Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny Equilibrium - nowa seria designerskich kolumn.


sly30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze taki ranking wspolnie redakcje.i zadowoleni użytkownicy tworzą.

a także fora audiofilskie.

twierdzisz ze tak duzo sprzetu przetestowales.

z tego co pisales kilkaset kombinacji.potem sie w zasadzie z tego wycofales.

jako sly jestes tu tylko pare lat.

co za tempo....jestem pod wrazeniem.

ja natomiast tematem audio zajmuje sie ponad 40lat...

i nie przesluchalem takiej ilosci sprzetu.poniewaz wybieralem bardzo swiadomie to co chce posluchac.lub nabyc.

i nie mam na to az tak duzo czasu jak ty.

bo lubie sluchac muzyki.nie sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jestem 12 lat. A audio zajmuje się od ponad 40 lat. I mam czas na testy oraz możliwości dostępu do większości oferty rynku audio. Zadowolony? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi pisać - albo ostrzeżenie albo ban.

Sly poszukaj - kilka razy pisałem.

Dodam specjalnie dla Ciebie - SF Aida 2 - najlepsze wielkie kolumny jakich słuchałem. SFAida w pierwszej wersji też słuchałem - kompletnie mi się wówczas nie podobały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bardzo tutaj ciśnienie skoczyło co niektórym 😉. Produkty Equil. muszą się same obronić dźwiekiem. Czekamy na opinie z fajtycznych odsłuchów . Ja co prawda wywaliłbym tego średniaka Satori bo mam po nim zgagę mimo upływu 2 lat jak sprzedałem poprzednie kolumny a słyszałem też negatywnie o nim od dwóch rozpoznawalnych ludzi z polskiego rynku . Innych tweeterów nie miałem okazji słuchać. Mimo wszystko wierzę że projekt może wypalić. Wizualnie jestem na tak  a mając do czynienia z Euilibrium od strony kabli bo mami ich 3 pary wiem że ekipa umie robić dobre audio . 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tomek1777

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 godziny temu, pmcomp napisał:

Mamo … chwala nas 🙂 .

I co z tego?

To tylko slowa. Jakis dyplom technicznej uczelni, jakies osiagniecia w zakresie techniki czy technologi przetwarzania dźwieku, jakies publikacje czy tylko domowy amator z taczką pieniedzy przekazujacy nam swoje wrazenia, kreujacy się na alfe i omegę z ego wielkosci Empire State Building?

😱

 

Ty chyba masz jakąś obsesje na punkcie SLY30… Jak już Go tak nie trawisz, to zacznij Go ignorować…? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, plastik1989 napisał:

Ty chyba masz jakąś obsesje na punkcie SLY30… Jak już Go tak nie trawisz, to zacznij Go ignorować…? 

A co, nieprawde napisalem?

Kocham go niezmiennie od lat, czemu daję widoczny wyraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, babatular napisał:

Ciężko mi pisać - albo ostrzeżenie albo ban.

Takie życie, zabawa przednia 😉

W dniu 27.08.2022 o 16:05, sly30 napisał:

Teraz Equiaudio robi dla mnie kolumny o 2 klasy lepsze niż te TADy, za ułamek aktualnej ceny tychże Tadów. Mogłem w każdej chwili kupić dowolne zachodnie kolumny, ale wolałem szyte na miarę Custom Made.

Jak tam projekt nowy? Scany 28cm zostawiłeś jednak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, S0nic napisał:

Jak tam projekt nowy? Scany 28cm zostawiłeś jednak?

Tak, będą 2x 28 Scany, ale jeszcze nie wiem czy w 3-way, czy 3.5-way.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, babatular napisał:

Dodam specjalnie dla Ciebie - SF Aida 2 - najlepsze wielkie kolumny jakich słuchałem.

Hehehe….chyba sam nie wiesz co piszesz. Wpierw piszesz, że kolumny 4-way, czy 5-way nie mają prawa dobrze zagrać, po czym piszesz, że najlepsze co słyszałeś, to…kolumny 4-way z wieloma driverami!… :-)) Zresztą praktycznie wszystkie duże, topowe modele najlepszych firm są…..4 drożne, czasem nawet 5-co drożne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak Lilium są lepsze od Aida choć również lepiej wyglądają niż grają 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sly30 napisał:

Słychać wycie….znakomicie!… :-))

słychać wycie -coś w tym jest , nie bez powodu Gmeru wysłał w kosmos tfurczosc pmcomp-a w kosmos 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, babatular napisał:

najlepsze wielkie kolumny

 

10 godzin temu, sly30 napisał:

Hehehe….chyba sam nie wiesz co piszesz. Wpierw piszesz, że kolumny 4-way, czy 5-way nie mają prawa dobrze zagrać, po czym piszesz, że najlepsze co słyszałeś, to…kolumny 4-way z wieloma driverami!… :-)) Zresztą praktycznie wszystkie duże, topowe modele najlepszych firm są…..4 drożne, czasem nawet 5-co drożne. 

Sly

  Jakieś problemy z przeczytaniem prostego tekstu. "Najlepsze wielkie kolumny".   Tak Aida 2 to najlepsze wielkie kolumny jakie słyszałem - a nie najlepsze w ogóle. 4 czy 5way maja prawo dobrze grać. Dobrze tak. Ale nie wybitnie. Nie w wyrafinowany sposób. 5way naszpikowane głośnikami mogą być co najwyżej  dobre.

Czytaj ze zrozumieniem. Ufam, że to akurat potrafisz.

 

10 godzin temu, sly30 napisał:

Zresztą praktycznie wszystkie duże, topowe modele najlepszych firm są…..4 drożne, czasem nawet 5-co drożne. 

No i co z tego ? Najdroższe, topowe modele - wcale nie oznacza że najdroższy, flagowy model firmy najlepiej gra.

Nie wiem jak można nie słyszeć braku spójności brzmienia na 5way kolumnach. Przecież to słychać ewidentnie.  Bas swoje góra swoje,średnica swoje. Często jakośc tych zakresów jest wysokiej próby - bo są zastosowane topowe głośniki. Ale brakuje drobnych niuansów, mikrowybrzmień,spójności brzmienia, timingu. Nie jestem w stanie przy tak wielodrożnych kolumnach skupić się na muzyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To które nie 5 i nie 4 way, to takie wybitne kolumny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy
13 minut temu, babatular napisał:

Nie wiem jak można nie słyszeć braku spójności brzmienia na 5way kolumnach. Przecież to słychać ewidentnie.  Bas swoje góra swoje,średnica swoje. Często jakośc tych zakresów jest wysokiej próby - bo są zastosowane topowe głośniki. Ale brakuje drobnych niuansów, mikrowybrzmień,spójności brzmienia, timingu. Nie jestem w stanie przy tak wielodrożnych kolumnach skupić się na muzyce.

Muzyka operowa w kwestii damskiego wokalu (wokalu diwy) potrafi skakać z drivera do drivera. Czasami słychać nerwowość, której nie powinno być. Tutaj należy mądrze dobrać częstotliwość podziału. Ale to już są od tego fachowcy.

4 minuty temu, sly30 napisał:

To które nie 5 i nie 4 way, to takie wybitne kolumny?

Stare Sonus Fabery z czasów zarządu projektami Św.P. Franco Serblina, np. model Extrema. Dwie drogi. Zapierdziela aż miło.

Franco gównianego projektu nie wypuścił. Męczył swoich inżynierów koń-kret-nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sly30 napisał:

To które nie 5 i nie 4 way, to takie wybitne kolumny?

Poszukaj, posłuchaj.  Wszyscy by chcieli gotowe recepty i przepisy. Niestety tak łatwo nie ma bo ilość zmiennych jest bardzo duża.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, babatular napisał:

Poszukaj, posłuchaj.  Wszyscy by chcieli gotowe recepty i przepisy. Niestety tak łatwo nie ma bo ilość zmiennych jest bardzo duża.

Nie udawaj Greka. Wiadomo, że zmiennych jest dużo, ale pytam o same kolumny. Konkrety, a nie takiej bajania. Krytyka ma sens, gdy jest konstruktywna. Dobór driverów do dużej kolumny, to na pewno jest pewne wyzwanie i sztuka. Ale można to zrobić. Wcześniej miałem papier-papier-polipropylen-beryl i było ok, później zmiana PP też na papier i było lepiej, a teraz beryl zastąpiony został jedwabnym Ring Satori i jest jeszcze trochę lepiej. Układ papier-papier-papier-jedwab zgrywa się bardzo dobrze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy
4 minuty temu, sly30 napisał:

a teraz beryl zastąpiony został jedwabnym Ring Satori i jest jeszcze trochę lepiej.

Mam jakąś tubę Satori, ale 40-letni beryl sprawdza się lepiej.

Oczywiście żart, dla rozluźnienia atmosfery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20220826_164544940~2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kangie
Literówka

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kangie napisał:

Oczywiście żart, dla rozluźnienia atmosfery.

Nie rozluzniles 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, kangie napisał:

Tutaj należy mądrze dobrać częstotliwość podziału. Ale to już są od tego fachowcy.

To nie tylko częstotliwośc podziału ale rowniez a moze przede wszystkim sposob filtrowania

warto dazyć do tego by cała średnica pasma byla odtwarzana przez jeden glosnik a jesli juz w tym zakresie robimy podział to łączenie głosnikow musi byc na tyle łagodne by nie slychac było tego podziału miedzy nimi a to wiaże się z szerokim zakresem wspólpracy przez kilka oktaw

przy takim podejściu najistotniejszym elementem jest dobor głosników pod wzgledem spójnej barwy , mocy , ktora potrafia przyjać i gładkich skrajów pasma szczególnie dla tych odtwarzających dolny zakres , niestety przypadki takich glosników są niezmiernie rzadkie

zwiększanie ilosci dróg to przede wszystkim potrzeba uzupelnienia skrajów pasma w zakresach subsonicznych jak i utrasonicznych

najczęsciej 3-way jest standardem ale jesli juz chcemy obnizyć zejście a przy tym poprawić jakośc niskiego basu pojawia sie mozliwość dodania glosnika lepiej radzącego sobie z dolnym zakresem

podobnie na górze uzupełnienie dośc nisko ciętego tweetera (np po to by charakterystyki kierunkowe były znakomite lub stosujemy wavequide , ktore moze dosc znacząco obnizyć zakres top oktawy) o głosnik perwersyjnie szybki przetwarzający pasmo daleko ponad 20khz moze dawac znakomite efekty

i mamy układ 5 way , oczywiście moga byc tez rozwiązania póldrozne dające czasem lepsze efekty kiedy ktos jest entuzjastą podkreslenia basu i dlatego dwa woofery graja cały niski zakres a tylkoi jeden udziela sie wyżej w paśmie .... co teraz pod katem podjęcia decyzji ma na tapecie sly30

Przykladem pogodzenia wszystkich zalożeń jest wlasnie kolumna Lilium SF

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

widać ,ze konstruktor dazył do pomyslu by całąśrednice odtwarzał glosnik średniotonowy

toteż aż trzy glosniki polaczone są w zakresie basu do 150hz

przy czym , co jest juz praktyka kontrowersyjną sredniak jest bardzo łagodnie filtrowany w kierunku 20hz i dlatego narazony na duże obciazenia zarówno mechaniczne (wychył membrany) jak i termiczne (znieksztalcenia termiczne od nagrzewajacej sie cewki glosnika)

ale jest to kompromis , na ktory konstruktor sie zgodził bo nadrzędnym celem było rozciągnięcie średnicy na jeden głosnik

oczywiście mozna bylo łagodniej filtrować woofery by wspomóc średniotonowy w zakresie niskiego srodka ale w zwiazku z tym ,że są trzy to zgranie fazowe ze średniotonowym w szerszym zakresie byłoby niezwykle trudne i trzeba by było zrobic podział 0,5 way co juz bylo sporym ryzykiem i komplikacją

jak widać tez z pomiarów uklad subowy jest bardzo nisko cięty i do tego stromym filtrem i jego celem bylo wlasnie tylko obniżenie zejscia bez zbędnych reperkusji dla wyzszego pasma

dlatego powstał uklad 4-way dośc dobrze skonfigurowany biorac pod uwage ,ze wszystkie niskie podzialy sa bardzo blisko siebie

jedyną wada jest brak zgrania poniżej 27 hz i to sie konstruktorom Lilium nie udało ale jest to na tyle nisko ,ze mozna wybaczyc ten mały błąd inzynieryjny

rozwiązania w Lilium podporządkowane sa estetyce i smukłosci kolumny dlatego nie mozna było uzyc glosników o wiekszej średnicy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego polskiego producenta sprzętu wyższej klasy AS2022 będzie dobrą okazją aby się zaprezentować. Przez 2 lata AS nie było, więc zapewne sporo ludzi przyjedzie. Jak pamiętam jakieś 10 lat temu na AS prezentowane były kolumny  Equilibrium Nano, więc producent umie się zaprezentować.  Prezentacja kolumn na AS pokazałaby, że to profesjonalny projekt, a nie kolejne kolumny typu DIY. 

pozdrawiam

Arkadix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na wybór koloru. Firma podchodzi do tego profesjonalnie. Właśnie dostałem przesyłkę pomocną w podjęciu decyzji. Jest próbnik RAL i są 3 płytki z lakierami położonymi dokładnie na takim samym materiale z którego będą wykonane kolumny. Chciałem coś z zakresu kolorów tzw.bordo i proszę bardzo…
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśmiecasz mój wątek. Ja twojego o kolumnach vintage, nie trolluje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pmcomp napisał:

Bylem wlascicielem HDTVPolska przez 10 lat

Aaaa to stad to EGO...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sly30 napisał:

Czas na wybór koloru. Firma podchodzi do tego profesjonalnie. Właśnie dostałem przesyłkę pomocną w podjęciu decyzji. Jest próbnik RAL i są 3 płytki z lakierami położonymi dokładnie na takim samym materiale z którego będą wykonane kolumny. Chciałem coś z zakresu kolorów tzw.bordo i proszę bardzo…
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W kwestii formalnej

 

To nie jest bordo 🤫

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Arkadix napisał:

Dla każdego polskiego producenta sprzętu wyższej klasy AS2022 będzie dobrą okazją aby się zaprezentować. Przez 2 lata AS nie było, więc zapewne sporo ludzi przyjedzie. Jak pamiętam jakieś 10 lat temu na AS prezentowane były kolumny  Equilibrium Nano, więc producent umie się zaprezentować.  Prezentacja kolumn na AS pokazałaby, że to profesjonalny projekt, a nie kolejne kolumny typu DIY. 

pozdrawiam

Arkadix

Masz racje, ale nie wiem jeszcze jakie mają plany. Podpytam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sly30 napisał:

Nie udawaj Greka. Wiadomo, że zmiennych jest dużo, ale pytam o same kolumny. Konkrety, a nie takiej bajania. Krytyka ma sens, gdy jest konstruktywna. Dobór driverów do dużej kolumny, to na pewno jest pewne wyzwanie i sztuka. Ale można to zrobić. Wcześniej miałem papier-papier-polipropylen-beryl i było ok, później zmiana PP też na papier i było lepiej, a teraz beryl zastąpiony został jedwabnym Ring Satori i jest jeszcze trochę lepiej. Układ papier-papier-papier-jedwab zgrywa się bardzo dobrze. 

 Jak jesteś zadowolony to bardzo dobrze. Co prawda ciągle zmieniasz, kombinujesz - więc albo jesteś niezadowolony albo wpadłeś już w pułapkę chorobliwego zmieniactwa i kręcisz się w kółko. Zresztą przejść z systemu Burmestera 911/088 na Amplifona lampowego  potem na Accuphase 7300 by w końcu mieć Essence - to świadczy tylko o jednym - kręcisz się już we własnym sosie. Na pewno bez progresu jakościowego - masz po prostu trochę inne brzmienie. No i teraz na tych monosach Essence możesz jajecznice usmażyć - to jest jakaś wartość dodana.

Z głośnikami zatoczyłeś takie koło by dojść do słusznego wniosku: papier i jedwab. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy
19 minut temu, sly30 napisał:

Czas na wybór koloru.

Lubię ten etap projektów. To oznacza, że jest już blisko. Zawsze jest mała adrenalina czy właściwie dobrało się kolor lakieru, fornir itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.