrobotni z rodzinami to mniej niż 1000.

No dobra po co brał kredyt .... 

No dobra system tak działa nie kupił by inaczej.

Anty - znamy się furę lat z innego forum.

Człowiek przewiduje, robi oszczędności. Nie kitra wszystkich jajek do jednego koszyka.

Takie błędy zrobiłem w młodości.

Nie wystawiłem sobie wypasionej chałupy, bo dziś nie byłoby mnie stać na czynsz.

Nie brałem idiotycznych kredytów. Nie wziąłem kredytu we frankach, choć przyznam, że mnie wtedy to też kusiło.

Nie wpieprzyłem się w Amber Gold, bo zapaliło mi się światełko w głowie - skoro facet daje 15 %, przy 2 do 3, to musi być humbug.

Dlatego myślę, że nikogo nie zwolnię i przeprowadzę firmę przez ten syf.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, skynyrd napisał:

Anty - znamy się furę lat z innego forum.

Człowiek przewiduje, robi oszczędności. Nie kitra wszystkich jajek do jednego koszyka.

Takie błędy zrobiłem w młodości.

Nie wystawiłem sobie wypasionej chałupy, bo dziś nie byłoby mnie stać na czynsz.

Nie brałem idiotycznych kredytów. Nie wziąłem kredytu we frankach, choć przyznam, że mnie wtedy to też kusiło.

Nie wpieprzyłem się w Amber Gold, bo zapaliło mi się światełko w głowie - skoro facet daje 15 %, przy 2 do 3, to musi być humbug.

Dlatego myślę, że nikogo nie zwolnię i przeprowadzę firmę przez ten syf.

 

Ok mam to samo podejście i oczywiście "poduszka musi być na gorsze czasy" więc kryzys mi nie straszny ale przeciętny obywatel to przecież idiota więc co się spodziewasz po takim? A teraz można zrobić tak olac idiotow i mieć masowe ubóstwo i zabrać wszystko pod kredyt i pod most albo socjalem w idiotow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, skynyrd napisał:

Dlatego myślę, że nikogo nie zwolnię i przeprowadzę firmę przez ten syf.

Musisz tylko uważać żeby "rewolucjoniści" zrzutowi nie "zwolnili" Ciebie. Znam wiele takich przykładów, na szczęście nie u mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lech36 napisał:

Musisz tylko uważać żeby "rewolucjoniści" zrzutowi nie "zwolnili" Ciebie. Znam wiele takich przykładów, na szczęście nie u mnie.

O to akurat się nie martwię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, skynyrd napisał:

O to akurat się nie martwię.

Rozumiem że masz "poduszkę" ekonomiczną na wypadek "w". Nie tak jak obecny rząd który "poduszkę" roztrwonił nas działania propagandowe i własne "uciechy".  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, antymalkontent napisał:

Ok mam to samo podejście i oczywiście "poduszka musi być na gorsze czasy" więc kryzys mi nie straszny ale przeciętny obywatel to przecież idiota więc co się spodziewasz po takim? A teraz można zrobić tak olac idiotow i mieć masowe ubóstwo i zabrać wszystko pod kredyt i pod most albo socjalem w idiotow.

To prawdziwy, choć okrutny post. 

Każdy widzi tylko świetlaną przyszłość, w której będzie zamożny i zdrowy.

Też tak miałem, ale... dźwignąłem 100 litrowe akwarium. Pękła mi siatkówka w oku.

Z dnia na dzień stałem się fiutem, zależnym od wspólnika. Później wylazło, że mnie okradł.

To była świetna lekcja, wręcz gospodarcza matura i magisterium za razem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej będą mieć ludzie ja tzw. śmieciowkach i to oni pójdą pierwsi do odstrzału bo nie da się przetrwać za jednorazową zapomogę w wysokości 2050 zł. Premier będzie mógł rozporządzeniem ciąć etaty i obniżać wynagrodzenia.

Świetnie za to będą się mieli pisowscy protegowani w spółkach skarbu państwa czy tv, im się krzywda nie stanie a reszta ma za***rdalać i dziękować, że ma robotę - czy nie o czymś takim marzył zresztą Morawitzky na jednej z taśm ze słynnej "Sowy"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ,że najlepiej sprzedają się złe wiadomości .Jest wiele wypowiedzi ekonomistów bardziej optymistycznych .Kryzys nie ma charakteru strukturalnego .Światowa gospodarka miała się dobrze .Po prostu ludzie nie poszli do pracy .Wiele działów gospodarki pracuje normalnie .Jeśli politycy nie spieprzą to nie będzie tak źle .

Emeryturę otrzymałem o czasie razem z 13 .Uważam,że 13 i 14 powinno się w tej sytuacji skasować bo sytuacja emerytów nie uległa zmianie .To kolejny dowód na korupcję polityczną dobrej zmiany .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Emeryturę otrzymałem o czasie razem z 13 .Uważam,że 13 i 14 powinno się w tej sytuacji skasować bo sytuacja emerytów nie uległa zmianie

To jest w ogóle najbardziej chory ze wszystkich pisowskich "plusów". Do diaska ! Ładowanie starszym ludziom na siłę kasy, w momencie kiedy oni w wiekszości są bez jakichś wiekszych zobowiązań finansowych to jest dramat. Teraz przeciętny emeryt "płacze", że np. 1800 zł to jest mało. No dobrze, ale przez stary, pusty łeb nawet takiemu nie przejdzie, że przykładowo obecny 40-latek ( że nie wspomnę o następnych pokoleniach dziesiejszych 20-latków ) nawet się kuźwa do takiej sumy nie zbliży (!). Ba! Być może nie dostanie nawet grosza, bo to się wszystko sypnie, jak domek z kart. To jest egoizm starych dziadygów i nic więcej. Chytrość, chciwość i metr mułu. Zamiast odkładac jakieś tam pieniądze dla przyszłych pokoleń trwa w najlepsze rozpierdalanie tego, co udało się zgromadzić, bo ch*j tam z następnymi. Hipokryzja do kwadratu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego cofnięcia do średniowiecza nie będzie.

Bo kto by obsługiwał te elektrownie atomowe na świecie?

Ot dołek a zaraz po nim wzrosty. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, skynyrd napisał:

Będzie co najmniej 30% bezrobocie.

Myślę, że ten kryzys przebije ten z 1929.

mnie się ten kryzys podoba.. roboty jest w pip, pracowników nie brakuje.

 

 

Teraz, Grzegorz7 napisał:

Ot dołek a zaraz po nim wzrosty. 

o tym już mówili 2 tyg temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ja wiem ,że najlepiej sprzedają się złe wiadomości .Jest wiele wypowiedzi ekonomistów bardziej optymistycznych .Kryzys nie ma charakteru strukturalnego .Światowa gospodarka miała się dobrze .Po prostu ludzie nie poszli do pracy .Wiele działów gospodarki pracuje normalnie .Jeśli politycy nie spieprzą to nie będzie tak źle .

Emeryturę otrzymałem o czasie razem z 13 .Uważam,że 13 i 14 powinno się w tej sytuacji skasować bo sytuacja emerytów nie uległa zmianie .To kolejny dowód na korupcję polityczną dobrej zmiany .

To jest kryzys polityczny. Zabronili pracować to nie pracują. A zabronili bo brali podatki i "jak to państwa rozdać przejesc rozkrasc zmarnować wydać a na to co ważne jak służba zdrowia to po co" więc teraz trzeba zabronić żeby nie trzeba było korzystać ze służby zdrowia zbudowanej z wizją polityków czyli ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2020 o 02:28, dulon184 napisał:

A może tak zwolnic emerytów z podaków i zrobic odpowiednia kwotę wolna od podatków.

 Było by w miare prosto i uczciwie.

Pisałem to już wcześniej .Emeryci to jedyna grupa społeczna ,której sytuacja finansowa nie zmienia się ( oczywiście dopóki emerytury będą wypłacane ) .Dlatego nie powinno się im wypłacać 13 ,14 i innych ulg .W obecnej sytuacji należy ratować firmy i miejsca pracy .

Piszę to jako emeryt ( pracujący ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pracujących , od 5 lat  trwa taki program

o co chodzi ? nie kumam pytania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.